הסר את ספאם SEO מהאתר שלך לפני שהדבר משפיע על דירוג

מה גורם לעסק לעבוד? אמנם לכל עסק טריקים משלו, אך לעסקים מקוונים יש רק מנטרה אחת. על מנת שהאתר שלך יבצע, SEO שלך צריך להיות במקום.


SEO הוא התהליך של הגדרת האתר שלך לדרגה גבוהה בתוצאות החיפוש. אופטימיזציה יעילה של מנועי חיפוש יכולה להוביל להרשמות רבות יותר ברשת המובילות לקליקים גבוהים יותר ולהפניות עסקיות רבות יותר.

מה שהופך את תנועת SEO זו לכל כך חיונית לצמיחת האתר שלך היא העובדה ש- SEO מעניק לך היא תנועה חינמית, אורגנית ויעילה ביותר. על מנת להשיג תנועה מהסוג הזה, עליכם לדבוק בכמה שיטות אופטימיזציה מוסכמות כמומלץ על ידי ענקיות חיפוש כמו גוגל, בינג ויאהו. בלוגרים ובעלי אתרים ברחבי העולם מתחרים על מיקום בין התוצאות המובילות.

כמה נוהלי SEO שיכולים לעזור לדירוג האתר שלך הם:

 • שימוש במילות המפתח הנכונות
 • על המאמר שלך להיות בעל כותרות ולהיפרד בכמה סעיפים
 • התוכן שלך צריך להיות מקורי, והוא אמור להיות מסוגל לפתור את הבעיות של הלקוחות שלך.
 • מנועי חיפוש מתגמלים את התוכן הטרי והמתעדכן באופן קבוע.
 • צריך גם לייעל את התמונות שלך.

אלה רק כמה מהניואנסים השונים שמשפרים את הדירוג המקוון שלך; עם זאת, בזמן שאתה עסוק בניסיון לצמוח, ישנם מבצעים אשר ינסו למנף את הצמיחה שלך.

את האקרים המובילים למה שמכונה, תוכלו לחטוף את תוצאות ה- SEO שהשתכרתם קשה ספאם של SEO.

הבנת דואר זבל של SEO

דואר זבל של SEO או ספא-דיקסינג מתרחש כאשר האקרים משתילים את הקישורים שלהם באתר האינטרנט שלך, בבלוג וכו ‘. הם מכוונים לדפים המובילים שלך ומסתננים לקישורים שלהם מבלי שאתה יודע זאת. קישורי דואר זבל נשארים על הדפים שלך זמן רב ורוצים שמבקרים ללא תמימות יופנו לאתרי צד ג ‘שאינם קשורים לאתר המארח..

דואר זבל של SEO הוא אחד מאלה פריצות נפוצות ביותר כדי לחדור לאתר שלך. לפי זה להגיש תלונה, 73% מכל אתרי GoDaddy נפגעו מספאם של SEO.

מספרים גדולים מכדי להתעלם מהם, ולכן במאמר זה אנו נותנים לך פיתרון לדואר זבל של SEO בסעיפים האחרונים. עם זאת, בכדי להיות מסוגלים לנצח את ההאקרים, עלינו להבין תחילה את הספאם מדוע, כיצד ואיפה.

מה המטרה של דואר זבל של SEO?

יוצרי תוכן ומשווקי SEO משקיעים זמן רב בהעלאת המוצר שלהם. לאחר חודשים ולעיתים קרובות של שנים של עבודה קשה, מילות המפתח שלך סוף סוף יתחילו להניב תנועה ועסקים לאתר שלך.

הישגים אלה אינם מוסתרים מהתוקפים. הם רוצים לבצע פיגי-גב על מילות המפתח והדפים הגבוהים שלך כדי לחטוף את העסק שלך. דואר זבל של SEO הוא האמצעי הקל ביותר עבורם לגנוב את התנועה שלך.

