כיצד לבצע אופטימיזציה של האתר שלך לחיפוש קולי?

כאשר תוכנה לזיהוי קולי משתפרת עם היום, חיפושים מבוססי קול נמצאים במגמת עלייה.


ComScore מנבא זאת עד 2020 50% מהחיפושים יבוצעו באמצעות קול

לא רק זה אומר שיהיה יותר הזדמנות לחיפושים קוליים, אלא – חשוב לא פחות – תהיה פחות הזדמנות עבור מחפשים כתובים. לא רק זה, אלא שמנועי החיפוש מתכוונים אליו יותר ויותר.

גוגל, למעשה, עשתה חיפושים מבוססי קול החל משנת 2013 כשהתקינה את עדכון ה- Hummingbird שלה.

ושינויים נוספים נמצאים בצינור כדי לשפר את החיפושים הללו בהבנת הדיבור האנושי ולהבין את כוונתנו, ולא רק את מה שאנחנו אומרים.

כל זה יתרום לכך שהוא יהפוך מהיר וקל יותר לחיפוש לפי קול. וזה אומר שחיוני להתחיל לקפוץ עכשיו ולבצע אופטימיזציה של האתרים שלך לחיפושים קוליים.

אחרי הכל, זה ייקח לך קצת זמן להבין איך הכל עובד ומה הכי חשוב – אז באמת שאתה רוצה להוציא את זה מהדרך לפני שאתה מפסיד את החלק הארי של חיפושים שם בחוץ.

חיפושים קוליים לעומת אנשים שהוקלדו

אחד ההבדלים המשמעותיים הוא שכאשר רוב האנשים מקלידים שאילתות, הם לא משתמשים במשפטים שלמים (אם כי כמובן שכעת הם יכולים) ואילו אם הם מדברים, הם ישתמשו בשפה טבעית.

משמעות הדבר היא שאם אתה רוצה לגרום לאנשים לבוא לאתר שלך, אתה יכול שוב לחזור להשתמש בשפה רגילה ולא להכניס מבנים ממוסגרים בצורה מוזרה..

ככל הנראה, זה הופך את השפה למובנת יותר. עם זאת, זה לא נגמר. זה גם אומר שכעת משתלם לתת כותרות למאמרים הקרובים לשאילתת השפה הטבעית שאנשים ישאלו.

אז אם הייתם מוכרים נעלי ספורט בניגריה, הכותרת הייתה יכולה לקרוא ‘היכן למצוא נעלי ספורט זולות בניגריה’ (היי, מישהו צריך).

ובכך נוחתת כל התנועה שתשאל שאלות כמו ‘איפה אוכל למצוא נעלי ספורט זולות בניגריה?’ או ‘מה הדרך הטובה ביותר למצוא נעלי ספורט זולות בניגריה.?

מילות מפתח עם זנב ארוך

זה מראה דפוס בסיסי אחר, המכונה מילת מפתח עם זנב ארוך חיפושים. האם אתה מכיר את המשפט הזה?

זה אומר ‘ביטויי חיפוש במקום מילות חיפוש’. אבל אני מניח שזה לא נשמע מגניב. שתי השאלות שלעיל לגבי נעלי ספורט יוגדרו כמילות מפתח עם זנב ארוך.

היתרון בהכוונת האתר שלך למילות מפתח בעלות זנב ארוך הוא שיש הרבה יותר מהן ורבות מהן טרם זכו לפינה מצד המתחרים שלך. יתרון נוסף הוא שמילות מפתח בעלות זנב ארוך יותר הן ספציפיות יותר.

מילת המפתח ‘נעליים’, למשל, יכולה להיות המון דברים. אולי אני רוצה לקנות כמה. או אולי אני רק רוצה לתקן את אלה שיש לי, להסתכל על דגמי מסלול לובשים אותם, או אפילו לעשות להם פטיש מיני בשבילם.

אם אתה מוכר נעליים, כל התנועה ההיא שמחפשת מילות מפתח חלופיות אלה לא תומר ללקוחות. עם מילות מפתח ב- longtail, יתכן שתקבל פחות תנועה, אך סביר להניח שהאחוז הממיר יהיה גבוה בהרבה.

באופן זה, הכוונת האתר שלך למילות מפתח בעלות זנב ארוך, בעיקר על ידי כוונת דפים לענות על אותן שאילתות ספציפיות, תועיל אם אתה הולך לחיפושים קוליים או לא.
כמובן, אז תצטרך ליצור הרבה יותר דפים ולוודא שהם עוקבים אחר דפוסי דיבור טבעיים.

זו המון עבודה. למרבה המזל, האתרים הטובים ביותר לכתיבת עזרה הפכו זולים יותר, כך שתוכלו לשקול לפנות אליהם אם עומס העבודה גבוה מדי עבור כל השאלות הבודדות.

איפה מה ואיך?

סביר יותר שיהיה חיפושים קוליים מבוסס מיקום מאשר שאילתות שהוקלדו. במילים אחרות, הם עוסקים במציאת משהו במיקום בו האדם נמצא.

שאילתות אלה ידועות גם בשם ‘איפה ואיך’. איפה הסופרמרקט הקרוב ביותר, מה המקום הטוב ביותר להשיג קפה, איך מגיעים לתחנת הרכבת?

כדי לנצל זאת בצורה הטובה ביותר, וודא שאתה מבנה את הכותרות ואת הטקסט בדפים שלך כך שהוא יענה על שאלות שיש לך.

שוב, להשתמש בכותרת שהוזכרה לעיל, ‘היכן למצוא נעלי ספורט זולות בניגריה’ היא דוגמה נהדרת.

אבל אל תפסיקו שם. בנוסף, כלול מפה שכותרתה ‘איך להגיע לחנות הנעליים הזולות שלי’ ואולי אפילו ‘איזו תחבורה ציבורית לקחת כדי להגיע לחנות הנעליים הזולה שלי.’

אתה יכול לשקול להשתמש בכלי מחולל רעיונות לנושאים בבלוג כדי לקבל כותרת קליטת.

בדרך זו, בכל פעם שמישהו שואל google משהו בקווים האלה, סביר להניח שהחנות שלך מוזכרת.

בדוק את הסטטיסטיקה

החלק הבא הוא לראות עד כמה הדברים טובים. באמצעות Google Analytics אתה יכול לחפש כדי לראות אילו מילות מפתח מביאות אנשים לדף שלך.

ברגע שאתה יודע את זה, אתה יודע מה אתה יכול ואז להבין מה לעשות כדי למשוך אנשים נוספים לאתר שלך. שימו לב, אם יש לכם דף שמושך אנשים לאתר שלכם, אל תטפחו בעצמכם על הגב והמשיכו הלאה.

במקום זאת, עשו את הדף הזה אפילו טוב יותר. אתה מבין, לעיתים קרובות הרבה יותר קל לדחוף דף שמדורג היטב את הדירוג מאשר להשיג דף שהוא חדש לדרג בכלל.

חשוב לא פחות, המעבר מדרגה שתיים לאחת ירוויח לך תנועה רבה יותר מאשר מעבר ממיקום 54 ל -53.

אז זה מה שאתה צריך לכוון לעשות.

תגיות:

  • קידום אתרים

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map