כלי התקשורת הטובים ביותר לצוותים מרוחקים

מי היה מאמין ש”עבודה מרחוק “תהיה גדולה כמו שהפכה בימינו?


עבודה מהעבודה מהבית הייתה שמורה אך ורק לעובדים שנאלצו לצאת לחופשת הורים או שלא יכלו להשתתף בעבודה באופן אישי. בימינו ידידותיות מרחוק היא אחד המונחים הנפוצים ביותר כאשר בוחנים רשימות משרות חדשות בענפים כמו טק, שיווק, הנדסה ועוד.

כמו כן, הרבה חברות חדשות שמגיעות בנויות אך ורק על בסיס של סביבת עבודה מרחוק בלבד. וזה גדול בגלל מאגר הכישרונות הזמין ברחבי העולם. לא קל למיין דברים כמו ויזות או אישורי עבודה לאנשים שאתה באמת רוצה שיהיה בצוות שלך. אז עבודה מרחוק היא פשרה צלילית במצבים בהם אתם מחפשים את הכישרון המוביל לצוות שלכם.

אם אנו מסתכלים על הסטטיסטיקה של עבודה מרחוק, בין השנים 2005-2017 – היה גידול מונומנטאלי של 160% עובדים מרוחקים ו / או הצעות עבודה בשוק.

צמיחת עבודה מרחוק בשנים האחרונות

אם אתה בודק לעתים קרובות משרות הקשורות לטכנולוגיה בחדשות ההאקר הפופולריות מתמיד “מי שוכר?“פתיל חודשי, יותר ויותר חברות מציגות את הזדמנויות התפקיד שלהן כידידותיות מרחוק. החל מתריסר רישומים לפני מספר שנים ועד ליותר ממאה חברות המחפשות כישרון המעוניין לעבוד בנוחות הבית או המשרד שלהם..

אז לסיכום, זה זמן נהדר להיות עובד מרוחק. עבדו על החוף באי טרופי (נוודיזם דיגיטלי), עבדו מהבית תוך שמירה על ילדיכם, או עבדו ממכוניתכם בזמן שמראות הגרנד קניון מתעכבים בקדמתכם..

תקשורת והתפקיד שהיא ממלאת בעבודה

למרות ש ההטבות של עבודה מרחוק יכולות להיות אדירות, בואו לא נתבונן בעובדה שאתה עדיין עובד כחלק מצוות גדול יותר. המשמעות היא שתקשורת היא עדיין חלק מהותי מזרימת העבודה היומית שלך (או לפחות דו-יומית).

מעצבי גרפיקה, סופרים פרילנסרים או עובדים מרוחקים מבוססי הופעות בדרך כלל יכולים להתחמק באמצעות תקשורת אימייל / רפוי בלבד. אבל זה לא יהיה המקרה אם אתה מצטרף לחברה כמהנדס, או כנציג יחסי אנוש, או כל סוג עבודה אחר שבו תקשורת היא חלק מהותי מתיאור העבודה..

לכן, מסיבה זו בלבד, חברות וסטארט-אפים בדרך כלל צריכים להחליט על כלי תקשורת מרחוק ספציפי בו הם הולכים להשתמש בטווח הארוך. לפעמים, בחירת הכלי הספציפי, ואתה צריך להעביר הכל לחלופה. באופן דומה עליכם לקחת בחשבון את עקומת הלמידה ואת השימושיות של כלי התקשורת הספציפי הספציפי עבור סוג החברה שלכם.

כלים לתקשורת עם הצוות המרוחק שלך

חיפוש בודד של גוגל אחר “כלי תקשורת מרחוק” יחזיר מיליארד תוצאות. זה נושא משתלם להתמקד בו מכיוון שעבודה מרחוק הולכת וגדלה (כפי שלמדנו), והעובדה שהפעלת עסק משלך מסוג זה יכולה להיות משתלמת, כמו גם.

רפוי הוא ככל הנראה הכלי הפופולרי ביותר מסוג זה בשוק. לא רק slack עבר מספר רכישות, אבל זה גם משך כמות עצומה של השקעות ממשקיעים בודדים וחברות מלאכים. מה שהגיע אז לשיאו של ההנפקה של Slack ב- IP מחיר מדהים של 38.50 דולר למניה לפי הערכת שווי של 23 מיליארד דולר.

רפוי

לאחר ששימשתי את Slack כעובד / עובד מרוחק בעצמי, יש לי רק דברים טובים לומר על זה. זה באמת מקל על התקשורת עם חברי הצוות שלך, ובמובנים שונים, אני יכול להוסיף.

