חמשת מחברי הנתונים של צד שלישי מובילים עבור גוגל סטודיו נתונים

ככלי לוח מחוונים וכלי דיווח להמונים, גוגל סטודיו נתונים צובר פופולריות בעקביות. אחת הסיבות לכך היא המערכת האקולוגית ההולכת וגדלה של מחברי נתונים של צד שלישי שמרחיבים את הפונקציונליות שלה כדי לאסוף נתונים כמעט מכל מקום.


למדו על הרלוונטים ביותר של מחברים אלו והיכנסו לעולם דיווח הנתונים ברגל ימין.

אם אתה מעוניין בחלק ההדמיה של הבינה העסקית ולא תרצה להתמודד עם כלים מורכבים או יקרים, סביר להניח שאתה צריך לתת סיכוי סטודיו נתונים של גוגל. זה בחינם, הוא ידידותי, קל לשימוש, והוא שם. אם יש לכם חשבון גוגל, הדלת פתוחה עבורכם להתחיל לעצב לוחות מחוונים מקצועיים מייד וללא טרחה.

יש אנשים שאולי יגידו לך שגוגל סטודיו נתונים אינו חזק ככל כלי BI אחרים, כמו למשל Tableau. והם יהיו צודקים. אבל Data Studio מקל מאוד על שיתוף ושיתוף פעולה עם אחרים: אתה יכול לשתף את הדוחות שלך עם כל אחד ואנשים רבים יכולים לעבוד יחד על אותו דוח, אפילו באותו זמן. וכשמגיע הזמן לבחור מקור נתונים, ל- Data Studio יש הרבה חיבורים.

חיבורי נתונים

גוגל מספקת מגוון של חיבורי נתונים מובנים הנותנים גישה למקורות משלה, כגון גוגל אנליטיקס, מודעות גוגל, גיליונות, YouTube, Search Console וכו ‘. היא מספקת גם מחברים סטנדרטיים למסדי נתונים מבוססי MySQL ו- PostgreSQL מבוססי ענן, וכן עבור קבצי CSV שהועלו. אך מה שנותן לכלי את כוחו האמיתי הוא הרשימה הארוכה של מחברים של צד שלישי, המספקים גישה לכל דבר כמעט.

בזמן כתיבת מאמר זה, רשימת המחברים השותפים עבור Data Studio היוו 191 מהם. רשימה זו כוללת אפשרויות רבות לאיסוף נתונים מכל פלטפורמות המדיה החברתית (פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, סנאפצ’ט וכו ‘), מקורות נתונים שיווקיים, רשתות מודעות, מקורות JSON או XML בהתאמה אישית, כל בסיסי הנתונים הידועים, CRM, יישומי סטטיסטיקה ורבים אחרים.

היבט מעניין של מחברים של צד שלישי הוא שחלקם מספקים תכונות של מניפולציה של נתונים אשר חסרים ב- Data Studio, כגון פונקציות ETL מתקדמות (חילוץ, טרנספורמציה ועומס) או תכונות של מיזוג נתונים. על מנת לאצור רשימה שימושית של מחברים של צד שלישי עבור גוגל סטודיו נתונים, אנו נשים את המיקוד שלנו לאלה שיש להם הטווח הרחב ביותר, וניתן גישה לא רק לסוג נתונים יחיד אלא למגוון רחב של מקורות מידע..

סופרמטריה

כשאתה יוצר דוח חדש ב- Google Data Studio ולחץ על הכפתור כדי להוסיף לו מקור נתונים, ה- סופרמטריה הלוגו מתחיל לצוץ בכל מקום באזור חיבורי השותפים. הסיבה לכך היא שחברה זו מציעה הרבה מחברים למקורות רבים ושונים.

להזכיר כמה: תובנות בפייסבוק, תובנות אינסטגרם, HubSpot נתוני שיווק, מודעות לינקדאין, MailChimp, מסוף החיפוש של בינג, פרסום של מיקרוסופט והרשימה נמשכת.

מטרת הסופרמטריה היא להציל את המשווקים מהמטלות הגוזלות זמן של העברת נתונים ממקום למקום, ולתת להם אפשרויות רבות לאחד את המידע מכל פלטפורמות השיווק שלהם לדאטה סטודיו. זה כולל פלטפורמות חברתיות, אנליטיות, שיווק במייל, PPC, SEO ופלטפורמות תשלום. אם אתה זקוק לשילוב כלשהו שאינו מכוסה על ידי אף אחד מהמחברים, הם ישמחו לשמוע ממנו ולבנות מחבר, במיוחד בשבילך.

מלבד חיבור הדוחות שלך לנתונים שלך, זה גם עוזר לך להכין דוחות טובים יותר. הוא מציע דיווח חוצה פלטפורמות המאפשר לך להשוות נתונים ממקורות שונים באותה תרשימים; למשל, תוכלו להשוות תוצאות ממסעות הפרסום שלכם בפייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ולינקדאין. אין צורך לייבא קבצי CSV או לבצע העתקה / הדבקה.

