5 VAPT מבוסס-ענן הטוב ביותר לאתרי עסקים קטנים ובינוניים

נוף המסחר האלקטרוני זכה לשיפור דרמטי בתקופה האחרונה בגלל ההתקדמות בטכנולוגיות האינטרנט המאפשרות להרבה יותר אנשים להתחבר לאינטרנט ולעשות עסקאות נוספות..


כיום, הרבה יותר עסקים מסתמכים על אתרי האינטרנט שלהם כמקור עיקרי לייצור הכנסות. מכאן שיש לתעדף את האבטחה של פלטפורמות אינטרנט כאלה. במאמר זה, נסקור רשימה של כמה מהכלים הטובים ביותר המבוססים על ענני VAPT (בדיקת פגיעות ובדיקת חדירה) הזמינים כיום, וכיצד ניתן למנף אותם על ידי חברות הזנק, עסקים קטנים ובינוניים..

ראשית, בעל עסק מבוסס אינטרנט או מסחר אלקטרוני צריך להבין את ההבדלים והדמיון בין הערכת הפגיעות (VA) לבדיקת חדירה (PT) כדי ליידע את החלטתך בעת קבלת בחירות לגבי הדבר הטוב ביותר עבור העסק שלך. למרות שגם VA וגם PT מספקים שירותים משלימים, ישנם הבדלים עדינים במה שהם שואפים להשיג.

ההבדל בין VA ל VT

בעת ביצוע הערכת פגיעות (VA), הבוחן שואף להבטיח שכל הפגיעויות הפתוחות ביישום, באתר או ברשת מוגדרים, מזוהים, מסווגים ומתעדפים. אומרים כי הערכת הפגיעות היא תרגיל מונחה רשימה. ניתן להשיג זאת על ידי שימוש בכלי סריקה, אותם אנו בוחנים בהמשך מאמר זה. זה חיוני לבצע תרגיל כזה מכיוון שהוא נותן לעסקים תובנה ביקורתית היכן נמצאות הפרצות ומה הן צריכות לתקן. תרגיל זה הוא גם מה שמספק את המידע הדרוש לעסקים בעת קביעת תצורת חומות אש, כגון WAFs (חומת אש ליישומי אינטרנט).

מצד שני, תרגיל בדיקת חדירה (PT) הוא ישיר יותר ואומרים שהוא מכוון מטרה. המטרה כאן היא לא רק לחקור את ההגנות של היישום, אלא גם לנצל פגיעויות שהתגלו. מטרתו היא לדמות התקפות סייבר בחיים האמיתיים על האפליקציה או האתר. חלק זה יכול להיעשות באמצעות כלי אוטומטי; חלקם יפורטו במאמר ויכולים להיעשות גם באופן ידני. זה חשוב במיוחד לעסקים כדי להבין את רמת הסיכון שהפגיעות מהווה, והכי טוב לאבטח פגיעות כזו מפני ניצול זדוני אפשרי..

לכן אנו יכולים להצדיק זאת; הערכת פגיעות מספקת קלט לביצוע בדיקת חדירה. מכאן שהצורך להחזיק בכלים מלאים המאפשרים לך להשיג את שניהם.

בואו ונחקור את האפשרויות …

אסטרה

אסטרה הוא כלי VAPT המבוסס על ענן מלא עם פוקוס מיוחד למסחר אלקטרוני; הוא תומך בוורדפרס, ג’ומלה, OpenCart, דרופל, מג’נטו, PrestaShop ואחרים. זה כולל חבילת יישומים, תוכנות זדוניות ובדיקות רשת כדי להעריך את האבטחה של יישום האינטרנט שלך.

זה מגיע עם לוח מחוונים אינטואיטיבי המציג ניתוח גרפי של האיומים שנחסמו באתר שלך, בהינתן ציר זמן מסוים.

חלק מהתכונות כוללות.

 • יישום ניתוח קוד סטטי ודינאמי

באמצעות קוד סטטי וניתוח דינמי, הבודק את קוד היישום לפני ובזמן הריצה כדי להבטיח שאיומים נתפסים בזמן אמת, אותם ניתן לתקן באופן מיידי.

 • סריקת תוכנה זדונית

זה גם מבצע סריקת יישומים אוטומטית אחר תוכנות זדוניות ידועות ומסיר אותן. באופן דומה, הפרש קבצים בודק כדי לאמת את שלמות הקבצים שלך, שעלולה להשתנות בזדון על ידי תוכנית פנימית או תוקף חיצוני. בקטע סריקת תוכנות זדוניות אתה יכול לקבל מידע שימושי על תוכנות זדוניות אפשריות באתר שלך.

 • גילוי איומים

אסטרה גם עושה איתור וכריתת איומים אוטומטית, המעניקים לך תובנה לגבי חלקים מהיישום הפגיעים ביותר להתקפות אילו חלקים מנוצלים ביותר על סמך ניסיונות התקפה קודמים..

 • שער תשלום ובדיקת תשתיות

הוא מפעיל בדיקות עט של שער תשלומים עבור יישומים עם שילובי תשלומים – כמו כן, בדיקות תשתיות כדי להבטיח את האבטחה של תשתית המחזיקה של היישום.

