למה לצפות מחיפוש קולי בשנת 2019?

יש הרבה באז סביב חיפוש קולי, טרנד מתהווה שמשווקים מטפסים על קירות הפוכים.


מה כל המהומה והאם יש כל מה למגמה הזו??

בואו ונעמוק להבין את ציר הזמן של חיפוש קולי ב -2019 ואילך.

כן, נכון שיותר אנשים ירגישו בנוח להשתמש בעוזרים קוליים כדי לבצע משימות כמו חיפוש באינטרנט. א דו”ח שפורסם על ידי המדיה הציבורית הלאומית אומר שיש יותר מ- 40 מיליון משתמשים ברמקולים חכמים בארה”ב בלבד.

כמה אנשים מחזיקים ברמקול חכםמקור: חיוג אינסופי 2018, מחקר אדיסון וטריטון דיגיטל

ומספר זה צפוי לגדול, לא רק בארה”ב אלא גם ברחבי העולם.

עם זאת, נראה שיש הרבה תפיסות שגויות לגבי צמיחת הרמקולים החכמים, ושימוש בחיפוש קולי בפרט. עם כמה “לימודיםואמר כי עד 2020 למעלה מ- 50% מכל החיפושים יבוצעו באמצעות קול. אפיק שהמספר הזה הוא כרגע 20%.

כעת, קחו רגע לחשוב על אותה קפיצה של 30% בשנה אחת בלבד. נשמע קצת מחוץ לעולם הזה, לא? זה בגלל שזה. לכל היותר אנו יכולים לצפות שהשימוש בחיפוש קולי יתפוגג, ואז לראות עלייה קלה בהתאמה חדשה במהלך השנים הקרובות.

אימוץ רמקולים חכמיםמקור: Nationalpublicmedia

אבל, משווקים אוהבים לשווק רעיונות, ואולי במקרה של חיפוש קולי, בצדק.

התחלה ראשונה בהתאמה לטכנולוגיה זו עשויה להעניק לך יתרון עסקי מוצק למשך שנים רבות. ואם כבר, הטכנולוגיה העוזרת הקולית רק הולכת להיות חכמה ומסוגלת יותר.

עבור הלא-יזומים: מהו חיפוש קולי?

חיפוש קולי מאפשר לך לדבר עם המכשירים החכמים שלך במקום להקליד שאילתות חיפוש באופן ידני. אתה יכול להיות בארוחת הבישול במטבח שלך, ולחפש כל החומרים החסרים מבלי שתצטרך להסיח את עצמך מהתהליך.

למרות שנראה כי הבאז לחיפוש קולי מתגלה לעתים קרובות יותר, הוא קיים כבר כמה שנים.

למשל, סירי של אפל צומחת בהתמדה מאז 2011. כמו כן, הטכנולוגיה הקולית של גוגל והאלקסה של אמזון הם דוגמאות מהותיות למוצרים שמשלבים יכולות קוליות מתקדמות..

מדוע החיפוש הקולי חשוב?

ברור ביום שהפופולריות של הרמקולים החכמים נמצאת במגמת עלייה, כמו גם השימוש באפליקציות לנייד המספקות יכולות חיפוש קולי.

ברבעון השני של 2018, גוגל ואמזון העבירו בסך הכל 10 מיליון יחידות עבור קווי המוצרים של Google Home ו- Amazon Echo. ואם אתה סופר ביחידות שנמכרו על ידי עליבאבא ו- Xiaomi – זה בסך הכל 17 מיליון יחידות שנשלחו ברבעון יחיד.

כאשר שוק הרמקולים החכמים ברחבי העולם מתפתח במהירות, המקרים לשימוש ברמקולים חכמים מתרחבים מעבר רק לבית החכם. “שחקנים רבים, כולל אמזון, משלבים רמקולים חכמים באנכיות, כמו מלונות, קמעונאות, בתי חולים ומפעלים עסקיים אחרים,” אמר ג’ייסון לואו, אנליסט בכיר ב- Canalys..

קצב צמיחה של עוזר חכםמקור: Canalys

לכן, ישנן סיבות רבות וטובות לשים לב לטכנולוגיה הקשורה לקול בשנת 2019. אבל על אחת כמה וכמה אם אתה מישהו שמבצע אופטימיזציה פעילה לחשיפה טובה יותר במנועי חיפוש. למרות מה שאומרים אנליסטים על צמיחת החיפוש הקולי במהלך השנים הבאות – מספר האנשים שמרגישים בנוח להשתמש בקול בחיפושים שלהם נמצא במגמת עלייה.

מהם מכשירי החיפוש הקולי המובילים בשנת 2019?

השוק המערבי למכשירי הרמקולים החכמים הוא יחסית ליניארי כרגע, כאשר מותגים כמו אפל, אמזון, מיקרוסופט וגוגל שולטים בנוף. בכל מה שקשור לחיפוש קולי, רוב המכשירים מצוידים יותר מאשר לספק יכולות דיבור לטקסט ישירות.

