כיצד להוסיף הוכחה חברתית באתר להגדלת המרות?

הוספת הוכחה חברתית יכולה להגדיל באופן המוני את ההמרות שלך.


זה נותן ללקוחות פוטנציאליים תחושה שהם לא לבד. זה אומר להם שיש חבורה שלמה של אנשים שסומכים על המותג ומשתמשים בזה לטובתם. אז זה נותן להם הרבה סיבות שלא להשתמש בזה גם לעצמם.

להגדרת “הוכחה חברתית” בצורה הקלה ביותר, פירוש הדבר להראות ללקוחות הפוטנציאליים שלך שיש המון אנשים שסומכים על המותג שלך, וגם עליהם לעשות זאת. זה משחק במוחם (בצורה טובה) לעורר תחושת צורך במוצרים / בשירותים שלכם.

להלן דוגמה אחת להוכחה חברתית המשמשת את נטפליקס:

כשאתה נוחת על דף סרט / סדרה, אתה יכול לראות את הביקורות. כשרואים את הביקורות האלו אתה יודע שהרבה אנשים צפו בו ו (כנראה) אהבו את זה, אז עכשיו תרצו לצפות בה.

להלן דוגמא נוספת של Buzzsumo:

הם הראו בדף הבית שלהם כמה מהמותגים הגדולים המשתמשים בשירות שלהם. כשרואים זאת, לקוחות יכולים בקלות להיות משוכנעים כמה טוב השירות שלהם אם המותגים הגדולים האלה משתמשים בו.

ממש כמו שתי הדוגמאות הללו, יש כל כך הרבה דרכים ליישם הוכחה חברתית. אתה יכול לעשות סיעור מוחות בעצמך או אפילו יותר טוב, להשתמש בפתרונות שהוזכרו להלן כדי להקל על התהליך. פתרונות אלה יעזרו לכם לשלב הוכחות חברתיות במספר דרכים ולאפשר אחיזה ברוב הלקוחות הפוטנציאליים.

אם זה נשמע מעניין, בוא נקפוץ ישר פנימה

ProveSource

נהדר להגדלת האמון, המרות ואמינות, ProveSource יש כמה דרכים לשלב הוכחה חברתית בעסק שלך. ניתן להציג התראות רכישה, ביקורות לקוחות, ספירת מבקרים חיה, מספר הלקוחות הכולל ועוד.

הם נשארים נאמנים לשירותם וזו הסיבה שתבחין שדף הבית שלהם מלא הוכחות חברתיות וזה לגמרי עובד. ל- ProveSource יש יותר מ 18,000 לקוחות מאושרים, וזה משתלב עם המון פלטפורמות שונות, כולל משפכי וורדפרס, Shopify ו- Clickick.

הודעה

תואם 100% GDPR, הודעה הוא חבילה של למעלה מ -30 ווידג’טים ותוספים כדי להרקיע את שחק השיווק שלך מחדש. לוקח כמה דקות להגדיר אותו, ותוכלו לראות ממנו צמיחה מעריכית. יש לו כלים לרכישת אמון, הגברת המרות, מעקב אחר התנהגות ועוד ועוד.

אתה יכול להתאים אותם אישית ולבחור מתוך יותר מ- 180 שפות. הדבר המעניין הוא שהווידג’טים לא מאטים את האתר שלך בכלל. הם מותאמים לביצועים.

Notifia משתלב עם המון אפליקציות ופלטפורמות, כמו WordPress, Slack, Stripe ו- Shopify.

TrustPulse

פשוט ועם זאת מאוד פונקציונלי, TrustPulse זה כמעט כמו פלטפורמת שיווק של כל אחד-אחד (באמצעות הוכחה חברתית). אתה יכול להגדיר אותו תוך 5 דקות ולהתאים אותו אישית לפי רצונך. זה מאפשר לך להציג פעילות לקוחות בזמן אמת, בין אם מדובר ברכישות או בהרשמות.

אין צורך בידע קידוד, ולכן כל אחד יכול להתחיל להשתמש בזה. העניין הגדול הוא שזה נוצר על ידי צוות OptinMonster, כך שהוא בטח טוב. ניתן לשלב את TrustPulse בפלטפורמות שונות, כולל Blogger ו- Weebly.

