10 סוגים של תוכן לשיפור לוח השנה שלך לבלוגים

מה אתה הולך לעשות החודש?


בלוגים, כן אני יודע שאתה הולך להוסיף עוד פוסטים חדשים בנושא רוצח לבלוג שלך. אבל האם יש לך תוכנית של משימות שתסיים החודש, או שהצבת כמה דברים חובה לעשות?

מדוע עלי לתזמן את לוח התוכן שלי לבלוגים, אתם שואלים?

חשבו על הבלוגר האידיאלי שלכם, ואני בטוח שהוא יוצר את לוח התוכן של הבלוגר שלו / שלה כדי להשיג יותר מחודש בודד.

ליומן תוכן יש יתרונות רבים, ועליך לעשות מאמץ ליצור את לוח התוכן שלך לבלוגים. בעזרת תכנית מעולה אתה יכול לבצע את כל המשימות שלך בצורה מתוכננת ומסודרת.

לוח השנה של התוכן גורם לך להיות מוכן להיכנס למועדי הזמן. כך אתה מסוגל להשלים את המשימות שלך בזמן הנתון. יצירת יומן תוכן לבלוגים גורם לך יותר מקצועי.

אחד החלקים הטובים ביותר בלוח השנה של תוכן בלוגים הוא שאתה יכול לחלק משימות גדולות יותר לחלקים קטנים וכך זה הופך להיות קל לביצוע וניתן לניהול..

אם אתה רוצה להיות בלוגר מצליח אתה צריך להיות מתכנן נהדר ולתזמן את הבלוגים שלך כדי להשיג יותר.

1. רשימות

הרשימות נהדרות וזה תמיד מביא תנועה רבה יותר לאתר שלך.

הקהל תמיד מוכן להסתכל על שלך למעלה 10 או 20 העליונים טיפים לבלוגים או רשימות מסוג זה.

לכל בלוגר מוביל, משווק באינטרנט, יזם או משפיע יש יותר רשימות של תוכן הבלוגים שלהם כדי לתפוס יותר תנועה.

כמעט לכל בלוגר יש נישה כלשהי הכוללת רשימות בפוסטים בבלוג שלהם. תוכלו לראות רשימות של בריאות, טכנולוגיה, בלוגים וכמעט כל סוג של בלוג.

למרות שהפוסט הזה שעליו אני עובד כרגע הוא גם בלוג רשימה המורכב מעשרה סוגים של תוכן כדי לשפר את לוח התוכן שלך בבלוגים.

כך שאם אתה מתכוון ליצור את לוח התוכן שלך לבלוגים, דאג לכלול רשימות ואם כבר יצרת את לוח השנה לבלוגים שלך, הוסף אליו רשימות.

2. ראיונות

ראיונות הם אחת הדרכים המצוינות ביותר ליצור קשר עם אנשים בעלי דעות דומות בענף הבלוגים. כשאתה כולל ראיונות בבלוג שלך, הסיכוי לקבל יותר אינטראקציה ותגובה מהקהל שלך עולה.

עליך לכלול לפחות ראיון אחד בחודש בבלוג שלך.

תאמין לי שהתוצאות יהיו נהדרות.

הזמן אנשי מקצוע לשתף את הרעיונות שלהם בבלוג שלך ואם יש לך הזמנות לראיון מבלוגרים אחרים, עשה מאמץ להשתתף.

זה יעזור לכם בבניית מערכות יחסים בריאות עם אנשי המקצוע. אנשים יחפרו את הבלוג שלכם כדי להקשיב לאותם בלוגרים שהעניקו לכם ראיונות.

אתה יכול להמשיך את הרעיון הזה וליצור פוסטים בסבב הכולל על בסיס דעות של מובילי התעשייה בנושא נפוץ, למשל, בלוגר האופנה שיתף את ה- No1 שלהם טיפים לאופנה בסבב זה.

אנשים תמיד מוכנים להקשיב מאנשי המקצוע המובילים בענף שלהם וכשאתה מאפשר זאת באמצעות הראיונות שלך, הם מחכים בשקיקה לפוסט הבלוג הבא שלך בראיונות וכתוצאה מכך אינטראקציה גבוהה יותר ותנועה.

