9 שירותי אירוח אימיילים אמינים לעסקים קטנים עד גדולים

דוא”ל נותר עדיין כמניע המפתח לרכישת לקוחות ושימורם עבור עסקים קטנים עד בינוניים. למרות שהמדיה החברתית פורחת עם לייקים, הערות, ציוצים ושיתופים, היא עדיין לא עולה על החשיבות של הודעות דוא”ל.


לפי נתונים סטטיסטיים, 81% מהעסקים הקטנים והבינוניים עדיין תלויים בהודעות דוא”ל כערוץ העיקרי שלהם לרכישת לקוחות. הממצאים מראים ששליחת דוא”ל ממשיכה להיות הדרך הטובה ביותר להשגה ישירה ולהשפעה.

מכיוון שעסקים צריכים לשלוח ולקבל אלפי מיילים בכל יום, ניהולם זו משימה לא קלה. בנוסף, כתובות הדוא”ל העסקיות שלך מכילות את שם הדומיין של החברה שלך, אשר בתורו עוזר לבסס את אמינותך. מכאן, הגיוני שעסקים יעלו את אירוח הדוא”ל למומחים.

לכן, כאשר לקוח מקבל את הדוא”ל שלך עם שם החברה עליו, הוא יכול לחפש את החברה שלך כדי לקבל פרטים נוספים על המוצרים או השירותים שלך שעשויים לתפוס את תשומת ליבו.

מדוע כדאי לך לבצע אירוח בדוא”ל עסקי במקום חינמי חינם כמו Gmail?

עסקים המשתמשים בשירותים בחינם עשויים להיראות לא מקצועיים. לפיכך, זה עלול להוביל לאנשים לשפוט את הלגיטימיות של החברה שלך. יש אנשים שיש להם תפיסה שגויה שאתה לא רציני בעסק שלך, בעוד שאחרים עשויים לחשוב שהעסק שלך לא יהיה בטווח הרחוק. יש סיכוי סביר שהעסק שלך יהפוך לפושעי רשת.

וזה הדבר האחרון שתרצה לעסק שלך!

כך, במקום ללכת על דוא”ל בחינם לעסק שלך כמו Gmail, Outlook, Yahoo ועוד, כדאי לשלם ולבחור בשירות אירוח אמין. השקעה של כמה דולרים באירוח דוא”ל עסקי עשויה לחסוך את העסק שלך מתפיסות שליליות כאלה ולעזור לך לבסס את העסק שלך כלגיטימי ואמין. זהו מצב win-win לעסק שלך כמו גם ללקוחות שלך על ידי שמירה על האינטרסים שלהם.

בואו לגלות כמה מהיתרונות של שימוש בדוא”ל עסקי.

בונה אמון

אם אתה רוצה שהלקוחות שלך יתייחסו ברצינות לעסק שלך, זהות אנונימית לא תעבוד. קבלת חשבון דוא”ל בחינם זה לא מובן מאליו בימינו, ואם אתה עסק שרוצה ליצור אמון, אתה צריך להתבלט בקהל.

באמצעות דוא”ל עסקי, הלקוחות שלך יכולים להכיר בעסק שלך כאמין, וזה הצעד הראשון להובלת עסק מצליח. למרות שיש לך צוות קטן, אתה יכול לתת מבט מגוון על הארגון שלך עם מזהי דוא”ל שונים לחיוב, מכירות, משרות ותמיכה.

מטיל רושם מקצועי

מישהו אמר את זה נכון –

הרושם הראשוני הוא הרושם האחרון.

זה אכן נכון בכל מה שקשור לעסקים. רוב הזמן אתה מתקשר עם הלקוח שלך באמצעות אימיילים. ברגע בו הלקוח הפוטנציאלי או הלקוח שלך פותח את הדוא”ל, עליך ליצור קשר עם זה כדי להניע את העסק שלך קדימה.

קבלת דוא”ל עסקי יוצרת תדמית מקצועית של המותג שלך בעיני הלקוחות הממוקדים שלך שיכולה לעזור לך להשיג יתרון תחרותי מהשאר.

