7 SaaS HRMS הטובים ביותר לסטארט-אפים ועסקים

HR הוא מקצוע עם. אנשים, עדיף לומר, עובדים שמנהלים עסקים.


מכאן ששמירה על מוטיבציה וניהולם בתבונה היא מכריעה. הודות לפריצות דרך טכנולוגיות כמו תוכנת HRMS הכוללת בינה מלאכותית ואוטומציה, תהליכי HR הפכו למאתגרים פחות.

ככל שהעסק שלך גדל, סוגיות שונות מתחילות לעלות על פני השטח הכוללות קנה מידה, ניהול תהליכים ונתונים, אופטימיזציה של כוח אדם ועוד. עם מספר העובדים ההולך וגדל, ניהול משאבי אנוש מסתבך גם הוא, החל ממיון, שכירה, הדרכה וניהול שכר, וכלה בעמידה בתקנות. חוץ מזה, המידע הרגיש שלך נשאר מפוזר במקומות ותיקיות רבים.

כתוצאה מכך, זה גורם לשחיקת HR בזמן שמפיל את היעילות הכוללת.

אבל עם תחרות סביב הצוואר במקום, שבו הזמן הוא כסף, אינך יכול להרשות לעצמך חוסר יעילות, במיוחד בשלב הצמיחה..

לכן, אם תהליך ה- HR שלך עדיין ממשיך לתמרן גיליונות אלקטרוניים וניירת המתארחים בארון התיוק שלך, אתה חסר משהו!

מה הפיתרון?

תוכנת ניהול HR או HRMS!

מה זה HRMS?

במילים פשוטות, HRMS היא תוכנה הממנפת את כוחה של הטכנולוגיה לניהול תהליכי HR. המטרה היא לשפר את היעילות והפרודוקטיביות של העסק שלך על ידי אוטומציה של משימות ידניות וחוזרות. כתוצאה מכך, צוות ה- HR שלך יכול לנהל היטב את התהליכים ולמצוא זמן רב יותר לשימוש בפעילויות חשובות אחרות לצמיחה עסקית.

התוכנה מכסה היבטים שונים של ניהול משאבי אנוש, כולל:

 • תכנון כוח אדם
 • גיוס
 • עלייה בפנימיות
 • תהליך אישור עבודה לאחר תקופת מבחן
 • ניהול מידע על עובדים
 • עסקאות וניהול מדיניות חופשה
 • מעקב אחר נוכחות וזמן
 • עיבוד שכר
 • חישובי שינוי שכר
 • תהליך התפטרות
 • תקשורת וניהול כללים ורגולציה
 • מעורבות עובדים
 • ציות לחוק
 • דוחות MIS
 • אימון ופיתוח
 • הערכת ביצועים
 • תכנון ירושה

מדוע עסקים צריכים HRMS?

מצב העט והנייר עשויים לעזור במהלך שלבים ראשוניים אך לא בריאים לעסק שלך בזמן הצמיחה. עבור חברות קטנות ובינוניות, שימוש ב- HRMS הגון הוא חשוב מכיוון שהוא יכול להאיץ את תהליך הצמיחה על ידי אוטומציה של משימות מסובכות תוך ביטול שגיאות אפשריות מכיוון שאפילו השגיאות הקלות יכולות להיות קטלניות לתפוקה שלך..

HRMS משולב בטכנולוגיות מתפתחות כמו ניתוח נתונים והטבות אוטומציה לא רק למעסיקים אלא גם לעובדים ולקוחות שכן המידע הנכון יכול להגיע למקום הנכון ובזמן הנכון..

א להגיש תלונה אומרים כי השוק העולמי של תוכנת HR צפוי להיות 30 מיליארד דולר עד 2030. הוא גם צופה 9.4% בצמיחתו בשנים 2017-2025..

בואו לבדוק כמה מהיתרונות שלה לעסקים מודרניים.

ניהול עובדים יעיל

צוות ה- HR שלך יכול לפקח על נוכחות ושעות העבודה של העובדים כדי להבטיח תפוקה מקסימאלית ופיצוי עבור שעות נוספות. אתה יכול גם לנהל הכשרה, שכר, ביצועים ומעורבות טובה יותר של עובדים, כך שיוכלו להרגיש קשורים לארגון שלך.

