14 כלים למיקוד מחדש למודעות ולהמרה טובה יותר של המותג

ניהול עסק ללא פרסום זה כמו להחזיק נורה אך ללא חשמל.


ובלי למקד מחדש, העסק לא מצליח ליצור מודעות למותג. מיקוד מחדש הוא המלך למודעות ולהמרה של המותג.

ככל שהטכנולוגיה מתפתחת כל הזמן, היא מביאה טרנספורמציה דיגיטלית בכל תחום. מכאן שחייבים בעלי עסקים להתעדכן בשיטות השיווק האחרונות. טכנולוגיה אחת כזו היא השימוש בכלי הערות לשיפור המודעות וההמרה של המותג.

בעלי עסקים לא צריכים לפספס את ההזדמנות של טקטיקות שיווק המוכחות כמגדילות את ההמרה. חיוני לשפר את מודעות המותג של כל עסק כדי להגדיל את ההמרה של המוצרים שלך.

מה שמבצע מחדש מיקוד מחדש או שיווק מחדש הוא זה שמחזיר את הלקוח אליך שהיה אבוד בעבר. ישנם מספר כלים של שיווק מחדש העוזרים למנהלי הקמפיינים ובעלי העסקים להמיר את הלקוח האבוד. אם אתה תוהה כיצד שיווק מחדש יוביל לזכות הלקוח האבוד, אל תדאג, כולנו היינו שם. הבה נבחן את הדוגמא הבאה:

אתה מבקר באתר מסחר אלקטרוני ומחפש ארנק חדש. אתה לוחץ על המוצר שאתה רוצה לחפש מידע נוסף או להוסיף לעגלה. אבל אינך מבצע רכישה. אז עכשיו הלקוח אבוד להם.

לאחר זמן מה אתה יכול לבקר באתר אחר המחפש מידע, כאן אתה רואה את אותו ארנק. זה הכוח של כלי השיווק מחדש, וככה המרה של הלקוח האבוד ללקוחות חוזרים.

כעת, לאחר שהבנו את כוחו של כלי השיווק מחדש, נראה כמה מהפתרונות הפופולריים ביותר הקיימים.

הרשם

Adroll ממיר את הלקוחות האבודים לבעל העסק במשך למעלה מ 12 שנים. כיום הם הפכו לאחת הפלטפורמות האמינות ביותר לשיווק מחדש.

הרשם ניתן להשתמש בהם כדי לחבר את אתרי הסחר האלקטרוני כמו Shopify ו- Magento. זה יכול גם להתחבר לכלי שיווק כמו MailChimp ו- Marketo. Adroll מביא את הלקוח האבוד מהמוצרים המומלצים או עגלות קניות נטושות על ידי הצגת מודעות שמגננות מחדש.

הוא מציע פיתרון מקיף שעלול לקחת קצת זמן להסתגל אליו. עם זאת, הם מציעים משאבים גדולים כיצד להשתמש ולהגדיר את Adroll.

SimplyBook.me הוא פיתרון תזמון מקוון לעסקים בכל הגדלים. לאחר השימוש ב- Adroll, המנכ”ל שלהם אינגוואר גודמונדסון אומר כי שלהם התנועה עברה 20-30%, ושיעורי ההמרה שלהם יציבים ולא יורדים. זו אחת הדרכים לבנות עסק יציב עם הכנסות חוזרות ונשנות. בנוסף, הם השיגו עלות של 60% לרכישה מתחת ליעד ועלות של 0.54 דולר עבור כל מבקר חדש.

מותג אחר ג’ונלס היה זקוק לפיתרון מחדש, ו- Adroll היה זה שהעניק להם את הביצועים והשליטה. Adroll שירת להם שירות באיכות גבוהה. Adroll העניק להם שיעור קליקים ממוצע של 1.76%, עלות לקליק של $ 0.49 דולר ועלות לרכישה של $ 9.02 USD.

קהלים מותאמים אישית בפייסבוק

כמו כלי שמירה מחדש של מודעות Google, מודעות פייסבוק אורז גם כלי מעורבות משלו בצורה של קהלים מותאמים אישית. על ידי יצירה והכנסת פיקסל של פייסבוק בדפי הנחיתה של המוצר שלך, אתה יכול להשתמש בקהלים המותאמים אישית כדי למקד מחדש את משתמשי פייסבוק..

