7 פתרונות אירוח JSON אמינים עבור היישום המודרני שלך

ללא ספק JSON הפך בלתי נמנע ברשת. זהו הפורמט המועדף על מגוון עצום של שירותי אינטרנט, כולל השחקנים הגדולים.


אם למנות כמה חברות מובילות כמו גוגל, טוויטר ונתוני משתמש בפייסבוק בפורמט JSON. עד 2013, טוויטר תמכה ב- XML ​​אך צנחה בגירסתה הבאה לשימוש ב- JSON.

כאשר א מפתח אנדרואיד רוצה לציין שהאפליקציה זקוקה לאישור משתמש, הפורמט כתוב ב- JSON, XML, YAML, ועוד. אבל JSON מתארת ​​את כולם כפורמט של כולם לתקשורת עם תוכניות שונות באינטרנט.

למה?

לשם כך, נתבונן בקצרה במושג JSON.

מה זה JSON?

סימון אובייקטים של JavaScript (JSON) הוא פורמט מבוסס טקסט של ייצוג נתונים המבוסס על הרשימה שהזמינה וזוגות ערכי המפתח. אתה יכול להשתמש בהם כדי לאחסן נתונים בצורה הגיונית ומסודרת, כך שתוכל לגשת אליהם ללא כאבים. הוא משמש גם להחלפת נתונים בין שרתי אינטרנט ולקוחות.

מלבד החלפת נתונים, אתה יכול להשתמש בהם להעברת מסד נתונים, למשל, מ- JSON ל- SQL. אתה יכול אפילו לייצא נתונים באמצעות JSON מיישומי אינטרנט רשומים.

למרות ש- JSON מקורו ב- JavaScript, הוא אינו תלוי שפה, מה שאומר ששפות תכנות שונות יכולות לנתח נתונים.

מה הסוד שמאחורי הפופולריות שלו?

JSON מציעה חווית משתמש ייחודית ומעולה. זה מאפשר תחביר פשוט יותר במקום שיש שיטה ישירה לייצוג נתונים. אנשים רבים גם גילו כי מילולי האובייקט של JavaScript הם הפורמט המושלם להעברת נתונים מכווני עצמים ברחבי הרשת.

כשאתה כותב את הקודים הקדמיים שלך ב- Javascript, פורמט JSON מפשט את טעינת הנתונים בעצים ומאפשר עבודה חלקה איתם. זה מעצב בצורה הוליסטית נתונים כדי לחסוך רוחב פס ולהגביר את זמני התגובה תוך כדי תקשורת עם שרת.

מהעברת נתונים קלה לקריאה וקלת משקל בקידוד, הכל חלק ב- JSON. בשל הפופולריות החשובה ביותר, מאגרי מידע רבים הרחיבו תמיכה מקורית ב- JSON. לדוגמה, MySQL ו- PostgreSQL שולחים עם נתוני JSON מקוריים לאחסון ובירורים.

מדוע לאחסן את JSON באירוח אמין?

תהליכים עסקיים כוללים הרבה ניירת. ככל שתקדם הזמן, יתכן שתמצא את העסק שלך שוחה באוקיאנוס של ניירת, שהופך להיות קשה לאחסון ולניהול נתונים אלה.

אתה יודע כמה פגיע האינטרנט הפך בקרב גנבי סייבר שמחכים לאפשרות ההיא לגנוב את הנתונים שלך ולגרום לך צרות. בעזרת פלטפורמת אירוח מאובטחת, תוכלו לשמור את הנתונים מפני תוכנות זדוניות, DDoS ואיומים אחרים. באפשרותך גם להגדיר רמות אימות מתקדמות ופיקוח על פעילויות באתר כדי להגן על פרטיות הנתונים.

עכשיו, נדון בכמה משירותי האירוח הטובים ביותר של JSON לאחסון הנתונים שלך בצורה מאובטחת.

