8 פלטפורמת אירוח MySQL המנוהלת בצורה הטובה ביותר עבור היישום שלך

MySQL הוא מנוע בסיסי הנתונים המקור הפתוח הנפוץ ביותר בפלטפורמות לינוקס ובפני ענן. כמעט כל ספק שירותי אירוח אתרים מציע מופע MySQL בסיסי הכלול בתוכניות אירוח אתרים ללא עלות נוספת.


קומבו משולב עם מסד נתונים web + הוא אפשרות מועדפת לאתרים חדשים או בעלי תנועה נמוכה מכיוון שהשילוב משחרר את מנהל המערכת מכל הטרחה בניהול שירותים מגוונים..

אולם כאשר ניהול נתונים הופך להיות קריטי ביישומים או אתרים בעלי נפח גדול, יכול להיות הגיוני לפרק את שני השירותים ולשמור על אירוח ייעודי רק עבור בסיס הנתונים. DBaaS (מסד נתונים כשירות) הוא גם בחירה מועדפת אם אתה מגדיר את שכבת הנתונים של יישום לפני שאתה יודע איך אתה הולך לגישה לנתונים אלה..

יתרון נוסף של אירוח התקנת MySQL שלך בנפרד הוא שאתה יכול לנהל גיבויים, שכפול, ניטור ותכונות חשובות אחרות באופן עצמאי משאר השירותים המתארחים. כמו כן, פלטפורמת MySQL מנוהלת מאפשרת לך לגשת אליו עם כלים חיצוניים לבחירתך, מלבד הכלים הבסיסיים שהספק מציע כברירת מחדל..

למה MySQL?

ישנם ענני מסד נתונים אחרים בענן בהם תוכלו להשתמש, כמו PostgreSQL, MariaDB, Oracle Database ו- Microsoft SQL Server. ביניהם, MySQL בולטת בזכות המהירות, היציבות וקלות השימוש, מלבד הנוחות הגדולה של להיות חופשי וקוד פתוח.

יתרון חשוב נוסף של MySQL הוא שהוא מיועד לאינטרנט מהיסוד, בניגוד למסדי נתונים אחרים שנולדו עבור רשתות LAN וסביבות שרת לקוחות, והותאמו מאוחר יותר לאינטרנט. קהילת המפתחים הענקית שמאחורי MySQL היא ערובה לכך שהיא תשלב במהירות כל תכונות חדשות שהמשתמשים דורשים. ומכיוון שמפתחים אלה הם גם משתמשי MySQL, הם מוודאים כי יישום התכונות החדשות הללו מותאם לביצועים ולתפוקה.

זה מסביר כיצד MySQL הפכה למובילה בתכונות ארגוניות כמו שכפול, מסדי נתונים ומאגרי זיכרון, בין אחרים..

מה לחפש בפלטפורמת אירוח MySQL מנוהלת?

מחירי שירותי אירוח MySQL נעים בין כלום למאות דולרים בחודש, תלוי בשירות ובנפח הדרוש לכם (ישנם גם תעריפים לפי שעה). אך ישנם היבטים רבים אחרים מלבד המחיר שעליך לקחת בחשבון בבחירת ספק שירותי MySQL.

כלי הניהול שתקבל עם מסדי הנתונים שלך הוא גורם החלטה חשוב נוסף. ספקי אירוח DB מציעים בדרך כלל חזיתית ניהולית שהיא בדרך כלל ידידותית ונוחה לשימוש. אך חשוב באותה מידה שתוכל להתחבר למסד הנתונים באמצעות שיחות API או כלים מרוחקים שנותנים לך את החופש לגשת ולנהל את הנתונים שלך כרצונך..

אבטחה היא תמיד נושא שחשוב לקחת בחשבון בעת ​​בחירת אירוח בסיס נתונים. יש להגן על בסיס הנתונים שלך בדרכים רבות, כולל גישה והצפנת נתונים. מכיוון שהנתונים שלך ישוכנו בענן, הם צריכים להיות מוצפנים לא רק כאשר הם במנוחה, אלא גם כאשר הם נעה בין בסיס הנתונים ליישום שלך..

