6 פלטפורמות אירוח רפאים הטובות ביותר עבור העסק שלך

בלוגים מעולם לא היו כה קלים עם מספר רב של אפשרויות שקיימות בימינו. 


אם אתה רוצה לבנות קהל רחב על ידי חינוך ויידע אותו אודות ההצעות העסקיות שלך, בלוגים עדיין מחזיקים את המפתח. טווח הגעה אורגני ממשיך להיות מקור דומיננטי לתנועה, וחברות שבלוג לעתים קרובות עשויות לעשות זאת קבל 97% קישורים נוספים לאתרי האינטרנט שלהם.

אז אם החלטתם להתחיל לבלוג, יש כל כך הרבה אפשרויות לבחירה – וורדפרס, רוח רפאים, ג’ומלה וכו ‘.

אבל איך אתה יודע איזה מהם יעבוד הכי טוב עבורך?

בימינו רוח רפאים תופסת תאוצה מהירה להתגלות כאחת החלופות הטובות ביותר בוורדפרס. הוא מציע פרסום תוכן באווירה לא מסודרת שבה לא תוסח בגלל המון תכונות שאינך זקוק לה. אם אתה רוצה להימנע מהתעסקות עם תוספים הדרושים לתמיכה ב- SEO, שיתוף חברתי, טפסים וכו ‘., נסה רוח רפאים

מה זה רוח רפאים?

אל תיבהל!

רוח רפאים היא פלטפורמת בלוגים עם קוד פתוח.

הוא מתמקד בעיקר בניהול פעילויות מאחורי הקלעים ומפקח על תוכן ופוסטים אחרים. זה משפר את חווית הבלוגים הכוללת, החל מכתיבה ועריכה ועד לפרסום. 

הפלטפורמה משתמשת בסביבת זמן ההפעלה Node.js בכדי להניב ביצועים מהירים מאשר WordPress המשתמשים בקודי PHP מסורבלים. זה חוסך אותך מהסחות דעת של תכונות נוספות העומס על סביבת העבודה, כך שתוכל להתרכז לחלוטין בכתיבה כדי להתחיל ביצירתיות שלך.. 

בואו ונחקור במהירות חלק מהתכונות.

קידום אתרים מובנה ושיתוף חברתי

יצירת תוכן ופרסום זה לא מספיק, לאור התחרות האדירה סביב. הפצת תוכן היא קריטית, ולכן היא מגיעה לזירה רחבה של הקהל כדי להפיק ממנה רווחים. 

שפר את הנראות של הבלוגים שלך באמצעות SEO המובנה שמציע Ghost. שלא כמו WordPress, אינך זקוק לתוספי SEO כלשהם. בנוסף, הוא מציע תכונות שיתוף חברתיות כך שתוכל להפיץ את התוכן שלך בפלטפורמות פופולריות כמו טוויטר, פייסבוק וכו ‘.

Ghost מספקת גם דפי AMP מובנים של Google, Sitemap של XML, תגיות קנוניות, מיקרו-פורמטים, כתובות אתרים מותאמות, תגיות לפייסבוק גרף פתוח, תמיכה בכרטיסי טוויטר וסימון סמנטי.. 

ביצועים מהירים יותר

Node.js הוא מחסנית טכנולוגית מהירה ומהירה המפעילה את Ghost. כתוצאה מכך היא מציעה ביצועים מהירים יותר פי 19 לעומת WordPress. זה מרמז כי לכל תגובה של WordPress, Ghost יכול להגיב ל -19 בקשות. מכאן שהוא משפר את ה- SEO ומקדם את מעורבות המשתמשים בסמארטפונים. 

שילוב מאוחד

רוצה לשלב את הבלוגים שלך עם זרימות עבודה וכלים אחרים?

רוח הרפאים כיסתה אותך!

אתה יכול לשלב את זה בכלים כמו Google AMP, Google Analytics, Slack, YouTube וכו ‘. 

ההצעות שלה הן מעבר לבלוגים בלבד מכיוון שמדובר בממשק API של REST JSON בעל ארכיטקטורה גמישה וחזקה. מכאן שתוכלו להרחיב, להתאים אישית ולשנות אותו בהתאם לצרכים שלכם. 

האם זה CMS ללא ראש?

Ghost עושה שימוש בארכיטקטורת CMS נטולת ראש, כאשר המיקוד הוא כולו על הקלה על זרימות עבודה וממשק ניהולי המוקדש ליצרני תוכן. זה נוגד את ה- CMS המסורתי תוך הדגשת שכבות המצגת, מבנה האתר, העיצוב, התבניות וכן הלאה. 