שולחי דואר זבל משתמשים בשני ליקויים אנושיים באתר שלך כדי לחטוף את המבקרים והתנועה שלך:

 • האתר שלך אינו מאובטח מספיק.
 • תוסף / ספרייה / רכיב לאתר שלך מיושן וכעת הוא פגיע להאקרים

סוגים של התקפות דואר זבל של SEO

באדיבות תמונה: גדר המילים

להאקרים הרבה טריקים מוסתרים בארסנל שלהם כשמדובר בתקיפת האתר שלך. הם יכולים להשתמש בספאם של SEO בשילוב עם כמה טקטיקות אחרות כדי להשיג את יעדיהם. כמה מהפרקטיקות הרעות הנפוצות ביותר הן:

זריקות למילות זבל

האקרים היו ממנפים את האתר הבכיר שלך כדי לקדם את המוצרים והשירותים שלהם. כדי להשיג זאת, הם יפלפלו את אתר האינטרנט שלכם במילות מפתח ספאמיות. זה נעשה בצורה כל כך מגניבה שאתה אפילו לא יכול להבחין בהטיה זו. כאשר מישהו מחפש אחר מילות המפתח הספאמיות, האתר שלך יופיע בתוצאות חיפוש. אמנם זה נשמע כמו דבר טוב מכיוון שאתה מקבל יותר מבקרים בחינם, אולם זה לא טוב לאתר שלך. המבקרים לא מחפשים את המוצרים שלך ועשויים להסתנן לתהליך סינון העופרת שלך.

יתר על כן, קהל זה שאינו מעוניין יכול לפגוע בשיעור ההמרות שלך, ובכך, להצלחה המקוונת שלך לשפל נמוך.

הזרקת קישורי דואר זבל

קידום אתרים לא נוגע רק למילות מפתח, כך שדווקא שולח דואר זבל צעד נוסף קדימה על ידי הזרמת קישורי דואר זבל באתר האינטרנט שלך. קישורים אלה יוסתרו תחת הקישורים הרגילים שלך. לרוב, קישורים ספאמיים אלה יעבירו אותך לאתרים לא חוקיים המוכרים סמים וחומרים אסורים.

כאשר המבקרים הבלתי מעורערים שלך נופלים באתרים אלה, הם עלולים לחוש תסכול ולעולם לא יחזרו לאתר שלך.

טקטיקה זו נקראת קישור לפיתיון והיא סוג פופולרי של ספאם SEO.

דוא”ל דואר זבל

בצורה זו של ספאם לקידום אתרים, האקרים מכוונים למסד הנתונים של הלקוחות ולחשבונות הדואר האלקטרוני שלך. לאחר שתהיה להם גישה לכך, הלקוחות שלך יתחילו לקבל דוא”ל דואר זבל מחשבונך. כאשר הם מקבלים הודעות מזויפות אלה, יתכן שאין להם ברירה אחרת אלא לחסום את חשבונך או לתייג אותך כדואר זבל.

גם אם תצליח להשיג את חשבון הדוא”ל שלך ולהפסיק את ספאם של SEO, יתכן שלא תוכל לשחזר את העסק שלך באופן מלא. יתכן שלקוחותיך לעולם לא יוכלו לסמוך עליך במידע שלהם.

חוטף את הבאנרים שלך

אם אתה מציג מודעות באתר שלך, אלה יכולים להיות מועברים על ידי שולחי דואר זבל של SEO. הבאנרים והמודעות שלך יוחלפו בשלהם, וכל התנועה שלך תופנה ליעדים זדוניים.

איך זה עובד?

כדי לספאם את אתר האינטרנט שלך, האקרים מזריקים קוד ואז הופכים אותו. זה נעשה כדי שלא תוכלו לגלות את מקורו של קוד זדוני זה. האקר מנוסה עשוי אפילו להיות מסוגל למנוע את איתור הקוד.