3. יצירת תוכן

התוכן הוא המלך, ולדעתי החשיבות וההכרח של צוואות תוכן איכותיות נשארים זהים גם בעתיד. זה יהיה כמעט אי אפשר להשיג הצלחה ללא תכנים איכותיים.

אתה כלום בלי תוכן איכותי אם אתה בעבודה בשיווק תוכן. ואם אתה רוצה להשיג הצלחה רבה יותר, סמוך עליי שאתה צריך לעבוד הרבה על איכות התוכן.

יצירת תוכן היא אחת הדרכים הקלות ביותר להגדיל את הפרודוקטיביות. כשאתה עושה מאמצים להוסיף תוכן מקורי ואיכותי לבלוג שלך, אתה מחזק את אוצר המילים שלך.

כתיבה טובה לבלוגים שלך ואם אתה לא מתכוון לפרסם בלוג היום, זה לא אומר שאתה לא צריך לכתוב. כתוב לפחות 1000 מילים מדי יום ולראות את התוצאות, ללא ספק הפרודוקטיביות והאיכות שלך תגדל.

4. חדשות בענף

הקהל והקוראים שלך ישמחו לשמוע ממך את החדשות האחרונות בענף. ענף הבלוגים הוא די גדול, וכך גם כמות החדשות עצומה.

עדכן את העדכון החברתי שלהם עם החדשות האחרונות כך שיוכלו להתאמץ ללכת עם הזרם. אתה יכול להגיע עם חדשות תעשייתיות מצוינות ומחקרות היטב לפחות חודש.

אם אתה נמצא במעין משימת שיווק באינטרנט, עליך לעשות מאמצים לנתח את האינטרס של הלקוח שלך כדי לספק להם חדשות בענף הרלוונטיות.

5. קידום אתרים

עבדו על קידום אתרים בבלוג שלכם ככל שתוכלו וספקו תוכן איכותי בכדי להביא תנועה רבה יותר לקהל שלכם.

בלוגרים תמיד מחפשים מילות מפתח יעד, ואם תעזרו להם להבין את מילות המפתח הללו, הם יבואו שוב ושוב לבלוג שלכם..

צור תוכן איכותי המבוסס על SEO פעם בחודש ושתף אותו עם הקוראים שלך. עבודה על קידום אתרים תעזור לקוראים שלך להשיג ממנועי החיפוש, כמו גם תוכל להחיל אסטרטגיות אלה בבלוג שלך כדי להניע יותר תנועה.

SEO הוא אחד הנושאים החמים ביותר שקוראים תמיד רוצים להקשיב, ואם אתה מספק תוכן מחוקר היטב ב- SEO, אתה תשיג תשומת לב רבה יותר מהקוראים.

6. סקרים

יהיה קל להגיע ליותר לקוחות ולהגדיל את המכירות אם אתה יודע מה האינטרס של הלקוחות שלך. עשה תמיד מאמצים להבנת ההתנהגות והצרכים של הלקוח שלך.

סקרים וסקרים הם הדרך הטובה ביותר לאסוף נתונים של הלקוח שלך. לא משנה אם אתה נמצא במשרה מסוימת של שיווק באינטרנט, מכירות או סתם בלוגים, אתה יכול לספק שירות או תוכן טוב יותר ללקוחות שלך לאחר שיידע את האינטרסים והצרכים שלהם..

אתה יכול להשתמש בכלים שונים לסקרים כגון Polldaddy.com. בעזרת כלי סקר מסוג זה תוכל להבין מדוע הלקוחות או הקוראים שלך ביטלו את הרישום לבלוג שלך ואת האזורים שבהם אתה צריך לעבוד כדי להשיג תוצאות צפויות..

7. הודעות אורחים

יתכן שאתה סוג של אדם שיש לך קהילת קהל עצומה או עושה מאמצים לתפוס יותר אינטראקציה עם הקהל הממוקד.

האם אתה מחפש את הדרכים להגדיל יותר אינטראקציות?

עשו פוסטים אורחים לפחות פעם בשבוע. באופן בלתי נמנע פוסט אורחים לא יגדיל את התנועה לבלוג שלך, אבל יש סיכוי גבוה יותר לקבל יותר עיניים באמצעות פוסט אורח איכותי.

