מסחר אלקטרוני מיוחד – מדריך למתחילים למיקוד מחדש

אם אי פעם בדקת את מספר המבקרים באתר שאתה מקבל כל חודש והלוואת שרק חמישה אחוזים נוספים מהם המירו ללקוחות משלמים, אתה לא לבד.


בממוצע, רק סביב ארבעה אחוזים מבין מבקרי האתר מחפשים לקנות מייד. השאר לוחצים על המודעות שלך, מוסיפים את המוצרים שלך לעגלה, מוסחים על ידי משהו אחר ואז חוזרים אחורה לאחר מספר חודשים להשלמת הרכישה. הם גם משמיטים את הרעיון לרכוש מכם בסופו של דבר.

מיקוד מחדש מוגדרת כטקטיקה שיווקית המאפשרת לעסקים להגיע לצרכנים באמצעות העברת הודעות רלוונטיות בהתבסס על התנהגויותיהם הקודמות. זוהי טכניקה שיש לה את הכוח להגדיל את שיעורי מעורבות המודעות עד 400 אחוז.

בכנות, זה לא מוזר לעסקים לחשוב שהצרכנים, שנוחתים בחנות המקוונת שלהם, לא רק שישלימו את מחזור הרכישה בהתחלה אלא גם יישארו לקוחות נאמנים..

עם זאת, הדבר אינו המקרה:

 • מבקרים מסוימים עשויים לבקר באתר, לדפדף מעט ואז לצאת.
 • חלקם עשויים לעבור רק בבלוג.
 • בנוסף, חלקם עשויים להכניס מוצרים לעגלת הקניות, ואז יוסחו דעתם ולעזוב אותם. (אאוץ, עגלות נטושות!)

כאן נכנס למיקוד מחדש – כדי לעזור ללקוחות הפוטנציאליים לבקר באתר שלך לעתים קרובות יותר ולקנות יותר ממה שאתה מוכר.

איך עובד מחדש מחדש?

מיקוד מחדש הוא אסטרטגיה שיווקית ממוקדת יתר. הוא עוקב אחר כל פעילות הלקוחות הפוטנציאלית, כלומר, כמה זמן עיינו באתר האינטרנט שלך, אילו מוצרים הם הסתכלו, האם הם חזרו פעם שנייה. הנתונים שנאספו עוזרים לך להישאר במכ”מים של אותם צרכנים עם מודעות רלוונטיות בזמן ועד לביצוע הרכישה.

בעיקרון, מיקוד מחדש עושה שימוש בטכנולוגיה מבוססת עוגיות וטכנולוגיות פיקסל בכדי לעקוב אחר מבקרי האתר שלך ובעקבות כך למקד אותם מחדש באמצעות מודעות לאחר שהם מקפצים לאתרים אחרים..

מקור – ReTargeter

לדוגמה, אם משתמש A מבלה בגלישה ב- ModCloth, אך אינו קונה דבר ועוזב, חנות החיים המקוונת יכולה להשתמש בעוגיות לצורך מיקוד מחדש של A עם אותם מוצרים שעברו בהם – כמוצג להלן..

retargeting-beginner-guide-2

בטח חווית זאת בעצמך, שם הופצצת במודעות לתצוגה של המוצרים שגלשת בעבר בהם – לא??

שפר את המודעות למותג והגדיל את שיעורי ההמרות באמצעות מיקוד מחדש

האם אתה יודע שמיקוד מחדש מסייע בטיפול ב- 98 אחוז של מבקרים שעוזבים אתר מבלי לבצע רכישה?

לקונים מקוונים שבאים במגע עם מודעות ממוקדות מחדש של מותג יש סיכוי גבוה פי שלוש ללחוץ עליהם מאשר אלה שלא יצרו קשר עם המותג לפני כן. לפי eMarketer, שלושה מתוך חמישה לקוחות מקוונים בארצות הברית בלבד מגדילים את עגלות הקניות שלהם על סמך מוצרים דומים המוצעים במודעות שמגוונות מחדש.

מיקוד מחדש עוזר להפחית את עלות ההופעה ועלות הקליק, משפר את החזר ה- ROI ומוריד את עלויות המיתוג..

אין ספק שמיקוד מחדש משפר את הנוכחות העסקית המקוונת ומושך את הלקוחות הפוטנציאליים ה”מסיחים “כלפיה, ובכך מעלה את שיעורי ההמרה, גבוהים ככל 150 אחוז, אם נעשה בצורה הנכונה!

