25 חברות המציעות שירותים בחינם במהלך Covid-19

התפרצות COVID-19 שיבשה את העולם כולו, כולל מיליוני עסקים.


עסקים רבים התהפכו ונאבקים להתמודד עם המתרחש בכל רחבי העולם. כמו כן, עבור אנשים רגילים תרגול ההסגר והשהייה בבית יכול להיות מעט מפחיד מכיוון שרובנו לא רגילים לעשות זאת לאורך זמן.

בזמנים מנסים אלה, רצוי ורק לנצל את זמננו להישאר בבית כדי לעשות משהו שלא היינו עושים אחרת. למרבה המזל, הרבה חברות ומשווקים נותנים ידיים ומקלים על כולנו.

הם מציעים את הכלים, השירותים, הקורסים והמשאבים האחרים שלהם בתשלום ללא עלות. להלן סיכום של כמה מהטובים שמצאתי.

פרח ענן

פיתרון מזהיר והפופולרי ביותר להגנה על האצת האתר שלך, פרח ענן מעמידה לרשותך את התכונות הדרושות לארגונים ללא עלות.

כמו כן, אתה מקבל סשן באונדינג באורך 30 דקות עם אחד המומחים שלהם. פשוט מלא את הטופס שלהם והתחל.

Indusface

העולם מתמודד עם מגיפת COVID-19 וחלקים רבים של העולם נמצאים במנעול. Indusface מאמינה כי למרות שכולם עוברים לעבוד מהבית אין שינוי בסיכון של אתרי האינטרנט והיישומים שלך. לאמיתו של דבר, עסקאות מקוונות יגדלו ועתים להיות זהירים עוד יותר ולנקוט צעדים יזומים להגנה על הנכסים הדיגיטליים שלך. ל- Indusface כבר יש שירות לנצח לנצח המספק הערכת אבטחה לאתרי האינטרנט שלך ותוכל להעלות על הכניסה תוך מספר דקות.

בנוסף Indusface זה מציע שימוש נוסף של חודש בשירות בתשלום במהלך תקופה זו.

המוצרים המוצעים במסגרת תוכנית Indusface COVID הם:

Indusface WAS – התקדמות

 • Indusface סריקת יישומי אינטרנט מאפשר לארגונים לאתר פגיעויות ביישומי אינטרנט, תוכנות זדוניות וליקויים לוגיים באמצעות סריקה מקיפה ואינטליגנטית על פי דרישה.
 • הוא מנוהל על ידי מומחי אבטחה מוסמכים ומסייע לארגונים לזהות ולחשוף את ההשפעה העסקית של ליקויים לוגיים באמצעות הדגמות מפורטות באמצעות הוכחת מושג..
 • מאפשרת לארגונים להבין באופן יזום את תנוחת הסיכון שלהם ואת מוכנות היישום שלהם לפרסום.

Indusface AppTrana – התקדמות

 • AppTrana מציע אבטחת אתרים רציפה וחזקה עם
 • סריקת יישומי אינטרנט חכמה
 • חומת אש ליישומי אינטרנט מנוהלת ומקיפה (WAF)
 • רשת למסירת תוכן (CDN) שמצמצמת את הגישה לשרתי המקור באמצעות זיכרון מטמון והבטחת מסירת תוכן מהירה, בטוחה ואמינה
 • הגנת DDoS רב שכבתית וסביב לשעון.

Hangouts של גוגל

אם אתה לקוח קיים עבור G-Suite ו / או G-Suite Enterprise for Education, אתה זכאי לתפוס את המתקדמים שלו Hangouts הכירו את יכולות ועידת הווידיאו. הצעה זו בתוקף עד ה -1 ביולי 2020. אז אם אתה סטודנט או עסק שמתקיים בוועידת וידאו, אתה בהחלט צריך לבדוק את ההצעה הזו.

תקריב

ועידת וידיאו יכולה להיות חיונית באמת לבתי ספר, וזו הסיבה תקריב מרימה את מגבלת הזמן של 40 דקות לחשבונות בסיסיים בחינם. המשמעות היא שלא תהיה הפרעה בין התקשורת עם התלמידים. אתה יכול לקחת את ההצעה הזו רק אם אתה בית ספר.

1 סיסמא

אחד ממנהלי הסיסמאות המאובטחים ביותר שקיימים שם, 1 סיסמא במטרה להקל על המצב עבור כולם, הסירה את תקופת הניסיון שלהם ל -30 יום והציגה במקום זאת תוכנית חופשית לחצי שנה.

אם תמיד רצית להשתמש במנהל סיסמאות כדי לאחסן את כל הסיסמאות שלך, זה הזמן.

HubSpot

HubSpot עושה המון דברים כדי לתמוך בתמיכה במשבר הזה, כולל:

 • הפחתת המחיר עבור סוויטת צמיחת המתחילים שלהם מ- $ 112.50 USD לחודש ל- $ 50 USD / month
 • הגדלת מגבלות לשליחת דוא”ל ודקות שיחה
 • מציע פונקציות בתשלום בחינם, כמו פגישות, הצעות מחיר, שלט אלקטרוני & 1-1 וידאו
 • מציעים מקדמות עמלות לשותפי פתרונות

ועוד שלל הצעות מגניבות.

