6 פלטפורמות האירוח הטובות ביותר לדוקרים למכולות שלך

מארחים את אפליקציות ה- Docker שלכם בפלטפורמת הענן הטובה ביותר.


Docker הוא כלי קונטיינר פופולרי ב- DevOps. זה מפעיל את היישום שלך בתוך מיכל, משתמש במשאבים מינימליים, ניתן לפרוס אותו מהר יותר, והוא יכול לקנה מידה במהירות.

כשאתה עובד בסביבת ייצור חיה, יתכנו מאה שנות מכולות עגינה שרצות באשכולות מרובים. ניהול כל המכולות עלול להיות כואב. Kubernetes ו- Docker Swarm הם מעט פתרונות לניהול אשכולות עגינה גדולים, אך פתרונות אלה מוסיפים הרבה מורכבות וידע מיומנות..

מדוע לבזבז את המשאבים והזמן המיומנים שלך בניהול מכולות הדוקר כאשר ישנן מספר פלטפורמות אירוח docker שיכולות לטפל בזה. על ידי הורדת כאב ראש לאירוח למומחה, אתה מתמקד בעסקי הליבה שלך.

להלן רשימה של פלטפורמות אירוח הדוקר הפופולריות ביותר שעליכם לקחת בחשבון לניהול מכולות הדוקר שלכם.

Sloppy.io

מרושל הוא מהיר, פשוט ובטוח.

עם Sloppy, אתה יכול להפעיל מספר מכולות עגינה תוך שניות.

Sloppy היא אחת האפשרויות הטובות ביותר לאירוח מכולות דוקר והפעלתן תוך שניות. הפרויקט מוגדר בקובץ JSON.

אתה יכול להשתמש ב- CLI המסופק על ידיהם פקודות המוגדרות לפריסה, תחזוקה ופיקוח של מכולות עגינה. זה מגיע גם עם ה- מבוסס רשת אפשרות ליצור פרויקטים, לתחזק ולפקח על מכולות הדוקר בקלות.

עם Sloppy, יש לך טונות של אפשרויות להשתמש בתמונות עגינה מתמונות ציבוריות במרכז ה- docker. אתה יכול גם להשתמש בתמונות עגינה מכל סוג אחר ציבורי או רישום פרטי. בעת יצירת יישומים באמצעות האינטרנט שלהם, זה יתחיל להמליץ ​​לך על אפשרויות תמונה אוטומטיות לאחר שתתחיל להקליד את שם התמונה.

מיכלים שרצים על תשתית הם מאוד זמין חומרה, כך שאתה לא צריך לדאוג שאף מיכל יירד. הם הופכים את תחזוקת המכולה של Docker לקלה מאוד בעזרת תכונות הפריסה, הגלילה והנפחים המתמשכים שלה. אתה יכול לעדכן את המכולות באמצעות השבתה אפסית כשהם מתחילים מכולות חדשות ועוצרים את המכולות הישנות יותר לאחר שהמכולות החדשות פועלות.

במקרה שיש טעות באחד מהעדכונים שלך, אתה יכול בקלות לחזור לגרסה היציבה הקודמת עם שלוש לחיצות בלבד. הנתונים מאוחסנים כבלוקים, המופצים על פני מכשירים פיזיים מרובים. אז אתה לא צריך לדאוג לאבד את הנתונים שלך בכלל.

אתה יכול צג כל הערכים (שימוש במעבד, תעבורת רשת, שימוש בזיכרון וכו ‘) עם מרווח של 5 דקות. אם יישום כלשהו נכשל, הוא יופעל מחדש אוטומטית לאחר מספר בדיקות רצופות אם הוא עדיין במצב לא פעיל.

זה מגיע גם עם תצורה מראש מופע GitLab לסה”נ מה שיוצר מכולות באופן אוטומטי ברגע שאתה דוחף עדכון קוד.

