6 דרכים להפוך את אתרך לאמין

זה רק עניין של שניות להחליט אם לעשות זאת לעזוב או להישאר באתר או לכמה זמן. זה יכול להיות להיט או לאובדן צרכנים. וההחלטה הזו מבוססת על אם צופה מוצא את האתר שלך אמין או לא. מאמר זה יעזור לכם לבנות עסק אמין.


למה זה משנה?

עם הסכנה של עוגיות רבות, התקפה, הונאות ושירות לקוחות לקוי, אנשים מודעים היטב לאן לחיצה כעת.

ומכיוון שאתה מנהל חנות אלקטרונית בה מעורב כסף, אתה צריך להיות זהיר יתר על המידה שלך האתר נתפס.

השאלה היא,

איך אתה יכול לגרום למישהו לסמוך על האתר שלך, כך שהוא ימשיך להיות לקוח?

ומה מצפה צרכן מעסק אמין ומהשקפת האתר שלו?

אמון קובע כי חברה עורכת סחר הוגן על פי החוקים שגורמים ללקוחות להרגיש ראויים.

לכל צרכן יש ציפיות מהחברה הכרוכה בכך שמוצריה צריכים לעשות את מה שהיא טוענת ביעילות. מידע צריך להיות מדויק, מפורט וישר.

כשאתה גורם ללקוח לסמוך על המידע המוצהר שלך, סביר להניח שהם יעזבו מוקדם יותר. על הצרכן להרגיש בטוח לגבי המוצר שנבחר וספק השירות.

“חברה תגן עלי.” אבטחה ופרטיות הם יותר ויותר דאגת מפתח עבור הצרכנים כאשר הם מנווטים את העולם הדיגיטלי. אנשים רוצים לדעת שלחברה יש את טובת האינטרסים שלהם. האם חברה תאחסן בבטחה את פרטי כרטיסי האשראי האישיים שלי ותשמור על מידע רגיש פרטי? כפי שצוטט על ידי טאקר שרייבר.

נתחיל ונדע כיצד להפוך את שלך אתר אמין.

1. עיצוב חזק עושה הבדל גדול

האופן בו שלט / לוגו ואווירה טובה של חנות מכריח אותך להיכנס, באותה דרך שגם חנות מקוונת טובה מושכת את תשומת הלב.

בעידן תחרותי זה, בלתי נסבל ניתן להכין אתר מנוהל או מעוצב בצורה גרועה. ישנם משאבים וכלים רבים העומדים לרשותך לפיתוח אתר אינטרנט, או שאתה יכול לשכור משרד עבורו פיתוח אינטרנט מותאם אישית. האינטרנט הוא הפיתרון הנגיש ביותר לשאילתותיך, במרחק קליק משם, הוא דלת פתוחה שתוכל להגיע אליך בכל רגע.

2. מה הופך אמין לעיצוב של אתר?

מתן מידע כמו כספים הוא אחריות עצומה שמצרף הצרכן באתר שלך. לקוח נותן לאתר את פרטי כרטיס האשראי שלו ורכש לאחר שפני האתר אמין, פשוט ובטוח.

3. איך אתה מעצב לאמון?

 • הימנע לחלוטין מגופנים גדולים.
 • הימנע מגופנים לא בשלים כמו ‘sans קומיקס’.
 • כתוב תוכן נכון מבחינה דקדוקית.
 • שמור על הפריסה לפשוטה
 • הימנע משימוש בתמונות דביקות
 • ציטוטים של מותגים נחשבים
 • דירוגי כוכבים מאמזון

הצגת משכנעת הודעה או הצעת מחיר של הבעלים או חברי צוות כדי לעודד את הצרכן ללכת רחוק יותר מאשר רק בעמוד הראשון. הוסף תמונות אינטראקטיביות כדי להפוך את המוצרים ליישובים.

4. חובה לשמור על עדכון אתרך

כדי להבטיח את הבריאות הכללית של האתר שלך, עליך לעדכן כל חלק מהתכנים והתכונות. יש לבדוק באופן יסודי את מידע המוצר שלך ומעודכן.

אפילו מהמידע על מוצרים לסעיף “אודותינו” ופרטי הקשר שלך, יש לעדכן את כל המידע והנתונים. מוסיף מקאפי מאובטח לחנות המקוונת שלך תוסיף אלמנט אמון גם למשתמשים.

5. הראה שאתה פעיל באינטרנט

נוכחות של חנות וזמינות הצוות שלה ניתנת לאישור בקלות על ידי פעילויותיהן בחברה חשבונות מדיה חברתית.

זוהי דרך קלה לבדוק את אמינותם, על סמך תדירות הפוסטים, ביקורות צרכנים ותדירותם הם מגיבים לפוסטים של אורחים.

אם הם לא פרסמו דבר לאחרונה או שיתפו או השיבו בפרק התגובות, איך אפשר להיות בטוחים אם החנות בכלל פעילה או סתם מקבלת הזמנות אך שוכחת למשלוח? תמיד יש צורך לעסוק ולתקשר עם הקהל שלך.

יהיה זה על ידי בתשובה לשאלות בפייסבוק, לתגובות, לציוצים שלהם או שיתוף תמונות ומבצעים של מוצרים באינסטגרם כדי לאפשר ללקוחות שלך לדעת מה קורה בעסק שלך, בחדשות, באירועים, בעדכונים ובאוספים הקרובים שיש לך להקים בלוג מקוון.

מבקרים באינטרנט בדרך כלל מתוסכלים ומחפשים הדרכה ותשובות. אם אתה עושה מחקר מעמיק וחושב כמו לקוח, אתה בהחלט יכול להבין שאלות נפוצות שהלקוחות שואלים.

זה עוזר לך לנסח שאלות ותשובות שאלות על המוצר דפים שיכולים להגביר את המכירות שלך כמו שאתר זה עושה. קשר את החשבונות החברתיים שלך באמצעות לחצנים חברתיים באתר האינטרנט שלך כדי להפנות אנשים לשם.

6. הקלו על כל מי ליצור איתך קשר

אין דבר מתסכל יותר שאינו יכול לתקשר עם עסק מסוים ברשת במקרה של שאלה או בעיה. אם אתה עסק אמין ואמין, מדוע ליצור קשר כה מאתגר ומסובך עבור הלקוחות.

הגדר טופס יצירת קשר באתר שלך ללקוחות שיגיעו אליך במהירות. חברה מבוססת צריכה אפילו להיות מסוגלת לספק למבקרים כתובת שאפשר להגיע אליה. הלקוחות מצפים להגיע אליכם בכל עת שהם מרגישים ובשביל זה עליכם לספק מספר טלפון כך שהם יוכלו להתקשר אליכם בכל שעה.

זה יכול להיות באמצעות מדיה חברתית או טלפון. להיות פעיל, מעורב ותגובה הוא קריטי בבניית אתר ראוי לאמון ועסק אמין בסך הכל. ה האמון יגדל אם הלקוח מסוגל לדבר עם מישהו מעובדיך מהחברה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map