לבסוף, עליך להעדיף שירות שדואג לכמה שיותר משימות מבחינת ניהול שגרתי, כגון גיבוי, ניטור, אופטימיזציה של ביצועים ועדכון תוכנה..

בואו נסתכל על האפשרויות הטובות ביותר שקיימות מבחינת פלטפורמות אירוח MySQL מנוהלות.

אוקיינוס ​​דיגיטלי

החל מ- 15 דולר לחודש, מסדי נתונים מנוהלים של חברת Ocean Ocean מעניקים לך מדרגיות גבוהה, גיבויים יומיים וכישלון אוטומטי. עם כמה לחיצות, אתה יכול להפעיל אשכול MySQL ואז להשתמש בגישת API או בממשק המשתמש הפשוט של Digital Ocean כדי לעבוד איתו. לא תצטרך לדאוג ממשימות ניהול שגרתיות, מכיוון שכולם יטופלו.

היבט מעניין של השירות המנוהל הוא שהגיבויים היומיים מספקים אפשרות להחזיר נתונים לכל נקודה במהלך שבעת הימים הקודמים.

Ocean Ocean מבודד את מסדי הנתונים שלך ברשת הפרטית של חשבונך, ומאפשר לך לנהל תקשורת בתוך התשתית שלך. אתה עדיין יכול לגשת לנתונים שלך דרך האינטרנט הציבורי, על ידי רשימת ההיתר של המקורות הנכנסים הנחוצים. אינך צריך לדאוג מגישה לא מורשית מכיוון שהנתונים שלך יוצפנו, הן במעבר והן במנוחה.

Google Cloud SQL

השירות של גוגל לא רק מציע מסדי נתונים של MySQL, אלא שהם גם מאפשרים לך לבחור את PostgreSQL ו- SQL Server ומבטיחים שתוכל להתחבר לנתונים שלך מכל יישום ומכל חלק בעולם, בלי לדאוג לגיבויים, שכפול או כישלונות. גוגל מבטיחה שתקבלו נתונים מהימנים, זמינות גבוהה וגמישות, כמעט מבלי להזיז אצבע.

גישה למידע מובטחת ומאובטחת עבור פלטפורמות ענן שונות, כגון App Engine, Compute Engine, Kubernetes ו- BigQuery. נתונים מוצפנים במעבר ובמנוחה, ואתה מקבל פרטיות דרך ענן וירטואלי פרטי וגישה לרשת מוגבלת על ידי חומת אש. אם יש ספק, אתה יכול לבדוק את תקני האבטחה המכוסים על ידי Google Cloud SQL: HIPAA, SSAE 16, ISO 27001 ו- PCI DSS v3.0.

עם Google Cloud SQL, אינך צריך לתכנן את קיבולת האחסון שלך לפני כן. אתה יכול להתחיל בחינם עם בסיס נתונים פשוט לבדיקה עם מערך נתונים מופחת, ואז לקפוץ לסביבת ייצור, תוך שימוש במסד נתונים בעל זמינות גבוהה, תוך זמן קצר.

אל תדאגו מצמיחת הנפח שכן האחסון יוגדר באופן אוטומטי.

קמאטרה

MySQL הוא אחד מרבים מהיישומים והשירותים המנוהלים המוצעים על ידי Kamatera Cloud. תוכניות התמחור של MySQL מתחילות ב -4 דולר לחודש עבור שירות הכולל מעבד וירטואלי אחד עם זיכרון RAM של 1 ג’יגה-בייט, 20 ג’יגה-בייט של SSD, ותעבורת אינטרנט של 5 TB. תקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום מאפשרת לך לטעום מהשירות ולהשאיר אותו אם אינך מרוצה.

מרכזי הנתונים של קמאטרה ממוקמים באמריקה, אירופה, אסיה והמזרח התיכון, ומציעים פיתרון עסקי גלובלי אמיתי למקרה שתזדקק לגישה מהירה מכל חלק בעולם..

