7 פלטפורמת האירוח הטובה ביותר של ג’נקינס עבור ארגונים קטנים ובינוניים

תן לפלטפורמה הבאה לארח את הג’נקינס שלך, כך שתתמקד בבנייה ופיתוח.


אם אתה מפתח או ב DevOps, זה מאוד לא סביר שלא שמעת עליו ג’נקינס.

זהו כלי אוטומציה של קוד פתוח שיסייע בשילוב מתמשך ובהמשך המסירה במחזור התוכנה. ישנם כמה תוספים העוזרים לך בבניית הקוד או פריסתו, אוטומציה של הדברים. ניתן להתקין ג’נקינס במערכת הפעלה מבוססת Windows, macOS או UNIX.

Continuous Integration (CI) הוא תרגול לפיתוח תוכנה בו המפתחים יכולים לדחוף את הקוד שלהם למאגר מספר פעמים ביום. ג’נקינס הוא הכלי הנפוץ ביותר לשילוב מתמשך. ג’נקינס ממלא תפקיד חשוב מאוד בהפעלת צינורות CI / CD. זה בונה את הפרויקטים ברציפות ומספק אותם על ידי שילוב עם טכנולוגיות בדיקה ופריסה.

אני יכול לומר שג’נקינס הוא הכלי החשוב ביותר במחזור החיים השלם של DevOps. לכן, חיוני לארח את ג’נקינס בפלטפורמה אמינה. הפעלה וניהול בעצמך יכולה להפוך לתהליך קדחתני מאוד, במיוחד כשאתה מתחיל לשנות את גודל הגודל ויש לך כמה מבנים לטפל בהם. ישנן מספר אפשרויות של פלטפורמות אירוח בחוץ עבור ג’נקינס, שתוכלו למנף.

אם אתה חידוש וסקרן ללמוד ג’נקינס, אז עיין בקורס המקוון הזה.

אם זה רק שאתה זקוק לג’נקינס, ייתכן שתתקין במחשב המקומי שלך ויבצע את העבודה. עם זאת, כשאתה עובד בצוות או שאתה מעוניין לגשת מהאינטרנט, עליך לארח את זה ל- Cloud. אפשרות אחת תהיה להשיג את ה- VM של הענן ולהתקין ולתחזק את עצמך או לאפשר למומחה לטפל בניהול וניהול השרת עבורך.

הספקים הבאים מציעים אירוח ג’נקינס מנוהל בו אתה משלם עבור כל מה שאתה משתמש או חודשי ולא צריך לדאוג לניהול שרתים, טלאים וכו ‘..

פלטפורמת הענן של גוגל

פלטפורמת הענן של גוגל הוא אחד מספקי שירותי הענן המובילים. במהלך השנים האחרונות עשתה GCP, ושירותיה גדלו מאוד.

ג’נקינס בונה על ענן גוגל יפעל מהר יותר עם תשתית מדרגית וביצועים צפויים. ניתן לבצע אוטומציה של התקנת מדרג וקנה מידה על ג’נקינס באמצעות Google Kubernetes Engine.

אדריכלות gcp ג'נקינס

בתרשים לעיל, ניתן לראות, חשבון שירות נוצר בזהות GCP וניהול גישה (IAM). חשבון שירות זה מתווסף למאסטר של ג’נקינס באמצעות יצירת סוכני ג’נקינס. הממצאים מאוחסנים באחסון הענן של פלטפורמת גוגל. הממצאים הישנים עוברים לשיעורי אחסון שונים לאחר תקופה מסוימת כדי למזער את עלות שמירת הציצים.

יש מספיק סיבות מדוע כדאי לארח את ג’נקינס ב- Google Cloud. תוסף Jenkins של מנוע המחשוב של GCP יוצר מכונות בנייה והפרשה מהירות יותר לפי דרישה. באמצעות Google Cloud אתה מקבל תמיכה מקומית של Kubernetes. אתה יכול ליצור צינור CI / CD באמצעות Jenkins ו- Kubernetes בקלות. Kubernetes של Google Cloud דואג לכל האיזון בקנה מידה ואיזון עומסים בפריסת ג’נקינס. הוא מספק לך דוחות מפורטים על פגיעות אבטחה מייד לאחר התרחשותה. על ידי אכיפת אימות מדיניות אוטומטית, היא דואגת לפרוס רק ממצאים מאומתים. תוסף GKE של ג’נקינס מקל על תהליך הפעלת בדיקות ופריסת ממצאים למנוע Google Kubernetes (GKE)..

עם Pay עבור מה שאתה משתמש במודל, העלות נוצרת רק כאשר הג’נקינס מפעיל את ה- builds.