אתה לא תאמין, אבל פוסטים של אורחים הם הנכס הגדול בתפיסת מנויים נוספים. הרבה בלוגרים ומשפיעים מהשורה הראשונה משתמשים בפוסט האורח ככלי משמעותי להראות יותר.

8. אינפוגרפיה

תמונות עשויות לתפוס יותר תשומת לב והמוח שלנו נהג לעכל יותר אינפוגרפיות בהשוואה לטקסטים. התאמצו לכלול אינפוגרפיקה נהדרת עמוסת נתונים יקרי ערך.

כל בלוגר מוביל בתעשייה שלך משמש לכלול אינפוגרפיקה נהדרת הטבולה בתוכן בעל ערך נחקר.

נחתו אל SproutSocial.com או Copyblogger.com ותמצאו הרבה אינפוגרפיות יקרות ערך בבלוגים שלהן.

תמונות מושכות תשומת לב רבה יותר, ועליך לכלול אינפוגרפיקה בלוח התוכן שלך לבלוגים אם עדיין לא הוספת, ואם אינפוגרפיקה קיימת בלוח התוכן שלך לבלוגים, מזל טוב שאתה בדרך טובה.

9. סיפורי הצלחה

אם יש לך כישרון לסיפור סיפורים, זה יועיל מאוד עבור הבלוג שלך ידידי. כתיבת בלוגים זקוקה למסירות ומסירות הצלחה מסייעות לך להתמסר.

סיפור הצלחה מתועד היטב הוא על עליות וירידות שמישהו מתמודד איתו במהלך מסע הבלוגים שלו. אנשים ירצו לשמוע על התכונות המרשימות של המוצר שלך, וכדאי שתגיד להם.

כולם חיים חיים קשים וצריכים מוטיבציה מסוימת בכדי להתקדם. פוסטים בבלוג של סיפורי ההצלחה שלך יהוו מקור טוב למוטיבציה עבור הבלוגרים האחרים וקוראיך.

הם ינחתו בבלוג שלך לסיפורי ההצלחה מעוררי ההשראה וגם יחכו לסיפורים הבאים שלך.

אתה יכול לספק חקר מקרים לקוראים שלך, וסוג תוכן זה גם מניע תנועה מסיבית.

ניתן ליצור מקרה מקרים עם פורמטים שונים אך יש להקפיד לעצב אותו בדרך של סיפור.

10. מדיה חברתית

ההשפעה והיקף המדיה החברתית הולכים וגוברים בכל יום למחרת ללא סימני נפילה. ראיתי הרבה בלוגרים שעושים מאמץ לייצר את זהותם בבלוגוספרה הזו, אבל הם לא משתמשים במדיה החברתית הרבה בבלוגים שלהם.

קידום אתרים הוא נהדר, אך עשוי לקחת זמן מצד שני אם יש לכם מספר עצום של קשרים במדיה החברתית תוכלו להעביר תנועה רבה יותר לבלוג שלכם עם אסטרטגיות קידום אפקטיביות ורוצחות..

אתה יכול להשתמש בכלים שונים לתזמון הפוסטים שלך במדיה החברתית, אך מה שהופך אותך לפופולרי יותר בפלטפורמות של מדיה חברתית הם פוסטים מקוריים שלך בנושא מדיה חברתית..

הערה סופית

אם אתה רוצה להשיג הצלחה רבה יותר, עשה מאמץ להתקדם עם התוכניות שלך. כתיבת בלוגים זקוקה לעבודה קשה, ואם תעשה את זה בעזרת תכנית, אתה יכול לעשות זאת במהירות.

אל תעשו עבודה קשה, תעשו עבודה חכמה,”אולי שמעת המילים האלה רבות, ואם אתה מתכנן נהדר אתה בדרך להיות עובד חכם.

פוסט זה עוסק בתוכן שעליך לכלול ביומן הבלוגים שלך, וההצעות שלך יוערכו כאן.

אני בטוח שיש עוד תכנים מלבד הרשימה הזו, ויש עוד הרבה מה לבוא.

תגיות:

  • קידום אתרים

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map