ניטור KPI

HRMS יכול להפוך אוטומטית את התהליך הכולל של ניטור מחוון ביצועי מפתח (KPI) כדי להראות את היעילות של העובדים בהשגת היעדים שנקבעו להם. לשם כך הוא יכול לעקוב אחר משך הזמן בו עובד נשאר בתפקיד, נפקדות, לוקח זמן להגיע ליעדים וכו ‘.

מקדם שירות עצמי של עובדים

אחת התכונות הטובות ביותר של HRMS היא שירות עצמי של העובדים שלה, בו הם יכולים לגשת לפרופילים ולפורטל שלהם. הוא משלב מידע מפורט על תנאי החברה, משאיר מדיניות, שכר עבודה, הליך התפטרות וכו ‘, כך שהם לא צריכים לשאול את כל השאלות למחלקת משאבי אנוש. לפיכך, זה חוסך זמן לשני הצדדים.

בחיפוש אחר חופשות עובדים כבר לא צריכים לכתוב בקשה. הם יכולים להחיל אותה דרך המערכת עצמה ולבדוק את יתרת החופשה שנותרה, רשימת החגים, האירועים הקרובים ותכונות נוספות.

מבטל טעויות אנושיות

אוטומציה מבטלת טעויות אנושיות שעלולות לעלות לעסקים מבחינת תאימות רגולטורית, עלות וזמן. זה מצמצם את האפשרות של טעויות וכניסות כפולות כדי להבטיח ביצוע משימות ללא תקלות.

אבטחת מידע ופרטיות

מבטיח תאימות

ציות לחוקים הפדרליים והמדיניים הוא קריטי לרווחת החברה שלך. אם לא מטפלים בה היטב, זה יכול להוות איומים חמורים על העסק שלך מבחינת מוניטין ועונשים. HRMS מעדכן את כל השינויים הסטטוטוריים באופן קבוע כדי להבטיח תאימות.

מדוע תוכנה מבוססת ענן או SaaS HRMS?

במקום להשתמש בתוכנה מקומית מסורתית בה אתה צריך לרכוש את כל זה, אתה יכול ללכת על תוכנת תוכנה כשירות (SaaS) המתארחת בענן. זה מבוסס מנוי, כלומר אינך צריך לשלם עבור כל התוכנה. נותן השירות נותן לך את הסמכות להשתמש בו לזמן מה, תלוי בתוכנית.

צלצל בפעמון?

כן, כמו נטפליקס!

בשונה מתוכנה מקומית, דגם SaaS אינו דורש התקנה או תצורה. הכל מוכן לפני כן, ותוכלו להתחיל להשתמש בו תוך שעה-שעתיים. מכאן שתוכלו לחסוך בעלויות וזמן, ללא חשש לתחזוקה.

תוכנת SaaS, השוכנת בסביבת ענן, מעניקה לך מדרגיות טובה יותר מאחר שתוכל לבחור בתוכנה בהתבסס על היכולת הארגונית שלך..

לכן, אם אתה רוצה לשלב HRMS בארגון שלך, שקול לאמץ תוכנת SaaS. וכדי לעזור לכם בכך, הנה כמה מהתוכנות הטובות ביותר העומדות לרשותכם.

Freshteam

התחבר צעד אחד קרוב יותר לעובדים המשתמשים Freshteam לנהל בצורה מושכלת את כל תהליכי ה- HR ולקבל החלטות בעלות השפעה. באמצעות מערכת מעקב היישומים שלה, תוכלו למקור מועמדים, לתאם ראיונות ולהעסיק את המועמדים הנכונים. מקור אותם מפורטלי משרות, אתרי קריירה, הפניות לעובדים, ספקים, אתרי מדיה חברתית ועוד.

צור כרטיסי ניקוד לראיון, הוסף צוותי שכירה, שלבי זרימת עבודה וטפסים של בקשות בהתאמה אישית לכל עבודה. אתה יכול גם לשמור את כל המידע על המועמדים, כולל אימיילים, קורות חיים, ציונים, היסטוריית אינטראקציות, משוב וכו ‘במקום אחד עם המועמד 360. בזמן תזמון ראיונות, אתה יכול להזמין את חברי הפאנל שלך ולהשאיר משוב. התוכנה מאפשרת גם לנהל הצעות עבודה ולהגדיר את שדותיה, לרשום החלטות ולהכין מכתבי הצעה.

