היתרון בשימוש ב- Chatbots לעסק שלך

צמיחו את העסק שלכם עם הבוטים


אם אתה מחפש דרך למשוך את הלקוחות שלך ולהחזיק אותם, יתכן שתצטרך להרגיל את עצמך ל- Chatbots. יתכן שנתקלת במונח “צ’אט בוטס”, אך ייתכן שלא תשכח מהמידע כי צ’אט בוטים אלו הם ‘הדבר הגדול הבא’, והם נמצאים כאן כדי לשמש מהפכה שלמה עם האופן שבו עסקים מתפקדים כיום.

לעסקים בכל ענף כלכלי יש בדרך כלל בסיסי לקוחות נרחבים. בסופו של דבר, מתן הנחיות מעשיות ומותאמות ללקוחות פוטנציאליים ולצרכנים בהיקף יכול להיות קריאה. לכן צ’אט בוטים לשדות אלה גדלו במהירות כה מבוקשת.

משימות שגרתיות הורגות יצירתיות ופרודוקטיביות.

זו עובדה שלא ניתן להכחיש עליה, אך אם אתה זקוק להוכחה, נתונים מוכיחים שאנשים מוציאים עד 80 אחוז מיום העבודה הממוצע שלהם על פעילויות בעלות ערך קל עד אפס..

כיצד עסקים יכולים להתמודד עם הנושא? שילוב של צ’אט בוטים הוא אחת התשובות החדשות והמעשיות.

למרות שבוטים בצ’אט עדיין בתחילת דרכם, חברות הטכנולוגיה העיקריות מרכיבות כל מיני כלים להכנתם עם בינה מלאכותית. בקרוב משתמשים כבר לא יוכלו לדעת אם הם מדברים עם אדם אמיתי או עם צ’אט בוט.

נשמע מעניין?

קמעונאים ידרשו לחשוב מחדש על גישותיהם אם לקוחותיהם יתחילו להימנע מאפליקציות או אתרים סלולריים ספציפיים ולהמציא כמעט לחלוטין ביישומי העברת הודעות, שלרוב, די משמעותיים.

עם זאת, אין מידע כזה עולם אידיאלי בכל הנוגע לבוטוטי צ’אט. למרות שתקשורת עם עוזרים וירטואליים עשויה להישמע צנועה, היא חייבת להיות מוגנת אם היא מתמודדת עם נתונים אישיים.

צ'אט בוטס

כיצד מופיעים צ’אט בוטים למופת לעסקים?

Chatbots נגישים יותר לבנייה וליישום מאשר אפליקציה של חברה נפרדת מלאה.

לדוגמה, צ’אט בוטים קיימים גם ב- Facebook Messenger, כך שהם לא דורשים צוות של מפתחים וחודשים ליישם.

אין צורך בידע קידוד כדי להשתמש בצ’אטבוטים, ותוכל לבנות את הבוט הראשון שלך אחר הצהריים באמצעות כמה כלים זמינים ברשת. והחלק הטוב ביותר הוא ש- chatbots מאפשרים למשתמשים לבצע משימות שגרתיות ספציפיות ללא סיוע של סוכן אנושי.

לא סתם זה אומר שהם מקבלים שירות מהיר יותר, אלא עוד יותר שצוות התמיכה האנושי יכול לחסוך את זמנם. בנוסף, כאשר שיחות עסקיות שיחות מתקיימות ב- Messenger, היסטוריית הצ’אט נשמרת. משמעות הדבר היא שמשתמשים יכולים תמיד לחזור ולבדוק מידע ששיתף איתם בעבר וכי סוכנים אנושיים יכולים לצפות בצ’אטים הקודמים של המשתמש עם הבוט גם לשם הקשר..

הבה נבחן כמה ממקרי השימוש העסקי של צ’אט בוטים.

לייצר לידים

Chatbots הם כלי חובה כשמדובר ביצירת לידים. נניח שיש צ’אט בוט שנותן טיפים על כושר, וכ- 30 אלף אנשים נרשמו אליו. כעת צ’אט בוט יספק עובדות יומיות על בריאות ותזונה או תרגיל חדש למנויים לנסות.