מעבדת משווק דיגיטלי

כנראה המקור הטוב ביותר לייעוץ שיווקי, משווק דיגיטלי מציעה את החברות בתשלום שלה המכונה DM Lab בסוף חודש מרץ. בקהילה החברות הזו יש למעלה מ -10,000 משווקים ומייסדים, שכולם מתאחדים בכדי לרסק את יעדי השיווק.

אז אם אתה רוצה לקחת את משחק השיווק שלך לשלב הבא, אל תשכח לתפוס את המשחק הזה.

הכנסה פסיבית חכמה

פט פלין מ הכנסה פסיבית חכמה מציעה ספרייה ענקית של משאבים עסקיים מקוונים, כולל חבורה של פודקאסטים, מדריכים וקורסים שלו. הקורסים כוללים:

 • התחל מגרד: מציאת רעיון עסקי מנצח והנחלת הלקוח הראשון שלך
 • בנה מותג משלך: אתגר בן 5 ימים לבנות את המותג ואתר האינטרנט שלך
 • 0-100 אתגר בדוא”ל: עבור מ- 0-100 מנויים לדוא”ל תוך 3 ימים

פט פלין ידוע כמי שהביא להרוג באופן מקוון, בעיקר באמצעות שיווק שותפים ושיווק בדוא”ל. אז אתה בהחלט צריך ללמוד את סודותיו.

Brit.co

האם תרצה ללמוד ציור, איור, עריכה ועוד דברים יצירתיים? הנה כמה חדשות טובות. Brit.co מציעה את כל השיעורים שלהם בחינם כשאתה משתמש בקוד “דאגה עצמית” במהלך הקופה. יש להם ממש מגניבים שם שאתה לא רוצה לפספס.

יום שני

אם אתה ארגון ללא מטרות רווח, אתה יכול להשתמש בו יום שני פלטפורמה שלמה ללא עלות. תקבל גם את התמיכה הנדרשת כדי להגדיר דברים ולהריץ. פשוט פנה אליהם ותפוס את החברות שלך.

שולחן אוויר

נהדר לשמירה על העבודה שלך מסודרת, שולחן אוויר עושה את תוכניות המקצוענים שלהם בחינם ללא הגבלת זמן. אתה יכול לתפוס את ההצעה הזו אם אתה סטודנט או קבוצה הומניטרית לא-פוליטית שעובדים על מאמצי סיוע ב- COVID-19.

.@ שולחן היה לא יסולא בפז ממש לארגן את מאמצינו להשיג # מסכות עכשיו לידי כל מי שצריך אותם. @masksnoworg שילש את בסיס ההתנדבות שלנו בימים האחרונים, ולא יכולנו לעשות זאת בלי הכלים שהצלחנו לפרוס. תודה!

– ג’ו קוטר (@jcooter) 29 במרץ, 2020

לא רק זה, אלא שהם גם פתחו את ההכשרה החיה שלהם בארגון בלבד לכולם.

אפיאן

אפיאן עוזר לך לנהל בצורה חלקה את הבריאות והבטיחות של העובדים שלך. בתגובה להתפרצות, הם מציעים את הפיתרון שלהם ללא עלות לכל אחד, כולל ארגונים עם יותר מ -1,000 עובדים.

במהלך תקופה זו פיתרון כזה יועיל יותר מכל חברה.

בקצרה

תוכנת תזמון עוצמתית וארוזת תכונות, בקצרה כרגע מציעה שילובי זום ו- GoToMeeting בחינם כדי לעזור לכולם להישאר מחוברים אפילו מרחוק. אם היית משתמש קלנדלי ורצית אינטגרציה זו, עליך להשתמש בזה ברגע זה.

מקום העבודה

מקום העבודה הוא פיתרון מדהים מפייסבוק שעוזר לך לשתף פעולה עם צוותים ולשפר את זרימת העבודה באופן מאסיבי. בדרך כלל, תוכניות התמחור של Workplace מתחילות מ- $ 4 לחודש למשתמש, אך נכון להיום הן מציעות את התוכנית המתקדמת שלה ללא עלות לשירותי חירום וארגונים ממשלתיים למשך 12 חודשים..

עבודות טרי

במשך ששת החודשים הבאים, עבודות טרי מציעה כלים של מעורבות לקוחות, Freshchat ו- Freshcaller, ללא עלות לעסקים קטנים עם פחות מ 50 עובדים. כלי זה יאפשר לכם לעבוד מהבית עם העובדים שלכם בקלות ולהמשיך בתהליך העבודה הרגיל שלכם.

Hootsuite

אחד הכלים הפופולריים ביותר לשיווק במדיה חברתית, Hootsuite, נותן את התוכנית המקצועית שלהם בחינם עד ה- 1 ביולי 2020. יחד עם זאת תקבלו ספריית וידיאו ענקית של סרטוני הדרכה בכדי להפיק את המרב ממאמצי השיווק שלכם..