“GCP הופך את הגודל של ג’נקינס לאמיתי קל. עם מעל 350 טרה-בתים של העברת נתונים חודשית וג’נקינס בונה על פני 670 vCPUs, הצלחנו לצמצם את ביצוע הבנייה מיום לדקות. ובחיוב לשנייה אנו משלמים רק על מה שאנחנו משתמשים בו. ” – טוני אספלי, ראש DevOps, PCMS Group plc

קמאטרה

קמאטרה הוא ספק שירותי ענן עם ניסיון של למעלה מ 20 שנה. הם מספקים במה לארח גם את ג’נקינס. שם התמיכה של 24X7 היא הטובה ביותר.

אתה יכול לפרוס ג’נקינס על קמאטרה תוך שניות ללא עלות התקנה. אתה יכול לבטל את השירות בכל פעם שתרצה לבטל את הסכמתך, כך שלא נדרשת התחייבות. אתה רק צריך לבחור את הגרסה של ג’נקינס שתותקן ואת האזור בו עליו להתקין.

גרסת קמאטרה ג'נקינס

לבסוף, בחרו בתצורה שמציעה קמאטרה, זהו. המחיר ההתחלתי המסופק על ידי קמאטרה הוא רק 4 $ לחודש וזה הכי טוב בענף. אתה יכול להתחיל עם תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום.

תצורת קמאטרה

שירותי רשת אמזון

שירותי רשת אמזון הוא ספק שירותי הענן הגדול ביותר כיום בשוק הענן. AWS מספקת פלטפורמת אירוח לכלים כמו ג’נקינס.

ב- AWS, אתה יכול לפרוס את ג’נקינס בענן ה- Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2). סביבת Jenkins תוצב בתוך אמזון וירטואלית פרטית ענן (אמזון VPC). היא תשתמש גם בנפח Amazon Elastic Block Store (EBS) למטרת אחסון.

כך תיראה האדריכלות:

אדריכלות ג'נקינס

התמחור יהיה תלוי בסוג התצורה שתבחר לפרוס את ג’נקינס ב- AWS. אתה יכול להפעיל אותו בשכבה חופשית של AWS למשך שעה אחת; העלות תהיה 0 $. לשימוש חודשי, אם אתה הולך על מופע m4.large עם כונן EBS 40GB, המחיר יגיע לסביבות 89 $ לחודש..

על ידי שימוש במחשוב AWS להפעלת ג’נקינס, תשלם רק עבור השימוש בו. ובהתאם לצרכים, אתה יכול לפנות או למעלה. זוהי האפשרות המתאימה, המאובטחת והאמינה ביותר לאירוח ג’נקינס.

ענני עננים

ענני עננים מספק שירותי תוכנה למסירה רציפה. אספקה ​​רציפה חשובה מאוד לארגונים העוברים לסביבת DevOps. קוהסקה קוואגוצ’י, שהיה מייסד פרויקט ג’נקינס, משמש כיום כמדען הראשי כמו גם CTO ב- Cloudbees. ישנם עוד הרבה עובדי ליבה של פרויקט ג’נקינס שעובדים כעת ב- Cloudbees.

מאפיין פנטסטי שמציע Cloudbees הוא יועץ Cloud Jenkins. זה אחראי על מתן המלצות לבניית Jenkins שלכם וגם לעזור לכם עם סוגיות פוטנציאליות בבנייה. תכונה זו הינה בחינם לחלוטין על ידי Cloudbees, ומומחי ג’נקינס ב- Cloudbees דואגים לתכונה זו.

 • קל להתקנה. אתה יכול להוריד, להתקין ולהפעיל ג’נקינס בשניות, ללא צורך בהתערבות ידנית.
 • יש להם צוות של מומחים של ג’נקינס שאחראים לספק לך לסביבת ג’נקינס יציבות גבוהה
 • יתכן שאתה מתמודד עם בנייה כושלת עם ג’נקינס בעבר, אבל כבר לא עם Cloudbees Jenkins. השדרוגים גם הם חלקים מאוד.
 • תוכנית אבטחת Cloudbees מפרטת את כל גרסאות התוספים שנבדקות היטב ומאובטחות לשימוש.
 • עם Cloudbees אתה מקבל גם לוח מחוונים ניהולי שנקרא Assistant Upgrade Upgrade. זה מראה את כל התוסף של ג’נקינס הפועל, ואת הפעולות המומלצות עליהם.

הפצת CloudBees Jenkins זמינה ב- AWS, Digitalocean, Google Cloud, Microsoft Azure ו- VMWare.

