כיצד להפסיק פריצה לא שכיחה?

זה הפך להיות טרנד כיום.


מתעורר להתראת עסקה שלא יזמת, גלה שהנתונים הפרטיים שלך מקוונים איפשהו. אפילו לגלות שמישהו שינה את הסיסמה לחשבון הביטקוין שלך.

אם היה אי פעם צורך ללמוד את אומנויות הלחימה של עצירת האקרים, זה הזמן.

כמה אתה בטוח באינטרנט?

אין שום דבר מעצבן ומטמא, שכן הפרטיות והמידע שלך מוצעים למכירה, בשני סנט כל אחד, באתר רשת חשוכה. זו דרך נאותה לתאר את התחושה של פריצה. זה גם מתסכל וגם לא מרוצה, כשמישהו, משמים-יודע-היכן, פורץ לחשבון שלך. האקר גם גונב את הנתונים שלך, הפרטים שלך ותעודות אחרות, רק כדי להוכיח שהם יכולים. לכן חשוב מאוד לשים קץ לפריצה ולמבצעים שלהם.

9 דרכים מעניינות לצפות בהתקפה בסייבר בזמן אמת ברחבי העולם

הבעיה

בתקופה האחרונה אבטחת הרשת הפכה לדאגה הולכת וגוברת בקרב ארגונים וסוכנויות אבטחה בעולם. פשע מאורגן קיבל צורה חדשה. זה מה שכולם התוודעו כפריצת סייבר. מיקוד לתאגידים גדולים, חברות, פוליטיקאים, חשבונות בנק אישיים, אתרי אינטרנט או חשבון הפייסבוק שלך.

אין סוף למה שהאקר יכול לפלוש אליו.

השאלה שלך עכשיו היא; למה אני? לעניין זה, אין תשובה ישרה.

איך אתה יכול לדעת מה קורה במוחו של עבריין? האמת היא ברגע שאתה על הרדאר שלהם, הם ממשיכים לתקוף עד שהם שואבים דם ראשון. בהתאם למבנה ההגנה שלך, הם יכולים לדמם אותך, אם אתה לא בשמירה.

המאבק בפשעי סייבר הוא כזה הדורש ליטוש את השריון שלך ולהשחיז את חרבותיך. אם בכל זאת אתה חובב מהמאה ה -14. הגנה על עצמך מפני האקרים ופריצות נדירות היא חיונית לקיום הדיגיטלי שלך.

הפרצות בביטחונך

אם כי לרוב ההאקרים אין דפוס לפעולות ההתקפה שלהם. חובה להבין שיש כמה שיטות לא בטוחות בהן אתה עוסק באופן לא מודע באופן מקוון. אלה מסכנים, ומכניסים אותך לרשימת העדיפות של האקר.

רוב האנשים הם כמו דבש המושך את הדבורים, בגלל העודפים הבלתי מסוקרים שלהם ברשת. פעילויות מקוונות רק צועקות: ‘הנה אני!’.

להלן כמה דברים שאתה צריך בהחלט לא לעשות, כשאתה מקוון.

אל תתנו לסקרנות שלכם להשתפר.

ברוב הפעמים, האקרים זוכים בכניסה לחלל שלכם דרך; חלונות קופצים בלתי מבוקשים, הודעות דואר זבל, קישורים או תמונות מוזרים למראה ולעיתים באמצעות מודעות מזויפות. רק לחיצה וזהו.

אל תוריד תוכנה שאינך בטוח בה

גרדו את התפיסה הזו; “רק בגלל שזה זול, או, בחינם זה לא אומר שהוא לא טוב.” זה גרם להרבה אנשים חסרי חשד לאבד את הנתונים שלהם להאקרים. עדיף להשיג את המוצרים והתוכנות הטובים ביותר, ממפתחים ידועים ואמינים, למקרה שזו.

אל תשאיר את פרטיך במחשב ציבורי

זו טעות נפוצה מאוד שאנשים מבצעים. לפעמים בגלל שהם שוכחים. פעמים אחרות הם לא רואים את הרלוונטיות. אינך מכיר את דעתם של אנשים, לכן שמור על פרטיך.

אל תשכח להתנתק מחשבונות

זה גם חשוב לא פחות משאר. התנתקות מחשבונותיך מרחיקה את הפורשים. במיוחד חשבונות בנק וחשבונות עסקיים. אתה לא רוצה להשאיר את עצמך בחסדי האקר.

אל תהיה להוט מדי להשאיר את המידע האישי שלך ב’ענן ‘.

השארת המידע האישי שלך באופן מקוון זה כמו שחרור פירורי לחם שהאקר יבצע אחריו. זה גם לא חכם ולא בטוח. מרבית האנשים נפלו טרף למקרים של זהות משוכפלת מכך. זה לא משהו שאתה צריך לעשות.

לפעמים עשית הכל נכון, אבל עדיין פרצת אותך. רוב האנשים כלל לא מגיעים לרשת. ובכל זאת, הם קורבנות.

הפתרון

אז איך באמת מפסיקים פריצה לעיתים רחוקות?

השלב הראשון הוא לדעת שנפרצתם. ברוב הפעמים האקרים לא אומרים לך מתי הם מפרצים או גונבים את הפרטים שלך. זה תלוי בך לעצור אותם במסלוליהם.

האקרים הטובים ביותר מסתירים את טביעות הרגל הדיגיטלית שלהם. אבל, הם משאירים כמה דברים מאחור, אז אתה יודע שהם היו שם.