אימוץ CMS נטול ראש הולך וגובר בקצב מדהים ומוערך פי שניים עד שנת 2021, בעוד 63% מהמשתמשים שלו כבר אוהבים אותו, לפי Contentstack. מכאן שהכללתו ברוח רפאים גורמת לו להתבלט מהשאר ומסמנת את ההתפתחות הבאה של CMS.  

זה מאפשר לך לבחור טכנולוגיה עיצובית שתצטרך, מחולל אתרים או מסגרות אחרות כדי לעצב את שכבת המצגת של בלוג Ghost. אתה יכול לפתח את האתר שלך בצורה חלקה בשפת תכנות כמו Python, Javascript, Swift וכו ‘המסוגלים לבצע בקשות API לאחזור נתונים. 

ההבדל בין רוח רפאים לוורדפרס

אף על פי ששניהם רוח רפאים וגם וורדפרס הם CMS עם קוד פתוח, לשני הראשונים יש יתרון על האחרונים בכל מה שקשור לבלוגים. בעוד שוורדפרס עוזרת לבעלי אתרים לתכנן ולתת מענה לצרכים של כל אתר האינטרנט שלהם, Ghost מספקת אך ורק כלי בלוגים מקצועיים לרכיבה חלקה על גלי ניהול התוכן שלך..

אם אתה רוצה פלטפורמה שתנהל את צרכי האתר שלך והפרסום היא רק דרישה נוספת עבורך, וורדפרס עשויה להספיק. אבל אם אתה מפרסם כנה שרוצה לחצות את הרעש ולחפש פיתרון מאובטח וביצועים גבוהים לכל צרכי הפרסום שלך, רוח היא הדרך!

רוח חינם ניתן להוריד ולהשתמש בה. אתה יכול להשיג את ה- VM של הענן לבחירתך ולהגדיר את עצמך. עם זאת, הדבר דורש כישורי ניהול שרת ותחזוקה רציפה. אפשרות נוספת היא לשכור א פרילנסר להגדיר עבורך. 

אבל, אם אתה לא רוצה לבזבז זמן בניהול פלטפורמת Ghost בעצמך, אתה יכול ללכת על פלטפורמת אירוח מנוהלת. בואו לחקור אותם.

רוח רפאים

האם ידעת שגם רוח רפאים מציעה פיתרון אירוח?

זה נכון. אתה יכול להשתמש בפלטפורמת האירוח שלהם כדי להפעיל את הבלוג ואתר הרוחות שלך.

ניחן בטכנולוגיות פרסום מתקדמות, רוח רפאים היא פלטפורמה רבת עוצמה שתעזור לך להקים עסק משתלם. מבלוגים ועלוני מידע ועד תשלומים וחברות, פיתרון הפרסום בקוד הפתוח כיסה אותך!  

הוא מציע כלים ותכונות מודרניים המיועדים להתאים לדרישות עתידיות. העורך העשיר שלה עם סביבה מוכרת מספק חווית כתיבה שאין שני לה. אתה יכול לכלול בצורה חלקה חסימות דינמיות בתוכן שלך, כגון תמונות, קטעי וידאו, הטמעות ו- Markdown. בעזרת תכונת תיוג חזקה, אתה יכול לסווג את התוכן שלך ואת הניתוב הדינמי כדי לבנות את האופן שאתה אוהב. 

קבעו את התוכן שלכם באמצעות לוח השנה העריכה שלו להגדרת תאריך ושעה לפרסום. מינוף קידום אתרים מובנה, מטא נתונים אוטומטיים, תגים קאנוניים ו- Sitemap של XML יחד עם טעינת דפים מואצת. הפץ את התוכן בפייסבוק, בטוויטר וכו ‘בכדי לזכות לנראות רבה יותר ולשלב את האתר בכלים המועדפים עליך.  

Ghost מציע אבטחה ברמה התעשייתית עם הסמכת SSL, יישומים מבודדים, הגנת ספא ​​וחומות אש כדי למנוע הפרת אבטחה אפשרית. 

FastComet

דלק את העסק שלך FastComet לשתף את הכתיבה היצירתית שלך עם העולם. יהיה זה ביצועים או תכונות; הפלטפורמה אף פעם לא מפסיקה להדהים! הוא מציע גם העברת דומיינים בחינם, והתהליך הכולל קל ומהיר.

FastComet הוא ספק אירוח SSD המאפשר לך לגשת למסד הנתונים ולקבצים שלך במהירות 300% יותר מפלטפורמות אירוח שאינן SSD. זה גם מספק הגירות בחינם הכלולות להעברת כל הדוא”ל שלך ונתונים אחרים. הרחב את טווח ההגעה לקהל היעד שלך על ידי הפצת תוכן באיכות גבוהה עם Cloudflare CDN בחינם. 