מכשירי חיפוש קולי מובילים בשנת 2019

עם זאת, יתכן שיעזור ללמוד כל מוצר לעומק כדי לקבל הבנה טובה יותר של תכונות ואפשרויות ייחודיות.

לדוגמה, רכזת הבית של גוגל מספקת קובץ מצורף למסך, שיכול לשפר עוד יותר את חוויית המשתמש בחיפוש אחר מתכונים בזמן הבישול. אך אפשר גם לאנשים לצפות בחדשות ובמופעים אחרים מבלי שיצטרכו לערבב בין הטלוויזיה למחשב.

להלן הרשימה המלאה:

 • אמזון הד
 • דף הבית של גוגל
 • עוזר גוגל
 • מיקרוסופט קורטנה
 • אפל סירי
 • חיפוש קולי של אנדרואיד

רק בעיתונות יש לנו הודעה על כך אמזון אקו מכרה יותר מ -100 מיליון מכשירים +. זה אמור לתת לך את הרווח לפופולריות הטכנולוגית של הרמקולים החכמים, ומכיוון שחיפוש קולי כל כך פשוט לשימוש – “אלקסה, איך …?” – אין שום סיבה שאנשים לא ירצו לנסות לפחות לחפש קולי זמן מה.

מסחר אלקטרוני: קניות עם מכשירים בסיוע קולי, לא סביר.

האם שנת 2019 תהיה השנה בה אנו רואים קניות בסיוע קולי הופכות לוויראליות?

Suman Bhattacharyya מ- Digiday חושב שהמושג הזה לא הולך לראות משיכה רבה בקרוב.

למרות שלפי הדיווחים אמזון היה נתח של 65 אחוזים משוק הרמקולים החכמים של ארה”ב החל מספטמבר 2018, לפי הדיווח שפורסם לאחרונה מ- The Information, רק 2 אחוזים מהאנשים המחזיקים במכשירים מצוידים באלכסאה ביצעו רכישה איתו.

זה קשור להרבה גורמים מבוססי משתמשים.

לדוגמה, זה טיפשי לחשוב שאתה יכול לקנות מעיל חורף חדש בלי שום דבר מלבד הקול שלך. צריך להיות חילופי דברים חזותיים, מרכיב כלשהו במחקר. רכישה עיוורת של מוצרים על ידי הגשת מילים בודדות אינה דבר שמושך את רוב הצרכנים.

איור הד של אמזון

במקביל, אנו הולכים לראות מספר מוגבר של משתמשים המשתמשים במכשירים קוליים כדי לקנות פריטים ביתיים:

 1. נייר טואלט,
 2. כלים,
 3. ניקוי נוזלים,
 4. כלי בית,
 5. ומכשירי חשמל ביתיים כלליים.

אתה יודע, מוצרים של מותגים שאתה יכול לסמוך עליהם. פריטי בית פשוטים שתצטרך להשיג בכל מקרה. אבל שום דבר מעבר לזה, לפחות לא לעת עתה.

זה לא אומר שאתה לא צריך להתחיל לבצע אופטימיזציה לאתרי המסחר האלקטרוני שלך עבור משתמשי חיפוש קולי. להקדים את העקומה לפני כולם יתן לך יתרון תחרותי ביחס ליריבים הקרובים ביותר שלך. כדאי גם לבדוק את כל מחקרי המקרה הבאים, כך שתוכלו להכין את החנות שלך לחיפוש קולי טוב יותר כאשר המגמה תעלה מעל פני השטח.

האם אתה יודע איך נשמע המותג שלך?

פחות או יותר, המותגים תמיד עוקבים אחר הכסף. וזה אומר שהימנעות מחיפוש קולי לא תהיה אפשרית למשך זמן רב. כאשר החיפוש הקולי חודר לאינדקס החיפוש, האלגוריתמים יחפשו תשובות ידידותיות למשתמש וקלות להחזיר למשתמש.

כתיבת עותק ידידותי לקידום אתרים זה דבר אחד, אבל לוודא שהעתק גם נשמע טוב זה משהו אחר לגמרי. עבור מותגים, צמיחת חיפוש קולי פירושה מציאת קול מותג אמיתי – איזון בין תוכן תובנה לתשובות מדוברות בקלות.

פלטפורמת הבטיחות בבית הספר Kidioבדף הנחיתה של Kidio מוצג השימוש בכותרת וכותרת משנה. כפי שאתה יכול לראות, עם הכותרת בלבד קשה לתאר על מה ההפעלה, בעוד שכותרת המשנה נותנת תשובה ברורה ודיבורית..

רוב המוצרים מפרסמים בגוף שלישי, במיוחד סטארט-אפים שמטפחים את דפי הנחיתה שלהם בז’רגון של צד שלישי. ההמולה השיווקית החדשה תהיה אופטימיזציה להעתקה כך שתשמע טוב כשמדברים על ידי רמקול חכם.

