איך להרוויח כסף באמצעות בלוגים בשנת 2020?

זה כמעט תמיד בלוגים זה עולה כתשובה בכל פעם שמישהו שואל “איך לעשות כסף באינטרנט?”. וזו תשובה הוגנת, מכיוון שמחוץ ל- IT ושיווק – בלוגים כשלעצמם הם אחת הדרכים הרווחיות ביותר להרוויח כסף תוך כדי ביצוע מה שאתה אוהב..


אבל, ממש כמו סולם התאגידים, יש גם את סולם הבלוגים. עליכם להיות מוכנים לא רק להתחייב אלא גם להשקיע כמות משמעותית מזמנכם האישית בכדי לגרום לבלוג שלכם להצליח.

קיצורי הדרך להצלחה הם מעטים ורחוקים זה מזה, והבלוגרים המצליחים ביותר נאלצו לגרור את עצמם דרך “הבוץ” כדי לעלות לפסגה.

הזמנים השתנו

אני עצמי ניהלתי בלוגים אישיים או כתבתי עבור בלוגרים אחרים מאז תחילת שנות האלפיים. ומאז ועד היום, הרבה השתנה באופן בו ניתן לראות בלוגים כבחירה רווחית בקריירה.

אז, אתה יכול לפתוח בלוג כמעט בכל נושא שאפשר להעלות על הדעת ולהפוך אותו לרווחי תוך חודש. מנועי חיפוש כמו גוגל היו הרבה פחות מחמירים סוגים שונים של תוכניות דירוג, ובסך הכל, היה הרבה פחות מידע זמין לקהל הרחב.

עדכון פנדה של גוגל 2011

הכל התחיל להשתנות בתחילת 2011 כאשר גוגל פרסמה את העדכון הידוע לשמצה של גוגל פנדה. באותה עת עדכון האלגוריתמים השפיע על כ -11% מכל אתרי האתרים המדורגים. בהדרגה, גם בלוגרים וגם מומחי SEO התחילו להבין כי עדכון זה ישנה כל היבט של ייצור תוכן ויגרום לגוגל לדרג אותו.

חוות תוכן, ככאלה, כבר לא יהוו שיטה ברת קיימא להרוויח כסף באמצעות בלוגים. הרבה פחות מהניסיון להפוך את הבלוגים לבחירת קריירה. כללים מחמירים יותר פירושו שבלוגרים נאלצו להתחכם, וכך גם מומחי שיווק וכל מי שעוסק בייצור תוכן דיגיטלי.

אבל הסיפור לא נגמר שם.

עולמם המוזר של חוסמי מודעות

תבינו, לא רק מנועי חיפוש המשיכו לעדכן את האלגוריתמים שלהם לסדרות כללים מתורבתות יותר. הערת אזהרה נוספת שהשפיעה על הכנסותיהם של מאות מיליוני אנשים ברחבי העולם היא חוסמי מודעות. באופן ספציפי, AdBlock (הידוע כיום בשם Adblock Plus) שהוצג בשנת 2009.

לוגו AdBlock

נניח שהיית, או אולי אתה עדיין משתמש ברשתות פרסום כמו Google AdSense, Newor Media, RevContent או BuySellAds. ובכן, אם מבקר שמגיע לאתר שלך מופעל על ידי חוסם מודעות, הוא לעולם לא יזכה לראות מודעות אלה מכיוון שנחסמות. כמובן שהשיפורים בחוויית המשתמש (מנקודת מבטו של הקורא) הם מאסיביים, אך ככל שההכנסות שלך הולכות – זה לא שאתה יכול להגיד את אותו הדבר.

כבלוגר עצמאי, אתה יכול להפסיד בין 50% ל- 70% מהכנסות רשת הפרסום שלך בזכות חוסמי מודעות. וזה לא מפתיע שרבים פונים כעת לפתרונות כמו מניעת חסימת מודעות וכדומה. שאוהב להפסיד כסף, נכון?