מגן על נתונים עסקיים רגישים

שירותי אירוח דוא”ל בחינם מתמודדים עם התקפות תכנות זדוניות ומועדים לפרסום דואר זבל ומודעות ממוקדות. אין להם אמצעי אבטחה חיוניים הנחוצים לשמירה על האינטרסים של המשתמשים. בנוסף, אין לך שליטה מלאה גם על הדוא”ל שלך.

אם אתה מנהל עסק, עליך לאבטח את העסק שלך כמו גם את האינטרסים של הלקוחות שלך יחד עם הנתונים שלהם. מכאן שאסור לך להסתכן בעסק שלך על ידי שימוש בשירותי דוא”ל חינמיים שיכולים להפוך את העסק שלך לפגיע.

שומר את הדוא”ל שלך מכניסה למסנני דואר זבל

תוכנות זדוניות וספאם יכולות למקד בקלות דוא”ל בחינם. אם תשתמש במאמצים שיווקיים בדוא”ל בכדי להניע את המכירות שלך, השימוש בדוא”ל בחינם עלול לגבות את הכנסותיך. הסיבה לכך היא שהודעות הדוא”ל שנשלחו עשויות להיות מוצגות כדואר זבל. לכן, אם הלקוחות שלכם לא בודקים את תיקיות הספאם שלהם, כל המאמצים שלכם היו עוברים לשווא.

אבל אם אתה לוקח אירוח דוא”ל ממומחים, זה חוסך את הדוא”ל שלך מלהקפיץ או להיכנס לתיקיות דואר זבל. כך תוכלו ליהנות מאינטראקציה עם הלקוחות שלכם באמצעות מיילים ולהמשיך למנף את היתרונות.

גיבוי ופרטיות

הודעות אימייל בחינם נוטות להסתכן בסיכון גבוה להתמוטטות, להיסגר ללא התראה מוקדמת, או אפילו לפרוץ. כאשר זה קורה ללא כל גיבויים, זה עלול לעלות לעסק שלך מבחינת מידע עסקי חיוני שלא ניתן לאחזר. אתה מאבד מידע סודי ודוא”ל חשוב מהלקוחות והסיכויים שלך.

מיתוג

אימייל מקצועי יוצר זהות מותג חזקה של העסק שלך באמצעות פרסום שם החברה שלך. זה הופך את המותג שלך לאמין בעיני הלקוחות רק על ידי התבוננות בשם.

כעת, כאשר יש לך מושג הוגן לגבי חשיבות הדוא”ל העסקי לעסק שלך, המפורטים להלן הם כמה משירותי אירוח הדוא”ל האמינים העומדים לרשותך..

סוויטת G

צור כתובת דוא”ל מקצועית לעסק שלך באמצעות סוויטת G, וזה ה- Gmail שאתה כבר מעריץ. הוא מציע פקדי מנהל ושלל תכונות מעניינות ללא מודעות מעצבנות. אירוח הדואר האלקטרוני ניחן בכלים שנועדו לשפר את הפרודוקטיביות העסקית שלך על ידי מאפשרים לך לעבוד מהר יותר וחכם!

G Suit לא רק הפך את תקשורת הדוא”ל למאמץ, אלא גם חדשנית, בה אתה יכול לשתף פעולה בזמן אמת בקבצים שלך ולגשת ליומן כדי לתאם פגישות. בנוי על התשתית המאובטחת ביותר של Google, G Suite מגן על כל הנתונים העסקיים, המשתמשים והמכשירים שלך. זה גם מגבה את הנתונים שלך בענן, ואתה מקבל שליטה מלאה על הדוא”ל שלך.

התכונות שהיא מציעה הן ג’ימייל, לוח שנה, זרמים, צ’אט, פגישה, מסמכים, גיליונות, טפסים, שקופיות, אתרים, סקריפטים לאפליקציות, כונן, חיפוש בענן, שמור, מנהל מערכת, כספת, נקודת קצה, אימונים של G Suite והתוספות.

A2 אירוח

A2 אירוח מלא בכלים ותכונות דוא”ל שימושיים שיעזרו לך בשיווק הדוא”ל שלך. באפשרותך להשתמש ב- IMAP או POP3 כדי לשלוח או לקבל הודעות דוא”ל. ואם ברצונך להשתמש בדואר אינטרנט, RoundCube ו- Horde מותקנים מראש לרשותך. בנוסף, הוא כולל את מיילמן שיעזור לך ליצור קשר מרשימת דוא”ל לבחירה.