מצפים שיהיה הרבה יותר פיתוח בתחום זה.

שיווק: אוכל למחשבה

שיווק עם רמקולים חכמים? כמה קשה זה יכול להיות? לרוב, איש אינו יכול לדעת לאן מועדות החיפוש הקולי בקרוב.

אבל גם אז, המשווקים מחליפים את עצמם בגלל כמה שינויים משמעותיים בתחום. כשאתה מוציא את הפן הויזואלי מחיפושים רגילים, איך אתה מתכוון לטפח מעורבות משתמשים מעבר לאינטראקציה השלישית כאשר משתמש שואל שאלה? כל שעות העבודה הקשות (והכסף!) שעברו על עיצוב אתרי אינטרנט, כל זה הולך לבזבז?

שיווק בחיפוש קולי

הניו יורק טיימס ניהל קטע מהרהר בשאלה זו ממש.

אלה עדיין ימים מוקדמים לשיווק במכשירים קוליים. גב ‘ראובנשטיין השוותה את זה למתי שהמותגים החלו לייצר אפליקציות למכשירים ניידים. אולם עם הזמן, היא אמרה, אינטראקציות קוליות יתחילו להחליף הרבה מהפעילויות שאנשים עורכים על המסכים.

אם אתה חושב על ההקשר לחיפושים קוליים, שאלה פשוטה יכולה להסתמך על תשובה יחידה. כתוצאה מכך, סדרות ה- SERP מתארגנות מחדש לחלוטין מכיוון שמכשירי קול מעדיפים אתרים יחידים עבור התשובות התמציתיות שלהם.

אתה צריך גם לחשוב על הצגת החברה שלך בפני משתמשי קולי. אבל מוקדם לומר משהו. חברות שבעלותן הטכנולוגיה החכמה ירצו בעצמן להכתיב הרבה כיוון. זה משהו שאנחנו יכולים להיות בטוחים בו.

שיטות עבודה מומלצות: כיצד לבצע אופטימיזציה לחיפוש קולי בשנת 2019

אם אתה חדש באופטימיזציה של חיפוש קולי, רשימת הבדיקה הזו אמורה לתת לך מושג ברור על מה אתה עומד.

המשך להתעקש שהכותבים שלך יתאימו לטוני שיחה, וקלים להבנת מבני פסקאות.

 • הוסף את המידע העסקי שלך לספריות SEO מקומיות, והם עודכנו.
 • למדו על ‘כישורים’ כגון אלכסנדר פלאש. מיומנויות יכולות לעזור למשתמשים להשיג את התוכן שהם אוהבים במהירות רבה יותר.
 • המשך ליישם דפי AMP עבור האתר שלך, והתחל להשתמש ב’הגדרת ‘ניתן לדברתכונה מסכימה. דיבור (BETA) מאפשר לך לסמן פיסות תוכן המתאימות לפלט קול קל.
 • חזור ובצע אופטימיזציה של התמונות שלך באמצעות תגים וכותרות מתאימים. ישנם עשרות מיליוני משתמשי דף הבית של גוגל, וכולם רוצים לראות תמונות מדהימות.
 • עבוד על ליטוש נוכחות המותג שלך באופן מקוון. לדוגמה, ציין באתרי ביקורת אך תמשיך להופיע באופן קבוע. השתמש בשפה ברורה כאשר אתה מגיב על ביקורות טובות או רעות.
 • הימנע מלהשתמש ברשימות וקטעי טקסט ש- Google ומנועי חיפוש אחרים יכולים להפיק כתוכני תוכן מוצגים.

בצד SEO קפדני של דברים, המשך להתמקד במילות מפתח בזנב ארוך ובכתיבה בכוונה ברורה. מה אתה מתכוון לקוראים ללמוד מהתוכן שלך? מה המסר שלך?

כל השאר אחר אותם חוקים מסורתיים; ביצועים, שמישות וכו ‘.

הצהרת סגירה

חיפוש קולי בשנת 2019 הולך להיות מעניין. סביר להניח שזו תהיה השנה הראשונה בה הרבה יותר אנשי שיווק נפגשים לעשות ניסויים ודברים מרגשים אחרים. שוק עם 100 מיליון מיליוני משתמשים לא יישאר בלתי מנוצל.

היזהר מההתפתחויות הגדולות של גוגל ואמזון, מכיוון ששתי החברות ירצו להמשיך לדחוף לדרכים להפיק רווחים מתופעה זו ללא ספק.

אם עדיין לא עשית זאת, קבל לעצמך מכשיר מדבר חכם וערוך בעצמך ניסויים אמיתיים. שום דבר לא ייתן לך תובנה טובה יותר מאשר להתעסק עם הדבר באופן ישיר.

תגיות:

 • קידום אתרים

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map