זוהי גם הקדמה שלנו לסיכום הדרכים הזה בו תוכלו להרוויח כסף כבלוגר בשנת 2020. בקיצור, היזהר מכל עדכוני Google חדשים אשר עשוי להשפיע על אסטרטגיית התוכן שלך. תחליט אם ברצונך להשתמש ברשתות פרסום מכיוון שממילא מרבית הקוראים חסומים את המודעות שלך.

הבה נבחן מקרוב כיצד תוכל להרוויח הכי הרבה כסף תוך שמירה על בלוגים כקריירה שאתה בוחר.

צור מוצר

כמי שיש לו מומחיות בקטגוריה / ענף מסוים, אתה סביר יותר מסוגל להשיק מוצר משלך. וזה גם לא צריך להיות מוצר פיזי. מוצרים דיגיטליים כמו ספרים אלקטרוניים, קורסים ללימוד, וסמינרים מקוונים מוכרים טוב מאוד לקהל הנכון.

ובזה בכל זאת עליכם להתמקד – לבנות הקהל הנכון. על ידי מיצוב עצמך כמומחה לנושא ספציפי, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאנשים יגיעו באופן טבעי לחפש את הנושא שלך בנושא ספציפי. אז למה לא להכניס את כל המומחיות הזו למוצר?

ג'ף גוינס מבלוגים לספרים

ג’ף גוינס, מי שהוקדש לשמצה לתרגול הבלוגים שלו, הפך בהדרגה את מאמציו למוצרים בר ביצוע. כמו ספרו, “אמנים אמיתיים לא רעבים,”הנוגע גם בנקודה המדויקת של מאמר זה.

כשיש לך מה לומר, כשאנשים מקשיבים, זו ההזדמנות המושלמת להפוך את התשוקה שלך למוצר. ובמקרה של ג’ף, ספרו עלה לרשימת הנמכר ביותר של אמזון מהר יותר ממהירות האור.

החלק הטוב ביותר בגישה זו הוא שתוכלו לבנות את כל אסטרטגיית הבלוגים שלכם סביב המוצר שלכם. אם יש לך הודעה לשתף, עשה זאת דרך המוצר שלך. וכן, השתמש במאמרי בלוגים ופוסטים בבלוג כדי להוסיף דברים לדברים חדשים שלמדת או שהוספת למוצר שלך.

שיווק שותפים

השיטה הישנה ביותר להרוויח כסף שהייתה קיימת לפני האינטרנט עשתה כן, זה שיווק סניפים. למרות שהוא לא פופולרי כמו שהיה פעם, שיווק שותפים הוא בכל זאת דרך אמינה להפליא להרוויח הכנסות נוספות מהבלוג שלך. ובאמת אין צורך גם בהכשרה נוספת. אתה יכול להתחיל מהיום הראשון.

נניח שאתה משתמש בתוסף וורדפרס ספציפי שאתה באמת נהנה ממנו. לדוגמא, רקטת WP הוא תוסף וורדפרס פופולרי למדי לשיפור ביצועי האתר שלך, אך גם היכולת לשמור במטמון את התוכן שלך בצורה יעילה יותר.

תוכנית עצמאית של רקטות

מסתבר של- WP Rocket יש תוכנית סניפים. בנוסף, הסיכוי הוא שלמוצר או לכלי האהוב עליך יש גם תוכנית שותפים דומה. אך אם לא, תוכלו למצוא המון הזדמנויות לקידום מוצרים אחרים באמצעות אתרים כמו ShareASale, Commission Junction, Blink ורבים אחרים הרשומים כאן..

זה מסתבר עד כמה אתה מכיר את המוצר הספציפי והאם הוא מתאים לבלוג שלך. למשל, בלוגרים שכותבים על אוכל עשויים למצוא את זה מפתה לקדם מוצרים הקשורים למזון שהם משתמשים במטבח שלהם. באופן דומה, בלוגר המתמחה בשיווק עשוי לרצות לקדם כלים שיווקיים כגורם שלוחה. זה עובד באותה צורה.

