ארבעה טיפים חיוניים לאבטחת שעון חכם

כשאת מאמצת גאדג’טים לטכנולוגיה מתקדמת בחיים שלך, עלינו להבין גם את נחיצות התחזוקה אבטחת המכשיר.


יש לעשות כמה דברים כדי לספק את ההגנה הטובה ביותר למכשיר שלך, אבל אם אתה פשוט מבין את הדרישה הבסיסית של הגאדג’ט החכם שלך, נוהל ניהול תחזוקה ואבטחה לא יהיה קשה מאוד עבורך.

שעונים חכמים הם בחירת גאדג’ט מעולה למי שמקווה לגבש ערעור לביש בעזרת פונקציונליות מכשיר ברמה הבאה.

הם עוקבים אחר בריאותך, עוזרים לך לזכור את הפגישות שלך, ובדרך כלל – לספר את השעה. עם זאת, ממש כמו בעצם כל גאדג’ט אחר בימינו, ישנם כאלה חששות ביטחוניים שאתה צריך להיות מודע אליו.

לאחר מחקר שקשור לחששות האבטחה של שעון חכם, מחנך בבית הספר מכון סטיבנס לטכנולוגיה גילה שזה אפשרי לחלוטין עבור מתכנתים והאקרים לקבל גישה לא מורשית לגנוב את ה- PIN של כספומט מהשעונים החכמים.

כל מה שהם היו צריכים לעשות זה לרחרח את חבילות המידע שמחליפות בין שעון החכם לסמארטפון.

נשמע מפחיד?

אין ספק כי אבטחת מידע נחוצה. לכן הנה כמה עצות חיוניות בנושא אבטחת שעון חכם כך שהשעון החכם שלך לא יביא אותך חסר הגנה מפני האקרים.

הגן על הטלפון החכם שלך

זו העובדה שאבטחת שעון החכם מתחילה באבטחת הטלפון החכם שלך. על פי המחקר והניתוח של מחנך במכון הטכנולוגי של סטיבנס, הם גילו שנקודת הסיכון הגדולה ביותר במקרה של גניבת PIN כספומט הוא קישור התקשורת שלדעתנו בין הסמארטפון לשעון החכם.

בנוסף, האקרים בדרך כלל אפילו לא צריכים לחדור לשניהם כדי לרחרח מידע – הם רק צריכים לקבל גישה לאחד.

הדרך הפשוטה ביותר עבור אדם אחר להיכנס לסמארטפון שלך היא באמצעות אפליקציות מזויפות. זה בולט בעיקר בסמארטפונים שמפעילים אנדרואיד, ובכל זאת סמארטפונים שמפעילים iOS אינם בטוחים לחלוטין.

הנחיה כללית היא לדבוק ביישומים הנמכרים בחנות Google Play או ב- iOS App Store. חקור אמינות ואמינות של יישומים לפני שאתה מוריד אותם במכשיר שלך. כמו כן, למקרה שמשתמש ב- iOS, פורץ jail את הטלפון החכם שלך – בזמן שאתה משחרר – יכול גם להיות הסיבה לפתוח אותך בפני כמה כאבי ראש ביטחוניים.

עדכן באופן קבוע את תוכנת Smartwatch שלך

מפתחים פרסמו עדכונים אחרונים למשתמשים, וישנם משמעותי סיבה מאחורי זה. לא סתם הם עושים זאת למטרת שיפור הביצועים של יישום או מערכת הפעלה, אלא הם גם משפרים את הפונקציונליות שלהם כדי להתפשר ליקויים ביטחוניים מסוכנים.

אמנם זה יכול להפריע לך שעליך לחכות 30 שניות בזמן שהשעון החכם או היישום שלך יופעל מחדש, אך הדבר עלול לחסוך ממך לבלות שעות בהתמודדות עם ההאקרים המרמים..

היה זהיר עם מידע הכושר שלך

האקרים אינם העבריינים היחידים בתחום האבטחה של שעון חכם – פרסומי חסות וסוכנויות ביטוח יכולים לעשות זאת גם. ארגונים רוכשים באופן קבוע מידע על קונים עם מטרה ספציפית ליידע את התמחור והשיווק שלהם.

זה מעייף מאוד כשמדובר אבטחת מידע על כושר ובריאות. שעונים חכמים יכולים להיות המקור עבורך לשאת כמות עצומה של נתונים אודותיך.

לדוגמה, אם סוכנות ביטוח רואה שיש לך אי נוחות בלב, או שאתה אוכל מידה גבוהה של שומן ספוג, הם עשויים לנסות ולהכות אותך בפרמיות לא רצויות, או במצב גרוע יותר, הם יכולים לסרב לשמור עליך בכלל.

לפני שתשתמש באפליקציית כושר כלשהי, עליך לבדוק הגדרות אבטחה. בחר את מה שמשתף באופן פומבי. באופן דומה, שקלו להשתמש בכינוי כשם משתמש כך שלא ניתן יהיה לחבר אליכם צריכת נתרן מיום ליום.

אפשר הגדרות המגנות מפני גניבה

חוץ מ סכנות דיגיטליות עבור המכשיר שלך, עליך לזכור תמיד את העובדה שמישהו יכול לגנוב ממך ישירות את השעון החכם או המכשיר החכם שלך ואז הוא יכול לקבל גישה בקלות לנתונים שלך ללא כל הגבלה.

חברות ייצור Smartwatch מודעות היטב להסתברות זו. זו הסיבה שבגללה עסקים רבים ביצעו הגדרות אבטחה שנועדו להגן עליך מפני גניבה.

לדוגמה, נעילת ההפעלה של אפל במכשיר – זה מרחיק אותך מאפשרויות גניבה ואינו מאפשר לאף אחד לשדך את Apple Watch שלך עם מכשיר שלא אושר על ידי הבעלים.

לתבניות חכמות שונות יש את התכונות הספציפיות שלהן לכך, כך שלא משנה מה יכול להיות שם של תכונת האבטחה, עליכם לדעת הכל אודותיה ולהשאיר אותה מופעלת עבור האבטחה הטובה ביותר של שעון החכם שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map