ג’לסטי

ג’לסטי היא פלטפורמה מרובת עננים שיכולה לארח כלים / מסגרות / יישומים מרובים כמו Docker, Kubernetes, Java, Ruby, Python, JavaScript, Go וכו ‘. היא משלבת פלטפורמה כשירות (PaaS) ומכולה כשירות (CaaS) דגמים.

הפלטפורמה של Jelastic ממנפת טכנולוגיית וירטואליזציה מבוססת מכולות הנקראת וירטואוזו. באמצעות Virtuozzo הוא יכול להריץ מספר מכונות ווירטואליות ומכולות בשרת יחיד.

זמינות רב ענן היא התכונה החשובה ביותר של פלטפורמת Jelastic. אתה יכול לארח את מכולות העגינה בין אפשרויות ענן מרובות (PaaS, Caas)

הוא מספק פתרונות docker מוגדרים מראש באמצעות לחיצה אחת בלבד. אתה יכול לבחור להגדיר מנוע דוקר עצמאי, או להפעיל אשכול נחילים של דוקר. זה מגיע עם צריכה מבוססת מחיר סבירה, המאפשרת לך לשלם רק לפי השימוש באמצעות א תשלם כשתצא מודל תמחור.

ממשק המשתמש הוא כל כך פשוט עד כדי הגדרת סביבות ייצור, בדיקה, ייצור בכמה לחיצות תוך שניות.

אירוח Jelastic Docker

Jelastic יכול לבצע סולם באופן אוטומטי אנכית או אופקית, בהתאם לדרישותיכם.

אלה עוד כמה נקודות עיקריות:

 • ממשק משתמש ידידותי עם גישה ל- ssh
 • מספק ממשקי משתמש שונים גם למפתחים וגם למנהלי מערכת
 • תומך בשירותי מיקרו ויישומים מדור קודם
 • פריסת השבתה אפסית עם חלוקת תנועה אוטומטית

קמאטרה

קמאטרה היא פלטפורמה נוספת המספקת שרתי ענן לארח, לנהל ולעקוב אחר יישומים.

התמחור מאוד אטרקטיבי. אתה יכול להתחיל את זה החל מ- $ 4 לחודש.

עיקרי הדברים

 • אין נקודת כישלון אחת. 99.95% זמן פעולה מובטח
 • מספק תמיכה טכנית 24 × 7
 • פרוס תשתית ענן בפחות מ- 60 שניות
 • קנה מידה מהיר למעלה ולמטה
 • תמחור משתלם
 • אין תחזוקה לחומרה
 • ללא דמי התקנה, ללא התחייבות, בטל כל עת

אמזון ECS

שירות מיכלים אלסטי של אמזון (Amazon ECS) הוא שירות מכולות הניתן להרחבה עם תמיכה במעגנים. הוא משמש כדי לייצב את היישומים שלך ב- AWS. הוא מספק תאימות חלונות ותומך בניהול מיכלי חלונות.

זה משתמש AWS Fargate שירות לפריסה וניהול של מכולות עגינה. AWS Fargate דואגת להקצאת שרתים, ניהול אשכולות ותזמור; אינך צריך לדאוג לגבי אלה; אתה רק צריך להתמקד בניהול משאבים.

עדכון המכולות לגרסאות חדשות קל מאוד ב- Amazon ECS. כל שעליך לעשות הוא להעלות את הגדרת משימת היישום של גרסה חדשה ב- ECS; זה יתחיל מכולות חדשות עם תמונה חדשה ויעצור את המכולות הישנות יותר. מכולות נרשמות ומנותקות באופן אוטומטי.

מפת ענן AWS עוזר ל- Amazon ECS לגלות ולחבר מכולות אחד עם השני. זה עוזר להגדיל את זמינות היישומים. זה תומך בשניהם מונוליטי ו ארכיטקטורת שירות מיקרו, כך שהוא יכול לייצר יישומים באף אחד מהארכיטקטורות.

אתה משלם רק עבור המשאבים שבהם אתה משתמש.

