כיצד ליישם הודעות דחיפה לקבלת מעורבות לקוחות נוספת?

כולנו מתמודדים עם הודעות דחיפה על בסיס יומי. אפליקציות ואתרים משתמשים בהם כדי לספר לנו דברים חשובים – בעיקר דברים שהסכמנו לקבל עליהם הודעה. זה אחד היתרונות העיקריים של הודעות דחיפה בהשוואה להודעות טקסט או הודעות אימייל: משתמשים לא יכולים להתלונן שהם לא הסכימו לקבל אותם, ויש להם דרך קלה ופשוטה להשתיק אותם מתי שהם רוצים.


אבל זה לא היתרון היחיד בהודעות דחיפה. הם גם מהווים רכב לעוד המרות ויותר מעורבות משתמשים – אם משתמשים בהן כראוי. אם לא, משתמשים יכולים לבחור להתעלם מהם, וכל היתרונות שלהם יאבדו. זו הסיבה שחשוב שתהיה אסטרטגיית התראות טובות לדחיפה, יחד עם כלי מתאים, שיעזור לך להניע את הקמפיין שלך להצלחה..

דרכי דחיפה שונות

לכולנו יש תיבות דואר נכנסות על גדותיה, וכולנו אוהבים מסנני דואר זבל שאוספים את האשפה, ומשאירים רק את ההודעות שאנחנו צריכים לקרוא. אם אתה משווק, אתה צריך להבין כיצד להעביר מסר להגיע לקהל מסיבי ביעילות, ועכשיו עליך לדעת ששליחת דוא”ל אינה הדרך ללכת.

הזן התראות דחיפה, ההודעות הקופצות הניתנות ללחיצה שמופיעות על גבי המסך של המכשיר שלך, לא משנה באיזה אפליקציה או אתר אתה נמצא. התראת דחיפה ניתן לקבץ בעיקר בשתי הקטגוריות הבאות:

  • התראות דחיפה בתוך האפליקציה
  • התראות דחיפת דפדפן

התראות בתוך האפליקציה מופיעות רק כאשר מופעלות על ידי אפליקציה קיימת במכשיר הנייד שלכם, ואילו התראות דפדפן ניתנות להפעלה בכל מכשיר, כל עוד המשתמש מאשר לקבל אותן..

כל הודעות הדחיפה מורכבות בדרך כלל מכותרת, הודעה, תמונה ו- URL.

העיקרון “פחות הוא יותר” חל באופן מלא על הודעות דחיפה: הטקסט חייב להיות תמציתי, הן כדי להתאים למגבלת התווים של המכשיר והן כדי לאפשר למשתמש לרפרף עליו; על התמונה להיות מובנת ופשוטה, וברור שכל התוכן צריך להיות רלוונטי למשתמש. יש גם התראות דחיפה עשירות, העשויות להוסיף סרטונים ועד שלושה קישורים הניתנים ללחיצה.

כדי לשמור על הטקסט בגבולות, וכדי להוסיף קסם ולפנות למסר, אתה יכול להחליף מילים באמוג’ים המסנתרים סנטימנט שאתה מתכוון לחלוק.

ניתן גם לסווג את ההודעות לפי מטרתן. לדוגמה, יש התראות תזכורות, כמו למשל התראות על עגלה נטושה, שנשלחות למשתמשים בתחום הסחר האלקטרוני כדי להזכיר להם שהכניסו פריטים לעגלה, אך הם לא בדקו זאת. יש התראות FYI (למידע שלך) המשמשות לשליחת חדשות רלוונטיות למשתמשים שהסכימו לקבלן, כמו פתיחות עבודה חדשות, הודעות על מוצרים וכן הלאה. יש התראות מופעלות: הודעות אוטומטיות המבוססות על כללים שהוגדרו מראש ונתונים בזמן אמת שנאספו לאחר שמנוי נכנס למשפך מסע פרסום.

אם אינך רוצה להקדיש את כל היום לדחיפת התראות בעצמך, תזדקק לכלי לאוטומציה של כמה שיותר מתהליך דחיפת ההודעות ככל האפשר. למרבה המזל, יש קומץ כלים שמפשטים באופן קיצוני את ההתקנה והכיוונון של אסטרטגיות דחיפת ההודעות שלך. להלן תוכלו לקרוא על הרלוונטיים שבהם.

OneSignal

מפתחים יכולים להשתלב OneSignal דחוף כלי התראה עם פחות מעשר שורות קוד, תוך שימוש בכל סביבת פיתוח ושפה שתבחר. על פי הדיווחים, לא ייקח יותר מ- 15 דקות להקמת השירות.

ברגע שהוא פועל, כמעט תוכלו לשכוח זאת מכיוון שההודעות יופעלו על סמך התנהגות המשתמש. אך לפני ששכחים מזה, כדאי ליצור פילוח אופטימלי: OneSignal מאפשר לך ליצור הודעות בהתאמה אישית ולשלוח אותם לקהלים הנכונים. ההודעות יועברו באופן מושכל בזמן האופטימלי, בעזרת אלגוריתמים למידת מכונה המחליטים מתי לשלוח כל הודעה..

