קופירייטינג SEO: יצירת תוכן שגוגל אוהבת

קופירייטינג SEO בעידן המודרני עוסק בייצור תוכן משכנע – כל כך טוב שהוא יכול לקדם את עצמו. ככל שמנועי חיפוש מתפתחים, משתלם להישאר מעודכן בכל מה שקשור לכתיבת עותק ידידותי לקידום אתרים.


אומנות הכתיבה למנועי חיפוש היא תמיד במצב של שטף. יום אחד, דבר שעבד שנים רבות פתאום לא עושה יותר.

זוהי התייחסות לתקופה בה גוגל העבירה את פעולות החיפוש שלהם ל- SSL, מה שאומר שגוגל אנליטיקס לא יכולה עוד לעקוב אחר מילות מפתח נכנסות.

ללא מילות מפתח, אינך יכול עוד להבין אילו ביטויים שולחים מבקרים לפוסטים שלך. כתוצאה מכך, קשה הרבה יותר לכתוב עותק הכולל ביטויים מוגדרים למילות מפתח. למרבה המזל, מותגים רבים קיבלו על עצמם לספק כלי מחקר ומוצרי מילות מפתח.

אבל, קופירייטינג SEO לא נוגע רק למילות מפתח. זה מה שיש בפוסטים ובמאמרים שעושה את כל ההבדל. עם ה הצגת RankBrain וצמיחה קבועה עבור חיפוש קולי – אנו רואים שינוי איטי אך לא סורר באופן בו מנועי החיפוש מפרשים תוכן כתוב.

והדרך היחידה להתמיד היא להסתגל.

המשתמש הוא כעת האלגוריתם

גוגל תמיד ניסתה להבטיח כי התוכן המפורט הוא ספציפי למשתמש. בימים קודמים של SEO, ואפילו לאחרונה כמו לפני 3-4 שנים, ניתן היה לבצע צעדים על ידי משחק רבים מאלגוריתמי מנועי החיפוש.

כעת, הטכנולוגיה של גוגל להבנת התנהגות המשתמשים השתפרה משמעותית. וישנו שינוי משמעותי – כזה ששוקל את התנהגות המשתמש – בדפים שלך – כסימן דירוג מרכזי.

אלגוריתם RankBrain רוצה לדעת אם משתמשים נוחתים בדפים המספקים תשובות הכרחיות:

 • האם תוכנו של אתר זה כתוב בנימה רשמית או נינוחה?
 • האם עמוד זה עונה על שאלה ספציפית בפורמט תמציתי?
 • כמה זמן משתמש מבלה בדף לפני היציאה?
 • האם המבקרים מקיימים אינטראקציה עם אלמנטים מחוץ לאזור התוכן?

בסך הכל, RankBrain של גוגל ימשיך לחפש אחר סיבה לדרג את הדפים שלך גבוה יותר.

איך פועל המוחכיצד פועלת RankBrain? צילום: מנגולס

מבקרים חוזרים, מעורבות עקבית, איתותים חברתיים, תשובות עם זנב ארוך וביצועי אתר – כולם תורמים לשיפור הדירוג.

השאלה היא, איך כל זה משפיע עליך כקופירייטר? האם יש משהו שאתה צריך לעשות אחרת כדי להשיג תוצאות SEO טובות יותר?

והתשובה היא, כן. אתה יכול אופטימיזציה של העותק שלך לעמוד בסטנדרטים של RankBrain ואלגוריתמים אחרים של מנועי חיפוש.

מס ‘1: כיצד לבצע: קטעי טקסט מוצעים & תשובות

קטעי טקסט ותשובות מוצעים קיימים כבר לא מעט זמן. הרעיון פשוט. גוגל סורקת את התוכן שלך לפי המבנה שלו, ויוצרת אוטומטית קטע מוצג שיכול לתאר את כל הכותרות ואת כותרות המשנה. התמונה למעלה היא דוגמה ל קטעי טקסט מוצעים בעבודה.

ובמקום לחשוב שעליכם להתמזל מזל ולהשתתף בתכנית, אתם תצליחו להיות הרבה יותר טובים על ידי הכנת המאמץ הנדרש בכדי להפוך את הפוסטים שלכם לחביבים ותשובות.

מהן התשובות המוצגות?