מיקוד מחדש צריך להיות מכוון למטרה כדי לעבוד בשבילך. רוב התוכניות המוכרות מחדש מתרכזות בשני יעדים עיקריים – הגברת המודעות ו מניעה המרות. בואו נלמד אותם בפירוט:

הגברת המודעות

בהתחשב בכך שרוב הצרכנים אינם מוכנים לקנות כאשר הם מבקרים לראשונה באתר שלך, מיקוד מחדש יכול לעזור להגביר את המודעות לחברה שלך כך שהם יחזרו לקנות אחר כך. כשאתה נשאר על הרדאר של הלקוחות הפוטנציאליים שלך, המוצרים והשירותים שלך נותרו בראשם. וכשהם מוכנים לקנות, סביר להניח שהם יחשבו עליכם.

מניעה המרות

המטרה הסופית של כל פעילות שיווקית היא להביא יותר הכנסות ממכירות, ושיווק מחדש יכול לעזור בכך.

לדוגמה, מיקוד מחדש מבוסס-פיקסל מסייע ללקוחות פוטנציאליים יותר להגיש טפסים מובילים. לעומת זאת, מיקוד מחדש מבוסס רשימה עוזר להגדיל את ההורדות של החומר שלך, הרשמות לסמינרים המקוונים שלך, או אפילו לרכוש ישירות.

הבה נבחן בפירוט את שתי הדרכים בהן מסעות פרסום של מיקוד מחדש מגיעים ללקוחות פוטנציאליים:

# פיקסלים

פיקסל הוא מחרוזת קוד קטנה באתר האינטרנט שלך. כאשר מישהו מבקר באתר שלך, הפיקסל מוסיף קובץ cookie בדפדפן שלו העוקב אחר כל פעילות הגלישה שלו.

בדרך זו הם זוכים לראות את המודעות שלך באשר הן הולכות ובכל מקום שהמודעות שלך יכולות לעלות על המודעות האחרות עם הביצועים הטובים ביותר. מיקוד מחדש מבוסס פיקסלים הוא מיידי, ותוכל גם להגדיר עוגיות ספציפיות לדפים ספציפיים באתר שלך.

retargeting-beginner-guide-3

מקור

עם זאת, אין לך שליטה על מי אתה ממקד מחדש. זה יכול להיות לקוח או מתחרה. אבל הדבר הנפלא במיקוד מחדש על בסיס פיקסל הוא שהוא מיידי. ברגע שמישהו יבקר באתר שלך, הוא יוכל להתחיל לראות את המודעות שלך.

# רשימה

מיקוד מחדש מבוסס רשימה מתמקד ברשימת הלקוחות הקיימת שלך. כל שעליך לעשות הוא להעלות את מזהי הדוא”ל של הלקוחות שלך לפלטפורמת מיקוד מחדש, ואז תציג מודעות ללקוחות עם מזהים תואמים..

צורה של מיקוד מחדש מאפשרת לך לשווק באופן ספציפי לצרכנים שברצונך להמיר. עם זאת, המזהים שהם עשויים להזין בעת ​​הגשת טפסי הקשר שלך עשויים לא תמיד להתאים לזה שהם משתמשים בפרופילי המדיה החברתית שלהם, כך ששיעור ההתאמה של תעודות זהות עשוי להיות נמוך ככל 20%.

נפוצות פלטפורמות למיקוד מחדש נפוצות

שטח האינטרנט כולו הוא הצדפה שלך בכל הקשור למיקוד מחדש. אתה יכול לבחור בין מגוון פלטפורמות כדי להגיע ללקוחות הפוטנציאליים שלך. אבל אלו “שלושת הגדולים”פלטפורמות לוקחות את העוגה:

# רשת המדיה של גוגל (GDN)

זה רשת משתרע על למעלה מ -1,000,000 פלטפורמות, מאפשר לך להפיק מודעות וידאו ב- YouTube וזה הכי טוב שלך אם יש לך חשבון AdWords. כל שעליך לעשות הוא להוסיף את פיקסל השיווק מחדש של גוגל באתר שלך, לעצב את המודעות שלך ולהגדיר את מסע הפרסום שלך.

אם נעשה נכון, זה יכול לעזור לך לפרסם את הפרסומים 10 אחוזים של האינטרנט. בנוסף, אם אתה מציג מודעות טקסט, אתה יכול להשתמש ברשימות שיווק מחדש למודעות חיפוש (RLSA) ולהתאים אישית את תוכן המודעה ואת מילות המפתח שלך לאנשים שביקרו באתר שלך בעבר.