Kamatera מציעה לך בחירה בין MySQL 8.0 או 5.7, שתיהן פועלות בשרת אובונטו 18.04. זמן פעולה מובטח של 99.95% ללא נקודת כשל אחת מעניק לך פעולה רציפה. אתה יכול ליצור שרת תוך פחות מ 60 שניות, ואז לשנות קנה מידה למעלה ולמטה ללא גבולות.

שירות תמיכה אנושי, 24 שעות ביממה, יהיה שם כדי למלא את כל הצרכים שלך.

ScaleGrid

ScaleGrid מספק את ה- DBaaS היחיד שמאפשר לך לשלוט במנהל משתמש מלא על פריסות MySQL שלך. באמצעות מסוף ניהול קל לשימוש אחד, אתה יכול לפרוס, לספק, לפקח ולקנה מידה את אשכולות MySQL שלך בענן. תוכניות תמחור “הביאו ענן משלך” מתחילות במחיר של 8 דולר לחודש ומאפשרות לך לבחור בין AWS, AWS High Performance ו- Azure.

מלבד MySQL, אתה יכול לבחור ב- MongoDB, Redis או PostgreSQL.

התוכנית הבסיסית מציעה מנות מעניינות מעניינות, כגון תמיכה במקרים שמורים, זיכרון RAM הניתן להתאמה אישית, דיסק & מקרים, גיבויים אוטומטיים, תמיכה 24/7, שרתים ייעודיים, ניטור והתראות בהתאמה אישית, ניתוח שאילתות איטיות, בין היתר. אם אתה נהנה להתאים אישית את השירותים שלך ולראות מה קורה מתחת למכסה המנוע, ScaleGrid מציעה גישה מלאה לשורש SSH למכונות הבסיסיות, ומאפשרת לך לחקור בחופשיות ואפילו להתקין סוכני תוכנה מותאמים אישית..

אינך ננעל עם ScaleGrid, מכיוון שאתה חופשי להעביר את הנתונים שלך בכל עת, באמצעות כלים לניהול בסיסי נתונים נגישים לחלוטין.

דרכי ענן

דרכי ענן תכנן את שירות אירוח מסד הנתונים ThunderStack MySQL עם ביצועים גבוהים בחשבון, והוא כיוון אותו כלפי מפתחים על ידי הצעת מגוון רחב של כלים שהותקנו מראש כמו Git ו- Composer. Cloudways מציעה מערכת מובנית של MySQL המפשטת את עבודת DBA היומיומית ותכונה של פריסת Git אוטומטית המאפשרת תיאום עבודה בצוותים מבוזרים: הקוד מתעדכן בשרתים חיים ברגע שהוא מוכנס למאגרים מרוחקים..

מחשבה עבור מפתח היא גם תכונת החיבורים המרוחקים של Cloudways, המאפשרת חיבורים מרוחקים ומאובטחים למסדי נתונים המתארחים בשרתים המנוהלים שלהם. אתה יכול להתחיל להשתמש בשירות אירוח MySQL של ​​Cloudways בחינם – הם אפילו מציעים להעביר את האתר הראשון שלך ל- Cloudways בחינם – ובהמשך לבחור בתשלום חודשי או בתמחור תמחור לפי תשלום..

מחירים שונים חלים על תשתיות ענן שונות. לדוגמה, אם אתה משתמש ב- DigitalOcean כפלטפורמה שעומדת בבסיסך, המחיר החודשי (כולל גיבויים אוטומטיים, תמיכה 24/7, ועוד הרבה דברים טובים) הוא 10 דולר לתוכנית בסיסית. אבל אם אתה משתמש ב- Google Cloud, מחיר ההתחלה עולה ל 33.30 $.

אמזונה אורורה

אורורה הוא מסד נתונים יחסי שנוצר לענן, תואם ל- MySQL ו- PostgreSQL. על פי אמזון, אורורה משלבת את הביצועים והזמינות של מסדי נתונים מסורתיים עם הנוחות של בסיס נתונים עם קוד פתוח.