זה לא מוגבל רק להתקשרויות בפייסבוק, מכיוון שאתה יכול להכניס את הפיקסל לכל אתר שאתה שולט בו. ברגע שהמשתמש מתחבר לחשבון הפייסבוק שלהם, ניתן למקד אותם באמצעות המודעות הממקדות מחדש. זו אחת הדרכים למנף מדיה חברתית בכדי למקסם את ההמרה.

מותגים חדשים ומותגים ישנים ראו שניהם השפעה משמעותית על מכירותיהם באמצעות מודעות בפייסבוק. StyleShare השתמש בפייסבוק כדי למשוך קונים והגדילה את מכירותיה באמצעות מודעות תמונה ממוקדות. בסך הכל הם השיגו החזר 15X מהוצאות המודעה שלהם, עלייה של 60% בשיעור הקליקים עבור התקנות אפליקציה, ועלייה של 25% בקרב המשתמשים הפעילים החודשיים באפליקציה שלהם.

יותר סיפורי הצלחה של מודעות פייסבוק ניתן למצוא כאן.

קריטאו

זהו כלי פופולרי לייצור המרות ענק והם כאן מאז 2005. של קריטאו שירותי שיווק מחדש באינטרנט כוללים למעלה מ 16000 בעלי אתרים עם מלאי איכותי. בנוסף, הרשתות שלהם כוללות אינסטגרם, פייסבוק וגוגל.

זהו כלי שיווק מחדש מועדף על מותגי ענק כמו סוני וב.מ.וו. התמיכה שלהם היא אחת הנחשבות ביותר ואורזת בסיס ידע שיעזור לעסק המתהווה.

Criteo מציע פיתרון מלא למיקוד מחדש בערימה, מיצירת קמפיין ועד אוטומציה של מתן הצעות מחיר, קריאייטיב ומיקוד מחדש..

Polytrans היא חנות לחיות מחמד מקוונת. הם השתמשו בקריטאו כדי להפחית את העלות ולהגדיל את ההמרות. פוליטרנים מיקד את מבקר הרשת שהפגין כוונות עניין ורכישות באמצעות טכנולוגיית AI להצגת מודעות בהתאמה אישית במקום הנכון ובזמן הנכון – ובכך החזיר את הלקוחות להגדיל את ההמרות שלהם והפחתת עלות הרכישה שלהם..

פיליפס חזר על ההוצאה על מודעות (ROAS) בשיעור של 848% באמצעות פתרון מוצרים ממומנים של Criteo ו- 400% החזר ROAS על ידי שימוש בפתרון השיווק של Criteo Co.

מודעות מחדש של אינסטגרם

מכיוון שפייסבוק מחזיקה באינסטגרם, גם הם מציעים דרך די מדהימה למקד מחדש מודעות. לאינסטגרם יש יותר ממיליארד חשבונות פעילים, ויש בה הזדמנות שיווקית שלא נוצלה.

לאינסטגרם יש פלטפורמה דומה למיקוד מודעות מחדש עליה אינסטגרם. זה עובד באותו אופן כמו מודעות הפייסבוק כדי למקד מחדש את הקהל האבוד. השימוש במדיה החברתית נהדר כדי לשפר את מודעות המותג ולהגדיל את ההמרה. ללא ספק, פייסבוק ואינסטגרם אורזים כלי רב עוצמה למיקוד חוזר.

JOOP! היא מותג האופנה הידוע ביותר של גרמניה, ומטרתה הייתה להגביר את מודעות המותג כדי להגיע לקהל גדול יותר. JOOP! הצטרף בשיתוף עם סוכנות המדיה החברתית dreifive ויצר כמה מודעות וידיאו מדהימות עם אמנים גרמנים ויחד עם המשפיע טוני מחפוד באינסטגרם ובפייסבוק. הם מיקדו גברים ונשים כאחד לטווח הגילאים 20-39.

התוצאה שהם השיגו הייתה מהממת, בשנת 2018, בין 7 באפריל ל 20 במאי, העלתה הקמפיין את זיכרון המודעות ב 60% – בעלות נמוכה של 27% לאדם שהגיע..