שירות אירוח הדוא”ל מציע לך מחויבות גבוהה יותר לזמן הפעולה למינוף ביצועים אמינים. כל חשבון אירוח דוא”ל טעון בחביב משאבי דוא”ל בחינם. אתה יכול למצוא ולנהל את המשאבים הללו מלוח הבקרה שנקרא cPanel.

משאבים חינמיים אלה כוללים את הדברים הבאים.

 • שלח דוא”ל לחשבונות אירוח לניהול חשבונות וסיסמאות ולהגדרת הגדרות POP3 או IMAP.
 • דואר אלקטרוני דרך Roundcube והורד
 • BoxTrapper כדי לאמת את השולח
 • SpamAssassin לסינון דואר זבל
 • Barracuda לצורך סינון ספאם משופר על ידי בדיקת כל אימייל נכנס
 • אימות והעברת דוא”ל
 • MX כניסה לשליחת דוא”ל
 • מגיבים אוטומטיים, רשימת תפוצה, הצפנה ורבים נוספים

זוהו מייל

רוצה ליהנות מאירוח מוצפן, מאובטח ללא תוספות?

זוהו יכול לכסות את כולם יחד עם פרטיות מובטחת. באמצעות אירוח דוא”ל זה אתה יכול להשיג הגנה זריזה ומשופרת מפני תוכנות זדוניות וספאם. הוא מספק מזהי אימייל מקצועיים בכדי להעניק למותג שלך ראות גבוהה יותר ואותנטיות.

למרכזי הנתונים של Zoho Mail יש מעקב ואבטחה ברמה גבוהה כדי לספק לך זמן אמין. ההצפנה מקצה לקצה וגם במנוחה נעשית על מנת לאבטח את הדוא”ל שלך יחד עם קידוד הודעות דרך S / MIME.

באמצעות לוח הבקרה החזק והישיר של Zoho, באפשרותך לבצע את כל ההגדרות, ההתאמה האישית והתצורה. אתה יכול להוסיף בצורה חלקה משתמשים, להגדיר את המדיניות שלך, לנהל שמות קבוצות ורבים נוספים. שמור את הדוא”ל שלך לתקופה מסוימת על מנת להתמודד עם התקפות משפטיות. הוא מציע גם גילוי אלקטרוני שיעזור לך לגלות את האימיילים השמורים שלך במהירות.

ניהול תקשורת עסקית הוא חלק מאחר שניתן להוריד את אפליקציית Zoho Mail במכשירי אנדרואיד או iOS. מעניין לציין שאתה יכול להוסיף טעמים של מדיה חברתית ישירות לתיבת הדואר שלך באמצעות זרמים ותייג צוותים, להגיב, לשתף קבצים ולנהל משימות בקלות.

שטח Rack

אם אתם מחפשים אירוח דוא”ל במחיר סביר לעסק שלך, שטח Rack היא אחת האפשרויות הטובות ביותר שיש לכם. עסקים קטנים יכולים לתת למיילים שלהם מראה מקצועי מבלי להשקיע הרבה. באמצעות סינון פרמיום, תיבת הדואר הנכנס שלך תהיה חופשית מספאם ופעילויות זדוניות. חוץ מזה, זה גם נותן לך פרטיות וביטחון מלאים לנתונים העסקיים הרגישים שלך.

Rackspace גם מספק לך העברה חלקה מהודעות הדוא”ל הקודמות שלך לאימיילים מקצועיים חדשים עם המומחים המסורים ביותר שלהם. רק זכור היכן רשמת את שם הדומיין שלך והשאיר את השאר למומחי Rackspace.