במקרה והאתר שלך מבצע ניסויים גדולים במנויים או שהאפליקציה שלך תיהפוך לפופולרית באמת, OneSignal ישתנה בהתאם – הוא ישלח מיליארדי התראות מדי יום במידת הצורך..

תוכניות התמחור כוללות אפשרות בחינם המאפשרת הרשמה של עד 30K מנויים באינטרנט וכוללת את כל התכונות הבסיסיות שעשויות להזדקק לכם בכדי להתחיל לשלוח התראות. אם אתה זקוק לתכונות פרימיום, כגון ניתוחים מתקדמים, מסירה חכמה, הסכם ברמת שירות או מנהל חשבון ייעודי, תצטרך לבחור בתוכנית Starter (החל מ- $ 99 / mo) או לתוכנית Pro (החל מ- $ 500 / $) מו).

ל- OneSignal יש גם תוסף וורדפרס, שמקל על שילוב עם אתרי WP.

SendPulse

על ידי הוספת שורה אחת בלבד לקוד האתר שלך, אתה יכול להשתלב SendPulse שירות והתחל מייד לשלוח התראות אינטרנט מיידיות לכל הדפדפנים הפופולריים, אפילו בסמארטפונים.

SendPulse דואג לזרימת האוטומציה למנויים חדשים, ויצירת התראות אוטומטיות המבוססות על עדכוני RSS. זה מאפשר לך ליצור בקשות מנויים בהתאמה אישית, אם על ידי שינוי המראה שלה או על ידי בחירת הרגע האופטימלי להראות אותן: מיד לאחר כניסת אורח לאתר שלך, לאחר שהוא או היא בילו זמן כלשהו בו, או לאחר הקליק הראשון על קישור או כפתור.

מערכת כלים מקצועיים מאפשרת לך להשתמש בנתוני משתמשים נוספים כדי ליצור התראות בהתאמה אישית ולפלח את המנויים שלך לפי מיקום או פרטים אחרים. בעזרת כלי בדיקת A / B אתה יכול להעמיד למבחן גרסאות שונות של התראה ולראות אילו מהן מניבות תוצאות טובות יותר עם הקהל שלך..

שירות SendPulse אינו כרוך בתשלום אם בבסיס הנתונים של המנוי שלך יש פחות מ -10,000 רשומות. אתה יכול אפילו להרוויח כסף המאפשר למפרסמים לשלוח מודעות ממוקדות לדחיפת אינטרנט למנויים שלך. אם הקהל שלך גדל מעבר ל -10,000 מנויים, אתה יכול לבחור תוכנית בתשלום, שמציעה גם יותר תכונות מאשר התוכנית החינמית. המחיר יהיה תלוי במספר המנויים.

מנויים

מנויים הוא פיתרון התראות קל לשימוש לשימוש שתוכנן במיוחד למשווקים. הוא מציע התראות על לוח זמנים, דינמי, אוטומטי, והתאמה אישית שתאפשר למבקרים לחזור, גם אם הם לא מקוונים בזמן שההודעה שלך נשלחת. התראות מאפשרות תוכן עשיר, שעוזר להציג את המוצרים והשירותים שלך באמצעות תמונות ייחודיות וכפתורי פעולה בהתאמה אישית.

הפיתרון כולל טריגרים להודעות על מצבים ספציפיים באפליקציות או אתרי אינטרנט למסחר אלקטרוני, כגון עגלות נטושות, שינויים במלאי או מוצרים מגמתיים. אפליקציית המנויים מוסיפה גם כמה כלים שיווקיים ספציפיים, כגון לכידת לקוחות, יצירת קופונים, מעקב אחר רכישות ופעילויות משפך אחרות שקובעות ייחוס ערך. ניתוח יומי משלים את הפיתרון עם תרשימים קלים להבנה המאגדים את כל הנתונים במיקום אחד.

ניתן לבצע התקנה והתקנה באמצעות תוספים ומדריכים המותאמים במיוחד עבור וורדפרס, Wix, Shopify, מנהל התגים של גוגל ועוד. השירות ניתן בחינם עבור עד 200 מנויים. תוכניות בתשלום מאפשרות נפחי מנויים גדולים יותר ותכונות פרימיום מסוימות, כמו היכולת לתזמן התראות מראש, לקבל תמיכה מתקדמת של לקוחות וליישם קמפיינים בטפטוף מבורכים..

VWO Engage

VWO Engage מציע להחזיר את המבקרים שאבדתם פי ארבעה משיעור ההמרות של מסעות פרסום בדוא”ל. מלבד הצעת התראות על דחיפת אינטרנט, VWO Engage מאפשר לך להגיע ללקוחות באמצעות התראות סלולריות – בלי לבנות אפליקציה – או באמצעות פייסבוק מסנג’ר, לעסוק בהן דרך הרשת המהימנה ביותר שלה ולסייע להחזיק אותך בראש בראש..