איך תאי המוח מתים - גוגל עונה

התשובות המוצגות של גוגל הופכות יותר ויותר לדפי התוצאות של מנועי החיפוש. עד כדי כך שבחיפוש באמצעות מכשיר סלולרי אתה שוכח מהר שיש לך חוויה של גוגל. הדרך בה זה עובד כרגע היא שברגע שתצפו בתשובה אחת, יתווספו עוד כמה תשובות. והרשימה רק ממשיכה לצמוח.

אבל, השאלה היא, איך אתה מוצג בקטעי התשובה של גוגל?

והפתרון הוא די קל; צריך לכתוב בצורה שנשמעת כתשובה המתנגדת לשימוש בז’רגון מכירות.

כמו כן, אחת מהשיטות של גוגל לבדיקת מבנה היא ניתוח דפים עבור כותרות, כותרות משנה וכל אחת מהן מודגש קטעי טקסט ופסקאות. זה מצביע על מנועי החיפוש כי לתוכן יש חשיבות חיונית בהקשר נתון.

אתה יכול להשתמש בכלי כגון SEMrush כדי לפקח אם התוכן שלך מוצג בקטעי התשובה.

מס ‘2: משוכלל עם מילות מפתח בעלות זנב ארוך

באופן אידיאלי, כל עמוד באתר שלך בנוי סביב הרעיון של מילת מפתח ספציפית. עם זאת, מרבית העסקים מכוונים למילות מפתח של ראש יבש, חבורה של ביטויים פופולריים שיש להם נפח חיפוש גבוה, אך שיעור קליקים נמוך בדוגמאות בעולם האמיתי..

מלבד זאת, הדירוג של מילות מפתח בעלות נפח גבוה הוא קשה, ולעיתים קרובות יותר מאשר לא, התנועה שתקבל בתמורה היא דקה בלי פוטנציאל מכירות רב.

אז, היכנסו לעולם של SEO בעל זנב ארוך.

SEO עם זנב ארוךמה זה קידום אתרים ארוך-זנב? צילום: הויפי

מטרת קידום אתרים עם זנב ארוך היא לספק תשובות לשאלות החורגות מבחירת מילות המפתח הבסיסית שלך.

כדוגמה, אם העסק שלך עוסק ב”אבזרי יוגה “, אז כיצד תוכל להרחיב את ביטוי המפתח הזה כך שיכלול פרטים ומידע נוסף?

האם “האביזרים” יכולים לעזור במשהו אחר מלבד שיפור גמישות היציבה? האם אנשים היו מדווחים על מקרה שימוש ספציפי בו אבזר עזר לשפר את רווחתם?

כל אלה דוגמאות אמיתיות לשיפור העותק שלך באמצעות מילות מפתח תמציתיות בעלות זנב ארוך. ואם אתם מתמודדים עם מילות מפתח נוספות בעלות זנב ארוך, אז השלמה אוטומטית של גוגל היא תמיד מקום מצוין להתחיל בו.

חיפוש מילות מפתח עם זנב ארוך של גוגלהשתמש בתכונת ההשלמה האוטומטית של גוגל כדי ליצור רעיונות למילות מפתח פוטנציאליות בזנב ארוך.

לאחר שתתחיל לראות הזדמנויות אפשריות למילות מפתח בעלות זנב ארוך, התחל להוסיף אותן לפוסטים שלך. ארוג תוכן נוסף – או צור פוסט חדש לחלוטין – על סמך הממצאים שלך. בנה חלקי תוכן נוספים באופן הנותן תשובות ובהירות מעמיקות.

ואם כבר מדברים על עומק, זה מביא אותנו לפרק הבא שלנו כיצד להפוך לקופירייטר SEO טוב יותר. או לפחות מישהו שלא סתם כותב לטובת אלגוריתם.

מס ‘3: זה לא מספיק אינפורמטיבי

ראית את זה. זה בכל מקום. עותק בסיסי & הדבק רשימות שמרגישות כוחניות הן נקודת מבט מוחלטת להתבונן בהן וכמעט לא מספקות את ההבטחה לערך.

ברוב המקרים, אין שום דבר רע בלהיות אינפורמטיבי. לפחות אתה שומר על מאמצי התוכן שלך בחיים. וכל עוד אתה כותב את זה בעצמך, אז לא אמורים להיות סוגיות כלשהן.

אבל קופירייטינג למטרות קידום אתרים כמעט ולא קשור לאינפורמטיבי.

במובן מסוים, קופירייטרים טובים הם לוחמים אמיתיים מעולם SEO. כתיבת פוסטים ומאמרים מורחבים, מנסה תמיד לכלול את המחקר העדכני והטוב ביותר שקיים. מנסה תמיד לספק מספיק תוכן מספיק כדי שהקוראים לא יצטרכו להקליק אתר אחר.

