11 חומת אש ליישומי אינטרנט להשוואה לצורך אבטחת העסק המקוון שלך

התקפות סייבר נפוצות בימינו.


כדי להגן על יישומי אינטרנט מפני תוכנות זדוניות או התקפות אחרות, תזדקק לחומת אש של יישום אינטרנט או WAF בקיצור. WAFs, עזרו להגן על יישומי האינטרנט שלכם מפני התקפות, כך שתוכלו לעבוד בצורה חלקה.

ישנן הרבה חומות אש של יישומי אינטרנט שאפשר לבחור בהן. במאמר זה, נצרוך אותם לרשימה של מיטב שירותי WAF הקיימים בשוק.

חומת אש של אתר סוקורי

כשמדובר ברשימות השוואה של חומת אש באינטרנט, חומת האש של אתר Sucuri היא מתמודדת רצינית. הוא מציע הגנה מפני האקרים המנסים לנצל OWASP Top 10 פגיעויות, כולל SQLi, XSS ו- CSRF.

זה כולל גם הפחתת התקפות של מניעת השירות (DDoS) המגובה במעקב רציף. חומת אש של אתר סוקורי מיירט ובודק את כל הנכנסים אתר HTTP / HTTPS מבקש.

למרות שהיא אינה מציעה כללים מותאמים אישית, יש לה מדיניות תגובה מהירה עבור נקודות תורפה של אפס יום. כאשר וכאשר הפגיעות מתפרסמת, מהנדסי סוקורי מתוקנים את הסביבה שלך כדי לחסום התקפות בניסיון לנצל את הפגיעות.

AppTrana

AppTrana משלב סריקה, שירותי חומת אש של יישומי אינטרנט מנוהלים במלואם, CDN ושירותי ניטור בפתרון אחד. הוא מגלה איומים בשכבת יישומים, כולל פגיעויות OWASP Top 10 ו- Zero-Day, מאיץ נכסי רשת ומגן מפני ניצולים ומספק כללים מנוהלים על בסיס שוטף להתעדכן בסיכונים וקטורי איום חדשים..

ניטור בזמן אמת מאבטח גם יישומי אינטרנט מהתקפות DDoS ו- BOT.

מה שמועיל לעסקים קטנים וגדולים הוא ש- WAF לא רק מתקן פגיעויות בעזרת סינכרון סריקת יישומי אינטרנט, אלא גם עוקב אחר פעילויות האקרים ביישום כדי ללמוד דפוסי התקפה חדשים ודרכים לאתר ולהגן עליהם..

ענן WAF

כשמדובר בהשוואה בין חומת אש של יישומי אינטרנט, פרח ענןהאינטליגנציה הקולקטיבית היא תכונה מועילה שאפשר לבדוק בה. מלבד OWASP Top 10 הגנות וכללי התאמה אישית, WAF זה שוקל לדחוף כללים מותאמים אישית לכל הלקוחות, במידת הצורך. משמעות הדבר היא שבעצם האתר שלך מקבל מודיעין אבטחה מאתרים אחרים.

משמעות הדבר היא שבעצם האתר שלך מקבל מודיעין אבטחה מאתרים אחרים.

החברה עוקבת אחר האינטרנט אחר סוגים חדשים של פגיעויות, והמהנדסים שלהם בוחנים כל אחד מהם כדי להבין אילו כללים מותאמים אישית יפתרו את הבעיה בצורה הטובה ביותר..

Cloudflare טוען כי הוא מפעיל מיליון דומיינים ומכאן שיש לו הרבה נתונים על מודיעין אבטחה וכיצד הוא יכול להשפיע על העסק או / ו על לקוחותיו..

AWS WAF

בדיוק כמו בשירותים אחרים של Amazon Web Services (AWS), שלם רק עבור מה שאתה משתמש עבורם WAF. הוא חוסם את כל ההתקפות של שכבה 7 הסטנדרטיות המסכנות את האבטחה או את זמינות היישום.

בנוסף, ניתן לפרוס את חומת האש של AWS גם על אפליקציית עומס האיזון (ALB) או על Amazon CloudFront.

היתרונות של WAF זה כוללים סינון תנועה (בהתבסס על כתובות IP, כותרות HTTP, מחרוזות גוף HTTP או URI), שילוב ותמיכה בענן של AWS וניתוח נתונים בזמן אמת כמעט..