Supermetrics אוטומציה של משימות איסוף הנתונים ודיווח, כך שלא תצטרך לטפל בהן. אם אתה עומד בפני דו”ח ריק ואינך בטוח לגבי הדרך הטובה ביותר לעצב אותו, לסופרמטרי יש מבחר של תבניות מוכנות, שנבנו על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שיעזרו לך עם התחלת בעיטה.

תוכניות התמחור של Supermetrics עבור Data Studio מתחילות ב 39 $ לחודש. תמורת הכסף הזה אתה מקבל מחבר בודד אחד שתוכל לבחור מתוך רשימה ארוכה. התוכניות היקרות יותר מוסיפות מחברים נוספים ואפשרויות נוספות לבחירה, יחד עם תכונות פרו אחרות, כגון תמיכה במספר חברי צוות, מיזוג נתונים בין פלטפורמות וכן הלאה..

Adverity

דאטאפ הוא יותר מסתם חבורה של מחברי נתונים.

זהו כלי ETL מן המניין שיכול לקלוט נתונים ממגוון רחב של מקורות, לרבות מדיות חברתיות ורשתות מודעות, רשתות סניפים וכלי מעקב באינטרנט, מערכות מדידת קהל בטלוויזיה, קבצים לא מקוונים ועוד. ממקורות אלה, מודול שילוב הנתונים האוטומטי של Datatap אוסף ומרמז את כל המידע הרלוונטי ויוצר פיתרון משולב שניתן יהיה לספק ב Data Studio או בכלי BI אחרים..

אתה יכול לחבר Datatap עם Data Studio על ידי ביצוע כמה צעדים פשוטים.

ראשית, עליך להגדיר זרם נתונים ב Datatap ולבחור את Google Data Studio כיעד פסיבי עבורו. זרם הנתונים מגדיר חיבור למקור נתונים ומאפשר להביא ממנו נתונים. בתוך כלי ה- ETL תוכלו לשלב ולתזמן זרמי נתונים כדי להתאים את הפתרון לאיסוף נתונים כך שיתאים לצרכים שלכם. לאחר שמקור ה- Datatap מחובר ל- Data Studio, מידע הסכימה של זרמי הנתונים שלך מופיע באזור בחירת השדה, כך שתוכל לבחור את האלמנטים שברצונך לכלול בדוחות שלך. הנתונים ירעננו בהתאם ללוחות הזמנים שהגדרת לזרמי הנתונים.

כדי לספק כלי מוכוון ארגוני באמת, Adverity מקבלת את בטיחות הנתונים של לקוחותיה בראש סדר העדיפויות. החברה תואמת את תקני הגנת המידע הבינלאומיים כמו GDPR ומפגרת תעודת ISO / IEC 27001, תקן חשוב מאוד לאבטחת מידע..

עבור סוכנויות שיווק שיוצרות לוחות מחוונים עבור לקוחותיהם, ל- Adverity אפשרויות דיווח רבות של תוויות לבנות, לא רק כדי להתאים אישית את המראה והתחושה של לוח המחוונים לפי טעמו של כל לקוח, אלא גם לאפשר ללקוחות לאשר גישה לנתונים בעצמם. זוהי תכונה חשובה המשחררת את הסוכנויות מכל אחריות על נתוני הלקוחות שלהם.

מגלית

אם אתה זקוק למחברי GDS מהירים, פשוטים וזולים, מגלית יכול להיות התשובה. הם מספקים גישה לפרסומות פייסבוק, דפי פייסבוק, מודעות לינקדאין, AdRoll, מודעות מיקרוסופט (בינג), CallRail, Twilio ו- CallTrackingMetrics. כן, אלה פחות אפשרויות מחברים אחרים, אבל אם אתה רק צריך אחד כזה, יחס העלות-תועלת יכול להיות נוח.

תוכלו להתחיל בעבודה עם Megalytic for GDS על ידי לחיצה על כפתור ניסיון חינם מתחת למחבר המסוים בו תשתמשו – אין צורך להזין את כרטיס האשראי שלכם עדיין. ואז נכנסת ל- GDS והקמת את המחבר המגליטי בכמה צעדים פשוטים. לאחר מכן אתה יכול להתחיל את תקופת הניסיון שלך, ואם תרצה את התוצאות, תוכל לרכוש מנוי בכל עת. כדוגמא, מנוי למחבר פייסבוק Insights, עם עד 20 חשבונות ועד 3 משתמשים, עולה 29.99 דולר לחודש.

מחברים מגליסטיים מכוונים למשווקים, שנועדו לגרום לסוכנות שלך להראות טוב – אם אתה מנהל קמפיינים טובים – על ידי חיבור לכל הנתונים שהלקוחות שלך רוצים: תנועה, המרות, הכנסות, הופעות, מחיר לקליק, מחיר לרכישה, בין מאות נתונים סטטיסטיים אחרים. כל הנתונים האלה יכולים לספר סיפור על התנהלות השיווק שלך. לא משנה כמה גדולים הנתונים שאתה צריך להביא; Megalytic תומכת בלקוחות המפרסמים אלפי דוחות מדי חודש.