אמזון טוענת כי אורורה מהירה יותר פי חמש ממסדי נתונים של MySQL רגילים, ושלושה פעמים מהירה יותר ממסדי נתונים של PostgreSQL רגילים. השירות מנוהל במלואו על ידי Amazon Relational Database Service (RDS), שמבצע אוטומציה של משימות אדמיניסטרטיביות תובעניות כמו הקצאת חומרה, תצורת בסיס נתונים, יישום תיקון וגיבוי..

מערכת השחזור של אורורה מתאימה אוטומטית עד 64 טרה-בתים לכל מופע מסד נתונים. הוא מספק זמינות גבוהה עם עד 15 עותקי קריאה בעלי זמן אחוי נמוך, התאוששות בזמן נתון, ייצור גיבויים רציפים באמזון S3 ושכפול בשלושה אזורי זמינות.

אורורה מציעה מספר רמות אבטחה למסד הנתונים. הם כוללים בידוד רשת דרך VPC של אמזון, קידוד סרק באמצעות מקשים שתוכלו ליצור ולשלוט באמצעות AMS Key Management Service (KMS), והצפנת נתונים במעבר עם SSL. במופע מוצפן של אמזון אורורה, נתוני האחסון הבסיסיים מוצפנים, וכך גם הגיבויים, תמונות העותקים והעתקים אוטומטיים של אותו אשכול..

אשכולות SQL

אשכולות SQL מציע אירוח MySQL בענן של Kubernetes. הפלטפורמה זמינה עבור מסדי נתונים של MySQL בכל קנה מידה, החל ממאגרי מידע מפתחים ניסיוניים וכלה בחנויות נתוני ייצור ארגוניים.

תוכניות התמחור מתחילות ב -4.99 דולר לחודש עבור שירות הכולל צומת יחידה, 2 ליבות מעבד, 2 ג’יגה-זיכרון RAM, אחסון SSD של 60 ג’יגה-בייט ו -60 ג’יגה-בייט לגיבוי נתונים. למרות היותו שירות בעלות נמוכה, אשכולות SQL מציעים פתרון MySQL סובלני לתקלות עם גיבויים מבוזרים בצורה חלקה ושחזורים נקודתיים בזמן.

אייבן

אייבן מציע אירוח ענן מנוהל של MySQL עם מבחר תשתיות הכוללות את Google Cloud, AWS, Microsoft Azure, DigitalOcean ו- UpCloud, בכל האזורים. כדי להבטיח אבטחת מידע, מופעי MySQL של ​​Aiven פועלים על מכונות וירטואליות ייעודיות, והנתונים מוצפנים הן במנוחה והן במעבר. העתקים לקריאה בלבד ושכפולים שקוראים מרחוק מציעים במהירות גבוהה ומשחררים את צומת האב ממשימות קריאה לא תובעניות.

שירות זיוף מסדי נתונים הוא תכונה בלעדית שמציעה אייבן בכדי לאפשר לך לבצע פעולות נוספות במסד הנתונים שלך מבלי להשפיע על סביבת הייצור. תוכניות תמחור חודשיות מתחילות ב -99 $ עבור תוכנית הפעלה, הכוללת 1 VM, 2 מעבד, 4 ג’יגה-זיכרון RAM ו -80 ג’יגה-בייט אחסון.

התרחק ממנעולנות של הספק

דבר אחרון שאתה צריך להיות בטוח כשאתה בוחר ספק מסדי נתונים בענן הוא שהוא יאפשר לך לקחת את מסדי הנתונים למקום אחר בכל רגע וללא טרחה. ספק שירותי הענן שתבחר היום לא יכול להיות מתאים מחר, או אולי אתה מוצא אפשרות אחרת המציעה שירות טוב יותר או זול יותר. לכן, עליכם לדעת מראש שתוכלו להעביר את הנתונים שלכם כרצונכם בקלות.

תגיות:

  • מאגר מידע

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map