באמצעות Freshteam, תוכלו לבצע אינספורדציה חלקה על ידי התחלת התהליך לפני כן להשלמת התיעוד ומילוי הטפסים. זה חוסך את היום הראשון של ההצטרפות כדי שיוכלו להבין את בני גילם ואת הארגון. לאחר חתימת המסמך, תוכלו להעלות אותם לפרופיל שלהם, ליצור עבורם משימות, לעקוב אחר פעילויותיהם ולשלוח תזכורות להשלמת תהליך האונליין..

גרור ושחרר שדות טופס כדי ליצור מידע על עובדים, לשמור על טבלאות ארגון כדי להציג את כל הגורמים במבנה הארגוני עם שמותיהם, מחלקותיהם ומשרותיהם. צור וממש מדיניות פסק זמן לשנה קלנדרית, ממיין אותן בקלות לצוותים, מיקומים, משמרות או מחלקות ספציפיות ברחבי הארגון. אתה יכול גם לעקוב אחר עלים, ליצור דוחות פסק זמן ולהבחין בהיעדרות ולהשאיר מגמות.

עם האפליקציה הסלולרית שלה זמינה ב- iOS ואנדרואיד, תוכלו לבצע גיוס ללא טרחה על ידי שליחת אימיילים, הגשת משוב וקבלת החלטות. הגש בקשה לדפים או אישור / דחייה של בקשה של מישהו אחר בלחיצה קלה, וגש לרשומות עובדים מכל מקום.

חכם HRMS

לכבוש את כל אתגרי ה- HR שלך ולקבל איתם החלטות חכמות חכם HRMS כדי לשפר את האפקטיביות של הארגון שלך. זה נותן פיתרון דינמי לניהול מחזור החיים השלם של העובדים שלך מהשכרה לפנסיה. התוכנה ניתנת להרחבה בכדי להמשיך ולתמוך בך בצרכים ההולכים וגדלים שלך.

שכור אנשים מוכשרים, שמור על הטובים ביותר וזיהוי עובדים פנימיים בקלות לתפקידי מנהיגות. זה גם עוזר לך למזער את תחלופת העובדים על ידי הגברת המעורבות. שפר את ניהול הזמן לכל עובד ועובדי הכיסויים והנוכחות מלבד ניהול שכר, ביקורות על ביצועים, הטבות, שירות עצמי וכן הלאה.

הסר טעויות יקרות בהרשמות והזנת נתונים תוך הימנעות מניירת כואבת הקשורה להטבות. ניתוח הסיכונים שלה מאפשר לך לאמוד עובדים על סמך המידע, הסטטיסטיקה, המיומנויות, הביצועים, הביטוח, הדמוגרפיה שלהם ועוד.

היא מספקת שיעורים מקיפים על ידי מדריכים ולמידה על פי דרישה בכדי להשתמש בתוכנה בצורה הטובה ביותר דרך אוניברסיטת סייג ‘. משאבי Sage Knowledgebase, Sage City ו- Sage נמצאים שם כדי להרחיב את התמיכה שלהם 24/7 ולעזור לך לפתור את השאלות שלך ולהציע את העדכונים האחרונים בתוכנה ברגע שהיא תפרסם.

גוסטו

החזירו את הצדקה לצוות העובד הקשה על ידי תמיכה בהם באמצעות HRMS מקיף, גוסטו. כל התהליכים החל מהשכרה, שילוח ותשלום, לביצוע וקידום; הכל ללא רבב באמצעות התוכנה.

צרו מכתבי הצעה מקצועיים, הצטרפו למצטרפים חדשים שנמנעו מניירת ותנו להם למלא את הפרופיל שלהם. אתה יכול לאחסן את כל המסמכים באופן דיגיטלי בתוכנה כדי להישאר מסודרים. נגמרו ימי תהליכי השכר הכואבים והמסוכנים; השתמש בקלות בתכנית השכר של התוכנה ומיסוי הקבצים.

זה מסנכרן אוטומטית את כל הנתונים הקשורים למעקב אחר זמנים, תכניות תועלת, שכירות חדשה ועוד. שמור את העובדים שלך מאושרים, בריאים ומבוטחים באמצעות אותה תוכנה שיכולה להזין את התוכניות שלך בשכר. תן לצוות שלך משאבים וכלים עם גוסטו כדי להבטיח את עתידם הכלכלי באמצעות קוסט גוסטו, הטבות הנוסעים, תגמול עובדים ופנסיה של 401 (k) וחיסכון 529 במכללות..

