העתיד של חיפוש קולי: האם אנו הולכים להתאהב בסירי וקורטנה?

במשך שנים אנשים מוקסמים בינה מלאכותית כהישג טכנולוגי אולטימטיבי.


מאז המחשב ה’מודרני ‘שניתן לתכנות הראשון בשנת 1936, כאשר האדמה נקבעה על ידי מכונת טיורינג של אלן טיורינג, אנשים מצאו דרכים חדשות לשפר את המכונה שיכולה לעשות לנו עבודה ולעבד נתונים במקום אותנו.

המין האנושי (או אנשים מבריקים מסוימים) הגיעו רחוק מאז, אבל אנחנו עדיין מחפשים את הנייד פרפטואה האינטלקטואלי שיצליח ללמוד במקום להיות מתוכנת..

ואנחנו עדיין בתקווה רחוק מ- AI, אנו קרובים להגיע לרמה בה אנו יכולים ליצור משהו שהולך ומדבר כמו AI אך למעשה הוא עדיין לא כל כך חכם.

אמרתי בתקווה שקודם לכן דורות של יוצרי קולנוע שכנעו אותי ש- AI לא יהיה רחום כלפי היוצר שלו, עד כמה שהוא מעשי ומפתיע, אני לא יכול להילחם בפחד שהוא יטפל עלינו.

אני זוכר שצפיתי בתוכנית טלוויזיה בשנות ה 90 שנעשתה בראשית שנות השמונים מסעות החלום הרבים של Meme שם הם ניבאו עולם עתידני בו אנשים יתעדו על המקררים שלהם והזמינו מצרכים שהועברו לבתיהם, יסיעו את מכוניותיהם החשמליות (אולי אפילו יעופו) ויעברו לדבר עם המחשבים שלהם.

מהו חיפוש קולי של גוגל?

חיפוש קולי בגוגל היא אפשרות המאפשרת לך לבצע חיפוש בלי להקליד אלא במקום זאת לדבר בטלפון שלך. אנשי שיווק מפיצים את זה.

הם רואים בזה הזדמנות אדירה כפי שמעריכים ComScore את זה בערך 50% מכל החיפושים עד 2020 יהיו חיפושים קוליים ונראה שאחרים מסכימים עם זה.

הבעיה שיש להם כרגע היא שגוגל צריכה למצוא דרך להבדיל בין שני סוגי החיפושים ולהפיק דוחות על בסיס זה. בעזרת הדוחות יהיה קל יותר לחברות השיווק למקד לקהל שלהם.

נושא נוסף שיש להם הוא ההצעה; השתמשתי במשפט הראשון שלי בפסקה הקודמת. הם צריכים להפוך את החיפוש ללא מסך.

בשלב זה, אתה אומר משהו, הוא מקליד לחיפוש בגוגל ותוכל לקבל את התוצאות שלך. למען האמת, אנו זקוקים כעת לעוזר שיענה על שאלותינו.

אם ראית את הסרט האחרון למה הוא? , יש דמות בשם ‘ג’סטין’ שהיא למעשה מחשב שמפקח על כל משק הבית ומתקשר עם כולם כעוזרו. זה מה שאחרינו.

כמו כן, זה יכול להיות מעט מגוחך אם אינך דובר שפת אם בשפה היעד או אם יש לך מכשול דיבור שכן הוא ממשיך “לא להבין את השטויות שלך.”

בוא נתייעץ עם סירי

סירי הוא מוצר של אפל, יישום זמין באייפון ובאייפד. זהו עוזר אישי כמו גם חיפוש קולי. נוצר על ידי iOS, היא נקנתה על ידי אפל בשנת 2010 ולכן היא עדיין זמינה רק במכשירי אפל.

מה שסירי יכולה לעשות בשבילך זה לחפש באינטרנט ולנהל את כל המכשיר שלך על פי בקשותיך. זהו החיפוש הקולי השני הנפוץ ביותר / עוזר אישי ליד גוגל.

אם ראית את הסרט שלה, יש לך מושג גס מה זה סירי ואיך זה עובד. עם זאת, בשונה מהסרט, סירי האמיתית אינה מגיבה ורגשית כל כך.

צוות אפל עבד קשה כדי ליצור סירי אישיות. כך יש להם רשימה של הצעות לשאלות בהן תוכלו להשתמש בכדי להכיר את סירי טוב יותר.

הרבה אנשים שאלו את סירי אם היא בעצם ‘היא’ מהסרט ואפל הגישה כמה תשובות שנונות לפנק את משתמשיה.

מה דעתך על קורטנה?

בסקר שנערך על ידי highervisibility.com, קורטנה היא העוזרת האישית המדויקת ביותר שיש, אף על פי שלפני 2000 משתמשי מובייל המעורבים במחקר, רק 5.1% היו עם זה בטלפון שלהם.

מה שהסקר הראה כי כל העוזרים די זהים בכל הנוגע לדיוק, אם לשפוט על פי המשתמשים שלהם, וסירי נופלת רק מעט מאחור.

לדברי היוצר שלה, מיקרוסופט, קורטנה היא סוכן דיגיטלי. בדיוק כמו עוזרים אישיים אחרים, זה יכול לעזור לך לגלוש באינטרנט אך גם לנהל את ההערות, התזכורות, ספרי הטלפון שלך ולנהל את רוב הטלפון שלך..

זה היה מבוסס על משחק הווידיאו של מיקרוסופט עצמה הילה והמספר AI שלה מוביל את השחקנים דרך המשחק.

