פיתרון שולחן העבודה הווירטואלי הטוב ביותר עבור אנשים פרטיים או עסקיים

עם התפתחות סביבות העבודה, אנו יכולים כעת לגשת לעולמנו הדיגיטלי מכל מכשיר, בכל מקום ובכל זמן.


נתפס בווירטואליזציה של שולחן העבודה כפתרון המאפשר אבטחה ניהולית מרכזית בשולחן העבודה של המשתמש שלך ופחות תקורה של ניהול IT.

באמצעות שולחנות עבודה וירטואליים עם מערכת הפעלה של Windows, אתה יכול לגשת אליו משולחן עבודה של מכשירי iPad ו- Android או מחשב נייד. יש לך גישה לסביבת שולחן העבודה המותאמת אישית שלך או לסביבת עבודה. זה אומר שאני יכול לעבוד בבית, במשרד, מבית מלון או בכל מקום אחר. ומכל מכשיר תהיה לי גישה לנתונים ויישומים שלי.

כעת, גישה זו מפרידה בין הנתונים והיישומים של מערכת ההפעלה שלך לחומרה מקומית, ומפעילה אותם במקום בנפרד בשרת מרוחק.

יצירת סביבת וירטואליזציה של שולחן עבודה באופן פנימי הייתה יקרה ומסובכת. משתמשים חסרים לעיתים קרובות את חוויית הפרודוקטיביות של שולחן עבודה המותקן באופן מקומי, וזה יכול לקחת שבועות ולעיתים חודשים עד ליישום מוצלח ופועל..

אז למה לא להשתמש בפלטפורמות אירוח?

V2 ענן

עבור עסקים קטנים ובינוניים הקמת תשתית שולחן עבודה מבוססת ענן יכולה להיות יקרה וקשה לניהול מאובטח. V2 Cloud יכול לעזור.

ענן V2 הוא שולחן עבודה כמציע שירות. זה מאפשר לך לגשת בצורה מאובטחת לנתונים, יישומים עסקיים, מסמכים ומשאבים אחרים מכל מקום בכל מכשיר.

הוא כולל מערכת הפעלה חלון מרובת משתמשים עם Microsoft Office. העובדים והיועצים שלך יכולים לגשת לכל היישומים העסקיים שלך מכל מחשב, טלפון או טאבלט מכל מקום.

עם V2 Cloud אתה לא צריך לכתוב קוד כלשהו כדי לקבל גרסת ענן של התוכנה שלך. אתה יכול למנף בקלות את המודל מבוסס המנוי במקום רישיונות תמידית.

V2 Cloud מספק חסכונית מאובטחת בחוויית שולחן עבודה באיכות גבוהה עם ניטור חי ותמיכה טכנית 24/7. בשולחן העבודה הווירטואלי שלך בענן V2, אתה יכול להוסיף עד 250 חברים, והם יכולים לשתף קבצים ויישומים אחד עם השני תוך כדי הפגישה שלהם..

זה מארח באופן מאובטח את מחשבי הענן שלך, כך שהם תמיד אופטימליים ונגישים. הכל מגובה אוטומטית בכל יום, ויש לך את כל בקרת הניהול. כמנהל, אתה יכול להתקין כל תוכנה שאתה צריך ולהוסיף כמה משתמשים שאתה רוצה. לאחר שהמשתמשים יתווספו לסביבת העבודה הם יכולים לגשת לשולחן העבודה שלהם ולכל היישומים העסקיים שלכם ממכשירים אישיים באמצעות דפדפן אינטרנט בלבד, אין צורך בתוסף. אז, הנתונים לעולם לא עוזבים את סביבת העבודה, והכל נשאר מאוחסן בבטחה בענן.

Microsoft Active Directory תואם לענן V2. זה יכול לתמוך באימות רב גורמים באמצעות מחבר AD. אינך צריך לשכפל אותם ל- V2 Cloud כדי להשתמש בספריות האישורים הקיימים שלך.