# פייסבוק / אינסטגרם

עם כ -1.3 מיליארד משתמשים פעילים מדי יום, פייסבוק היא עוד פלטפורמה מצוינת למיקוד מחדש. בנוסף, היא מחזיקה באינסטגרם. לכן, תוכלו להריץ מודעות אינסטגרם גם באמצעות פייסבוק.

קל להגדיר קמפיין שמכוון מחדש בפייסבוק.

עם זאת, חשוב לזכור שלא יהיו המרות רבות כמו באמצעות רשת המדיה ברשת, בהתחשב במספר גדול של הסחות דעת שיש למשתמשים במדיה החברתית בעדכון שלהם..

# טוויטר

מיקוד מחדש של טוויטר הפלטפורמה דומה לפייסבוק, וקל להוסיף את הפיקסל שמכוון מחדש בטוויטר לאתר שלך.

retargeting-beginner-guide-5

טוויטר נותרה פלטפורמה שימושית לשיפור המודעות לחברה שלך ולמיקסום החשיפה בקמפיינים שיווקיים חיוניים.

מיקוד מחדש של שיטות העבודה המומלצות שעליך לבצע

כדי למקד מחדש בהצלחה את הצרכנים שביקרו בעבר באתר / בחנות המקוונת שלך, עליך לעקוב למטה.

# קהלי פלחים

סביר להניח כי שיווק מחדש של אותה הודעה לקטגוריות שונות של מבקרים באתר יעבוד. במקום זאת, הגדר קריטריונים שונים (כמו מיקום גיאוגרפי או בילוי בזמן) ופיקסלים שונים בכל דף אתר, כך שתוכל לתת מענה לצרכים ספציפיים באמצעות המודעות שלך..

# הגדר חלונות המרה לצפייה

דרך מצוינת לעזור במעקב אחר ההשפעה בפועל של מסעות הפרסום שלך למודעות למותג היא להגדיר סרטוני המרה לצפייה. אלה מקשרים לקוח שרואה את המודעה שלך להמרה שלהם, גם אם הם מעולם לא לוחצים על המודעות שלך שמכוון מחדש.

# הפעל מודעות מסתובבות

אם אתה כל הזמן חוזר על אותן מודעות בפני קהל היעד שלך, בסופו של דבר עיוורון הכרזות יופיע גם אם היו מעוניינים במוצר שלך מלכתחילה. לכן חיוני להמשיך לסובב את המודעות שלך על סמך האופן בו הקהל שלך מגיב להן. בדיקת A / B מועילה בהקשר זה.

# החלט על תדירות

כדי למנוע להרגיז את הלקוחות הפוטנציאליים שלך עם יותר מדי מודעות, שמור על התדירות הגבוהה ביותר של פרסומות במשך כשבועיים-שבועיים לאחר שהלקוח שלך מבקר באתר שלך. ככל שעובר הזמן הסבירות שהלקוח שלך יחזור יורדת; צמצם את מספר המודעות המוצגות.

# השתמש בקוד צריבה

המשך מהנקודה שלעיל, הוסף פיקסל צריבה לדף התודה שלך או לקופה. באופן זה, לקוחות שכבר רכשו את המוצר שלך או שהשתמשו בשירות שלך אינם נכללים במודעות נוספות של מה שאתה מוכר.

כותב עותק של מודעות לקמפיין מחדש שמכוון מחדש

כעת, לאחר שדיברנו על כל מה שאנחנו צריכים לדעת על הקמת קמפיין שמכוון מחדש, חיוני באותה מידה לדעת ש”תוכן נמכר. “אם העותק של המודעה שלך לא מספיק מרגש, לא תוכל לעסוק לקוחות פוטנציאליים עבור ארוך. בואו ננתח מותגים שעותקי המודעות שלהם מחדש הם מעוררי השראה.

# Expedia

אסטרטגיית המיקוד מחדש של Expedia מבוססת על מילוי הדרישה הדחופה של הצרכן. בדוגמה זו, חברת הנסיעות מחזרת מחדש את האורח באמצעות מודעת פייסבוק ומשתמשת בתמונת נוף אטרקטיבית המכה באופן מיידי באקורד עם המשתמש..

ה- CTA “ספר עכשיו” הוא פשוט והוא מעניק תחושה של דחיפות!

אז האם אתם מחפשים באופן פעיל אתר נופש בחוף לבלות בסוף שבוע ארוך? אל תדאגו – Expedia כיסתה את “מכירות הפלאש!” “הזמנות ברגע האחרון” ו- “50 אחוז מבצעי הנחה.”

retargeting-beginner-guide-6

# Freshdesk

האם אתה מוטל למצוא מערכת דסק עזרה חדשה עבור הצוות שלך?