להלן מספר תכונות נוספות:

 • מספק אבטחה באמצעות Amazon IAM ו- Amazon VPC
 • מפעיל מקרים ספציפיים של אמזון EC2 לייעול העלות
 • זה יכול בקלות להכיל מודלים של למידת מכונות לאימונים ולהסיקות
 • שילוב בקלות עם שירותי AWS

הוא משתמש במספר שירותי AWS אחרים כמו AWS CloudWatch לצורך פיקוח, AWS ELB לאיזון עומסים וכו ‘.

מיקרוסופט תכלת

מיקרוסופט תכלת הוא ספק שירותי הענן השני בגודלו אחרי AWS. Azure מספקת גם שירותים לארח מכולות של דוקר בפלטפורמה שלה.

אתה יכול לתזמר את המכולות לרוחב 29 אזורים בענן הציבורי. אתה יכול בקלות להזיז את שלך ASP.NET יישומים על מכלי דוקר תכולים.

Microsoft Azure מציעה שירות Azure Kubernetes (AKS) לפרוס ולנהל אפליקציות מכולות בקלות. Azure Active Directory משמש לניהול זהויות וגישה מתקדמים. באמצעות שירות אפליקציות Azure, אתה יכול גם לפרוס מיכל חלונות מותאם אישית ב- Azure. שוק Azure יש טונות של אפליקציות דוקר מוכנות המתארחות ב- Azure.

שוק התכול

מוניטור Azure עוקב באופן יזום על ביצועי המכולות וזמינותם.

כמה מהתכונות הפופולריות שהיא מציעה:

 • מקיים אינטראקציה עם Docker באופן ישיר המסיר מורכבות וממשקי API נוספים שאינם נחוצים
 • מספק אבטחה בדרג ארגוני להפעלת אפליקציות לינוקס או Windows מודרניות ומסורתיות במיכל docker
 • מעניק הפצה לינוקס בהתאמה אישית לחוויית הדוקר הטובה ביותר
 • תכונה לניקוי עצמי וריפוי למכולות שאינן בשימוש ולא בריאים
 • מפעיל סקריפט לאבחון docker כדי להודיע ​​לצוות התמיכה של הדוקר אם נתקלת בבעיה כלשהי בדוח הבאגים
 • תומך ביישומים ומיקרו-שירותים מסורתיים

HostPresto

HostPresto היא אחת החברות הראשונות בבריטניה שהציעה פלטפורמה ושירותים לאירוח מכולות של dock.

ב- Hostpresto ענן סופר מהיר, אתה יכול ליצור ולהשיק מכולות עגינה במהירות ובקלות. במקום להשיק ולנטר את מכולות הדוקר שלך, אתה יכול להתמקד בדברים חשובים אחרים כמו תכנון קיבולת, הקצאת משאבים.

בהתאם לדרישות המשתמש שלך, אתה יכול להפעיל מכלי עגינה ולקנה מידה בקלות. זה גם עוזר להאיץ את הפיתוח שלך בכך שהוא מאפשר לך לדחוף לעדכוני קוד על מכולות הדוקר לעיתים קרובות. בכל פעם שחבר חדש יצטרף לצוות, הוא / היא רק צריכים לפתוח מיכל דוקר פיתוח, וזה יהיה מוכן תוך שניות בשבילו להתחיל בעבודות הפיתוח..

מסור צוות התמיכה בבריטניה זמין עבורך כדי לסייע לך בשאלות שלך. אם אתה באזור בריטניה, אירוח מכולות ה- Docker שלך ב- HostPresto הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר.

HostPresto מספק ערבות 30 יום הכסף בחזרה אם אינך מרוצה מהשירות והתמיכה שהתקבלו. כמו כן, זה נותן רוחב פס בלתי מוגבל ליישום המכולה ללא תשלום נוסף לשימוש.

סיכום

זו החלטה חכמה לארח את מכולות הדוקר בכל אחת מפלטפורמות האירוח של הדוקר ולשכוח מההשקה, הפריסה והניהול של המכולות..

תגיות:

 • דוקר

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map