אם אתה מתייחס ברצינות לשירותי שיווק, תוכל להרחיב את המנוי שלך כך שתוכל לגשת לפתרונות Metalytic אחרים, הכוללים המון דוחות מוגדרים מראש למטרות מיוחדות..

כוח האנליטיקס שלי

כל כוח האנליטיקס שלי מחברי (PMA) מגיעים עם אפשרות תבנית להתאמה אישית של Google Data Studio ליצירת לוחות מחוונים מיידיים של HD, כך שאינך צריך להתחיל לבנות את הדוחות שלך מאפס. תבניות אלה לא רק יחסכו לך זמן וכסף, אלא גם ישפרו את ערך הדוחות השיווקיים שלך. רשימת אפשרויות המחברים מרשימה למדי, כולל פייסבוק, גוגל העסק שלי, אינסטגרם, HubSpot, אמזון, לינקדאין, טוויטר, PayPal, MailChimp, Pinterest, ורבים אחרים. יש גם אפשרות מחבר מותאמת אישית שתוכל לבחור אם מקור הנתונים שאליו אתה צריך לגשת אינו מופיע.

אם אתה רוצה להתחיל בפשטות, אתה יכול לבחור בתשלום אגרה לכל מחבר ולחשבון, רק 9.95 דולר לחודש. תקבל באופן אוטומטי תמחור מוזל כשאתה מחבר יותר חשבונות ומקורות נתונים נוספים. במהלך תקופת הניסיון ללא סיכון אתה יכול לחבר כמה חשבונות שתרצה – אין צורך למסור להם את כרטיס האשראי שלך במהלך תקופת הניסיון..

מלבד לשלוח לך נתונים ל- Google Data Studio, אתה יכול גם לשלוח אותם ל- Google Analytics אם אתה מרגיש יותר בנוח עם הכלי הזה, או אם אתה כבר עובד איתו ואינך רוצה לעבור ל- GDS.

סיפורי הצלחה של משתמשים מדברים על יתרונות כלכליים גדולים בעת שילוב של PMA ו- GDS. סוכנות שיווק שנמצאת בעסק כבר למעלה משלושים שנה מקווה לחסוך מעל 100 אלף דולר השנה בלבד, באמצעות Data Studio ו- Power My Analytics כספק הנתונים עבור לוחות מחוונים של לקוחות..

TapClicks

יותר מ- 4000 סוכנויות, חברות מדיה, ארגוני B2B ומותגי צרכנים נותנים אמון TapClicks לקישור לכל מיני מקורות נתונים. רשימת מקורות הנתונים נראית אינסופית ממבט ראשון – עליך לגלוש בשוק המחברים לפי קטגוריות, כדי להימנע מלהיות מוצף בכל כך הרבה אפשרויות. מלבד הצעת מחברים פופולריים, TapClicks מציגה באופן קבוע מקורות חדשים וייחודיים, שלא היו זמינים בעבר ב- GDS.

מבחר של תבניות מפותחות מהורהרות יגרום לך להיראות כמו מעצב לוח מחוונים מקצועי עם כמה לחיצות. אתה יכול לצמצם את הזמן הדרוש ליצירת דוחות תובעניים למשך מספר דקות. באמצעות TapClicks, אתה יכול לבחור בחופשיות תצוגות נתונים ולנהל מספר לקוחות או קמפיינים, כדי להתאים לדרישות שלך – בין אם אתה בעל סוכנות מן המניין או שאתה מתחיל כפרילנסר בודד המבקש למכור שירותי דיווח..

ככל שתגדיל את בסיס הלקוחות שלך, TapClicks יוכלו ללוות את הצמיחה הזו עם תשתית נתונים גמישה וערימת טכנולוגיה הבנויה למהירות, זמינות גבוהה, אמינות וקנה מידה. כדי להוסיף לזה, צוות ייעודי של אנשי מקצוע מתמיכת לקוחות יעזור לכם להמשיך את העסק שלכם.

מידע על תוכניות תמחור אינו זמין בחופשיות, אך אתה יכול לנסות אותו בחינם – אין צורך בכרטיס אשראי – או להזמין הדגמה למידע נוסף על הכלי.

למה לא לבנות משלך?

אם אתה מנוסה בקוד, יש לך מספיק זמן פנוי ואינך רוצה לשלם כלום כדי להתחבר למקורות נתונים, אתה יכול בנה אחד משלך. גוגל מציעה קל מאוד לעקוב אחר ההדרכה כדי לעזור לך לעשות זאת. כל מה שאתה צריך כדי להתחיל הוא דפדפן אינטרנט, גישה לאינטרנט, חשבון גוגל והכרות עם ממשקי JavaScript בסיסיים ו- API. אך קח בחשבון שאם אתה משלם אגרה חודשית מתונה, אתה יכול לחסוך זמן רב עם המחברים המוכנים להפעלה שהוזכרו לעיל והתבניות שלהם בהתאמה..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map