בנוסף, הוא מציע כלים אחרים כמו הסעד פיננסי לעסקים קטנים, מחשבון שיעורי צריבה, מחשבון מס מעסיקים, כלי השוואת שכר ורשימת ביקורת שכירות חדשה. התוכנה תואמת את HIPAA, ACA ו- ERISA. הוא יכול לנהל את דרישות ה- COBRA ולשלוח דוא”ל לעובדים להשלמת הניירת לאחר שעזב את הארגון שלך.

סזאן HR

לא משנה אם הארגון שלך הוא בקנה מידה קטן, בינוני או גדול, סזאן HR יש לך גב כדי לייעל את כל ההיבטים של מאמצי ה- HR שלך. חבילת HR מודרנית מבוססת ענן מאפשרת לך לנהל ולתמוך בכוח העבודה שלך ביעילות על ידי מינוף טכנולוגיות מתקדמות, כלי אוטומציה ותכונות מרשימות.

עוזרת לעסקים במאה+ מדינות, Cezanne HR מציעה תרגום לעשר שפות שונות ללא עמלות נוספות. זה גם תומך בהקלטת נתונים פיננסיים במטבע המקומי שלך ומאפשר משרדים מרובים ברחבי העולם באמצעות תזרימי אישור משלך, מרכזי עלות, פורטלי HR והרשאות מנהל. המערכת מציעה גמישות אופטימלית לביצוע משימות שונות, החל מהוספת עובדים להסרה וכל מה שביניהם.

הוא מציע פורטל מקוון 24/7 עמוס במאמרים מומחים, מדריכי הוראות כיצד לבצע, ייעוץ להגדרה, הדרכה, ייעוץ, התראות חכמות, דיווח מובנה, טפסים הניתנים להגדרה, ניהול תזרים עבודה יעיל ושירותי יישום. השתמש היטב בכוח העבודה שלך באמצעות היישום הנייד שלה יחד עם כלים מקוונים כדי לשפר את שיתוף הפעולה ואת התקשורת היעילה.

מבזבזים זמן על תחזוקה מכיוון שסזאן דואגת לזה מלבד עדכונים תקופתיים. כל הנתונים שלך בטוחים עם אבטחה מתקדמת והגנת נתונים באמצעות הצפנה, סיסמאות ותאימות GDPR. חוץ מזה, הארכיטקטורה הפתוחה שלה עוזרת לך לשפר את הפרודוקטיביות שלך ומאפשרת קישוריות אפליקציות של צד שלישי בקלות.

אנשים HR

נמאס לכם לבזבז זמן במשימות מונוטוניות?

להשתמש אנשים HR לאוטומציה של תהליכים אלה ולהתמקד באזורים הדורשים יותר תשומת לב. כעת תשכחו לעקוב אחר מחלות, לעדכן את נתוני העובדים, לאשר עלי חופשה, להרכיב תובנות על מחזור וכדומה. באמצעות מערכת המעקב אחר המבקשים תוכלו לשכור ולשמור על כישרונות המתאימים לתרבות הארגון שלכם. שתף משרות פנויות בין פורטלי משרות שונים, כמו גם זיהוי והתחברות לאנשים שיכולים לעזור לצמוח את העסק שלך.

הציגו מידע על משאבי אנוש עם דוחות גרפיים מקיפים למנהיגים עסקיים ובקשו המלצות ותוכניות פעולה. למדו מאנשי מקצוע בתחום משאבי אנוש אחרים באמצעות HRMS ושפרו את קבלת ההחלטות שלכם. אתה יכול גם להשוות את תובנות ה- HR שלך מול חברות אחרות בענף שלך כדי לקבוע את התחומים הזקוקים לשיפורים.

התחבר טוב יותר עם העובדים שלך ועזור להם למטב את הפוטנציאל שלהם באמצעות מערכת ניהול הביצועים הדינמית שלה. מצא את הביצועים הטובים ביותר שלך, ומי שצריך קצת עזרה בשיפור הביצועים שלהם. אנשי HR מאפשרים לך להעביר את הנתונים שלך למערכת החדשה בצורה חלקה ולספק הדרכות מומחים בכדי להשתמש בתוכנה במלואה.

אפילו ללא ידע טכני טוב, אתה יכול להשתמש בתוכנה זו בגלל הפשטות שלה וידידותיות למשתמש.