שקול להפוך לפרילנסר

ככל שהפופולריות של שיווק תוכן גדלה, כך גדל הצורך בפרילנסרים אמינים ומקצועיים. כמעט כל מותג או מוצר מרכזי בימינו זה ניהול איזושהי אסטרטגיה לשיווק תוכן. והם עושים זאת מכיוון ששיווק תוכן עובד פלאים למכירות, לבניית מותג ולייצור חשיפה לטווח הארוך.

אתרי עבודה לבלוגר פרילנס כמו ProBlogger הם דוגמה מושלמת לאופן שבו פרילנסינג פופולרי הוא, וכמה הם סופרים מבוקשים. אם כי, זו לא הפלטפורמה היחידה שבה תוכלו למצוא פרילנסרים. כפי שחלקנו בעבר, ישנם אינספור אתרי עבודה לסופרים פרילנסרים וכדומה.

משרות פרילנסרים לבלוגרים

בסופו של יום התחלת את הבלוג שלך מכיוון שיש לך תשוקה לכתיבה ותשוקה לנושא ספציפי. תאמינו או לא, ישנם אלפים, אם לא יותר, אנשים המחפשים סופרים מנוסים שיעזרו להם בפרויקטים שלהם. ואחד מאותם עוזרים (פרילנסרים) יכול להיות אתה.

ניקולס גודווין הרוויח יותר מ -50,000 דולר בשלושה חודשים בלבד מקפיצת ההזדמנויות לעבודה הרשומות ב- ProBlogger. עכשיו, שלב את זה עם כל האפשרויות האחרות שם בחוץ, ואתה מסתכל על הכנסה צדדית יציבה מאוד. הסיפור שלו הוא רק אחד מרבים המציגים את ההצלחה של בלוגים פרילנסרים.

כתוב פוסטים או ביקורות ממומנים

נניח שבלוג שלך כבר בערך 6-12 חודשים. זה מספר מוצק, ועכשיו, אתה צריך להיות קהל קוראים של כמה אלפי אנשים בחודש. גם אם אורגני בלבד. ייתכן שאתה כבר מרוויח קצת מהמודעות שלך או מיזמים אחרים שמרוויחים הכנסות, אבל מקום אחר שכדאי לקחת בחשבון הוא פוסטים וביקורות ממומנים.

דוגמה לביקורת מוצרים ממומנת

התצלום שלמעלה מציג קטע מדף הפרסום של ShoutMeLoud. אמנם, הם מהווים מותג מאוד מבוסס עד כה, שיעורי הביקורות שלהם על מוצרים ממומנים מתחילים בטווח של 1,200 דולר. לא רע, נכון?

ובכן, חשוב על הבלוג שלך ועל סוג התנועה שאתה מייצר כבר. יתכן שלא תצליחו לחייב כמה שיותר לעיל, אך תוכלו להתחיל איפשהו. בהתחשב בכך שאתה בסדר עם אנשים אחרים לקדם את המוצרים או התוכן שלהם באתר שלך.

מניסיוני, הבלוגר הממוצע יגבה בין 100 ל 500 $ לכל פוסט ממומן על סמך מדדים שונים. מדדים כאלה כוללים קישורים נכנסים המפנים לבלוג שלך, דירוג רשות הדומיין, חוזק התנועה ועוד.

אלכסיס שרדר

אלכסיס שרדר, שהפך לבלוגר במשרה מלאה בשנת 2016, מרוויח בין $ 3,000 ל- $ 5,000 לחודש מפוסטים ממומנים בלבד. וזה מספר שאסור להתעלם ממנו. הכנסה פאסיבית כזו יכולה להיות משתנה בחיים, אפילו עבור מישהו בתפקיד מאוד מוצלח.

חקור את הרעיון של פודקאסטים (לא חובה!)