שלטי טלטלה

הסימנים סיכמו את נקודות הכדור הבאות:

 • הפניה תכופה של חיפושים מקוונים
 • חלונות קופצים אקראיים ותכופים
 • סיסמאות אינן פונקציונליות
 • התראת עסקאות שלא ביצעת
 • האנטי-וירוס מושבת
 • תוכנות ותוכנות בלתי רצויות
 • הודעות כופר
 • קריסת מערכות תכופה
 • תוכניות שלא התקנת מופיעות
 • לחשבונות המדיה החברתית שלך יש מחשבה משל עצמם. באמת!
 • כסף חסר בחשבונות שלך

הצעדים הבאים

לאחר הכרת הסימנים הללו, הדבר הבא הוא להילחם בחזרה. האקרים נלחמים דורשים רמה גבוהה של חכמים, תוכניות קרב נחמדות ותוכנה מאובטחת.

האסטרטגיות והתכניות שלך יכולות להיות שילוב של יותר מאחד מהפתרונות הללו. זה יותר טוב עם זאת.

אמצעים אלה מונעים יותר מאשר מרפא. אז אם אתה רוצה לעצור האקר, אתה פשוט יכול פשוט לעקוב אחר הכללים האלה גם.

היה מעודכן

עדכון התוכנה ומערכת ההפעלה שומר על המכשיר שלך לעבוד בצורה אופטימלית. כמו כן, הוא מוסיף תיקוני אבטחה לפגיעויות ידועות.

השתמש בסיסמאות מורכבות

למרות שלא קל להשתמש בסיסמאות שונות, רצוי. הטריק להגנת סיסמא הוא באמצעות מילים ארוכות ומורכבות. נצל מנהל סיסמאות כמו מעבר אחרון או כמה אחרים הרשומים כאן. היופי בשימוש במנהל סיסמאות הוא בכך שתוכלו לאבטח את החשבונות המקוונים שלכם באמצעות סיסמה חזקה אך אין צורך לזכור אותם.

להצפין הכל

אתה יכול להצפין את הכונן הקשיח שלך עם תוכנת הצפנה ברמה גבוהה. יתר על כן, השתמש ב- VPN כמו מגן נקודה חמה או יותר הרשומים כאן להצפנת נתוני האינטרנט והתנועה שלך. אתה יכול לגלוש באינטרנט ללא זיהוי. הקבצים שלך בטוחים, ואתה מאובטח.

רק עוד כמה …

שימוש ברשתות מאובטחות

אבטחת הרשתות, הנתבים וה- WiFi שלך היא גם חיונית. זוהי אסטרטגיה פשוטה אך יעילה באותה מידה. הגדרת סיסמאות מאובטחות מרחיקה את הפולשים מהמערכת שלך.

עדכן את חומת האש שלך

הגדרת התצורה של חומת האש שלך היא כמו בניית גדר עם אבני בטון. חומת אש גרועה תעניק ככל הנראה פולשים, גישה למערכת שלך. הגדרת חומת האש מעניקה לך יתרון על פני כל האקר. במיוחד כאשר נעשה נכון, אתה חוסם כל פריצה.

תוכל לשקול להשתמש McAfee הגנה מוחלטת הכוללת חומת אש אישית למכשירים שלך.

הישאר איתי…

אל תשתעממו עדיין, עדיין יש לכם עוד כמה מה לומר לכם.

שאלות אבטחה

נשאלות שאלות בנושא אבטחה, בעיקר כדי לשמור על בטיחותך. אבל, האקרים המציאו דרך לפלוש לחשבונות שלך. רוב התשובות ניתנות להניח. מכאן שבטוח יותר לשדרג את התשובות שלך. אתה יכול לנסות לענות באמצעות תרחיש שאינו קשור. למשל, ‘איפה מקום הולדתך?’ התשובה שלך יכולה להיות ‘יום ההולדת שלי’. פשוט נסה משהו שאף אחד לא יחשוב עליו מעולם.

שימוש אנטי-וירוס מוביל / אנטי-זדוני

תוכנת האנטי-וירוס שתבחר מגינה על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות זדוניות. זה מודיע לך על התקפות הממשמש ובא ושומר על המשמר שלך. תוכנת האנטי-וירוס מגיעה עם תכונות שונות, שנועדו להגן עליך מפני איומים ברשת.

שוב, אתה יכול לסמוך מוצרי מקאפי או תור בבית ליד אבטחת היימל.

באמצעות אימות דו-גורמי

אתה באמת לא יכול להיות זהיר מדי. כשמדובר בהגנה על הנתונים שלך, אס נסתר הוא המפתח. שכבת הגנה נוספת היא חכמה ויעילה. זה גם לא צפוי. מכאן שמומלץ להשתמש בו.

גבה את הנתונים שלך

חשוב שיהיה לך קובץ גיבוי, למקרה שהוא. להאקר לא אכפת אם הנתונים שלך פרטיים או לא. או אם זה שווה מיליונים. יצירת קובץ גיבוי נותנת לך תוכנית ב ‘, אפשרות ליפול עליה. וודא שמערכת הגיבוי שלך מאובטחת ובלתי חדירה. כמה מפתחים מהימנים מייצרים תוכנות ואפליקציות גיבוי די טובות.

קו הקרב

הוכח כי פתרונות אלה עובדים בסדר ויעיל. הבחירה להילחם בקרב אלה היא האולטימטיבית, תלוי בך.

אתם עשויים לחשוב שזו לא מלחמה, אולי כדאי שתחשבו פעמיים. העולם הפסיד מיליארדים, להתקפות סייבר והאקרים. לאחרונה, גבר איבד הרבה ביטקוין, שווה מיליונים.

זה יכול להיות אתה הבא, או מישהו שאתה מכיר.

זה קרב

בואו ונבהיר את העובדה הזו, האקרים הם עבריינים, ולא אכפת להם. להגן על עצמך זה די פשוט, הרחק את הגנבים, ותהיה בסדר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map