צ'אט בוטס

אם מותג בדים אחר דורש לקדם את מוצריו, הוא יכול להועבר באמצעות צ’אט בוט, או להעביר את המוצר של החברה באמצעות קישור שיוכל לקנות אנשים באופן מיידי. החלק החריג ביותר ביישום גישות שיווק מסוג זה הוא שאתה יכול לפתח את המוצרים שלך לקהל היעד שלך.

עקוב אחר עבודה באמצעות Chatbots

Chatbots אינם יכולים להשתלט על מנהלי פרויקטים, אך הם מתאימים לקצץ בעומס העבודה של PM ולהגדיל את התפוקה של העבודה. לדוגמה, בוט מתמקד ביצירת משימות, הקצאתן לחברי צוות, בניית רשימות ביקורת ושליחת התראות לפני מועד המשימה..

 • ניהול היעדרות / חופשה
 • דיווח בעבודה
 • ניהול המשימות
 • תכנון משמרות
 • מעקב אחר זמן

הופך לסיוע בשיחה

Chatbots אינם כמו תוכנה חלופית מבוססת צ’אט. הם מתארים את הצרכים של הצרכנים המחפשים את המוצר ומספקים תחושה בהתאמה אישית לכל תקשורת.

צ'אט בוטס

צ’אט בוטים המופעל על ידי אל מניע את הלקוחות שלך לדעת שהם מתקשרים עם בן אנוש. הסיבה לכך היא שהם רואים את דפוס ההקלדה של הלקוח ומתקיימים דיון באופן הולם. יתרה מזאת, אתה יכול להוריד הודעות דחיפה לגבי ההצעות וההנחות האחרונות ללקוחות שלך.

עזרה בקבלת תשלומים

השימוש בשירותי צ’אט בוטים אינו מוגבל רק לטפל בלקוחות באמצעות קניות מקוונות. כמו כן, ניתן לבצע תשלומים באמצעות השימוש בו. היא מבצעת את המשימה להזמין חסכון בזמן ופשוט.

צ'אט בוטס

סנאפצ’ט הודיעה לאחרונה על כלי שנקרא Snapcash. זהו ארנק וירטואלי הכולל את פרטי הכרטיס של המשתמשים. על ידי השימוש בו אנשים יכולים לשלוח תשלום למותגים שהם רוכשים מהם או למסור אותם לחבריהם וקרוביהם. זה יכול להגדיל את המכירות המקוונות.

למרות שצריך צ’אט בוטים כדי לבחור דברים ולחנות דברים, יש ספקנות קלה בדבר ביצוע התשלומים דרכם. זה חיוני מכיוון שהעסקה מתבצעת באמצעות הודעות.

ניהול משאבי אנוש (HR)

לשוחחי משאבי אנוש יש יכולת מצוינת לכל דבר ועניין להתמודד עם שאלות שחוזרות על עצמן בהתחשב בכך שמחלקות משאבי אנוש מוציאות בעיקר 30 עד 50 אחוז מזמנן בתשובות לשאלות נפוצות בנושא מדיניות החברה, חופשה או דמי מחלה, שלרוב, הם די משמעותיים.

צ'אט בוטס

תופתעו לדעת ממש שבחודש יוני 2018 הציגה חברת הקוסמטיקה L ”Oreal את המגייסת החדש שלה, ששמו צ’ט-בוט המופעל על ידי AI באופן עדין. העובד הדיגיטלי בהחלט היה צריך לשפר בעצם את החוויה של מועמדים לעבודה וסוג להגדיל את הפרודוקטיביות של 145 מגייסים שכבר עובדים עבור הארגון בצורה עדינה..

כשני מיליון אנשים לכל דבר ועניין מגישים את בקשותיהם לרוב ל- L’Oreal בכל שנה, בעוד שהמותג לא מעלה יותר מ- 5,000 לרוב עבור שכירת עובדים בממוצע בהחלט. כעת, מיה דואגת למועמדים בשלבים מוקדמים למעשה, עונה על שאלותיהם ומעריכה את קורות החיים שלהם על פי דרישות החברה, במיוחד בניגוד לדעה הרווחת..