VWO Engage מתמקדת במעורבות מחדש של לקוחות אבודים, החזרתם דרך קמפיינים של נטישת עגלה בהתאמה אישית, ומעקב אחר רכישות שלא הושלמו. המטרה היא גם לעזור לך להפיק את המרב מתקציב הפרסום והשיווק שלך, על ידי כך שתודיע ללקוחות על המלאי הטרי והכניסות החדשות בזמן אמת, קידום מבצעים רגישים בזמן וחיסכון במודעות בתשלום על ידי מיקוד מחדש של מבקרים באמצעות התראות דחיפת אינטרנט ופייסבוק. הודעות מיידיות.

VWO Engage הוא חלק מדבר גדול יותר שנקרא פלטפורמת VWO, הכוללת גם בדיקת פולקסווגן, תובנות VWO ותוכנית VWO. יחד, כלים אלה מתמקדים באיסוף ידע אודות התנהגות מבקרים, אשר בתורם מהווה עזרה לביצוע סקרים, הפעלת ניסויים ומעורבות מבקרים..

שולחנות קרניים

מפתחים הזקוקים באופן רציף למידע עסקי קריטי יוכלו להשתמש בהם קרניים, ממשק API של התראות דחיפה מתארח שתוכנן במיוחד עבורן. קרניים מאפשרות מסירת התראות גמישות, ומפעילות אותן אוטומטית בכל אירוע באפליקציה שלך, באמצעות פונקציה יחידה.

עם בקשה אחת בלבד, ניתן לדחוף את ההתראות למכשירי iOS או Android באופן לא ברור. מחזור החיים של האסימון השלם מתארח ומנוהל על ידי Pusher Beams.

Beams מציע תפוקה ותמיכה עם קבוצות נפח גבוהות יחד עם קנה מידה אוטומטי ותמיכה במקרי קצה נפוצים. ממשק ה- API תואם ל- SDKs שרתים ב- PHP, צומת, Java ושפות אחרות. קונסולת ניפוי מאפשרת לך לצפות ביישום שלך, ואילו לוח מחוונים לתובנות מאפשר לך לפקוח עין על בריאות המסירה שלך. בין תובנות אלה, אתה יכול לקבל התראות לאישור על ידי מכשירים והתראות שנפתחו על ידי משתמשים.

ארבע תוכניות תמחור מציעות אפשרויות לצרכים שונים, החל מתוכנית בחינם, עם התראות דחיפה בלתי מוגבלות ומגבלה של 2,000 מכשירים פעילים חודשיים, לפיתרון המותאם לארגון, עם יותר מ- 50,000 מכשירים פעילים חודשיים, תובנות פתוחות ומשלוח מתקדמות, ומסורים תמיכה.

WonderPush

שירות דחיפה תואם את מלוא ה- GDPR לאינטרנט, iOS ואנדרואיד, עם תכנית תמחור יחידה המכסה את כל התכונות, ללא תלות בגודל הארנק: מחיר התחלתי של € 1 לחודש בתוספת € 1 לכל 1000 נוספים. מנויים.

WonderPush הליך הגדרה פשוט יכול להפעיל אותך תוך לא יותר מ 15 דקות. כדי להפיק את המרב מההודעות שלך, WonderPush מציע מערך תכונות מעניין, כולל ניתוחים בזמן אמת המפקח על ההמרות שלך, אוטומציה התנהגותית ומעוצבת בזמן, כדי לעזור לך להחזיר משתמשים לאפליקציה שלך, פילוח שמבטיח שההודעה הנכונה תגיע לימין קהל, וממשק API ידידותי ומסמך מלא של RESTful המסייע למפתחים לדאוג לכוונון עדין במעט מאמץ.

מרכז הנתונים של WonderPush מתארח ב- Google Cloud, ושומר על נתונים אירופיים ביבשת אירופה, המסייעת בתאימות ל- GDPR. SDKs הם קוד פתוח, ומבטיחים כי החברה לא תאסוף נתוני משתמש מיותרים. על ידי שימוש בממשק API של WonderPush, אתה יכול לקבוע כמה זמן הנתונים שלך יישארו על השרתים שלהם.

השתמש בהם בתבונה

הייתה תקופה שאנשים קראו כל אימייל שהם קיבלו. עד שהמשווקים התחילו לשלוח מיילים, ללא הבחנה, ומסנני דואר זבל הפכו לדבר שבשגרה. כעת, דחפו התראות כדי להוות כלי שיווקי מודרני ויעיל בהרבה, במיוחד מכיוון שמשתמשים יכולים להשתיק ולהתעלם במהירות. לכן יש להשתמש בהם בזהירות.

כלי ההודעות לדחיפה שהזכרנו כאן מקל על מתן ההודעות שלך להגיע לקהל שלך. אבל זה רק חלק אחד של העבודה. החלק שלך הוא להעסיק את הידע שיש לך מהקהל שלך בכדי להשתמש בכלים אלה בחוכמה, על מנת למקסם את המעורבות ולקבל את שיעורי ההמרה הגבוהים ביותר האפשריים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map