AWS WAF הוא פיתרון אידיאלי עבור אנשים ועסקים שרוצים לנהל את ה- WAF שלהם במסוף הניהול של AWS.

אקמאי WAF

של אקאמאי חומת האש של Kona Web מפחית את הסיכון לגניבת נתונים, השבתה והפרות אבטחה אחרות. מעקב בזמן אמת מספק גם נראות לאירועי אבטחה כך שהמנהלים יכולים לנקוט בפעולות בהתאם.

הוא מציע הגנה מפני ההתקפות הנפוצות ביותר המנצלות הזרקה, סקריפטים בין אתרים וביצוע קבצים זדוניים. עם זאת, הגנת DDoS אינה מצורפת עם WAF והיא זמינה כשירות נוסף.

Akamai מציעה גם שלל פתרונות אחרים של ביצועי אתרים הכוללים רשת אספקת תוכן (CDN), האצת אינטרנט ונייד וניהול תנועה..

קוואליס WAF

חומת האש של Qualys ‘חומת אש משלב יכולת הרחבה ויכולת יכולת ניהול בתוך חבילת המוצרים שלה. פתרון ענן זה לא רק מציע הגנה מפני ניצול OWASP אלא ניתן לנהל אותו גם תחת קונסולה אחת שתומכת גם בסריקת יישומי האינטרנט שלהם ובמכונות וירטואליות..

Qualys WAF משולבת גם בפתרון סריקת יישומי אינטרנט כדי למצוא פגיעויות ולתקן אותן תוך הפסקת התקפות.

הוא זמין בשוק שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) ומוצא עבור שניהם ענן ציבורי ופרטי יישומי אינטרנט. בנוסף, הוא מציע בדיקות בריאות של אפליקציות באינטרנט ואיזון עומס שרתים כדי לשפר את הזמינות והביצועים.

WAF חיונית עבור כל עסק מקוון הגן מפני איומים מקוונים בזמן אמת לבטיחות עסקית ולקוח. אני מקווה שהרשימה שלעיל חומת האש של יישומי אינטרנט תעזור לך לבחור עבור יישומי האינטרנט שלך.

True Shield WAF מאת SiteLock

חומת אש של יישומי רשת מגן אמיתית היא שירות WAF מהיר וקל להתקנה. אתה יכול להגדיר אותו בקלות תוך חמש דקות מרגע ההתקשרות ל- SiteLock. זהו שירות CDN המאפשר למבקרים להשתמש באתר במהירות 50% יותר מאחרים.

True Shield מגיע גם עם הגנה על SEO כדי להגן על מאמצי SEO שלך מפני תוכנות זדוניות. כך שמנועי החיפוש לא מוצאים תוכנה זדונית באתר שלך; מכאן שלא תחסום את זה. יתר על כן, הוא מדויק ביותר ומגן עליך מפני התקפות סייבר ברמת דיוק של 99.99 אחוזים.

True Shield מגיע עם שלוש חבילות, True Shield Basic, True Shield professional ו- True Shield Premium. לכל החבילות הללו יתרונות משלהן, אך חבילת הפרימיום המגיעה במחיר מעט גבוה יותר היא הטובה ביותר שביניהן.

F5 WAF מתקדם

הגנה על חומת האש המתקדמת של F5 הוא ה- WAF הבא. על פי מה שהם טוענים, זה יכול לאתר ולהגן מפני התקפות רבות ש- WAF רבים אחרים לא מצליחים לבצע. יתר על כן, הוא משלב למידה על מכונה כדי לסייע בהגנה על אתר האינטרנט ועל יישומי האינטרנט שלך.

זהו SDK אנטי-בוט נייד להגנה על יישומים ניידים מפני התקפות באינטרנט בעזרת ניתוח התנהגותי. יש לו הצפנת נתונים בדפדפן כדי להגן מפני חילוץ נתונים של תוכנות זדוניות ואבטחת פרוטוקול API של REST / JSON, XML, GWT.

F5 WAF היא חומת אש אינטרנטית מעולה להגנה על אתר האינטרנט שלך מפני התקפות שונות. בעזרת המנוע הבא למניעת תוכנות נגד תוכנות זדוניות ותקיפות סייבר, זהו שירות WAF די הגון.