בשלב הבא פונקציית PHP הופכת את הקוד הזה מחדש והופכת אותו לתקין. המטרה היא לאפשר לבוטים וסורקי חיפוש להציג את הקוד הזה ובהתאם להעלות את הדירוג של דף האינטרנט שלך. כך האקרים מזריקים את הכותרות, הכותרות המטא ותכנים בעלי ערך אחר. אמנם אתה יכול להציג את התוכן שלך, הקישורים והביטויים הבסיסיים נותרים מוסתרים אך גלויים למנועי חיפוש.

ניקח דוגמא כדי לראות כיצד פועל ספאם של SEO.

נניח שיש חברה XYZ שמוכרת כמה תרופות אסורות כמו מולי. מכיוון שחומר זה אסור, XYZ לא יכול למכור אותו באופן גלוי.

כדי למכור עקיפה זו בעקיפין, הוא מזהה את אתר האינטרנט ABC המדורג שלך. זה מזריק כמה מילות מפתח, למשל ‘קנה מולי’ באחד מהדפים המדורגים שלך, אבל אתה לא רואה את זה. עבורך האתר שלך מתפקד כרגיל.

עכשיו, אם מישהו מחפש ‘איפה לקנות מולי’, הוא ימצא את אתר האינטרנט המוזרק ABC בראש תוצאות החיפוש. אם האורח היה לוחץ על אותה תוצאות חיפוש, הוא היה מגיע ישירות לשער התשלומים של סיאליס. מבקר זה לעולם לא יגיע ל- ABC.

במקרה זה, אתר ה- XYZ הזדוני הפך לטפיל שחי מהאותנטיות של ה- ABC שאינו חושד.

עם זאת, אם הקלדת את תוצאת החיפוש בתיבת החיפוש, היית עדיין מגיע ל- ABC, לא היה זכר ל- XYZ.

התקפת דואר זבל של SEO: איך?

בשלב זה, עליכם לשאול את שתי השאלות הללו;

 • מדוע אתר האינטרנט שלי היה ממוקד להתקפת הספאם של SEO?
 • איך הצליח התוקף להיכנס ולהטמיע את תוכנו?

האקרים אינם מכוונים לאתרים בודדים; הם מחפשים מספר אתרים בבת אחת ואז מוצאים את היעדים הקלים ביותר.

אז, מה מחפשים ההאקרים בזמן פריצה לאתר? ניקח את הדוגמא לאתרי וורדפרס.

גרסאות וורדפרס מיושנות

על פי דיווח, 36% מכל אתרי האינטרנט מבוססי WordPress משתמשים בגרסאות מיושנות של פלטפורמת CMS זו. סביר להניח שנפרץ אתרים שמשתמשים בגרסאות מיושנות מאלו שיש להם גרסאות מוכנות ומעודכנות של WP.

בעוד WP כל הזמן ממשיכה להפוך את הפלטפורמה שלה לאבטוחה יותר, הרי שעל בעלי האתר לקבל את השינויים הללו. אם לא תעדכן אותם, האקרים יבחינו בקלות באתר שלך על פגמיו.

תוספים ונושאים לא מושלמים

ערכות נושא ותוספים נהדרים לפונקציונליות, אך לעיתים הם עלולים לגרום לכם בעיות.

לעתים קרובות, אנו מתקינים תוספים שלא נבדקו על ידי משתמשים, או אנו משתמשים במוצרים שאין בהם אמצעי אבטחה נאותים.

חלק מהמשתמשים בוחרים להתקין תוספים וערכות נושא פירטיות כדי לחסוך בכסף.

סיסמאות חלשות

אף אחד לא יכול לפרוץ את האתר שלך אם יש לו סיסמא חזקה מאוד. הימנע משימוש בסיסמאות קלות ונפוצות כמו 123456, שאילתה וכו ‘. יותר מ- 23 מיליון אנשים משתמשים ב- 123456 כסיסמא שלהם, וזה הופך את זה לאחד מהמפתחות הפגיעים וחסרי התועלת ביותר למנעול.

בשלושת המקרים האלה המפורטים לעיל, האתר שלנו מועיל לספאם SEO. האקרים יכולים להשיג כניסה לאתר שלנו דרך מה שמכונה דלתות אחוריות של וורדפרס. במילים פשוטות, דלת אחורית היא בדיוק איך שזה נשמע. זוהי נקודת כניסה המשמשת לקבלת גישה לאתר שלך על ידי האקרים מתי ומתי שהם רוצים.