אין הרבה דברים ללמוד על פודקאסטים, אין ספק. עבור הבלוגר הממוצע, כדי להיכנס לזה באופן מלא ידרוש מעט עקומת למידה ומסירות. לכן, ככאלה, הדרך האחרונה הזו להרוויח כסף דרך הבלוג שלך היא אופציונלית לחלוטין. עם זאת, מאוד מתגמל אם אתה עושה את זה נכון.

רוב הבלוגרים כבר ממירים את המאמרים שלהם לפורמט שמע, מה שמשלים את העובדה ש 82.4% מהאנשים מאזינים לפודקאסטים יותר משבע שעות בכל שבוע. נוסף על כך, זה מאפשר נוחות. במקום שהם יצטרכו לקרוא מאמר, הקוראים שלכם יכולים לבחור להקשיב לו בזמן שהם בדרך לעבודה או לסופרמרקט. זה מצב win-win.

אבל ההמלצה שלי היא לחקור את הרעיון המלא של פודקאסטים, שפירושו יצירת פודקאסט חדש לחלוטין שמנוהל על ידך בנושא שיש לך תשוקה אליו. יש כל כך הרבה דרכים נהדרות לפרסם את הפודקאסטים שלך בימים אלה, כאשר YouTube ו- iTunes הם הטובים ביותר, בהתאמה, שמובטח לך למשוך קהל לאורך זמן.

פודקאסטים עוגנים בחינם

פלטפורמות כמו עוגן הקל על התחלת הפודקאסט שלך (בחינם!) בהשקעה אפס זמן. תפוס את הטלפון שלך, ועוגן יאפשר לך להתחבר לשני האורחים שלך, או שתוכל לבחור לפודקאסט סולו. לאחר מכן, ציין באינדקס וקטלג את כל הפרקים שלך ועשה איתם כל מה שתרצה.

אחרון חביב, זהו דרך מדהימה לבנות את המותג שלך. להיכנס מול המצלמה ולהראות את עצמך ואת התשוקה שלך, אנשים, באופן טבעי אוהבים את זה. כמו מושכים כמו, כביכול. אבל חוץ מזה יש לך גם את היכולת ליצור קשר עם בלוגרים אחרים או אנשים בעלי השפעה.

אתה יכול להזמין אותם כאורחים שלך לפרקים מסוימים, ואם אתה באמת משיג את זה, אתה יכול להרחיק לכת כמו ליצור פרקים שאיש לא חשב עליהם עדיין.

Podcasting של רונדה פטריק

אחד הפודקאסטים האהובים עלי על בריאות / מזון מנוהל על ידי רונדה פטריק מ- FoundMyFitness. ההבנה המעמיקה שלה בנושאים מסוימים אפשרה לה להזמין אורחים לפודקאסט שלה שבדרך כלל לא תצליחו לשמוע או להאזין להם רק על ידי חיפוש זה. אז בטווח הארוך זה עוזר לה לבנות מותג חזק מאוד, אך גם להרוויח הכנסה קבועה לטווח הארוך, שכן התוכן שלה נשאר רלוונטי הרבה אחרי הפרסום.

עוטפים דברים

איך אתה מרוויח כסף מבלוגים זה לגמרי תלוי בך. תחומים מסוימים של הכנסות הרווחים הפכו להרבה פחות מתגמלים מבעבר. בטח, אבל זה גם משאיר מקום לחדשנות ודרכי חשיבה חדשות.

לסיכום, אני ממליץ לחפש קשרים אישיים נוספים כיצד להרוויח כסף בבלוג שלך. שתף פעולה עם אנשים אחרים, עבד יחד על פרויקטים או פשוט החלף רעיונות. אתה יכול ללכת בדרך המסורתית ולגרוס את הדרך שלך להכנסות, אבל אני חושב שמאמר זה מראה חלופות אמינות שהרבה פחות כואבות.

איך אתה מתכוון להרוויח כסף עם הבלוג שלך בשנת 2020? האם תגיד לנו!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map