הזדמנויות שיווקיות

חברות שכבר אוהבות לפרסם באינטרנט, שלא לדבר על חנויות מקוונות. פרסומת מקוונת מרחיבה את קהל היעד שלך כפי שאתה יכול לראות את העולם כולו ולא רק את הקהילה המקומית.

לאחר חנות מקוונת ככל הנראה מגדיל עלויות בגין עיצוב, פיתוח ותחזוקה של אתר האינטרנט שלך, אך מקטין את עלויות השכרת הנכסים, השירותים והצוות. זה מסביר מדוע חנויות מציעות הנחות לקונים מקוונים או מדוע המחירים שלהן נמוכים מלכתחילה באופן משמעותי.

הם יכולים להציע מחירים טובים יותר ועדיין להגדיל את שולי הרווח שלהם. תמחור הוא אחד המרכיבים החיוניים במאבק בתחרות. תאר לעצמך אם לא היית צריך להשקיע מאמץ רב ברכישה והיה לך עוזר אישי שיעזור לך לעשות קניות?

האם לא היית מרגיש סלב ומנצל אותו כל הזמן? יותר לקוחות פירושם יותר רווח, הבעיה היחידה שהיתה להם הייתה ללמוד כיצד להפוך לתשובות הראשונות או להצעה הראשונה שתקבלו מהעוזר שלכם.

הטבות לרשתות חברתיות

עם העולם הרווי הטכנולוגי שאנו חיים בו כיום וחוסר זמן לחברות, הרשתות החברתיות משגשגות כמו שהוא.

אנשים מוצאים את זה הרבה יותר נוח לפטפט בצ’אט באופן מקוון עם החברים והמשפחה, כמו גם עם אנשים חדשים שהם פוגשים בהתבסס על תחומי העניין שלהם.

זה אפילו קל יותר מאשר להשתמש בטלפון שלך כמו במצב מקוון; אתה יכול לבצע ריבוי משימות ולעשות דברים אחרים, לדבר עם כמה אנשים במקביל או לגלוש באינטרנט מבלי לאבד פוקוס או להתרחק מהשיחה.

אי צורך לעשות דבר כזה, לשבת מול מסך או סוג, יקל על אפילו המשימה הזו. אתה יכול לשתף פרטים מחייך, תמונות וסרטונים בקלות, פשוט על ידי הפקודה על העוזר לעשות זאת.

זה יגדיל את מספר המשתמשים הפעילים ורובנו כנראה מחוברים רוב שעות היום. משתמשים רבים יותר יובילו להזדמנויות שיווק יותר ויותר כסף בעיקרון, בעוד שחווית הרשת שלכם תשתפר משמעותית.

אתגרי SEO

ובכן, אתגר ה- SEO הראשון מבוסס על התוכן שמספק באתרים.

ברגע שתקופת העוזרים האישיים תיכנס במלואה, התוכן יקרא לרוב על ידי העוזרים שהם מחשבים ולא המשתמשים בפועל. יהיה צורך להתאים אותו, כך שהיישומים יכולים ‘להבין’ את זה ולהציג אותו.

יש להתמקד באסטרטגיות קידום אתרים איכשהו להיכנס לתיבת התשובות של גוגל. זו התשובה הראשונה והישירה ביותר לשאילתה, ואחריה רשימת תוצאות החיפוש.

המפתח לתוכן הוא לחשוב על השאלות שהמשתמשים שואלים כמה שיותר קרוב למה שהם ויש להם תשובות, שוב ישירות ככל האפשר.

יש קלים כובע לבן SEO אסטרטגיות בהן ניתן ליישם אופטימיזציה לתיבות תשובות; אתה רק צריך להתאמץ כדי להבין את התבנית המתאימה לך ולגוגל.

חיבור רגשי

אני לא בטוח אם שמתם לב לזה בכל מה שכתבתי לעיל, אך עיקר הדבר הוא על מתן נוחות למשתמש ונוחות משתמשים כדי לפתוח שווקים חדשים ולמשוך רווחים..

אנשים אינטליגנטים מאוד יוצרים משהו שיספק את סקרנותם וירוויח רווחים עבור עצמם והרבה אנשי עסקים שמעורבים. חשוף זאת לפני שאתה מרשה לעצמך להיסחף.

העוזר האישי כפי שהם מקווים שיהיה וטונים של משחקי סימולציה שיש לנו בימינו, יוצרים סביבה בה אנשים יכולים להתנתק מהמציאות.

אני בטוח שלדעת מישהו שיודע להקשיב ויודע תשובות לכל השאלות שלך, אפילו על עצמך ועל חייך האישיים, יכול להיות סיבה שמישהו יוצר חיבור, אבל באופן אישי אני חושב שאנחנו די רחוקים מלהקים ‘אותה’ או ‘הוא’ בפועל.

אבל אני אולי טועה, היה לנו דור שלם של ילדים שמאוהבים בחיות המחמד שלהם ‘טמגוצ’י’, ודואגים להם כמו שהם היו חיה ממש.

זה מרגש כמו שזה מפחיד. אני זוכר את הקשר הראשון שלי עם נינטנדו Wii וכמה הייתי בהלם ש”זה יכול לראות אותי! “, לקח לי זמן להבין שהוא לא יכול ‘לראות אותי’ כל כך טוב.

אחרי הכל, יש דברים מפחידים בעולם; יש לי חבר שמזכיר לי כל הזמן את זה שליחות קטלנית הוא הסרט המדויק ביותר שם כשגוגל היא Skynet ו’הם ‘צופים בכל דבר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map