כיצד לדעת אם האתר נגוע?

סורקי דואר זבל

אלה הם כלים מתקדמים הסורקים את כל הספריות, מסדי הנתונים, התיקיות וכו ‘עבור וירוסים וספאם SEO.

לא כל הסורקים יכולים לבצע את עבודתם בצורה טובה, כך שתצטרכו למצוא את הנכונים, כמו הבאים.

כלים מתוחכמים אלה עוזרים לך לסרוק את תוכן האינטרנט שלך ביסודיות ולהציג אבחון אמין תוך זמן קצר.

גלישה בטוחה בגוגל

דוח השקיפות של גוגל מספר לך על כל התוכן המזיק כמו קישורים נכנסים שאינם קשורים וכו ‘, אבל זה לא יכול לספר לך הרבה על דואר זבל של SEO.

קונסולת החיפוש של גוגל

כדי לבדוק אם יש לך בעיות ספאם של SEO, עבור אל “אבטחה & פעולות ידניות “ולחץ על” סוגיות אבטחה. ” כל דואר זבל יסומן שם באדום.

כיצד להסיר ספאם של אתרים מאתר האינטרנט שלך?

אתה יכול למחוק ידנית קודי דואר זבל של SEO, אך זו משימה שלוקחת זמן. יתר על כן, הדבר דורש הבנה וניסיון של קידוד. לא ניתן למצוא את הקודים הזדוניים האלה בקלות, והם נשארים מוסתרים בפינות ובסכומים השונים באתר שלך.

כדי למחוק את פעילות דואר הזבל של SEO, תצטרך להתקין תוסף אבטחה אמין ביותר שיכול להשיג יעדים מרובים. עליו לאתר את כל הקודים הזדוניים, למחוק אותם ולזהות פריצות. אנו מבינים שייתכן שלא בקיאים בכלים הנכונים; לכן עדיף לסמוך על מומחה בנושא.

כמה מספקי השירות הטובים ביותר להסרת דואר זבל של SEO הם השניים הבאים.

מספר 1. סוקורי

סוקורי מנתח את האתר המלא ואת מדד הספאם הנקי, מתקן ספאם SEO ומונע התקפות כאלה בעתיד.

פיתרון Sucuri עובד בכל אתרים הבנויים על וורדפרס, ג’ומלה, דרופל, מג’נטו, PHP וכו ‘.

מס ‘2. Malcare

Malcare עובד רק באתרי וורדפרס. התוסף האינטליגנטי שלו הסורק את האתר כולו ומבצע ניקוי אוטומטי.

מס ‘3. אסטרה אבטחה

אסטרה הוא שם מהימן בכל הנוגע להסרת ספאם SEO. מומחי אבטחה באסטרה סורקים את האתר שלך כדי לחשוף את כל הדפים, הפוסטים ואזורים אחרים המכילים קישורים זדוניים. הם מנקים את הקישורים האלה ומגישים אותם מחדש ל- Google.

במקרה, האתר שלך היה ברשימה השחורה בגלל ספאם של SEO, אסטרה דואגת גם לכך. אנשי אסטרה בתחום האבטחה

 • נקה את התוכנה הזדונית,
 • הסר קישורים זדוניים וזריקות אחרות, ו-
 • בקש סקירה ל- Google.

פרסם את כל אלה, חומת האש של אסטרה מותקנת באתר האינטרנט שלך להגנה עתידית מפני התקפות כאלה.

סיכום

אתר האינטרנט שלך הוא אחת ההשקעות החשובות ביותר שביצעת. אם אינך נזהר, זה יכול להיות נתון להתקפות דואר זבל של קידום אתרים שיסלקו את התעבורה, המוניטין והכסף שאתה מרוויח קשה. אל תאבד אותם.

תגיות:

 • קידום אתרים

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map