בזכות סוג של הצבעה ראשונית, המגייסים יכולים להתמקד ברשימה קצרה של מועמדים נכונים לתפקיד, או כך לפחות חשבו. כמו כן, מיה סוג שיפר את שביעות רצון המועמדים: זה הגיע כמעט ל 100% לאחר 10,000 ראיונות העבודה הראשונים. כמו כן, צ’אט בוטים רב-פונקציונליים בדרך כלל נותנים יד מסייעת בנושאים שונים של משאבי אנוש, או כך לפחות חשבו.

Enterprise היא לכל דבר ועניין דוגמאות טובות לבוטים חד פעמיים לכל דבר, שהם לרוב משמעותיים יחסית. תפקידיהם מורכבים משאלות לפני-עלייה פנימית, אימון, אימון, מינוי ומענה. מנהלי משאבי אנוש חסרי מנוח אלו משמשים כעוזרים 24/7 לכל עובד, ולרוב, מוציאים את מרבית המשימות הניתנות לחזרה עם משאבים בסיסיים בצורה משמעותית.

Chatbots כמנהל טיפול בלקוחות

לרוב המותגים הבולטים יש כעת את הדפים שלהם בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ופלטפורמות מדיה חברתית אחרות. המומחים של מותגים אלה מתקשרים באופן שוטף עם לקוחותיהם ומתמודדים עם השאלות שלהם.

צ'אט בוטס

עכשיו אתה יכול להגדיר Chatbots כך. לדוגמה, אם מישהו מרים סט מיטת שמיכה והוא / היא צריכים לדעת אם זה יבוא עם כריות ושמיכות, הוא יכול לשוחח עם הבוט, ויהיה להם את התשובה. זה חוסך זמן ללקוחות וגם לסוחרים מכיוון שהם לא צריכים להחליף דוא”ל בשאלות קלות.

צ’אט בוטים כמנהלי אירועים

בארגוני ישיבות יש הרבה צעדים קטנים ועם זאת הרוסים בזמן, כמו סנכרון לוחות זמנים של עמיתים לעבודה, בדיקת זמן החדרים והפצת הודעות למשתתפים. זה עניין של משימות צ’אט בוטים יכולים לעזור להם במיוחד.

צ'אט בוטס

 • שליחת התראות למשתתפים
 • תזמון פגישות
 • פגישה מחודשת
 • איסוף משוב לאחר האירוע
 • הכנות מראש לפגישה

מעטים העוזרים הדיגיטליים המופעלים על ידי AI מודיעים למשתתפים על לוחות זמנים, אירועים ראשוניים ושינויים של הרגע האחרון, ויתרה מכך, ומאפשרים למשתתפים ליצור קשר מיידי עם מארגנים בכל נושא שהוא. בסך הכל, בוטים עוזרים להריץ אירועים משמעותיים בצורה חלקה יותר ומאפשרים לרכזים להתמקד במשימות מורכבות יותר ולא לספק את המידע הדרוש.

סיכום

הדבר היפה ביותר בבטוטי צ’אט הוא שתוכל להתאים אותם לצרכים הספציפיים של העסק שלך, כמו גם לפלטפורמת השיחה שבה הארגון שלך משתמש בעבר. עוזרים דיגיטליים כבר הוכיחו כבעלי ערך בבדיקה, סינון ודיווח של מידע, חישוב ותכנון של לוחות זמנים, שליחת התראות, ביצוע פעילויות בהתאמה אישית, התמודדות עם שאילתות פשוטות, הודעה על כולם ומעקב אחר עשרות טרנספורמציות. אז קדימה, השתמש בכלים אלה לבניית צ’אט בוט הראשון שלך.

בשנים הבאות, צ’אט בוטים פשוט ישפרו את כישוריהם הנוכחיים ויתווכחו על כישורים שונים. יש חשודים כי צ’אט בוטים ינצחו על מקומות עבודה אנושיים, ובכך יגדילו את שיעור האבטלה.

עם זאת, אנו ב- Geekflare, יש לנו תרחיש אופטימי יותר: אוטומציה של משימות בהתאמה אישית תתרום להוזלת מחירים, לשכר גדול יותר ולעבודות שונות יותר שיופיעו. האם המצב אינו מרגיש טוב? צ’ט בוטס הביאו מהפכה לאופן שבו אנשים מתמכרים לקניות או להשיג שירותים. הם אישיים, מרתקים ופנטסטיים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map