6 פתרונות אבטחה בדוא”ל עסקי להגנה מפני התקפות זבל ודיוג

הודעות אימייל הן חלק מובנה מהתהליך העסקי של החברה שלך, בין אם ברצונך לקיים אינטראקציה עם הלקוחות, הלקוחות הפוטנציאליים או העובדים שלך.


הדוא”ל שלך הוא דרך מקצועית להציג את המוצרים והשירותים של המותג שלך, להודיע ​​ללקוחות שלך על הצעות ומבצעים. זה עשוי להכיל גם מידע רגיש כמו פרטי חשבון בנק, מספרי כרטיסי אשראי, שיחות סחר ורבים אחרים.

לכן, לעולם לא תרצו להסתכן באובדן פרטי הדוא”ל שלכם. עם זאת, דוא”ל הוא היעד הראשון של נוכלים בסייבר לגישה לנתונים הפרטיים של החברה שלך באמצעות התקפות דיוג וספאם..

קמפיינים של דיוג גוברים הן מבחינת התחכום והן מבחינת הנפח. פיגועים כאלה הם אחד הגורמים העיקריים לאירועי ביטחון והפרות נתונים. א להגיש תלונה מאת Verizon אומר שכמעט 1/3 מכל הפרות הנתונים בשנת 2019 היו כרוכות בדיוג.

התקפות הסייבר הללו מכוונות להשתמש בהודעות דוא”ל מוסוות כנשק שלהן כדי להטעות את הנמענים לשקול את ההודעה מועילה להם. לדוגמה, ההודעה עשויה לקרוא את בקשת הבנק שלהם הקשורה לתעודות הבנק שלהם, קליק להורדת קובץ מצורף על ידי החברה שלהם, דחיפת דחיפה ועוד.

מה ההשפעה של הונאות דיוג על עסק?

עסקים ברחבי העולם סובלים מהפסד עצום מבחינת כסף, מוניטין, קנסות רגולטוריים ועוד ועוד. אפילו הגדולים כמו פייסבוק וגוגל עם תיקוני אבטחה ללא דופי, הסתננו על ידי פושעי הסייבר והפסידו מיליוני דולרים., בדוק דוח זה.

המניע שמאחורי הונאות כאלה אינו מוגבל לגניבת סתם כסף, אלא משהו חשוב עוד יותר – נתונים.

בואו לגלות את ההשלכות הקשות שלה על עסקים.

נזק למוניטין

הבסיס של העסק שלך בנוי על אמון בינך לבין הלקוחות שלך. הם סומכים עליך במידע שלהם. אך כאשר מתרחשת הונאת דיוג, כל הנתונים שלך נחשפים, כולל המותג והלקוחות שלך.

כתוצאה מכך, זה מכתים את אמונם בחברה שלך. זה משפיע על תפיסת המותג שלך בעיני הלקוחות, השותפים ואפילו העובדים שלך. מכאן שערך המותג שלך יורד וכך גם ההכנסות שלך.

קנסות רגולטוריים

גופי תקינה רשאים לגבות עונשים כספיים חמורים על רקע התקפות דיוג שחושפות את נתוני הלקוח והעובד שלך במקרה שהוא מפר את PCI או HIPAA.

במקרים כאלו, על הארגונים לשלם מיליונים בגין פיצוי לקוחות ועובדים שנתוניהם נגנבו. א להגיש תלונה אומר כי עסקים הפסידו 26 מיליארד דולר ברחבי העולם מפשע דיוג משנת 2016 עד 2019.

אובדן לקוחות

הפרות נתונים משפיעות באופן משמעותי על הצרכנים ומעצימות אותם. הם מתחילים למצוא מוצרים או שירותים אחרים שהם מרגישים שהם בטוחים יותר. מכאן, בנוסף להפסדים כספיים, ארגון הקורבנות מאבד מספר רב של לקוחות.

כעת הם צריכים להתחיל לבנות שוב את הביטחון ההוא, שמתגלה אפילו קשה יותר מקודם. באופן דומה, זה משפיע גם על אמון המשקיעים שלך, ומפחית את ערך החברה שלך. בשנת 2018, כשפייסבוק התמודד הפרת נתונים, הערכתו צומצמה ב -36 מיליארד דולר.

אובדן קניין רוחני

יש עוד דברים – גם אובדן קניין רוחני הוא הרסני.

הונאות מקוונות והתקפות דיוג כוללות שפע של סודות מסחריים, רשימות לקוחות, מחקר חשוב, נתוני ניתוח, הטכנולוגיה המשמשת, פטנט או עיצוב, ורבים נוספים. מידע רגיש כזה, אם יתפס בידיים הלא נכונות, יכול להשפיע ברצינות על חברה במובנים רבים.

לכן, מה אתה יכול לעשות בקשר לזה?