חכמה יותר

חכמה יותר משתמש בניתוח התנהגות מתקדם לצורך מיקוד מחדש של מודעות ללקוח כדי להגביר את מודעות המותג והמרה. מכאן שהם מתחרים חזק בפילוח ההתנהגותי.

כלי זה מנתח את התנהגות מעורבות המשתמשים במודעות שלך ומספק לך את הכלים המתאימים לעסוק בפלטפורמות אחרות. זה מבטיח שהמשתמשים יראו את המודעות שלך בדיוק בזמן הנכון כדי להשיג לך את ההמרה.

Finish Line, הקמעונאית המובילה באתלטיקה בארה”ב, השתמשה ב- SmarterHQ שראה צמיחה של 50% בהודעת הדוא”ל שהופעלה הכנסות מאז אימוץ. קו סיום קמפיין בדוא”ל כולל נטישת עגלה, סדרות שלאחר הרכישה, דפדוף בקטגוריות, התראות מלאי נמוכות, התראות על מוצרים חדשים, נטישת הרשמות נאמנות וכו ‘..

ארטודאטה

ArtuData ממנף את AI כדי לעזור למשווקים לגלות ולמקד לקהל הקבוצתי בעל הערך הגבוה ביותר. רשימת מקרי השימוש שלהם מרשימה בחיפוש, בתצוגה ובחברה.

הכלי למיקוד מחדש AI המונע על ידי ArtuData נועד לסייע לבעלי העסקים או למשתמשים ביצירת קמפיינים יעילים ויעילים. בעזרת AI, הלקוחות עשויים להמיר את הסיכויים באמצעות המודעות הממוקדות מחדש.

קבבי היא אפליקציית המוניות המובילות בלונדון. זה השתמש ב- ArtuData כדי לשפר את ההבנה של התנהגות המשתמשים ולהגדיל את החזר ה- ROI. הכלי AI של ArtuData שימש על נתונים חיים כדי לקטלג קליקים ולחיזוי היכולת של קליק להפוך להזמנה בפועל..

LiveCoach השתמש ב- ArtuData וראה א צמיחה של 17% בהמרה ממשתמשים רשומים לתשלום. מעל 85% בחרו באחד מעשרת המאמנים המומלצים המובילים, ומעל 30% בחרו ב -3 המאמנים המומלצים המובילים. בעקבות ההצלחה, LiveCoach החליטה להשתמש בה לשיתופי פעולה עתידיים.

קהל מושלם

ה קהל מושלם מלא ברשת מודעות חזקה עם יותר ממאה אתרים. הם ידועים בזכות טווח ההגעה הרחב שלה. הם מכסים גם את הפייסבוק והטוויטר כדי למקד מחדש מודעות. זה מסייע לסוכנויות פרסום ובעלי עסקים לשמור על מודעות מחדש של מיקוד מתואם בערוצים רבים.

עיצובים הוא השוק הגדול בעולם לעיצוב גרפי. הם הושיטו יד אל הקהל המושלם לאחר שקרא עליהם ב- TechCrunch והקימו איתם קמפיין. הם השיגו תוצאה פנטסטית בהמרה עם עלייה של 134% בהכנסות התוספות ומחיר נמוך יותר של 24% לרכישה לעומת מודעות Google.

גם, אמריקן אפרל ראה החזר של 20X מהוצאות המודעה, ועולה על הטווח הממוצע והטיפוסי של 5-10x. עם המספרים האלה, תרשימי ה- ROI שלהם היו ללא מוצאים. הם ראו עלייה של 400% בהחזר ה- ROI על מיקומם מחדש של ה- FB.

הקהלים המותאמים של טוויטר

כמו פיקסל בפייסבוק, אתה מבין טוויטר פיקסל והכנס אותו לאתר שלך. ואז הפיקסל אוסף את מזהה העוגיות של המבקרים ואז מתאים אותם למשתמשים בטוויטר.