במחיר שווה לכל נפש של 2.99 דולר למשתמש בכל חודש, Rackspace מציע את כל הדרוש לך לצורך הפעלה חלקה של דוא”ל העסק שלך, כולל:

 • תיבת דואר של 25 ג’יגה-בייט
 • Outlook, דואר אלקטרוני וגישה לנייד
 • רשימת קבוצות, כינויים והעברה ללא הגבלה
 • ארכיון דוא”ל

מיקרוסופט 365

צור דוא”ל ברמה עסקית על ידי בחירה מיקרוסופט 365 כמארח הדוא”ל שלך והישאר בסנכרון תמיד. גש לדוא”ל, ליומנים משותפים ולאנשי קשר מכל מקום באמצעות המכשיר שלך, בין אם זה המחשב או הטלפון הנייד שלך.

במקרה שתאבד את הטלפון עם כל הדוא”ל העסקי עליו, אל תיבהל! עדיין יש לך אפשרות למחוק את הדוא”ל מרחוק כדי לשמור על בטיחות המידע העסקי שלך. Microsoft 365 מעניקה לך את החופש להתאים אישית את כל הדוא”ל שלך על ידי יצירת פורמטים מותאמים אישית, באמצעות שם התחום והתמונות שלך וכו ‘.

אתה יכול לשלוח קבצים של עד 150 מגהבייט באמצעות אירוח דוא”ל זה. זה גם מספק אחסון של 100 ג’יגה-בתים כדי לאפשר לך לאחסן את הדוא”ל שלך עם תמונות ופורמטים מותאמים אישית. עם מרכז ניהול פשוט, אתה יכול לנהל טוב יותר את הדוא”ל שלך, כולל יצירת חשבונות חדשים, מחיקה, יצירת סקריפט בהתאמה אישית וכן הלאה..

Microsoft 365 מעניקה לך את הסינון הטוב ביותר נגד הספאם והגנה נגד תוכנות זדוניות כדי להגן על הדוא”ל שלך מפני פשעי רשת פוטנציאליים. חוץ מזה, אתה מקבל גם תכונות ארכיון ו- eDiscovery.

קדימה אבא

הטילו רושם נצחי על מחשבי הלקוחות שלכם באמצעות אימיילים בעלי מראה מקצועי מ- קדימה אבא שמחמיא לעסק שלך. זה כולל תכונות קלות לשימוש כמו אנשי קשר, לוחות שנה, פורטל דואר אלקטרוני ומשימות. הודעות הדוא”ל עובדות נהדר על מגוון רחב של מכשירים, כולל מחשבים וטלפונים ניידים, ומסנכרנות אוטומטית כדי לשמור על הודעות הדוא”ל שלך מעודכנות..

GoDaddy כולל מסנן דואר זבל רגיל בתעשייה כדי לספק לך תיבת דואר נכנס נקייה ויכול לחסום יותר מ -300 מיליון הודעות דוא”ל שעלולות להזיק מדי יום באמצעות מסנני האנטי-וירוס וההצפנה של 256 סיביות. הוא משלב צגי איומים אוטומטיים, ניתוח נתונים מתוחכם וצוות מיוחד של מומחי אבטחה כדי להציע את רמת האבטחה הגבוהה ביותר.

אתה יכול להתאים אישית בקלות את כתובת הדוא”ל שלך, כך שיהיה מושך עין וייחודי להצטיין בקהל ובכל זאת לשמור על מבט מקצועי עם תוכניות ללא מודעות. קבל הצצה לתוכן של קבצים מצורפים לדוא”ל לפני שאתה שולח אותם, השתמש בפורטל של דואר אלקטרוני כדי לנהל את המרחב המקוון שלך באמצעות ווידג’טים מותאמים אישית, כולל ספורט, מזג אוויר, חדשות וכו ‘..

אמזון Workmail

אמזון Workmail מציע שירות דוא”ל עסקי מאובטח וקל לניהול, בנוסף לתמיכה ביישומי לקוח דוא”ל ניידים ושולחניים קיימים. גש לדוא”ל, לוחות השנה ואנשי הקשר שלך ללא כאב על ידי שימוש באפליקציות הלקוח שבחרת, כולל Outlook ואפליקציות דוא”ל מקוריות אחרות של אנדרואיד או iOS התומכות בפרוטוקול IMAP. אתה יכול גם לגשת אליהם באמצעות דפדפן האינטרנט המועדף עליך.