ובכן, כדי למנוע קמפיינים של דיוג ואיומים מקוונים אחרים, יש כמה אפשרויות זמינות. אחת הדרכים להגן על הדוא”ל שלך היא באמצעות תוכנת אבטחת דוא”ל הגונה. למעשה, קו ההגנה הראשון בחברה שלך חייב להיות תוכנת אבטחת דוא”ל. זה יכול להגן על הדוא”ל שלך מפני האקרים, וירוסים ודואר זבל תוך מתן אפשרות לנהל את העסק שלך ללא שום חשש.

הבה נבדוק את התוכנה הבאה כדי לאבטח את הדוא”ל הארגוני שלך.

סופוס

מעוצבים במצוינות ובזכור את האיומים המקוונים של מחר, סופוס היא תוכנת אבטחה חכמה לדוא”ל. מינוף בינה מלאכותית זה יכול לספק ביטחון חזוי להגן על הדוא”ל שלך.

ארגז החול באימייל של סופוס משתמש בטכנולוגיה עטורת הפרסים של Intercept X, שהיא רשת עצבית למידה עמוקה. הוא מסוגל לחסום יישומים לא רצויים ותוכנות זדוניות באפס יום. באמצעות טכנולוגיית האנטי-רנסומוור המתקדמת והניתוח ההתנהגותי, Sophos יכולה להפסיק את ההתקפות של רשומות האתחול ואפילו את תוכנות ה- ransomware החדשות ביותר..

Sophos מציעה אבטחת כתובת URL בזמן הקליק שיכולה לבדוק את המוניטין של האתר של קישורי דואר אלקטרוני שהתקבלו לפני המסירה. בדרך זו היא חוסמת התקפות סודיות, שהיא תכונה ייחודית שתוכנה מציעה.

זה גם מונע מתחזני דיוג להגן עליך מפני אימיילים הונאה באמצעות שילוב של טכניקות אימות DMARC, DKIM ו- SPF, ניתוח דומיינים דומה, הצגת השם ובדיקת כותרות אימייל חריגות. התוכנה בהסגר, חוסמת ומתייגת הודעות חשודות עם אזהרה. הוא פורס את מסנני המוניטין של ה- IP, את האנטי-וירוס, את מנועי האנטי-ספאם ומסנני הדואר האלקטרוני כדי לתפוס איומים ברשת.

זה משתלב עם Sophos Central, קונסולה מבוססת ענן, כדי לאפשר לך לנהל את ההגנה שלך מפני איומים ולהגיב מהר יותר. הגנת נקודת הקצה של סופוס מאתרת ומנקה אוטומטית מחשבים נגועים.

באמצעות הצפנת דוא”ל ואבטחת הפרות נתונים מתוחכמות, זה מונע אובדן נתונים ומאפשר לך לשלוט באופן מלא על הנתונים שלך. זה סורק הודעות וקבצים מצורפים ומאבטח את הדוא”ל שלך במהירות באמצעות כפתור התוספת O365. זה עובד ביעילות עם מיילים עסקיים שונים ויכול להשתלב בקלות עם G Suite, Office 365, Exchange 2003+ וכו ‘.

ברקודה

הגן על האימיילים, הנתונים והמשתמשים שלך באמצעות יסודות ברקודה על ידי עצירת איומים מתקדמים כמו תוכנות רנסומטיות והתחזות בחנית, יחד עם איומים נפחיים, כולל ספאם ותוכנות זדוניות. האחסון בארכיון מוגן מפני חבלה תואם למדיניות הנוגעת לשמירת דוא”ל.

באמצעות גיבוי בענן, באפשרותך להגן על הקבצים שלך מפני מחיקה או שחיתות ולשחזר כל אחד מהם ללא בעיות. טכנולוגיית ההצפנה והחזקה שלה חזקה שומרת על הנתונים הרגישים שלך מאובטחים לחלוטין. המסננים הנכנסים מזהים ומייחסים כל דוא”ל לפני המסירה להגנה מפני איומים.

Barracuda ממנף טכניקות כמו סריקת וירוסים, ניתוח בזמן אמת, ניקוד דואר זבל, בדיקות מוניטין, מניעת קישור לאתר, ועוד כדי לספק את ההגנה הטובה ביותר. מרכז פעולות האיום הגלובלי 24/7 – Barracuda Central עוקב ללא הרף אחר פגיעויות חדשות ומפרסם טכנולוגיות פילטר.

הגנה מפני איומים מתקדמת הוא השירות המבוסס בענן של Barracuda להגנה מפני תוכנות זדוניות, התקפות של יום אפס יחד עם איומים אחרים. היא מעסיקה מנועים אנליטיים מרובי שכבות כמו ניתוח סטטי, ניתוח התנהגות וארגזי חול עם הדמיית מעבד לגילוי איומים מתחמקים ולא ידועים..

