6 פלטפורמת אירוח אתרים הטובה ביותר בחינם

“הדברים הכי טובים בחיים הם בחינם”, משיר השיר. זה אולי לא המקרה של ספקי אירוח אתרים, אך בטוח שישנן אפשרויות די טובות שעולות שום דבר, או קרובות מאוד לחופש.


מאז הימים הראשונים של האינטרנט כולו, היו תמיד דרכים לפרסם תוכן להמונים מבלי לשלם אגורה. דרכים אלה השתכללו במהלך השנים, והיום תוכלו לפרסם אתרים מעולים, אפילו עם מראה מקצועי, בחינם לחלוטין.

חשוב על פלטפורמות בלוגים פתוחות, כמו וורדפרס, הבלוגר של גוגל, או Tumblr. או פלטפורמות ליצירת דפי אינטרנט, כמו וויבי או Wix. אתה יכול לבחור אחת מהאפשרויות הללו כדי ליצור ולתחזק את האתר שלך בלי להשקיע דולר. וגם ללא צורך ללמוד על תכנות, שרתי אינטרנט, לינוקס או כל חומר חנון אחר.

אבל מה אם אתה חנון, ואתה רוצה להיכנס לחומר החנון הזה? מה אם אתה באמת רוצה ללכלך את הידיים שלך עם כמה משימות ניהול Linux, עם תצורת שרת Apache, עם ניהול מסד נתונים של MySQL? ובכן, תוכלו גם לעשות זאת מבלי לשלם כלום, ולנהל אתר חי כמו מקצוען.

לפני שנתחיל לבחון, בואו נבהיר משהו: כל הפלטפורמות החינמיות – אפילו Weebly או Wix – מציעות שירות חיוני, וגורמות לך לשלם עבור כל מה שתרצה נוסף על כך. שקול למשל שמות תחום. כמה פלטפורמות חינמיות פשוט לא מאפשרות לך להשתמש בדומיין ברמה העליונה משלך – הן מאלצות אותך להשתמש בשלהן, ומציעות לך לבחור תת-דומיין זמין; אלא אם כן אתה משלם. אז תשכחו להשתמש בשם הדומיין המגניב אותו הגשתם במהלך לילה ללא שינה.

אישור SSL / TLS הוא תכונה נוספת שאולי תצטרך להוריד אם אינך רוצה לשלם. זה יכול להוות אי נוחות מכיוון שמנועי חיפוש מעדיפים אתרים המשרתים את התוכן שלהם באמצעות חיבור מאובטח, ואם לא תיישם SSL, האתר שלך לא ימצא דירוג טוב בתוצאות החיפוש של גוגל (או מנועים אחרים). אבל החלק הטוב הוא שתוכלו להתחיל בחינם, ואם העניינים יתנהלו והאתר שלכם יתחיל לבעוט בו, תוכלו לקנות שירותים נוספים, כמו שמות דומיינים מותאמים אישית ותעודות SSL, לאחר מכן.

רק קח בחשבון שהעלות הכוללת תהיה גבוהה יותר מאשר רכישת שירות מלא מההתחלה. זה המחיר של הימנעות מסיכונים ומשחק בטוח. כעת, עם זאת נאמר, תנו לביקורות להתחיל.

000 וובסט

000 וובסט מופעל ובבעלות הוסטינגר, ספק אירוח אתרים עם תוכניות נוחות מאוד (פחות מדולר בחודש). השירות החינמי מציע אירוח של עד 1 דומיין עם אחסון של 300MB, מסד נתונים MySQL 1, חשבון FTP אחד, תנועה חודשית של עד 3 ג’יגה בייט, וללא מודעות.

אתה מקבל גם בונה אתרים, cPanel ומתקין אוטומטי של וורדפרס, אך ללא חשבונות דוא”ל או תת-דומיינים. לשירות החינמי גם חסר תעודות SSL ותמיכה באמצעות כרטיסים – האפשרות היחידה היא להיכנס לפורומים ולקוות שמישהו יענה על הספקות שלך.

אם אתה מגובה על ידי הוסטינגר, אתה יכול לסמוך על ההבטחה של 99Webhost לזמן ההפעלה של 99% והעובדה שהם נמצאים בעסקי אירוח אתרים בחינם כבר יותר מעשר שנים..

אינסוף חינם

בזמן שאתה גולש אינסוף רשימת התכונות של Free, אתה כל הזמן תוהה, “איפה המלכוד?” התשובה היא פשוטה: אין מלכוד. זהו אירוח אתרים בחינם כמעט ללא מגבלות. פרק זמן.