וולטר

עם אחסון אובייקטים Vultr, יש לך את הגמישות לשלב עם כלים ויישומים של צד שלישי המאפשרים S3. הארכיטקטורה הניתנת להרחבה על פי דרישה של אחסון אובייקטים מספקת אמינות נתונים רבה יותר ופחות מורכבות ניהול.

מכיוון שהוא משבט את הנתונים שלך 3 פעמים באופן אוטומטי, אתה יכול להיות סמוך ובטוח בעמידות ובזמינות הנתונים. הרחב או כווץ את צרכי אחסון הנתונים שלך על ידי הוספת אובייקטים או הסרתם. זה מספק ביצועים גבוהים על ידי הצעת הטכנולוגיה של NVMe במטמון.

אתה יכול גם לאחסן יישומי מדיה סטטיים עבור היישומים שלך, כולל תמונות, וידאו ושמע. זה מפשט את האחסון בכך שהוא מאפשר לך להגדיל או להקטין את השימוש לפי הצרכים שלך.

מינוף זירה רחבה של פתרונות מותאמים אישית הכוללים נקודות מקור CDN, אחסון נתוני אפליקציות מבוססי ענן, שמירת היסטוריית יומן, הגדרת התאוששות מאסון, ארכיון מערכי נתונים גדולים יותר, ועוד.

Vultr כולל התקנת אפליקציה בלחיצה אחת, SSD מקומי יחד עם מעבדי Intel לביצועים גבוהים. יש לו 17 מרכזי נתונים ברחבי העולם ושילובי מערכת הפעלה ללא הגבלה, כולל CentOS, Ubuntu, Windows, Debian ו- FreeBSD. הוא מציע גם תוספות עוצמתיות כמו תמונות מסך, הגנת DDoS, חומת אש ורשתות גמישות.

מחיר: מתחיל מ- $ 5 לחודש, אחסון 250GB, שליחת נתונים 1000GB לחודש

A2 אירוח

A2 אירוח מפורסם בזכות פתרונות האירוח המהירים והאמינים המותאמים לצרכים שלך. זה הופך את JSON לפורמט ברירת המחדל עם התקנות ה- PHP שלו ומספק חוויה מהירה יותר של 20X על ידי אירוח בשרתי הטורבו שלה.

זה ממנף תוכנות פיתוח מהשורה הראשונה כמו PHP, MySQL, Python, PERL, PostgreSQL, Apache, Node.js ו- MariaDB. חוץ מזה, זה נותן לך גישה חופשית להסמכת SSH ו- SSL. אירוח A2 מונע מהנתונים שלך איומים מקוונים על ידי הכללת הגנת HackScan בחינם יחד עם הגנת DDoS.

A2 מבטיחה זמן פעולה של 99.9% באמצעות השרתים בעלי הביצועים הגבוהים ביותר, כך שתוכלו לגשת לנתונים בכל עת. הם מספקים חבורה של חלופות אחרות לאירוח תוכנות, כולל Ubuntu Server, Nginx, Apache Tomcat, IonCube, ו- Perl 5.10.

אמזון S3

שירות האחסון הפשוט של אמזון או אמזון S3 מציע זמינות נתונים ברמה גבוהה, מדרגיות, ביצועים ואבטחה. לא משנה כמה גדול או קטן העסק שלך; יש לזה פתרון לכולם לאחסון נתונים.

זה יכול להגן על הנתונים שלך במגוון מקרי שימוש שונים, כולל אפליקציות סלולריות, אתרים, יישומים ארגוניים, ניתוחי נתונים גדולים, מכשירי IoT, ועוד. תכונות הניהול הידידותיות למשתמש שלה עוזרות לכם לאחסן ולארגן נתונים ואז להגדיר אותם באמצעות בקרות גישה יעילות.

אמזון S3 מציעה רמה גבוהה של עמידות נתונים על ידי יצירה ואחסון של העותקים של כל האובייקטים התומכים ב- S3. מכאן, הנתונים שלך נגישים בכל עת ובטוחים מאיומים ושגיאות. הוא מציע שיעורי אחסון בר השגה התומכים ברמות שונות של גישה לנתונים.