למרות שנבנה בתחילה ככלי לתקשורת מבוססת צ’אט, Slack התפתח לכלול גם שיחות שמע ווידאו. זה מאפשר לקפוץ לשיחת ועידה, לחונך עובדים חדשים או לארח אסיפות כלליות בכל רחבי הלוח.

אבל זה לא הכל. Slack מתמחה גם בפתרון בעיות אישיות לתעשיות ספציפיות. והתעשיות האלה הן:

 • שיווק
 • הנדסה
 • זה
 • שירות לקוחות
 • משאבי אנוש
 • ניהול פרוייקט
 • מדיה
 • …ועוד!

באיזה ענף אתה עובד, Slack מבטיח שהתקשורת תהיה חלקה ככל האפשר. כדוגמה, אם אתה מנהל סוכנות שיווק ותרצה להשתמש ב- Slack כדי לתקשר עם הצוות שלך ועם לקוחותיך, ישנם כמה יתרונות משמעותיים שתוכל ליהנות מהם.

הראשון שזו האינטגרציה עם כלי השיווק המועדפים עליך.

שילובים שיווקיים

Slack תומך בכל כלי השיווק המועדפים עליך (יותר ממאה בזמן כתיבת זה) שתוכל לשלב ישירות בתהליך התקשורת שלך. אז, ניתן לנהל ישירות מדברים על חשבוניות, דברים על מדיה חברתית, ביקורות וכו ‘ישירות ממרכז השליטה של ​​Slack.

וזה יוצא לכל שאר סוגי התעשיות שאליהן עונה סלפי. האם זה הג’ק של כל המקצועות? במידה מסוימת, בטוח. אבל, אני מאמין שמצבים ספציפיים דורשים כלים וגישות שונות לפתרון בעיות תקשורת.

אז בואו נראה איזה כלי תקשורת מרוחקים אחרים קיימים בשוק. ואולי אתה מוצא משהו מתאים יותר לסוג העסק שלך או לפרויקט שאתה עובד עליו.

ProofHub: שיתוף פעולה בפרויקט עבור צוותים

ProofHub

אם אתה מחפש דרך אמינה לנהל פרויקטים בקנה מידה, אל תחפש רחוק יותר ProofHub. החבר’ה האלה השקיעו הרבה מחשבתם בכדי להפוך את ProofHub לפשוטה ויעילה ככל האפשר מבחינה אנושית. זה מתגאה בממשק משתמש נקי שלוקח פחות מדקה להסתגל אליו. נוסף על כך, אתה יכול בקלות לסווג את כל רשימת המשימות שלך בלחיצת כפתור אחת.

כל צוות מרוחק מצליח זקוק לכלי לא רק כדי לתקשר ללא מאמץ, אלא גם כדי לעקוב אחר פרויקטים בזמן אמת. אף אחד לא אוהב מועדים שהוחמצו, או גרוע מכך, בעיות לא פתורות שמשפיעות ישירות על הלקוחות (מכירות!). ו- ProofHub מתמודד עם פאזל זה עם כלי מעקב מובנה לפרויקטים משלו.

ניהול פרויקטים של ProofHub

צרו תוכנית, רשמו את המשימות הבודדות ופשוט הקצו את חברי הצוות המתאימים לכל משימה. זה כזה פשוט. ותוכל לחזור על התהליך הזה, ישירות מלוח המחוונים של ProofHub, כמה פעמים שתרצה.

ההיסטוריה של כל פרוייקט נשמרת, ניתן להעיר הערות למשימות בודדות, ואתה יכול אפילו לייצא את התוכנית כולה שלך כקובץ CSV או תרשים לשימוש במצגות או במקום אחר.

ProofHub כתב מדריך מפורט כיצד הוא משתמש בתרשימי גנט כדי להשיג את כל זה אך מראה גם כמה טוב אתה יכול לסחוט מהטכנולוגיה הזו.

מאפיינים בולטים אחרים של ProofHub כוללים:

 • לוחות קאנבן. אם אתה מכיר את טרלו, תדע כבר איך הם עובדים. אתה יוצר לוחות עם דרישות משימות נפרדות ואז מקבץ משימות מהשלב הראשוני שלהן ועד לסיומן המלא. כל דבר מהערות ועד הוספת קבצים נתמך.
 • הגהה. זוהי תכונה יוצאת דופן עבור כל צוות עיצוב שפועל מרחוק. אתה יכול לדון במפרטים של צבע, גופן או אלמנט עיצוב מוגדר ולהוכיח אותו בזמן אמת באמצעות תכונת ההגהה של ProofHub. לדוגמה, אתה יכול להעלות תמונה חיה של העיצוב שלך, ואנשי הצוות שלך יכולים להגיב על השינויים הספציפיים הנדרשים.
 • ניהול פרוייקט. ב- ProofHub, אתה יכול לבחור מי מנהל איזה פרויקט. מנהל פרויקט יקבל את כל ההודעות החיוניות על מועדי החיסיון והחסימת המשימות ויישאר באחריות.