זניפיט

ניהול תהליכי HR הוא כבר לא כאב ראש אם יש לך זניפיט שמועילות לעסק שלך בשפע של דרכים. בלחיצה בלבד תוכלו לשלוח מכתבי הצעה עם כל הפרטים החיוניים יחד עם קישור לקבלת הסכמת הצעה מקוונת. לשם כך הוא מספק תבניות מעודנות למכתבי הצעה או אפשרות להעלות תבנית נפרדת.

השותף שלה Checkr מבצע בדיקות רקע מקיפות ומהירות מהתוכנה. זה מאפשר למצטרפים חדשים להעלות את עצמם על עצמם באמצעות אפליקציה או אתר נייד Zenefits ולחסוך טרדות ביום הראשון. התוכנה יוצרת באופן דיגיטלי מסמכי מס עבור מצטרפים על בסיס המידע הזמין.

זה מעודד אותך לצאת ללא נייר על ידי הצעת התכונה חתימה דיגיטלית. באמצעות אינטגרציה חלקה עם Slack, Salesforce, G Suite וכו ‘, עובדים חדשים יכולים להיכנס לחשבונות שלהם באופן אוטומטי. הוא מציע תרשימים ארגוניים דינאמיים וספריות עובדים עם פרטים נחוצים לשיפור התקשורת בין התפקודים.

אוטומציה של אירועי עובדים כמו מבצעים, העברות צוות / מחלקה, סיום, התפטרות ועוד. התוכנה מסננת באופן יזום נתונים וכל שינויים שבוצעו בזמן אמת, כך שהיא יכולה לשקף בכל מקום. זה לא רק תומך בעובדים שלך, אלא גם בכוח עבודה אחר, כולל פרילנסרים, קבלנים עצמאיים ויועצים. שמור על תקנות ממשלתיות על ידי אוטומציה של משימות.

צור ונהל את מדיניות ה- PTO שלך, השאר בקשות, קבע תאריכי ההאפלה והשתמש בחשבון האיזון PTO’s המאזן האוטומטי כדי לחסוך זמן. הוא תומך במודיעין עסקי על ידי דיווח על סיכומי פיצויים, פעילויות בכוח אדם, סטטיסטיקות לשוויון הזדמנויות, שיעורי מחזור ואופציות מניות שהוענקו.

BambooHR

העובדים שלך הם הנכסים של החברה שלך והכי חשוב. נהל אותם בזהירות באמצעות BambooHR, שהיא תוכנה של כל אחד לאיסוף, ארגון וניתוח נתונים של עובדים. שפר את התהליך הכולל של גיוס ושירותים מקוונים, ניהול פיצויים בצורה חכמה ופיתוח תרבות חברה בת קיימא.

BambooHR מאפשרת לך לאחסן את כל המידע במסד נתונים מאובטח יחיד המופעל על ידי כלי עריכה ודיווח דינמיים לזרימות עבודה מהירות יותר. שולט בה באמצעות אתר או אפליקציה סלולרית אליהם תוכלו לגשת בכל עת ובכל מקום.

התאם אישית את הרשמיות ואת הניירת שלך בכדי להקל על תהליך האונייה ליום פחות מלחיץ. הוא כולל חתימות אלקטרוניות כך שתוכלו לנהל רשומות באופן דיגיטלי ולמנוע ערימה של נייר בשולחן העבודה. זמן מעקב, PTO, הטבות, הפעלת שכר וכו ‘מענגים עם BambooHR.

זה מאפשר לך לקבל תובנות מעמיקות יותר על ניהול ביצועים, שביעות רצון עובדים וסטטיסטיקות חשובות אחרות כדי לעצב את תוכנית הפעולה הבאה שלך. נכון לעכשיו יש לה מעל 1.56 מיליון משתמשים פעילים ברחבי העולם והיא מציעה גם ניסיון של שבעה ימים בחינם כדי לקבל חוויה מעשית על התוכנה.

סיכום

תהליכי HR הם אחד ההיבטים הקריטיים ביותר של עסקים מודרניים, בין אם מדובר בגיוס, שכר, ביצועים או קידום. זה דורש רמת דיוק רבה ואפילו טעות קלה יכולה להתברר כיקרה. אך אל תדאגו; שלב בארגון ארגונית HRMS מבוססת ענן כדי להפוך את כל המשימות לאוטומטיות עם שגיאת אפס.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map