הקהל המותאם של טוויטר מורכב משם משתמש בטוויטר, כתובת דוא”ל, מבקרים באתר ומשתמשים באפליקציות סלולריות. ישנן שלוש דרכים להשתמש בקהלים המותאמים שהם:

 • אינטרנט: מקד למשתמשים שביקרו לאחרונה באתר שלך.
 • רשימה: השתמש בכתובת הדוא”ל או בשם המשתמש בטוויטר כדי למקד מחדש מודעות.
 • אפליקציות לנייד: משתמש בנתונים שנאספו מפעילות המשתמשים בטוויטר.

iClothing, אתר מסחר אלקטרוני אירי שמוכר בגדי נשים והנעלה ברחבי אירופה. הם חברו לסוכנות דיגיטלית וולפגנג דיגיטל כדי ליצור את הקמפיין שלהם. הם השתמשו בקהלים המותאמים של טוויטר כדי למקד לנשים המתגוררות באירלנד המעוניינות באופנה. זה צמח גידול של 25% בשיעור המעורבות השיא.

IMO ברצלונה, מרכז עיניים ידוע בינלאומי. IMO השתמש בקמפיין העוקבים עם שני יעדים; האחד הוא להגביר את המודעות למותג, והשני היה לחלוק את החדשות האחרונות, מידע על בריאות העיניים עם העוקבים החדשים. הם ראו עלייה של 600% בעוקבים בשלוש שנים.

סיזמק

סיזמק נוסד לפני שני עשורים בשנת 1999. זוהי אחת מפלטפורמות הפרסום הוותיקות ביותר אשר עמה ניסיון של שנים. זוהי פלטפורמה עצמאית לפרסום.

בשנת 2017, סיזמק רכשה את Rocket Fuel ושילבה את תכונות המיקוד מחדש שלה במנוע קבלת ההחלטות המונע על ידי AI. על ידי השגתו זו, סיזמק יביא תובנות נהדרות על נתונים ויפגיש אותם במקום אחד. זה מאפשר למשתמשים להבין ולבצע אופטימיזציה של הקמפיין במקום אחד.

דוחות הקמפיין שלהם פשוטים מאוד להבנה, אפילו למשתמשים החדשים.

סיטיבנק רץ א תגמול סיטיבנק פלטינום קמפיין באמצעות Sizmek. על ידי שימוש ב- Dynamic Creative, הם הקטינו את זמן הייצור לחצי והשיגו המרות גבוהות יותר ב -42% עבור קמפיין מיקוד מורכב ומותאם מחדש. קמפיין זה היה ראשון מסוגו במלזיה.

Dell השתמשה ב- Sizmek כדי ליצור הכוח לעשות יותר קמפיין. קמפיין זה נצפה על ידי למעלה מ- 27 מיליון משתמשים ייחודיים והניב 162,000 ביקורים באתר שלהם.

ReTargeter

ReTargeter מציע מספר פתרונות למודעות המותג והמרות כגון אינטרנט, פייסבוק, CRM, מיקוד מחדש דינמי, אפשרויות חיפוש וקהל.

ReTargeter מתמקד באתרים המביאים יותר מ -30 אלף מבקרים ייחודיים מדי חודש, כלומר מחדש למקד את המודעות שלך באתרים האיכותיים. הם מספקים לך פיקסל שיש להציב באתר שלך כדי לעקוב אחר מבקרי האתר ואז הם מציגים את המודעות הממוקדות מחדש עם המותג שלך. זה מגביר את מודעות המותג לעסק שלך.

על פי ReTargeter, הם מסייעים למותגים להגיע ל 98% מתעבורת האינטרנט שהם מפסידים יהפכו אותם ללקוחות. זהו הישג אדיר שאפשר להשיג.

BattlBox הוא ציוד ההישרדות ומסירת ציוד חיצוני באיכות הגבוהה ביותר. הם השתמשו ב- ReTargeter כדי להסיע מעל 2900 מבקרים באתר שלהם והשיגו למעלה מ- 500 המרות. זה היה רק ​​קמפיין של שלושה חודשים, והם ראו תוצאות נהדרות.

פיקסל

פיקסל הוא כלי פילוח רב עוצמה הממנף את טכנולוגיית הבינה המלאכותית. הכלי שלהם הופך את המעורבות למדדים הניתנים לפעולה, וזה מאפשר למשווקים לכוון רק למבקרים המרתקים ביותר. סביר להניח שכאשר משתמש עוסק יותר, פירוש הדבר שהוא עשוי להתעניין במוצר. זה מוביל להרבה יותר המרות.