DigitalOcean

DigitalOcean הוא ספק שירותי ענן ידוע מאוד. בשוק DigitalOcean יש אפליקציה בשם Onjection Jenkins, המפרסת את ג’נקינס בפלטפורמת DigitalOcean. אתה יכול לסרוק, לבנות, לבדוק ולפרוס יישומים במהירות באמצעות Onjection בגלל תאימותו המצוינת לכל כלי DevOps.

Onjection Jenkins הוא כלי CI / CD המוכן לייצור. תוספים מרובים כמו נמלה, מייבן, דוקר, צינור קיברנט, גיט וכו ‘משולבים ומוגדרים ב- Onjection Jenkins..

סרוונה

סרוונה מבטל את כל הבעיות העומדות בפניך בצינור ה- CI / CD שלך. אתה לא צריך לדאוג באג כלשהו בבניית ה- build שלך או עיכוב בשחרור ה- build.

הם משתמשים בהפצת Cloudbees Jenkins לצורך פריסת ג’נקינס. זה כולל מספר תוספים לאבטחה וניהול של ג’נקינס.

היא מספקת שירותי אירוח במרכזי נתונים משלה או בפלטפורמה הרבת ענן שלה. ישנו פקס בודד לתהליך פיתוח ומשלוח תוכנה.

הם יכולים לספק שירות ברמת הייצור, להבטיח עקביות ואיכות. להלן מספר תכונות נוספות המוצעות:

 • תחזוקה אפסית
 • אחריות Uptime
 • ניטור 24 × 7 עם יכולות בזמן אמת
 • לוח מחוונים של אופס
 • גיבויים מוצפנים לפי שעה
 • רישום לבן ב- IP
 • תבניות צנרת של QuickStart

זה נותן ניסיון לתקופה של 14 יום בחינם שבו אתה מקבל את המשאבים:

 • זהות מנוהלת & גישה
 • CICD מאת ג’נקינס
 • שמונה מפתחים & משתמשי מנהל
 • שבעה ימי שמירת נתונים
 • אחסון מלאכותי של 50 ג’יגה-בתים
 • אחסון מטמון של 5 ג’יגה-בתים
 • שמונה צינורות במקביל
 • סוכני PAYG

מיקרוסופט תכלת

מיקרוסופט תכלת הוא שירות הענן השני, הטוב ביותר. ניתן לארח Jenkins ב- Microsoft Azure, או להרחיב את הארכיטקטורה הקיימת של Jenkins באמצעות שירותי Azure. זה יעזור לך לרכז את האוטומציה של בנייתך וגם לקבוע את גודל הפרישות לפי הצורך בפרויקט.

ג'נקינס תכלת

ישנן שלוש דרכים לפרוס את ג’נקינס ב- Azure:

 1. שימוש בתבנית הפיתרון של ג’נקינס. ניתן להשתמש בתבנית זו עם מינימום ידע Azure כדי להגדיר את התצורה של ג’נקינס
 2. אתה יכול להשתמש במכונות וירטואליות Azure כדי לפרוס ג’נקינס
 3. בתוך מיכל תכלת הרץ על אשכול קוברנט

תבנית הפתרונות של ג’נקינס תתקין את הגרסה האחרונה של ג’נקינס, הכוללת כלים ותוספים כמו git, תוספי הכניסה תכולים, תוסף Azure VM וסוכני מיכל, תוסף אחסון תכול, CLI תכלת וכו ‘..

שירותי ג'ינקינס תכולים

כך נראית האדריכלות עם פריסת ג’נקינס ב- Azure. שרת ג’נקינס פועל במחשב הווירטואלי Azure. הכל פועל בתוך רשת וירטואלית כך שהם יכולים להתחבר זה עם זה בהפרדה לוגית. רשת המשנה מבודדת את שרת Jenkins כך שתוכל לנהל את תעבורת הרשת היטב. חפצי הבנייה שיצרו Jenkins בונים מאוחסנים באחסון Azure Blob. Azure Active Directory דואג לאימות משתמשים ומגדיר מדיניות והרשאות עבור כל תפקיד בזרימת העבודה. Azure Monitor צופה במכונה הווירטואלית התכולה בה פועלת ג’נקינס. דיסקים מנוהלים אחראים לשמירה על מצב שרת Jenkins ומספקים התאוששות מאסון. קמרון Azure Key וכל הסודות והמפתחות להקצאת משאבי Azure.

סיכום

זו החלטה חכמה לארח את ג’נקינס בכל אחת מפלטפורמות האירוח של ג’נקינס לעיל, ואל תדאג לנהל ולנהל את ה- builds. בחר את פלטפורמת האירוח שלך ב- Jenkins עכשיו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map