אתה יכול לבחור באיזה מיקום מרכז נתונים מאובטח אתה רוצה שסביבת העבודה שלך תהיה ממוקמת. הנתונים לעולם לא יעזבו את המיקום הזה. אינך רוצה למהר את הנתונים שלך ב- V2 Cloud, לרכוש רישיון V2 Cloud ולקבל את הנתונים שלך על ספקי ענן אחרים כמו Microsoft Azure Amazon AWS או פלטפורמת Google Cloud עבור ספקי תוכנה..

מרחבי העבודה של אמזון

סביבות עבודה של אמזון הוא פיתרון DaaS (שולחן עבודה כשירות). זהו שולחנות עבודה בענן מנוהלים בצורה מאובטחת המאפשרים למשתמשים לגשת למסמכי ומשאבים של יישומים מכל מקום בכל מכשיר נתמך.

באפשרותך לספק מספר שולחנות עבודה של חלונות או לינוקס תוך מספר דקות כדי להבטיח “הביא את המכשיר שלך.” זה מאפשר לעובדים מרוחקים, ניידים וחוזים ולקבל ייעול תהליכי בדיקה ופיתוח. מכיוון שהנתונים מוזרמים למכשירים שלך בפורמט מוצפן ולא מאוחסנים באופן מקומי, סביבות העבודה של אמזון עוזרות בשיפור האבטחה שלך. זה מאפשר לך להפחית עלויות ומורכבות על ידי ביטול הצורך לבנות את התשתית המקומית לפרישות VDI מדור קודם..

Amazon WAM (מנהל יישומי Workplace) הופך את הפריסה והניהול של היישומים שלך במקום העבודה אמזון לגמישים, מהירים יותר ומאובטחים. זה דואג לכל העדכונים, התיקון וההסרה של אפליקציות במערכת הווירטואלית. זה יכול לספק במהירות יישומי שולחן עבודה למערכת הווירטואלית שלך כמכולות. כך נראה ממשק מנהל האפליקציות של אמזון Workplace:

סביבות עבודה של אמזון - שולחן עבודה וירטואלי

בעזרת סביבות העבודה של אמזון אינך צריך לקנות יתר על המידה מחשבים שולחניים ומחשבים ניידים. אתה יכול לקבל גישה לשולחן העבודה בענן לפי דרישה כדי לענות על צרכי המשתמש שלך. אז העלות מופחתת במרווח טוב.

כל המשימות הניהוליות כמו אספקה, תחזוקה, מיחזור שולחנות עבודה מטופלות על ידי אמזון העבודה. אתה יכול לגשת לסביבת העבודה של אמזון מכל חלונות או מחשבי מק, iPad, טאבלט אנדרואיד ודפדפני אינטרנט של Chrome ו- Firefox.

קמאטרה

קמאטרה מציע שולחן עבודה של Windows 10 ו- 8

אתה יכול לבחור מצב מותאם אישית אשר נותן לך אפשרויות לארח את השרת שלך בכל אחד מ 13 מרכזי הנתונים. קמאטרה תומכת במערכות הפעלה לינוקס, חלונות ומערכות הפעלה מותאמות אישית.

הם ככל הנראה הענן המהיר ביותר על פני כדור הארץ בגלל ההיצע למטה:

 • מעבד אינטל פלטינום 8270 המהיר ביותר
 • 40 Gbit Public & מהירות רשת פרטית
 • אחסון במצב כונן מוצק (SSD) ללא צווארי בקבוק קלט / פלט
 • משאבים ייעודיים מובטחים לכל שרת
 • קונסולת ניהול הענן ידידותית למשתמש לפריסה תוך שניות

מיקרוסופט תכלת

שולחן העבודה הווירטואלי של Windows מאת מיקרוסופט תכלת הוא פיתרון ענן מושלם לווירטואליזציה של שולחן העבודה. אתה יכול לגשת אליו מכל אחד מהמכשירים שלך. הוא מציע תמיכה של לקוח מקומי עבור חלונות, אנדרואיד, מק וגם HTML5 כך שתוכלו לגשת לשולחנות עבודה ואפליקציות מרוחקים כמעט לכל דפדפן מודרני..