בקר האירוח החזק cPanel מעניק את FastCloud לניהול חשבון אירוח קל ולחץ מהיר ולחץ. בנוסף, שמור על בטיחות הנתונים שלך באמצעות גיבויים בחינם המסופקים על ידם על בסיס יומי או שבועי. אם אתה נתקע באמצע, אל תיבהל! פנה אליהם עם התמיכה הטכנית החינמית שלהם 24/7.

FastCloud מציע אבטחת FastGuard המגנה על האתר שלך מפני פעילויות זדוניות ומודיעה לך מראש. שכבת האבטחה שלו כוללת בידוד בחשבון, הגנה מפני כוח ברוט, קידוד SSL, סריקת תוכנות זדוניות, איתור DDoS וכו ‘.. 

A2 אירוח

ליהנות מהביצועים המלאים בחשמל והאמינות של A2 אירוח לפרסם את התוכן שלך, להפיץ אותו ולנהל את הדרך שאתה רוצה. הוא מארח את אתר Ghost שלך בפלטפורמה היעילה שלו, SwiftServer, ומשפר את מהירות טעינת העמודים שלך פי 20 מהר יותר. 

אפילו עיכוב שני בטעינת העמודים עשוי להשפיע על דירוג SEO שלך, שיעור יציאה מדף כניסה או המרה. אבל עם A2 Hosting תוכלו להשיג ביצועים סופר מהירים יחד עם SSD בחינם. 

A2 Hosting מבטיח 99.9% מהזמן הפנוי על ידי הקפדה על כך שהשרת שלך פועל במלוא מסתובב ומפעיל שיטות סטנדרטיות בתעשייה, מרכזי נתונים ברמה העליונה ואמצעי אבטחה אחרונים. במקרה שתתקל בקשיים, צוות התמיכה הטכנית 24/7/365 קיבל את הגב שלך.

אתה יכול לבחור לארח את אתר Ghost שלך באחד מארבעת מרכזי הנתונים שלהם.

 • מישיגן, ארה”ב
 • אריזונה, ארה”ב
 • אמסטרדם
 • סינגפור

NodeChef

מחפש פלטפורמת אירוח Ghost סבירה אך מקצועית שתתאים לדרישות ניהול התוכן שלך?

נסה NodeChef.

לוח המחוונים של NodeChef מציע ממשק משתמש פשוט להעלאה והסרה של ערכות נושא. תוך התחשבות בצמיחת העסק שלך עם הזמן, הם מספקים תשתית לקנה מידה אוטומטי. לכן, אל תדאגי מההעברת התנועה.

NodeChef מציעה תעודת SSL בחינם, שתוכל לבקש ולהתקין ממרכז השליטה שלך. זה מגבה באופן אוטומטי את הנתונים שלך מדי יום ומציע שרת רב עוצמה המורכב מ- SSD מקומי כדי להבטיח ביצועים ללא תחרות. 

התחל עם NodeChef במחיר הבסיס של $ 10 לחודש ותיהנה מאחסון קבצים S3 של 5 GB, אחסון MySQL בגודל 1 GB, צפיות בדף 100K, מסירת דוא”ל, דומיין מותאם אישית, והתקנה בלחיצה אחת תוך כדי החזקת כל הנתונים שלך. 

DigitalOcean

פרוס רוח רפאים על DigitalOcean בעזרת א אפליקציה בלחיצה אחת.

זה מתחיל ב- $ 5 לחודש.

עם תוכנית זו אתה מקבל מעבד של 1 ג’יגה-בתים / 1, 25 ג’יגה-בייט SSD, העברת TB 1. מתאים לך להבין כיצד רוח פועלת בהצגת כתביך היצירתיים ולשתף אותם עם העולם. עם זאת, ברגע שאתה מכיר את זה, אתה יכול לבחור בתוכניות גבוהות יותר כדי להפיק ממנו את המרב.

Google Cloud

מינוף ביצועים מעולים ואבטחה על ידי השקת Ghost שאושרה על ידי Bitnami ב- Google Cloud.

ביטנמי מאשר את האותנטיות והביטחון של כל התמונות בהן תוכלו להשתמש באתר האינטרנט שלכם. זה גם מבטיח שהתמונות נארזות בשיטות סטנדרטיות בתעשייה והן מעודכנות להשגת ביצועים טובים יותר. 

ל- Google Cloud יש מרכזי נתונים גלובליים המאפשרים לך לבחור לארח את הבלוג שלך קרוב למשתמשים הממוקדים שלך.

סיכום

רוח רפאים באה לידי ביטוי ברעיון להציע חווית ניהול תוכן חלקה לטובת עסקים מודרניים. פרסם תוכן באיכות גבוהה דרך כל אחת מפלטפורמות אירוח Ghost שהוזכרו לעיל והיה מוכן לאתר את ההבדל החיובי בנוכחותך, במיתוג, במכירות ובהכנסה המקוונת שלך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map