VocalVideo

עם VocalVideo, אתה יכול ליצור בקלות הוכחה חברתית בצורה של סרטונים. זה יכול להיות המלצות, ביקורות וקמפיינים מומחים אחרים המשתמשים בתבניות המהממות שלהם מראש.

חברה בשם Respond Software השתמשה בפתרון זה וגאה עם סרטון ההמלצה המוגמר הזה:

באמצעות פיתרון זה אתה מקבל הדרכה מנקודת ההתחלה עד לסיום, כך שאתה לא צריך לעשות הרבה בעצמך. לדוגמה, אתה מקבל תבניות שיצרו מראש כדי לפנות לאנשים מהם תזדקק לסרטון וידיאו ואז תוצג הנחיות לסרטון הטוב ביותר שנוצר על ידי המשתמש..

הטמעה ופרסום בכל פלטפורמה היא גם אחת המשימות הפשוטות עם VocalVideo, שכן היא נדרשת לחיצות בודדות בלבד. לאחר שפרסמת את הסרטון, תוכל לנתח את הביצועים ולשפר את האזורים שבהם הוא נדרש.

אתה יכול להירשם ולהתחיל בחינם.

FOMO

מאוד אינטליגנטי וידידותי למשתמש, FOMO מיישם למידת מכונה כדי למצוא את הגדרות ההמרה המתאימות ביותר לאתר שלך. אתה יכול להציג התראות מותאמות אישית על מכירות, הרשמות, משלוחים והוכחות אחרות העומדות להמיר את המבקרים שלך.

אתה יכול להגדיר את זה במהירות ולהשתלב עם למעלה מ- 80 אפליקציות, כולל זאפייר, MailChimp ואינסטגרם. יש בו המון ביקורות סוערות, וחלקם אפילו רוצים שאף אחד אחר לא יגלה את הכלי הזה מכיוון שזה הסוד הקטן שלהם להצלחה. זה טוב!

נוסף על כך, הוא תואם את ה- GDPR.

אותות הוכחה חברתית

אתה יכול לבחור מתוך יותר מ 200 תבניות שהוכנו מראש כדי להציג התראות שונות למבקרים שלך באמצעות אותות הוכחה חברתית. תבניות אלה יכולות לעזור לך לייצר מנויים, להגדיל מכירות, להגדיל מעורבות ואפילו ליצור דחיפות מכל הסיבות הנכונות.

זה ידידותי לנייד, ותוכל להתאים אותו במידה רבה. אתה יכול לשלב את זה עם פלטפורמות כמו WordPress, Shopify ו- MailChimp.

התחל בחינם והגדר אותו עד 60 שניות.

Nextsale

Nextsale מאפשר להוסיף התראות מכירות, יציאה מקופץ, הנחות בר עליונות, וגם תיבות קידום. הוא משתמש בהוכחה חברתית למלוא הפוטנציאל שלה וסוחט את שיעור ההמרות הטוב ביותר האפשרי עבורך. אתה יכול גם ליצור משפכים ולהקטין את עלויות הרכישה.

קל ומהיר להתקין אותו. זה לא לוקח יותר מכמה דקות, ללא קשר לפלטפורמת האינטגרציה שתבחרו. ניתן לשלב אותו ב:

 • וורדפרס
 • Shopify
 • BigCommerce
 • WooCommerce
 • אתרים מותאמים אישית

כל מה שאתה צריך זה פיקסל המעקב שיש להוסיף לאתר שלך, ואתה טוב להתחיל להשתמש בו.

דופק

באמצעות דופק, אתה יכול להציג התראות על פעולות שהמבקר מבצע. הוא מהימן על ידי כמה מהמותגים הגדולים ביותר, כמו ספידו, הארי וקליינט בוסט. (ראו איך זו הוכחה חברתית!)

לאחר בדיקות רבות הם באו להציע פיתרון זה, כך שתוכלו להיות בטוחים שתראו שיעורי המרה נהדרים ממש מחוץ למחבט. בסך הכל, זה מהיר, קל להגדרה ומאפשר לך להציג ניתוחים מעמיקים.