כורם

WAF מתקדם בענן מגן על יישומי האינטרנט שלך מפני XSS, XXE, הזרקות SQL, RCE ואיומי OWASP אחרים. זהו שירות אוטומטי לחלוטין שאינו דורש תצורה ידנית.

זהו שירות אמין עם צמתי סינון מהירים וחזקים. הוא מציע תמיכה מודרנית בערימות טק כמו Docker, Kubernetes ו- WebSockets, אשר מנוהלת עוד יותר על ידי מחזיק הכלים DevOps. זה גם משתמש בלימוד מכונה כדי לחסום התקפות עם הגנה על איומים בזמן אמת ואפשרויות פריסה שונות.

בסך הכל, Cloud-native מתקדמת היא חומת אש של יישומי אינטרנט נטענת על-ידי תכונות כדי להתמודד עם איומים שונים ברמת דיוק גבוהה.

מדעים יחידים WAF

מדעים יחידים להשלים ענן-שפת אם חומת האש של יישום האינטרנט הוא שירות WAF היברידי ורב ענן. פריסה קלה וניהול מהיר הופכים אותו לשירות WAF ידידותי למשתמש ואמין. עם 32000 הגנה על יישומים בחודש, מדובר בחומת אש פופולרית ליישומי אינטרנט הקיימת בשוק.

תמיכה קלה של צוות DevOps דואגת לנושאים תפעוליים בסיסיים ומתמקדת בהגנה על איומים אחרים. מודול הסוכן הכפול של הדור הבא מסייע בהגדרה מהירה מבלי להשפיע על הביצועים. חוץ מזה, יש מחזיק כלים של DevOps לנראות חוצה צוותים ותכנית אנליטית חזקה לכל סוג של הגנה מפני איומים.

מדעי יחיד WAF פועל בכל מקום בו האפליקציה שלך פועלת. זה פועל מקוד בתוך היישומים, כ- WAF בענן, משרתי אינטרנט ומכולות או לשערי API. יתר על כן, תצורה SmartParse שאינה דורשת תחזוקה ידנית.

הוא מוענק כחזון בשנת 2019 רביעיית הקסמים של גרטנר. זהו אחד מה- WAF האוטומטיים הטובים ביותר עם רמת דיוק גבוהה של הגנה על יישומי אינטרנט.

אימפרבה ווף

אימפרבה היא חומת אש אחרת ליישומי אינטרנט המנתחת ובודקת בקשות ליישום שלך וחוסמת את ההתקפות. זה מגן על יישומים בענן ובמקום. בעזרת מדיניות אבטחה וניהול מעולים, אתה יכול להעביר בבטחה את היישומים שלך עם הגנה מלאה.

אתה יכול לפרוס את Imperva ב- AWS ו- Azure, ו- Cloud WAF או במקום. כך שהפריסה גמישה ומתאימה לצרכי המשתמש ברמות שירות ואבטחה ספציפיות.

אימפרבה מגן מפני איומים קריטיים כמו סקריפטים חוצי אתרים, הזרקת SQL, גישה למשאבים, הכללת קבצים מרחוק, איומי טופ 10 או למעלה 20 ואיומי OWASP אחרים. צוות המחקר שלהם תמיד עוקב אחר האיומים החדשים ומעדכן את הכלל בהתאם. יתר על כן, הוא משתמש בדיווח גרפי כך שתוכל להבין בקלות את מצב האבטחה של יישום האינטרנט שלך.

אימפרבה משתמש בהגנת יישומים דינאמית כדי לאתר התקפות על ידי ניתוח ספריות היישומים, כתובות האתרים ותשומות המשתמש. ואז זה ממזער את חיוביות השווא עם אימות התקפה מתואם על ידי בדיקת הפרות כוללות ביישום. שני אלה משולבים כדי להגן ולחסום כל התקפה ביישום שלך.

מסיימים

WAF חיונית לכל עסק מקוון כדי להגן מפני איומים מקוונים בזמן אמת על בטיחות העסק והלקוח. אני מקווה שהרשימה שלעיל תעזור לך לבחור אחת ליישומי האינטרנט שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map