המסננים היוצאים לחסום התקפות יוצאות הנובעות מתוך הרשת שלך כדי להגן על הנתונים הרגישים של הלקוחות, העובדים והשותפים שלך. הצפנת הדואר האלקטרוני המעולה שלה מספרי כרטיסי אשראי מאובטחים, נתוני HIPAA, אישורי ביטוח לאומי ומידע רגיש אחר.

שמור על קשר כל הזמן גם במהלך אובדן קישוריות או הפסקת שרת מכיוון שהמשכיות הדוא”ל של Barracuda מאפשרת לך להשתמש בתיבת דואר חירום. זוהי תגובה לאירועים, והזיהוי הפלילי מספק תובנות איומים כך שמנהלי מערכת יכולים להתריע בפני משתמשים למחוק דוא”ל זדוני.

אבנן

אבנן יכול לחסום ביעילות איומים לפני שתיבת הדואר הנכנס שלך תקבל אותם ועובדת מצוין עם האבטחה הקיימת. זה יכול לספק הגנה מלאה לדוא”ל בענן כמו גם למערכות שיתוף פעולה.

היא סורקת איומים לאחר שמערכת האבטחה הקיימת במחשב שלך מסיימת את הסריקה. הוא מציע הגנה ברמה העליונה מפני פריצות דוא”ל עסקיות, חשבונות שהפרו ואיומי פנים.

בינה מלאכותית מסמיכה את Avanan ללמוד מהקשר המורכב בין דפוסי תקשורת, מיילים ועובדים על מנת ליצור פרופיל איום. בדרך זו, התוכנה חוסמת איומים מקוונים הנוגעים לכל ארגון.

באמצעות תוכנה זו לא מתרחש שום שינוי ברשומת MX, מה שאומר שהאקרים לא יכולים לאתר באיזו מערכת אבטחת דוא”ל אתה משתמש. כשמדובר בביצועים, זה מאפשר לך ליהנות מחוויה ללא הפרעה תוך שימוש באפליקציות בענן. זה יכול לתפוס איומים הקשורים ליישומים מבוססי ענן המחוברים, כולל Google Drive, Teams ו- OneDrive.

ערוצי דואר

ישנם שני סוגים של מוצרי אבטחת דוא”ל הכלולים ב- ערוצי דואר – סינון יוצא וסינון נכנס.

הסינון היוצא של ערוצי דואר מאפשר לך לסרוק דוא”ל יוצא ולשלוח אותם ואז לשלוח אותם כדי למנוע רישום שחור של IP תוך השגת מסירות דוא”ל טובה יותר..

זהו מוצר ממסר ענן SMTP שיכול לאתר ולחסום שולחי דואר זבל. באמצעותו תוכל להסיר בעיות מסירת דוא”ל עקב רשימות שחורות של IP, והיא סוגרת אוטומטית סקריפטים וחשבונות שנפרצו כדי להבטיח אבטחה טובה יותר. זה משויך לטכנולוגיית דיוג וזיהוי דואר זבל ברמה העולמית, מודיע על זיהוי דואר זבל, מציע תמיכה מרובת סיסמאות, מספק חיפוש ביומנים, מאפשר למשתמשים שונים במסוף ומספק תובנות לגבי אימיילים הכוללים שנשלחו..

סינון נכנס של ערוצי דואר מאפשר לך לאבטח את תיבת הדואר הנכנס מפני דיוג, זבל, תוכנות זדוניות ואיומים מקוונים אחרים. זהו גם מסנן דואר זבל בענן המציע שילוב פשוט באמצעות cPanel ומציע הגנה רב שכבתית. יש לו את תקני האבטחה החדשים ביותר, כמו SSL / TLS, DMARC, DKIM, SPF, ועוד. אתה יכול להסתפק בחסימה מתיבת הדואר הנכנס שלך ישירות על ידי שימוש בעיכול בהסגר, לתייג דואר זבל ולקבל יומנים מפורטים.

MailChannels משתמש בממשק משתמש פשוט, אינטואיטיבי וחזק שנוצר בטכנולוגיות מודרניות כדי לאפשר לך לנהל את אנשי הקשר שלך ביעילות. זה פועל במערכות ענן שונות ומספק זמן פעולה של 99.99% תוך צמצום פחות נקודות כשל.

Mimecast

מערכת האבטחה מבוססת הענן של Mimecast מגן על החברה, הלקוחות והעובדים שלך על ידי התגוננות מפני תוכנות זדוניות נכנסות, דואר זבל, קמפיינים של חנית דיוג, התקפות אפס יום ועוד. זה ממנף טכנולוגיות, יישומים ומדיניות חדשניות כדי לזהות איומים ולחסום אותם לפני שהם מסתננים לתיבת הדואר הנכנס שלך.

