כיצד SaaS Business יכולים להשתמש בבסיס ידע כדי להענג על לקוחות?

לספק שביעות רצון לקוחות בעסק SaaS היא עדיפות 1,2 ו -3, לפחות כך אני רואה את זה.


בעסק של SaaS, השמירה היא הכרחית בדיוק כמו רכישת לקוחות חדשים, ורוב הזמן, הדרך הטובה ביותר לספק שביעות רצון היא לעמוד ולעבור את הציפיות של הלקוחות. זה חשוב במיוחד כשמדובר בתקשורת ותמיכה. אם לקוח לקח את הזמן להושיט יד, אתה יכול להמר שהוא חשוב להם, ולכן צריך לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

עסקים שמכירים בצורך לחרוג מלקוחותיהם הם אלה שמצליחים באמת.

בסיס ידע יכול לעזור לחברות להשיג שאיפה זו, לשפר את שביעות רצון הלקוחות ובמקביל לצמצם את המשאבים הנדרשים כדי לעמוד בציפיות שלהם.

נשמע כמעט טוב מכדי להיות אמיתי, נכון?

לקוחות מענגים

עסקים רבים נאבקים להשתמש במידע שלהם ביעילות.

יש להם את התשובה לשאלות שהלקוחות שלהם שואלים, אך אין דרך יעילה להעביר את המידע הנכון לאנשים הנכונים. זה המקום בו בסיס הידע עוזר, על ידי מתן הצוות לתמיכה בלקוחות גישה לספריית מידע מקיפה, הם יכולים למצוא את מה שהם צריכים במהירות ולהעביר אותו ללקוח. משמעות הדבר היא שהם יכולים לעזור ללקוחות במהירות ולהקטין את זמני ההמתנה.

מעבר לשיפורי היעילות הברורים הללו, ישנו גם הטבת העקביות הנוספת, מכיוון שכל המידע מקורו במיקום יחיד. זה חשוב מתמיד כאשר לקוחות משוחחים עם חברות על פני מספר ערוצים. העסק צריך להיות מסוגל לתת תשובות עקביות בכל הזדמנות.

בסיס הידע גם פותח הזדמנות מונומנטאלית עבור לקוחות ועסקים כאחד… שירות עצמי.

שירות עצמי

במהלך השנים ראיתי את הלקוחות משתנים ומתפתחים, ככל שהחברה הרחבה הפכה לממוקדת יותר טכנולוגית, הלקוחות, יותר ויותר רצו יותר בחירה וכוח להתגבר על הבעיות שלהם. לכן, הגיון טוב בהצעת אפשרות בסיס ידע בשירות עצמי ובסיס ידע עוזר לחברות לעשות בדיוק את זה.

בהגדרה, שירות עצמי מעניק ללקוח את כל מה שהוא צריך ועוד.

אבל בדיוק מה זה שירות עצמי?

ובכן, זה בעצם מה שכתוב על הפח, תמיכת לקוחות בשירות עצמי שמציעה ללקוחות גישה למערכת בה המידע מאוחסן ישירות. ברוב המקרים, זה מקבל צורה של בסיס נתונים, מדריך או בסיס ידע.

לקוחות יכולים למצוא את המידע הקריטי שהם צריכים במהירות ובקלות. הכל החל ממשק המשתמש הפשוט ומיתוג ועד יכולות חיפוש מקיפות, באופן אינטראקטיבי. כשמדובר בשירות עצמי, אינך יכול להרשות לעצמך להציע אלא חוויה חלקה. לאמיתו של דבר, הייתי מרחיק לומר שאם תהליך איתור המידע הוא פשוט, קל ונטול לחץ, שירות עצמי לא אמור להיות אופציה..

מציאותית, צריכים להיות רק שני סוגים של שירות עצמי; שירות עצמי טוב ובלי שירות עצמי בכלל. זו הסיבה שבחרת פלטפורמה שיש לה את היכולות הקריטיות הנחוצות כדי לעמוד ולעמוד בציפיות הלקוח היא כה חשובה.

חברות רבות משתמשות בתוכנות בסיס כמו Document360 עבור בסיס הידע שלהם בנושא שירות לקוחות, וזה מאפשר להם לא רק לגוון את הצעות התמיכה בלקוחות שלהם, אלא גם צמצמו את המשאבים הנדרשים. בכך שהם נותנים ללקוחות את הכוח למצוא את התשובות שלהם, בזמן שלהם, נדרשים פחות משאבי אנוש, וזה עוזר לצוותי התמיכה לענות על שאלות מהירות יותר ולהשקיע בפתרון בעיות מורכבות יותר.

בסך הכל, שירות עצמי מסייע לעסק לשפר את התמיכה שלהם, להפחית את ההשקעה הנדרשת כדי לעמוד ולעמוד בציפיות של הלקוחות, ומעניק ללקוחות את כוח הבחירה; כולם מנצחים.

עזור ללקוחות לעשות יותר.

תיוג ממלא תפקיד חיוני, בסיס ידע עם יכולות תיוג וסינון קל לשימוש ישפר את חווית הלקוח. עם תכונות התיוג הזמינות, קל לקטלג את התוכן ולמצוא אותם על ידי האנשים הנכונים בזמן הנכון. ללא תיוג, הכל נשען על מילות מפתח בתוכן, וזה יכול ליצור אתגרי גילוי.

אפשר לטעון שאחת החולשות של בסיס ידע היא שהיא מחייבת את החברה לדעת מהן הבעיות של הלקוחות שלהן לפני שניתן יהיה לפתור אותן באמצעות שירות עצמי. למרבה המזל, לעתים קרובות זה לא עניין של זמן; יש לחשוב על בסיס ידע כנכס נשימה חי. הוא חי, הוא צומח וזה משתפר עם הזמן. כדי להנחות שיפור זה, נדרשות יכולות ניתוח נתונים ושימוש.

עסקים צריכים להיות מסוגלים לראות מה הלקוחות שלהם מחפשים (באמצעות חיפוש) ואת הבעיות הנפוצות שהם חווים במוצר. עם גישה למידע זה, חברות יכולות להנחות את ההתפתחות של בסיס הידע שלהן, כך שהוא מותאם אישית כדי לענות על צרכי הלקוח. גישה ממוקדת זו מבטיחה שהערך שמספק בסיס הידע תמיד גדל.

✔️ מדוע SaaS זקוק לבסיס ידע?

מהניסיון שלי, עסקים של SaaS המאמצים תוכנת בסיס ידע בלב הצעת התמיכה שלהם רואים לעתים קרובות יתרונות גדולים המשפרים את שביעות רצון הלקוחות ומניעים צמיחה עסקית. תוך ניצול מלא של התכונות המוצעות, חברות אלה נלחמות בשיעורי הנטישה של הלקוחות ומספקות באופן עקבי חוויות תמיכת לקוחות באיכות גבוהה.

חברות המשתמשות בבסיס ידע למלוא הפוטנציאל שלה מציעות גישה פנימית וחיצונית, ומאפשרות ללקוחות ולעובדים כאחד לנצל את היתרונות שהיא יכולה לספק. זה ממקסם את שביעות הרצון של לקוחות החברה ועוזר לעובדים לעשות יותר עם פחות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map