Freshdesk הוא הפיתרון לבעיה שלך! על ידי הדגשת היתרונות העיקריים של הלקוחות: “תוכנת התמיכה הפשוטה ביותר בתמיכת לקוחות בעולם” ו- “מהימנים על ידי יותר מ -30,000 חברות”, התוכנה מבצעת אסטרטגיית מיקוד מחדש המתמקדת בבניית מודעות למותג..

למרות שהעתק ה- CTA של Freshdesk “ניסיון חינם למשך 30 יום” אינו יוצר תחושת דחיפות, העתק הבאנר הכולל מקיף את תמצית התוכנה, מה שגורם לאינדיקציה של הצרכן המבולבל לחזור לאתר ולהירשם בחינם ניסוי.

retargeting-beginner-guide-8

# שפן נסיונות

כלי פופולרי ליצירת סקרים מקוונים, ל- SurveyMonkey למעלה מ- 20 מיליון לקוחות, כולל פייסבוק, סיילספורס וסמסונג. איך מחליפים מחדש לקוחות פוטנציאליים? על ידי הדגשת התועלת העיקרית של הלקוחות שלהם, כלומר תובנות אמינות.

מדוע עסקים מבצעים סקרים? להשיג נתונים חדשים ולקבל החלטות טובות יותר על בסיסם. זה מה ש SurveyMonkey’s אסטרטגיות מחדש של בנקים על -!

retargeting-beginner-guide-7

העתק הבאנר עושה שימוש בביטויים כמו “בחינם”, שתופסים מייד את העין. ה- CTA שלה הוא העניין והישיר ומבקש מהצרכן לנקוט בפעולה, שבמקרה זה היא “לחץ כאן”.

כלים המציעים שירותי מיקוד מחדש

אם ברצונך למקסם את מאמצי השיווק מחדש, אולי כדאי לך לשקול להשתמש בכלים המאפשרים לך להגיע לאתרים נוספים ברשת ולעזור לך לייעל את מסעות הפרסום שלך למיקוד מחדש ממרכז שליטה יחיד..

# ReTargeter

זה המושלם כלי אם האתר שלך מקבל תנועה טובה (הכלי מיועד לאתרים עם יותר מ 30000 מבקרים ייחודיים בחודש) ואם אתה יכול להרשות לעצמך את התשלום הכבד. אתה יכול לגשת למספר אדיר של אתרים ולהתאים אישית את קהל היעד שלך כרצונך.

retargeting-beginner-guide-9

# קהל מושלם

זה כלי מאפשר לך לשמור על דברים פשוטים. כל שעליך לעשות הוא להוסיף קוד כלשהו לאתר שלך, ליצור כמה רשימות צרכניות יעד, וליצור כמה מודעות, וקהל מושלם יעשה את השאר. עם זאת, כלי זה מציע לך שליטה בסיסית בלבד על פעולות המודעות שלך.

# AdRoll

AdRoll הוא אחד השמות המובילים במרחב המיקוד מחדש, והמינוי איתם נותן לך גישה ל -98 אחוז מכל אתרי האינטרנט ברשת. בעוד שהם אפשרות יקרה, השירות שלהם קל לשימוש ומעניק לך החזר ROI מצוין.

רגע, יש עוד …

אל תשכח משיווק בדוא”ל.

שליחת דוא”ל נחשבת עדיין כפלטפורמה להמרה גבוהה להגעה לקהל היעד; למרות הרעש הדיגיטלי, המדיה החברתית הצליחה ליצור בשנים האחרונות.

אם ברצונך לשפר את החזר ה- ROI של העסק שלך באמצעות אימיילים, אז אידיאלי להשלים קמפיין שיווקי הדוא”ל המגיב לנייד באמצעות מיקוד מחדש. בתרחיש כזה, תוכלו לכוון מחדש את הצרכנים שלא רק מבקרים באתר שלך אלא גם מנויי הדואר האלקטרוני שלך.

מקם שורת קוד בחתימת הדוא”ל או ב- HTML של הדוא”ל. הגש מודעות לכל מי שפותח את הדוא”ל בדפדפן שלו.

אליך

לכן, רק בגלל שלקוח פוטנציאלי עזב את החנות המקוונת שלך בלי לקנות שום דבר, זה לא אומר שאתה לא יכול להחזיר אותם. יצירת קמפיינים מחדש מחדש היא כיף ומחייבת זאת לימוד התנהגות האורח כראוי.

בדיקת A / B בודקת את מסעות הפרסום כדי לברר מה מתאים לך ומה לא.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map