אמזון S3 תואם לחלוטין את HIPAA / HITECH, PCI-DSS, הוראת הגנת המידע של האיחוד האירופי, FedRAMP ו- FISMA. בנוסף, היא מציעה יכולות ביקורת, שכפול נתונים, ניהול בקרות גישה, שילובי S3 באמצעות Amazon Macie, יומני פעילות, ועוד.

באמצעות S3 Select, תוכלו לאחזר קבוצות משנה של נתוני אובייקט ולהסלים את ביצועי השאילתה. השאילתה במקום מאפשרת לבצע ניתוח נתונים גדולים, שאילתת S3 מאפשרת נתונים עם ביטויי SQL באמצעות אמזונה אתנה, ולנתח נתונים באמצעות Amazon Redshift Spectrum.

יתכן שתרצה לבדוק את עצות האבטחה S3.

GitHub

אמון על ידי למעלה מ 50 מיליון מפתחים, GitHub הוא השותף האירוח המושלם שלך, כאשר ניהול הקבצים שלך וגישה אליהם הוא פשוט. לא זו בלבד שהיא מספקת אירוח גמיש ובקרות גישה לנתונים פרטניים, אלא שהיא גם מגבה אותו עם אבטחה ומהימנות הדוקה באמצעות GitHub Enterprise Cloud.

GitHub מארח כל כך הרבה מאגרי קוד פתוח, פרטיים וציבוריים במקום אחד. כל אחד מהם מצויד בכלים מתקדמים שיכולים לעזור לכם באירוח, תיעוד, שחרור קודים ועוד. זה מפשט את העבודה שלך תוך כדי טיפול בקבצים גדולים בעזרת Git LFS.

השתמש ב- GitHub Enterprise Server כדי לפרוס אותו במרכז הנתונים שלך. אתה יכול לפרוס אותו גם בענן פרטי דרך שירותי האינטרנט של אמזון, Google Cloud או Azure. התאם אישית כל תהליך עם ה- API האינטואיטיבי יחד עם יישומי GitHub.

זה מאפשר שילוב ללא רבב של כלים שבהם אתה משתמש כדי להקל על זרימת עבודה יעילה. העבר את הנתונים שלך לענן דרך ה- CI / CD המובנה. אתה יכול להשתמש בחבילות GitHub ולהעביר נתונים ללא הגבלה במסגרת פעולות GitHub.

הוא משתמש ב- CodeQL, שהוא מנוע ברמה העליונה לניתוח קודים סמנטיים, כדי לאתר פגיעויות אבטחה.

אחסון בענן של גוגל

Google Cloud הוא פיתרון חד-פעמי לכל צרכי אחסון האובייקטים שלך עליהם סומכים ארגונים ומפתחים ברחבי העולם. זה מספק גישה מדרגית, אחידה ועמידה לאחסון והגנה על הנתונים שלך.

בעזרת ניהול מחזורי חיים של אובייקטים (OLM), באפשרותך להגדיר נתונים ולהעביר אותם אוטומטית לשיעורי אחסון לא יקרים על סמך הקריטריונים שלך..

GCP מעניק לך את הגמישות לארח את נתוני JSON ויישומים שלך במיקום הרצוי ובדרך שאתה רוצה לאחסן בהתאם לצרכי הביצועים שלך. הוא מציע שיעורי אחסון שונים המאפשרים לך לקבוע את התמחור והזמינות.

ישנן ארבע שיעורי אחסון:

 • תקן מותאם לגישה וביצועים בתדרים גבוהים.
 • קו הגישה לגישה לנתונים לעתים קרובות עם עמידות ומהירות גבוהה
 • קו קו לגישה לנתונים מספר פעמים בשנה עם עמידות ומהירות גבוהה
 • ארכיב לגישה לנתונים אחת לשנה במחיר משתלם

הוא תומך במספר רב של מקרי שימוש, כולל מאגר נתונים משולב למחשבים, למידת מכונות ואנליטיקה, אחסון והעברת תוכן מדיה, ארכיונים וגיבויים. אתה יכול להשתמש בגרסת אובייקטים כדי ליצור ולאחסן עותקי אובייקטים למקרה שיוחלפו או יימחקו.