אורך הודעה 001מה אורך התוכן האופטימלי? כמה זמן צריכים להיות פוסטים בבלוג שלך? מה ספירת המילים האידיאלית עבור SEO? אלה שאלות שרבים מהבלוגרים והמשווקים שואלים את עצמם.

בארבע השנים האחרונות אורכו הממוצע של פוסט בבלוג נע בין 800, 1,000, ל -1,200 מילים.

ברור שתוכן ארוך טווח מניע תנועה ומייצר לידים נוספים. עם זאת, תוכן 10X אינו עוסק אך ורק ביצירת מאמרים ארוכים. אל תתחיל לפרסם מאמרים LONG בכל נושא שאתה כותב. המטרה שלך היא לספק חוויה מדהימה לקהל שלך ולשרת את כוונת הקהל שלך. – צ’ינטן זלאני

וזה בעיקר קשור לעובדה שהקוראים רוצים למצוא את כל התשובות שלהם בפוסט יחיד. כפי שמראה הגרף למעלה, פוסטים ארוכים יותר מקבלים פעילויות אורגניות בהרבה מאשר פוסטים עם <600 מילים.

טייק המפתח: כתוב קטעים ארוכים יותר עם כוונה טובה יותר. התחפר עמוק בנושא שלך ועצב את התוכן בהתאם.

מס ‘4: שמור את הקוראים לאורך זמן

גוגל מתעקשת להשתמש בבזבוז זמן בדף כגורם דירוג. ובכנות, זה הגיוני.

האם לא היית מעדיף שהתוכן שלך ידרג גבוה מכיוון שהוא בנוי בצורה כל כך טובה על ידי מתן ערך רב?

למרות ש- SEO כפרקטיקה תמשיך להתקיים עוד עשרות שנים, SEO בלבד לא יכול לגרום למשתמשים להישאר בדפים שלך.

למרבה המזל, ישנן כמה דרכים בהן תוכלו להבטיח שמשתמשים יתנהלו לאורך תקופות ארוכות יותר.

 • אינפוגרפיה. אינפוגרפיק הוא שילוב של מחקר חזותי, המעורב במצגת נעימה לעין. התבוננות באינפוגרפיקה יכולה להוסיף 10-30 שניות של משך הזמן הכולל בעמוד למשתמש.
 • ציטוטים. אל תפחד לצטט עבודה של מישהו אחר. שלב ניסיון אישי עם אנשים אחרים העובדים באותו תחום.
 • רשימות. הוספת רשימה לתוכן שלך הופכת אותה לסריקה. כמו כן, רשימה עושה עבודה טובה בהרבה במצגת חזותית מאשר אם היית כותב משפטים בודדים.
 • הסברים. בדרך כלל מתווסף הסבר כאשר ברצונך להדגיש פיסת מידע חשובה. בימינו, מרבית פלטפורמות פרסום התוכן המודרניות מספקות את האמצעים ליצירת תיבות הסבר מגיבות.

אם אתה משתמש ב- WordPress אז בדוק את זה משגשגת הובלות ליצור תיבות תוכן עם המרה גבוהה ומרשימות.

 • שמע. ישנם שירותים רבים הזמינים שיכולים להמיר מאמר לפורמט שמע. אם אורך הפוסט הממוצע שלך הוא 5 דקות, דמיין מה הוא יכול לעשות עבור שיעורי מעורבות המשתמשים שלך אם הקוראים שלך יתחילו להאזין לפוסטים שלך בתדירות גבוהה יותר.

מעל לכל, תוכן כנה ואיכותי מקדם מעורבות ארוכה יותר מעצמו.

מסקנה: עשה את שלך

קופירייטינג כותב לכיוון טוב לשנת 2019. גוגל מתחילה להיות חכמה יותר לתגמל תוכן נהדר, והקוראים מתחילים להיות נדיבים יותר בשיתוף תוכן שעוזר בבעיות שלהם..

כקופירייטר, מטרתך לשמור על עקביות ולהמשיך לנתח תוצאות מכל פוסטים שאתה כותב. עם זאת נאמר לנו את מחשבותיך בנושא קופירייטינג לקידום אתרים. אשמח לשמוע באילו שיטות אתה משתמש בשנה הנוכחית כדי למקסם את החשיפה ואת מעורבות התוכן שלך.

תגיות:

 • קידום אתרים

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map