 • בדיקת רשת

אסטרה מגיעה עם מבחן חדירת רשת של נתבים, מתגים, מדפסות וצמתים אחרים ברשת שעלולים לחשוף את העסק שלך לסיכוני אבטחה פנימיים.

על תקנים, הבדיקות של אסטרה מבוססות על תקני אבטחה עיקריים, כולל OWASP, PCI, SANS, CERT, ISO27001.

נטספארקר

צוות נטספארקר הוא פיתרון עסקי מוכן לארגונים בינוני-גדול שיש לו מספר תכונות. הוא מתהדר בתכונה סריקה חזקה המסומנת כסימן מסחרי כטכנולוגיית ™ Proof-Based-Scan באמצעות אוטומציה ואינטגרציה מלאה..

ל- Netsparker מספר רב של שילובים עם כלים קיימים. זה משולב בקלות בכלי מעקב אחר בעיות כמו ג’ירה, מועדון, בוגזילה, AzureDevops וכו ‘. יש לו גם שילובים עם מערכות ניהול פרויקטים כמו טרלו. באופן דומה, עם מערכות CI (אינטגרציה רציפה) כמו ג’נקינס, Gitlab CI / CD, Circle CI, Azure וכו ‘. זה נותן ל- Netsparker את היכולת להשתלב ב- SDLC (מחזור החיים של פיתוח תוכנה); מכאן שצינורות ה- build שלך יכולים לכלול כעת בדיקת פגיעויות לפני שתפעיל תכונות ביישום העסקי שלך.

לוח מחוונים מודיעיני נותן לך תובנה לגבי באגי אבטחה שקיימים ביישום שלך, דרגות החומרה שלהם ואילו תיקונים. זה גם מספק לך מידע על פגיעויות כתוצאה מתוצאות סריקה ופרצות אבטחה אפשריות.

ניתן להחזיק

Tenable.io הוא כלי סריקה של יישומי אינטרנט מוכן לארגון, המעניק לך תובנות חשובות לגבי השקפות האבטחה של כל יישומי האינטרנט שלך.

קל להתקין ולהתחיל לרוץ. כלי זה אינו מתמקד רק ביישום בודד שברשותך, אלא בכל אפליקציות האינטרנט שפרסת.

זה גם מבסס את סריקת הפגיעות שלו על עשר הפגיעויות המובילות ביותר ב- OWASP. זה מקל על כל גנרל אבטחה ליזום סריקת אפליקציות באינטרנט ולהבין תוצאות. ניתן לתזמן סריקה אוטומטית בכדי להימנע ממשימה חוזרת של סריקה ידנית מחדש של יישומים.

כלי פנטסט

כלים לפנטסטיקה הסורק נותן לך מידע סריקה מלא על פגיעויות שיש לאתר באתר.

זה מכסה טביעות אצבע באינטרנט, הזרקת SQL, סקריפטים בין אתרים, ביצוע פקודות מרחוק, הכללת קובץ מקומי / מרחוק וכו ‘. סריקה בחינם זמינה גם אך עם תכונות מוגבלות..

הדיווח מציג את פרטי האתר שלך ואת הפגיעויות השונות (אם קיימות) ורמות החומרה שלהם. להלן צילום מסך של דוח הסריקה ‘אור’ בחינם.

בחשבון PRO, באפשרותך לבחור את מצב הסריקה שברצונך לבצע.

לוח המחוונים די אינטואיטיבי ונותן תובנה בריאה בכל הסריקות שנערכו וברמות החומרה המשתנות.

ניתן לתאם סריקת איומים. באופן דומה, לכלי יש תכונת דיווח המאפשרת לבוחן להפיק דוחות פגיעות מהסריקות שנערכו.

גוגל SCC

מרכז פיקוד אבטחה (SCC) הוא משאב לניטור אבטחה עבור Google Cloud.

זה מאפשר למשתמשים בגוגל ענן את היכולת להגדיר ניטור אבטחה עבור הפרויקטים הקיימים שלהם ללא כלים נוספים.

SCC מכיל מגוון מקורות אבטחה מקוריים. כולל

 • איתור אנומליות בענן – שימושי לגילוי מנות נתונים לא-מבולבלות שנוצרו מהתקפות DDoS.
 • סורק אבטחת ענן – שימושי לגילוי פגיעויות כגון סקריפטים חוצה אתרים (XSS), שימוש בסיסמאות טקסט ברור וספריות לא מעודכנות באפליקציה שלך..
 • גילוי נתונים DLP בענן – זה מציג רשימה של דלי אחסון המכילים נתונים רגישים ו / או מוסדרים
 • מחבר פורטי ענן SCC – זה מאפשר לך לפתח סורקים וגלאים בהתאמה אישית משלך

זה כולל גם פתרונות של שותפים כמו CloudGuard, Chef Automate, Qualys Cloud Security, Reblaze. את כל אלה ניתן לשלב ב- Cloud SCC.

סיכום

אבטחת אתרים מאתגרת, אך בזכות הכלים המאפשרים להבין מה פגיע ולהפחית את הסיכונים המקוונים. אם עדיין לא, נסה את הפיתרון שלעיל כדי להגן על העסק המקוון שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map