יתר על כן, באפשרותך להגדיר מדיניות שמירה, להחזיק אובייקט כדי להקל על המחיקה, להצפין ולנהל נתונים באמצעות שירות ניהול מפתחות בענן, ולהשבית רשימות ACL של אובייקטים כדי לשלוט בגישה. באפשרותך גם להגדיר שמירת נתונים באמצעות נעילת דלי, לשלוח התראות, יומני ביקורת ולשלוט בגישה באמצעות זהות ענן & ניהול גישה (IAM).

JSONbin

עם JSONbin לצידך, אינך צריך להגדיר את מסד הנתונים או להגדיר שרתים זמניים כדי לבדוק יישומים חזיתיים. השתמש בו כדי לאחסן את כל הנתונים שלך ולבחון את היישומים שלך בחינם.

זה יוצר ושומר עותקי אובייקטים בכל פעם שאתה נכנס לרשומה חדשה. אתה יכול אפילו להביא את העדכונים האחרונים, או את הרשומה המקורית כשאתה זקוק להם. כשאתה נרשם ל- JSONbin, הוא מספק לך מפתח סודי שתוכל להשתמש בו כדי ליצור את הרשומות הפרטיות שלך.

לאחר העברת המפתח הסודי התקף, באפשרותך לעדכן או להציג את הרשומות שלך לשמירה על פרטיות ואבטחה. הוא מציע מאפיין אוסף בו אתה יכול לאחסן ולארגן נתונים בסדר מסוים. אתה יכול אפילו להשתמש בשאילתה המותאמת אישית שלה כדי לגשת למספר רשומות על ידי הגדרת פילטרים.

באמצעות Webhooks באפשרותך ליצור, למחוק או לעדכן נתונים בכל עת. הוא מספק לוח מחוונים המותאם אישית לחלוטין בו תוכלו ליצור פחים פרטיים או ציבוריים. אתה יכול לעזור בעזרת הפניה לממשק ה- API כדי לקבל מידע על האופן בו אתה יכול לנהל רשומות וליצור פחים.

אתה יכול לאמת את הרשומות שלך באמצעות מסמכי סכמה, שתוכל לצרף באמצעות אוספים. קבל תובנות בזמן אמת על פעילויות API דרך מיילים. אתה יכול להוסיף חברים חדשים ולנהל אותם ביעילות באמצעות תכונת ניהול הצוות שלה.

n: נקודה

הגדרת נקודות קצה של JSON ועריכת נתונים אפשרית תוך שניות לאחר השימוש n: נקודה. כדי להתחיל, אתה יכול להשתמש ב backend הקל של n: point כדי ליצור נתונים, להגדיר מבנה נתונים באמצעות JSON Schema ואז לנעול אותם כדי למנוע מחיקה או עקיפה..

כעת אתה יכול לספק גישה לצוות שלך בו יוכלו לעדכן רשומות, מבלי לפגוע בנתונים המקוריים. עריכת נתונים היא ללא מאמץ מכיוון שהיא יכולה לתפוס שגיאות במהירות ומאפשרת תחביר אובייקטים של JavaScript, שהוא גמיש.

לגישה לנתונים מסוימים, הוסף אינדקסים של מערכים או מפתחות מאפיינים לכתובת ה- API. גישה לממשק API אפשרית מכל מקום תוך שימוש בתכונות ה- CORS שלה.

סיכום

עסקים מודרניים כוללים הרבה ניירת בכל יום, דבר שהופך להיות קשה לניהול עם הזמן. כמו כן, הנתונים שלך חשופים לאיומים מקוונים ונזקים פיזיים שיכולים לעלות לך יותר ממה שציפית. אך אל תדאגו, צאו ללא נייר ותנו לשירותי אירוח צד ג ’, כאמור לעיל, לאחסן את הנתונים שלכם ולנהל שרתים קשורים בכדי להקל עליכם מכאבי ראש מיותרים..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map