בניגוד לכלים אחרים, אין צורך ללמוד כיצד לעבוד על Fixel. הם משולבים בזרימות עבודה קיימות בכדי להעביר את מדדי המעורבות שלה בפלטפורמת המודעות. ניתן להשתמש בו באמצעות גוגל, בינג, יאהו, פייסבוק, טוויטר, לינקדאין, קווורה וכו ‘.

תמורת 299 דולר אתה מקבל שלושה חודשים של שירות Fixel מלא ועד 100K מפגשים בחודש.

Retargeting.biz

כלי זה נועד לספק פיתרון למסחר אלקטרוני. Retargeting.biz המוצרים כוללים התאמה אישית, פתרון שיווק בדוא”ל וניהול מודעות בכל פלטפורמות המודעות של גוגל ופייסבוק. מכאן שהם מספקים את כל הכלים הדרושים להפעלת מסחר אלקטרוני.

הכלי הייחודי הטוב ביותר שלהם הוא מנוע הצעות ניבוי. היא משתמשת בכוח של AI שיעביר הצעות כדי לקבל החלטה מיטבית, למשל מתי להציע הנחה וליצור קשר. Retargeting.biz גדל בהתמדה ומקבל מתיחה לתכונות הייחודיות שלו.

bobomoda.ro, חנות מקוונת שמוכרת בגדים ואביזרים לנשים. בהיותם בעסק תחרותי ביותר, הם רצו להתבלט. הם השתמשו בשתי מודעות דינמיות של פייסבוק וב- Retargeting.biz. הם השיגו את היעד על ידי הגדלתה 53.45% צמיחת תנועה, ערך הזמנה ממוצע של 2.66%, עגלות התאוששות ב -130.82% והחזר על הוצאה על מודעות 12X.

מטאורה

מטאורה היא גאוות הישגיה בשיפור מעורבות המודעות והגברת המודעות למותג. זה הושג על ידי גלגול מספר התכונות האוטומטיות שלנו לפלטפורמה שלהם.

הם אוטומצו את המיקוד לפי מילות מפתח ומסייעים גם באיתור אתרים העשויים להכיל מספר גדול מקהל היעד. זה מועיל בהשגת הרשמים הראשונים הרלוונטיים. מטאורה נהדרת אם אתה מתמקד בהגברת המודעות שלך למותג באופן מקומי בשוק המקומי או מכוון ללקוחות באזורים ספציפיים.

מודעות גוגל

ציפית שגוגל ברשימה. לא היית?

אם אתה משתמש ב- מודעות גוגל לבד או באמצעות סוכנות, עליכם להיות מודעים לכך של- Google יש כלי מובנה בפלטפורמת המודעות שלה שיסייע לכם במיקוד מחדש. באמצעות כלי זה תוכלו למקד מחדש את המודעות ללקוח האבוד באינטרנט המופעל באמצעות Google Ads.

זה טוב אם אתה משתמש ב- Google מודעות לפרסום, וזה נהדר ברגע שתתחיל להשתמש בכלי השיווק מחדש המובנה שלהם..

מותגים קטנים וגדולים רבים משתמשים במודעות גוגל כדי לקדם את מוצריהם והגדילו את ההחזר על ההשקעה שלהם בהצלחה. קולגייט השתמש במודעות גוגל להעלות את המודעות למוצר החדש שלהם, משחת שיניים לבנה של חברת קולגייט אופטיק ווייט אקספרס. הם ראו א עלייה של 13% במודעות המותג וגידול של 1116% בעניין המותג.

נטורלס של שמידט השיגה עלייה של 48% במודעות המותג, שהיא 12.75% טובה יותר מהקמפיינים הממוצע. בסך הכל 2.2 מיליון משתמשים חדשים שעסקו במודעות של שמידט. מה שיפה הוא שהעלות שלהם לאלף הופעות הייתה יעילה ב -5.64 דולר.

אם אתה חדש במודעות גוגל ומעוניין ללמוד, הייתי מציע לבדוק זאת קורס אודמי.

סיכום

רשימה מקיפה זו של כלים לשיווק מחדש למודעות למותג אמורה לעזור לבעלי עסקים בכל רמה. כל ארגון בגודל יכול להתחיל לפרסם ולהשתמש בכלים לשיווק מחדש כדי לשפר את ההמרה שלהם.

זכור, אינך יכול לבצע מודעות עם מיקוד מחדש מבלי שאיש יבקר באתר שלך תחילה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map