וכל כך הרבה יותר. קל יהיה להקדיש מאמר שלם לתכונות החריגות ש- ProofHub מספק לצוותים מרוחקים. אבל, לקראת הסבב הספציפי הזה, המיקוד שלנו הוא להבליט את כלי התקשורת המרוחקים הבולטים בשוק.

נמשיך.

Codeshare: פיתוח בזמן אמת עם הצוות שלך

Codeshare

מהנדס בכיר עומד להיות בעל ידע תכנות טוב בהרבה מזה של זוטר. אבל, איך מגשרים על הפער בין שניהם כאשר עובדים כצוות מרוחק?

התשובה היא Codeshare. בעזרת Codeshare אתה יכול ליצור סביבת פיתוח בזמן אמת עם כל צוות המפתחים שלך תוך מספר שניות. וזה מועיל מאלף סיבות שונות.

 • אתה יכול להכיר עובדים חדשים לסגנון העיצוב הכללי שלך, ואיך אתה מנהל קבצי פרויקטים שונים ומדוע אתה עושה זאת.
 • ערכו מפגשי חונכות אחד לאחד בהם אתם מלמדים את העובדים את הכיוון אותו אתם מחפשים לנקוט בפרויקט.
 • באופן דומה, אתה יכול להשתמש ב- Codeshare כדי לארח שיחת ועידה עם כל הצוות שלך כדי לעבוד יחד על בעיות ספציפיות. אנשים רבים יותר שנרתמים לפיתרון עשויים פשוט לספק רזולוציה מהירה בהרבה.

היישומים לתוכנה ספציפית זו הם אינסופיים באמת, במיוחד אם אתם מקפידים על דברים כמו ראיונות, חונכות, למידה ועוד.

כל מה שנדרש כדי לגרום ל- Codeshare לעבוד זה לפתוח מושב חדש (שתוקפו יפוג לאחר 24 שעות) ולשתף אותו עם מי שאתה מתכנן לקוד יחד עם.

כעת, כמובן, הכלי הספציפי הזה מספק יותר מאשר סביבת קידוד בזמן אמת עם הצוות המרוחק שלכם. ככזה, Codeshare צריך לשמש כתוסף לכל כלי תקשורת אחר שאתה כבר משתמש בו.

אטלסיאן: תקן הזהב לצוותי מפתחים

אטלסיאן

מכיוון שאנחנו בנושא הפיתוח, כדאי להזכיר זאת אטלסיאן. למרות הידועה בעיקר ככלי ניהול אינטגרציה רציף בתוך הבית, עם התוספת האחרונה של במבוק אטלסיאן גם עושה צעד בדרך להיות פיתרון עבור צוותי פיתוח מרחוק.

הרעיון עם במבוק הוא שתוכלו להקצות צוות שלם מתחילתו של הפרויקט. כתוצאה מכך, כל דבר החל מתיקון שגיאות וכלה בניהול כרטיסים יכול להתבצע בתוך לוח המחוונים של במבוק עצמו.

דוגמא למבוק

זוהי תפילה מוחלטת עבור צוותים מרוחקים, מכיוון שאחרת תצטרך להסתמך על תוכנת שירות העזרה, שמוסיפה שכבה מיותרת של אובדן פריון.

למותר לציין כי אטלאסיאן הוא עוד אחד מאותם כלים שמשתלבים בצורה יוצאת דופן עם תוכנה חיצונית. לכל אחד מכלי התקשורת המרוחקים שהזכרנו במהלך כל הסיכום הזה תהיה צורה כלשהי של אינטראקציה עם אטלסיאן. ולהיפך, כמובן.

מילים סוגרות

ברור שיש אינספור כלים מדהימים לניהול סביבת עבודה מרוחקת. אני חושב שבסך הכל נגענו בכמה מהטובים שיש בשוק כרגע. בסופו של דבר עליכם להחליט מה מתאים עבור העסק הספציפי שלכם, וסוג הצוות אותו אתם מנהלים.

לחלופין, תוכלו להציץ בדף אוספי Geekflare בכדי לבדוק כמה כלי נישה אחרים לאירועים רבים ושונים. התחלת ההתארגנות עם סביבת ניהול הפרויקטים שלך היא תמיד מבולגנת בהתחלה. אבל ברגע שתתחיל לעבוד, זו צריכה להיות רוח לנווט דרך פרויקטים ומשימות אינדיבידואליות.

אני מקווה שהכלים המוצגים כאן מתאימים בדיוק לצרכים הספציפיים שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map