Mimecast מציע אבטחה מבוססת מדיניות המסוגלת להשתלב עם שער הדוא”ל המאובטח שלה. זה כולל DLP, בקרת תוכן והצפנה מקצה לקצה באמצעות Mimecast Secure Messaging. זה בודק את כתובות האתרים של האתר תוך לחיצה על קישור כלשהו כדי להגן על הנתונים שלך.

התוכנה מאתרת את כל הקבצים המצורפים על ידי הטמעת טכניקות אנליטיות, ארגזי חול וגישות להתאמה על מנת לחסום איומים אפשריים. זה מגן מפני דוא”ל התחזות לביטחונך.

הכשרת המודעות של Mimecast נועדה לעזור לאנשים להפחית את הסיכונים המקוונים הנוגעים לשגיאות אנושיות. האבטחה החזקה שלה יכולה לשלוט בדוא”ל היוצא שלך כדי לספק הגנה בדוא”ל של 360 מעלות. לסיכון הנוגע להודעות דוא”ל נכנסות, התוכנה מפסיקה זיוף של תחומים כדי להגן על החברה שלך באמצעות DMARC Analyzer.

זה גם משתמש ב- Exploit Protect של המותג כדי לנטרל את חיקוי המותג שלך באינטרנט כדי להגן על המוניטין שלו.

דיו

כדי להגן על העסק שלך מפני התקפות דיוג, דיו חוסם איומים מקוונים מסוגים רבים.

תוכנת הגנת דוא”ל זו משתמשת בראייה ממוחשבת ספציפית לתחום ולמידת מכונה כדי לאתר ולחסום דוא”ל דיוג המסוגלים לעבור אפילו תוכניות דוא”ל מדור קודם. אם אתה משתמש ב- G Suite, Office 365 או Exchange, השתמש ב- INKY והגן על הדוא”ל שלך.

עם גילוי דוא”ל חשוד כלשהו, ​​התוכנה מעלה כרזות אזהרה ומשקפת אותם ישירות בדוא”ל שלך. בדרך זו היא מנחה כיצד נראות דוא”ל כזה, ותוכל להתעלם מכתובות דומות בעתיד מבלי להגיב להן.

היותה מבוססת ענן INKY היא פרי מאמץ ללא מאמץ. אתה יכול גם להשתלב בקלות עם Office 365 בתוך דקות. הוא מציג אזהרות ידידותיות למשתמש – בטוחות / זדוניות / חריגות כדי לאפשר לך להבין את טיב ההודעות ואיך להתמודד איתן בבטחה. השימוש בתוכנה הוא קל, וניהול פעילויות הוא גם פשוט, בעזרת לוח מחוונים.

זה נותן לך ראות טובה יותר של הדוא”ל שלך. אתה יכול אפילו לעקוב אחר כמה הודעות דואר זבל או דיוג שקיבלת, ו- INKY חסם אותם באופן מושכל. תכונה מרשימה נוספת שהיא מספקת היא האפשרות לדווח על דוא”ל ספציפי בלחיצה אחת באמצעות הטלפון החכם, המחשב האישי או הטאבלט.

נקודות בונוס

מלבד השימוש בשערי אבטחה בדוא”ל, אתה יכול לעקוב אחר כמה עצות לשמירה על האבטחה ולקבל פחות דוא”ל זבל.

 • הגדר לפחות שתי כתובות דוא”ל – פרטיות וציבוריות. השתמש בדוא”ל פרטי לצורך ההתכתבויות האישיות שלך והפך את הכתובת שלו מעט לקשרי הרגלים בספאם.
 • לעולם אל תגיב להודעות דואר זבל.
 • אל תלחץ על הכפתור ‘בטל הרשמה’. זה עשוי להיות ניסיון להביא את כתובת הדוא”ל הפעילה שלך או עשוי להגדיל דוא”ל זבל.
 • השתמש בגרסה מעודכנת של דפדפן אינטרנט.
 • השתמש במסנני אנטי-וירוס או אנטי-ספאם.
 • שמור על תוכנת הלקוח שלך כמו Adobe Reader ו- Microsoft Office בתיקון מלא.
 • פרוס טכנולוגיה בטוחה נגד זיוף
 • המשיכו ללמוד מגמות בנושא אבטחת סייבר וחנכו את העובדים שלכם.

סיכום

מיילים הם דרך מקצועית לקיים אינטראקציה עם הלקוחות והעובדים שלך ועשויים להכיל מידע מסוים שלעולם לא תרצה לאבד. אבל אל תדאג; יש דרך להגן עליהם. אינך יכול לשלוט על פושעי רשת, אך אתה יכול לשלוט על הונאות דיוג, דואר זבל, תוכנות זדוניות ואיומים מקוונים אחרים. שלב את פתרונות האבטחה הנ”ל לעיל כדי להישאר מוגנים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map