אתה יכול גם לבדוק A / B כדי להפיק את המרב ממנו ולשנות הגדרות שונות עבור כל קמפיין. היה סמוך ובטוח, הדופק משתלב עם הפלטפורמות והיישומים המועדפים עליכם.

השפעה

עם התאמות אישיות ללא הגבלה ומעל 50 פלטפורמות אינטגרציה, השפעה דורש רק שורת קוד אחת כדי להתחיל להעלות את ההמרות והמכירות שלך. אתה יכול להציג:

 • פעילות משתמש פרטנית אחרונה
 • פעילות גולף אחרונה אחרונה
 • ספירת מבקרים חיה
 • חוות דעת של לקוחות

זה קל להגדרה, והוא תומך ביותר ממאה שפות שונות. אתה יכול להתחיל להשתמש בניסיון חינם שלהם.

WPfomify

מגיב לחלוטין עם תמיכה ברמה העולמית, WPfomify הוא תוסף וורדפרס מבריק להוכחה חברתית. אתה יכול לשלב אותו עם תוספים פופולריים אחרים ושירותי שיווק בדוא”ל, כמו WooCommerce, MailChimp ו- EasyDigitalDownloads.

יש לו המון אפשרויות עיצוב, ואתה יכול להשתמש בשדות UTM כדי לעקוב אחר ההמרות שלך עם Google Analytics. יתר על כן, הוא מגיב ונותן לך שליטה מלאה על מי שרואה את ההודעות שלך בנושא הוכחות חברתיות, והכל בזכות מיקוד גרעיני.

חשוב לזכור שהתוסף הזה יעבוד רק באתר וורדפרס המארח את עצמו.

SocialProve

SocialProve יכול לעזור לך להפחית את עלויות הרכישה שלך על ידי הצגת חלונות קופצים ידידותיים למשתמש. הדבר הטוב בפתרון זה, ההודעות אינן מכסות נתח משמעותי של המסך. זה לוקח שטח זעיר אך מפיק את המרב ממנו.

הסוגים הקופצים השונים כוללים:

 • ספירת פעילות חיה
 • ספירת מבקרים חיה
 • ספירת מבקרים ביממה האחרונה
 • ספירת הפעילות ביממה האחרונה

אתה יכול לנסות פתרון זה בחינם למשך שבעה ימים באמצעות אפשרות הניסיון שלהם.

סלק

מופעל על ידי טכנולוגיית AI, סלק מיועד להרמת המרות eCommerce שלך. בעיקרון מדובר בפלטפורמות שיווק של כל אחד לחנויות מקוונות, המאפשרות לך:

 • עקוב אחר התנהגות הלקוחות
 • גלה את העניין של הלקוחות מהחנות שלך
 • השתמש באפליקציות שונות לצורך הוכחה חברתית, דחיפות ותמיכת לקוחות

יש בתוכו המון תכונות כדי לוודא שהחנות שלך פועלת בצורה חלקה ומביא את שיעורי ההמרות הטובים ביותר בכל פינה, אפילו בדפי הקופה. אתה יכול לשלב Beeketing עם WooCommerce, BigCommerce ו- וויבי.

דוחה

אתה יכול להציג רכישות ופעילות בזמן אמת של המבקרים שלך באמצעות דוחה. יש בו מקום גרירה ושחרור ואוסף מסיבי של תבניות מוכנות מראש שתוכלו לבחור מהן. אתה יכול להתאים אותם אישית, להוסיף אלמנטים הניתנים ללחיצה ולהשתלב בכלים אחרים כדי לשפר עוד יותר את הפונקציונליות.

לא משנה אם יש לך חנות מסחר אלקטרוני, מוצר SaaS או כמעט כל אתר אינטרנט, Nudgify יכול לעזור לך להפיק את המרב מכל מבקר שלך..

סיכום

הוכחה חברתית חיונית בכדי להזכיר למבקרים החדשים ולקוחות פוטנציאליים את אמינות העסק שלך. פתרונות אלה שלמעלה יכולים לעזור לכם לעשות זאת בקלות יתרה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map