שלב את הדוא”ל שלך בצורה חלקה עם ספריית הארגון הנוכחית שלך. זה גם נותן לך אפשרות להצפין נתונים יחד עם מיקום האחסון שלהם. בנוסף, באפשרותך להגדיר יכולת פעולה הדדית של Microsoft Exchange Server ולנהל את המשתמשים, המשאבים והקבוצות שלך באמצעות SDK.

Amazon Workmail מספק אבטחה ברמת הארגון לנתונים שלך דרך שירות ניהול המפתח של AWS. זה מאפשר לך לקבל שליטה מלאה על הדוא”ל והנתונים שלך ומאפשר לך לנהל את הדרך שאתה רוצה. זה נותן אחסון של 50 ג’יגה-בייט לדוא”ל ולנתונים שלך.

Fastmail

Fastmail מאפשר לך ליצור דוא”ל לעסק שלך שיכול להתאים לאתר שלך על ידי הצעת קלות התאמה אישית. אתה יכול לנהל בצורה חכמה את הדוא”ל שלך באמצעות תיבת דואר נכנס אחת בכל פעם שאתה שולח ופותח הודעות דוא”ל. אתה יכול לשתף תיקיות דוא”ל, אנשי קשר ויומנים עם הצוות שלך כדי להזרים מידע חלק ולתזמן את הפגישות שלך במהירות.

הוא מציע Topicbox בו הצוותים שלך יכולים לשתף משאבים ותובנות ומאפשר לך להגיע לכל הצוות במקום אחד. אתה יכול גם לבנות את ארכיב החברה שלך באמצעות תכונה זו ולנהל אותה. באמצעות Fastmail, אתה יכול לנהל את רמות הגישה לדוא”ל ולהשתמש בהגדרות מתקדמות כדי לשמור על אבטחת הנתונים שלך.

נסה את תקופת הניסיון בחינם למשך 30 יום ואז בחר תוכנית מתאימה לפי הדרישות שלך.

Namecheap

Namecheap הוא שירות אירוח דוא”ל מהיר, אמין ומאובטח שתוכנן במיוחד כדי לענות על הצרכים העסקיים שלך. ניהול הודעות הדוא”ל, לוח השנה, אנשי הקשר ושיווק הדוא”ל הכולל שלך הוא ללא מאמץ באמצעות שירות זה.

אתה יכול אפילו לקבל ניסיון חינם של Namecheap למשך חודשיים כדי לחוות את היעילות של פלטפורמה זו ואז לבחור תוכנית להמשיך למנף את היתרונות שלה על כל העסק שלך. זה תואם במהירות למכשירים שלך, כולל אנדרואיד, Windows או iOS. הוא מציע דוא”ל מבוסס דומיין, תיבת הדואר הנכנס המאוחדת, הגנה מפני דואר זבל, חתימות HTML, גישה ל- POP3 או IMAP וגישה אימייל בטוחה עם כל תכנית..

ליהנות משיתוף פעולה חלק ומאובטח עם הדוא”ל העסקי שלך על ידי שיתוף דוא”ל, אנשי קשר, מסמכים, פגישות, גיליונות אלקטרוניים ורשימות משימות. אתה יכול לצפות לביצועים גבוהים משירות האירוח שאינך צריך לדאוג אם המיילים שלך יצאו ליעד או לא, Namecheap דואג לזה!

אימות הדו-גורמים מציע אבטחה נוספת להודעות הדוא”ל שלך תוך שמירה על האישורים שלך. הוא מספק אבטחה מהשורה הראשונה באמצעות פקטור 2 אוניברסלי (U2F) וסיסמה חד פעמית מבוססת זמן (TOTP).

סיכום

דוא”ל מתפתח עם תכונות חדשות וחדשניות שעוזרות לך לתקשר בצורה חלקה עם הלקוחות והפוטנציאלים שלך. מיילים עסקיים מספקים לא רק מגע מקצועי לעסק שלך, אלא גם מרחיבים את נוכחות המותג שלך. בעזרת שירותי אירוח בדוא”ל הנ”ל, אתה יכול לנהל בקלות את הדוא”ל שלך, לאבטח את הנתונים שלך ולבנות אמון מול הלקוחות שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map