אני ממליץ על Hootsuite אם אתה צריך לנהל מדיה חברתית אלא שאתה לא רוצה להשתמש בכל אפליקציה אחד אחד. Hootsuite מאפשרת להשתמש בכל אפליקציה באחת. מבריק, באמת. pic.twitter.com/saxEQ0X7tI

– Jupiter8Ronin (@bond_next) 30 במרץ 2020

אתה יכול להתחיל באופן מיידי, או אם אינך רוצה להזין פרטי כרטיס אשראי, תוכל להשלים אפליקציה נפרדת בעמוד שלהם, שתוכל למצוא כשאתה גולל מעט מטה.

דואר צ’ימפ

אתה יכול לקבל חשבון רגיל בחינם ב- דואר צ’ימפ אם אתה קבוצה כשירה המעבירה מידע קריטי לבריאות הציבור על COVID-19 עד 30 ביוני 2020. שיווק בדוא”ל הוא ממש חיוני לצמיחת העסק שלך, וייתכן שזו הסיכוי הנכון לנצל אותו.

האקדמיה של מוז

עם מעל 15 קורסים לקידום אתרים, האקדמיה של מוז מעמידה את כל זה בחינם. פשוט היכנס או הירשם בחינם והשתמש בקוד “יש לנו את זה” במהלך הקופה כדי לממש את ההצעה. SEO הוא עדיין סופר ענק בשיווק, ואם אתה נאבק בזה, אתה צריך לתפוס את זה.

אקדמיית אהרף

האקדמיה של אהרף כמובן שנקרא Blogging for Business זמין בחינם למשך זמן מוגבל. קורס זה מראה לך כיצד לגדל את המבקרים החודשיים שלך ב- 100K לחודש ולהפוך אותם ללקוחות משלמים. אורכו של מעל 4 שעות וזכה לשבחים על ידי אוהבי בריאן דין וקייל ביירס.

Codecademy

אם אתה סטודנט, אתה יכול לתפוס Codecademy’s הצטרפות למקצוענים ותוכלו לגשת לשלל קורסים בנושאים כמו פיתוח אתרים, פיתוח סלולרי ומדעי נתונים. העניין הגדול הוא שיש לך גישה אליהם להמשך שנת הלימודים.

אתגר תסריט 14 יום

אם אתה מפעיל סרטונים באופן קבוע או שתכננת לעשות זאת, אך נאבק עם התסריט, אז הקורס הזה התקשר אתגר תסריט 14 יום זה כל מה שאתה צריך. העלות הרגילה של קורס זה היא 197 $, אך אתה יכול להשיג אותו בחינם נכון לעכשיו. אין צורך להזין פרטי כרטיס אשראי. פשוט תסכים להתרחקות חברתית, וכדאי לך להצטרף.

TechSmith

אתה יכול לתפוס TechSmith’s כלי הקלטת המסך שנקרא Snagit וגם כלי המשוב שלהם לשיתוף פעולה שנקרא Video Review בחינם עד יוני 2020. למרות שהשימוש בחינם לא יהיה קבוע, בחודשים אלה, אתה יכול להחליט טוב יותר אם שני הכלים האלה טובים עבורך או לא.

מענקי פייסבוק

ידוע בכך שהוא מתגבר תמיד בעיתות משבר, פייסבוק מציע 100 מיליון דולר במענקי מזומנים ונקודות זיכוי למודעות עבור עד 30,000 עסקים קטנים זכאים ביותר מ -30 מדינות בהן הם פועלים. אם אתה זכאי, אתה יכול להשתמש בו כדי לשמור על זרימת העבודה שלך חזקה, לשלם את שכר הדירה שלך, לכסות את העלויות הדרושות, ואפילו להגיע ליותר לקוחות.

אתה יכול להירשם בדף שלהם ולקבל הודעה כאשר זה יהיה זמין.

זהוה מרחוק

חינם עד 1 ביולי 2020; אתה יכול להשתמש זוהו מרחוק כדי להמשיך את העסק שלך במצב זה. חבילת ה- All-in-One הזו כוללת אפליקציות אינטרנט וניידים שיעזרו לכם לשתף פעולה, לתקשר ולהגשים יותר בצורה חלקה.

CXL

אם איבדת את מקום עבודתך או שהקריירה שלך הושפעה לרעה מהתפרצות זו, אתה זכאי לתפוס של CXL Minidegree שיווק צמיחה חינם למשך 12 שבועות. זה יעזור לך לבנות מיומנות מבוקשת ולהבקיע עבודה מרוחקת חדשה.

בסיום תקבל תעודה ואז תוכל להמשיך להירשם לקורסים האחרים שלהם אם תרצה.

סיכום

עם הנעילה העולמית, קל להתמהמה ולהיסחף להישאר בבית. בכדי להימנע מכך ולתקווה להשיג יותר מאי פעם, אני ממליץ לתפוס את המשאבים לעיל המתאימים לך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map