אתה יכול ליצור חשבון תוך דקות ולהתחיל ליהנות מייד מהיתרונות של שטח דיסק בלתי מוגבל, רוחב פס בלתי מוגבל, עד 400 מסדי נתונים של MySQL (רוב הספקים מציעים לכל היותר 1 או 2), DNS בחינם ו- SSL בחינם. Infinity Free אינה מספקת שירותי רישום תחום, אך אם תרשום את שם הדומיין שלך במקום אחר, אתה יכול לארח אותם בחינם.

על פי בדיקות עצמאיות מדווחים כי אינפיניטי היא האירוח החינמי המהיר ביותר בעולם. והוא מציע זמן עבודה של 99.9%, שהוא אפילו טוב יותר מכמה שירותי אירוח אתרים בתשלום. כדי לאכלס את השרת המארח בחינם שלך עם סקריפטים ויישומים, אתה יכול להשתמש במתקין התסריטים האוטומטיים Softaculous. זה מאפשר לך להתקין מעל 400 סקריפטים, אפליקציות ומנהלי תוכן כמו וורדפרס, ג’ומלה, דרופל, ועוד, רק עם כמה לחיצות.

אם האתר שלך ממש מצליח ואתה זקוק לתכונות נוספות, יותר כוח שרת, או תמיכה 24/7, תוכל לשדרג לתכנית בתשלום מאת iFastNet Premium Hosting, הספונסר הראשי של Infinity Free. התוכניות כוללות Cloudflare Railgun, גישה לדוא”ל IMAP / POP / SMTP, תמיכה מלאה ב- PHP, ניהול DNS מלא ותכונות מפתחים כמו תמיכה בפרל / פייתון / רובי און ריילס, גישה ל- MySQL מרחוק ועוד. התוכניות מתחילות ב -3.99 דולר לחודש, וזה לא הרבה השקעה.

חלל הפרסים

דקות אחרי שתיצור חשבון ב- AwardSpace, יהיה לך שרת משלך עם אחסון SSD של 1 ג’יגה-בייט ואתר עליו, שנבנה עם הבחירה שלך ב- Zacky Builder Website, WordPress או Joomla. מבלי לבזבז כסף, יהיה לך מסד נתונים MySQL אחד, רוחב פס חודשי של 5 ג’יגה-בייט, זמן עבודה 99.9% ושם תחום עם סיומת מסורבלת משהו.

אמנם אין SSL בחינם, אבל אתה מקבל חזית cPanel סטנדרטית בה אתה יכול לנהל הכל, ואפילו לקנות שירותים נוספים שתרצה, החל מתעודות SSL שונות וכלה בשרתים פרטיים וירטואליים..

כאשר נפח האתר שלך גדל, אם מבחינת התוכן שפורסם או כמות התעבורה שהוא מקבל, רוחב הפס החודשי של 5 ג’יגה-בייט או נפח האחסון של 1 ג’יגה-בייט עלולים להתחיל להרגיש קצת מאופקים. אם זה יקרה, תוכלו לעיין בתוכניות האירוח המובחרות שיש ל- AwardSpace להציע. התוכניות מציעות – במחיר סביר – שטח אחסון ורוחב פס ללא הגבלה, מסדי נתונים רבים יותר, כתובות דוא”ל וביצועים נוספים בסך הכל. הם מספקים גם תמיכה 24 שעות ביממה ומספר נוח של ביקורים מקסימליים בחודש – 15,000 לתכנית ברמת הכניסה ו -150,000 למדרגה העליונה.

לתכניות הפרימיום של AwardSpace יש מחירים נוחים להפליא, אך יש להזהיר שהם תקפים לשנת השירות בלבד – תג המחיר עולה מעט לאחר יום הולדתו הראשון של אתר האינטרנט שלך..

אזור אירוח אתרים בחינם

החבר’ה האלה התחילו להציע אירוח אתרים בחינם בשנת 2005 ועושים זאת ללא הפרעה מאז, כך שהם מבטיחים לבעלי חשבונם כי האתרים שלהם לא ייעלמו בין לילה. שירות אירוח אתרים מתוחזק על ידי מתנדבים שמעריכים כשאתה משדרג את חשבונך לאחת מהתכניות ששילמו באמת או כשאתה רק מודה להם על כך שהם נותנים שירות זה בחינם.