שולחן העבודה הווירטואלי של תכול

זה נותן לך תשתית שולחן עבודה מרוחק הכוללת את התפקידים שהיית צריך לנהל. כל ה- VMs שלך בשירות שולחן העבודה הווירטואלי של Windows מתקשרים באמצעות חיבור יוצא מאובטח, ואתה נהנה מיכולת בלתי מוגבלת. בהתבסס על עומס העבודה, זה גם נותן לך אפשרות בחירה רבה יותר ואיך אתה יכול להפיץ משתמשים בכל אותם VMS.

יש לו תמיכה באפליקציות מודרניות כמו OneNote ו- Office 365. אתה יכול לפרוס שולחן עבודה מלא, אפליקציות מרוחקות, או שתיהן, וגם להתאים או להתדרג לפי הצורך, ואתה משלם רק לפי השימוש.

באפשרותך להקצות מספר משתמשים ל- VM יחיד באמצעות מערכת הפעלה של לקוח, ולא מערכת הפעלה של שרת. שולחן העבודה הווירטואלי של Windows מתנתק באופן ייחודי מהמשתמש היחיד בכל VM ומביא את החוויה היחידה מרובת ההפעלה Windows 10 היחידה.

זה גם מספק אפשרות לטעון משתמשים באיזון בבריכות המארח של המחשב הווירטואלי שלך. אז לקבלת הביצועים הטובים ביותר, אתה יכול להגדיר את מצב הנשימה. זה מקצה באופן שווה את המשתמשים שלך דרך מאגר המארחים לעומס העבודה שלך. יש לו גם תבניות של מנהל משאבים Azure שנבנו מראש זמינות ליצירה ולעדכון של סקרי מארח באופן עקבי.

כעת השילוב בין תשתית המכונה הווירטואלית אירחה את הענן של מיקרוסופט, והחיבור לאחסון OneDrive ללא הגבלה הוא גם מהיר וגם חסר תחתית..

שולחנות העבודה של Windows 7 מציעים את היתרון הייחודי בכך שמאפשרים לך להריץ אותם בענן עד שלוש שנים מבלי שתצטרך לשלם עבור עדכוני אבטחה מורחבים, כולם עברו ב- 14 בינואר, 2020, ותאריך התמיכה, אתה יכול גם להעביר את ה- RDS הקיים שלך..

OVHcloud

OVH היא חברה צרפתית המספקת שולחנות עבודה וירטואליים ושירותי אינטרנט אחרים. באמצעות שולחן עבודה תקבל מכונה שתוכל לגשת אליה מכל דפדפן אינטרנט או מתחנת עבודה. אתה יכול לגשת לשולחן העבודה, ליישומים, לתוכן מכל מכשיר.

להלן תכונות המפתח:

 • גם אם המחשב הנייד שלך אבד, הנתונים והיישומים שלך מאובטחים ב- OVH Cloud
 • גש לשולחן העבודה שלך מהבית, מהמשרד או מכל מלון; החוויה נותרה זהה
 • חסוך עלויות על ידי הקצאת שולחנות עבודה וירטואליים לעובדים חדשים ומחק אותם בכל עת שנדרש

להלן פרטי התצורה והעלות של OVH Virtual Cloud Desktop, הזמנה לפי הדרישה שלך:

תמחור ovhcloud

סיכום

אני מקווה שהמידע שלעיל עוזר לך לבחור את ספק האירוח הווירטואלי של שולחן העבודה על פי הצרכים שלך. זו החלטה חכמה למנף את הפלטפורמות שלמעלה כאשר אתה או העובד שלך בדרכים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map