שירות אירוח אתרים בחינם עמוס בתכונות, כגון תמיכה ב- IDN (שם דומיין בינלאומי), אירוח מהיר באמצעות שרתים ייעודיים עם ריבוי מעבד ו- SSDs, Uptime של 99.8%, שטח של 1,500 מגה-בייט, תנועה לא מדודה, אפאצ’י, PHP, עד 3 מאגרי נתונים של MySQL המופעלים על ידי MariaDB, גיבויים יומיים ולוח בקרה מחוספס (סליחה, אין cPanel בחינם). השירות חסר גם בונה אתרים והתקנה בלחיצה אחת, כך שאתה בעצמך למשימות אלו.

ברשימת התכונות ישנו פריט שאומר “אין מודעות לאתרים חדשים”. המשמעות היא שהם לא מציבים מודעות באתרי רוחב פס נמוך, וזה נשמע הוגן מספיק. כאשר האתר שלך זוכה למבקרים רבים, הנסיעה בחינם מסתיימת, ואתה משלם עבור שדרוג או שהמודעות מתחילות להופיע בדפים שלך..

FreeHostia

FreeHostia’s תוכנית אירוח אתרים “שוקולד” (כן, זה השם של התוכנית החינמית; לתוכניות אחרות יש שמות כמו “Wildhoney”, “Supernatural” וכו ‘) מאפשרים לך ליצור אתר למראה מקצועי באמצעות מתקין היישומים שלו בלחיצה אחת. להשיג ג’ומלה, וורדפרס, PrestaShop או 50 יישומי אינטרנט אחרים PHP.

תוכנית השוקולד מציעה עד 5 דומיינים מתארחים, שטח דיסק של 250MB, תנועה חודשית של 6 ג’יגה-בתים, מסד נתונים של MySQL (עם אחסון של 10MB של DB) ושלושה חשבונות דוא”ל. FreeHostia משתמש בפלטפורמת אשכול מאוזנת המאומצת במרכז נתונים הממוקם ב- Steadfast, שיקגו, ארה”ב. תשתית זו מספקת את הסביבה הפיזית הנחוצה כדי לשמור על השרתים פועלים מסביב לשעון.

אירוח חינם

FreeHosting התוכנית החינמית מציעה סט תכונות סטנדרטי למדי: נפח אחסון של 10 ג’יגה-בייט, רוחב פס בלתי מוגדר, חשבון דוא”ל אחד ו- cPanel רב-לשוני. זהו ספק אירוח פופולרי מאוד, עם יותר מעשר שנים בעסק ויותר מ 15,000 לקוחות. אם האתר שלך דורש תכונות מיוחדות, אתה יכול לקנות תוספות בתשלום חד פעמי, ותוכנית האירוח שלך נותרה בחינם.

הפער בין התוכנית החינמית לתכנית בתשלום הוא רחב במקצת: מאפס ל- 7.99 דולר לחודש. תכונות פרימיום עשויות להיות שווה לשלם את התשלום החודשי הזה מכיוון שהמגבלות נמחקות ותקבלו שרתים מהירים יותר, אירוח מרובה אתרים, גיבויים אוטומטיים, סטטיסטיקות אינטרנט והגדלת זמן ביצוע PHP, זיכרון ומגבלות גודל העלאה..

האם “בחינם” האפשרות הטובה ביותר?

יכול להיות ש”כמעט בחינם “עדיף, אלא אם כן אינך מצפה ליותר מדי מהאתר שלך. כן, אתה יכול להתחיל בחינם ואז לשדרג לתכנית בתשלום, אך תיאלץ להישאר עם אותו ספק או לבצע הגדרת אתר שלמה, וזה יכול להיות הרבה מאמץ. כפי שאולי ניחשתם נכון לעכשיו, במקרים רבים, הספקים משתמשים בתוכניות החינמיות שלהם כפיתיון כדי למשוך אתכם לאופציות בתשלום שלהם.

הפעלת אתר בחינם זה ממש מפתה, בעיקר מכיוון שהוא גורם לך לחשוב שלא תשקיע שום דבר. אבל אתה תטע: תבלה את זמנך. אם אתה מעריך את זה ואתה מעריך את התוכן שאתה מתכוון להעלות לאתר שלך, לפני שאתה קופץ לאחת האפשרויות החינמיות, קח את הזמן שלך לנתח אותם באופן יסודי.

שקול כמה הם יעלו כאשר האתר שלך יתחיל למשוך מבקרים, ואתה צריך להתייחס אליו ברצינות. והשווה ניתוח זה עם שירותי אירוח אתרים הזולים שבדקנו כאן. אחרי הכל, ייתכן שהדברים הטובים ביותר בחיים אינם חופשיים – פשוט כמעט חינם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map