15 מסגרות ליצירת אפליקציות ללא שרת

האם אתה מתרגש מהטכנולוגיה ללא שרת? האם אתה להוט לשים יד על פרויקט חדש אך אינך בטוח איפה להתחיל?


להלן סיכום המסגרות הפופולריות ביותר ללא שרת שתוכלו לשים עליהן!

מחשוב ללא שרתים הוא כל הזעם בקרב אלה שאוהבים את הרעיון של הצורך להסתדר פחות תוך זמן רב ליצור יותר. ולמרות שהטכנולוגיה עדיין די חדשה, הרבה מפתחים ומהנדסים יוצאים מגדרם לבנות פתרונות מרתקים לעתיד פעולות ללא שרת..

כפי שאני בטוח שאתה יודע כבר, ללא שרת אין פירושו בדיוק ללא שרת. זה פשוט אומר פחות שרתים ו פונקציות נוספות. ואם אתם מחפשים פלטפורמת FaaS (פונקציות כשירות) אמינה עבור הפרויקט הבא שלכם, בדקו את הרשומה הקודמת שלנו לפלטפורמות המחשוב הטובות ביותר ללא שרת..

עם זאת, בואו נסתכל על המסגרות העומדות לרשותנו. אנו נסיים את הדברים עם כמה פרויקטים מרגשים שמתפתחים במרחב ללא שרתים, אז וודא שאתה מתמודד עם אלה!

הגברת המסגרת

להגביר היא ספריית JS המיועדת לשימוש על ידי מנהלי התקנים קדמיים המפתחים באופן פעיל יישומים מבוססי אינטרנט וניידים בענן. המסגרת מספקת ממשק ניהול הצהרתי ופשוט לסיום מגוון פעולות בתוך מבנה מבוסס ענן.

הגברת המסגרת

Amplify עובד עם מסגרות ה- JavaScript המועדפות עליך, כולל React Native המשמש לבניית אפליקציות מודרניות.

כמו כן, אל תתנו לשם ‘AWS Amplify’ להטעות אתכם, מכיוון שתוכלו לחבר ספרייה זו לשירותי ספקי ענן אחרים בהתאם לדרישותיכם..

אדריכל

ליצור, לפרוס ולתחזק תשתית ללא שרת מבוססת פונקציות ענן של AWS בענן עם זרימות עבודה מקומיות, לא מקוונות מלאות, ועוד.

אדריכל ללא שרת

זהו פרויקט מתוחכם למדי ודורש שתמשיכו לקרוא עליו פילוסופיית הפרויקט ו דף התיעוד כשלם.

למעלה

למעלה היא מסגרת שעוזרת לך לפרוס יישומים ללא שרתים עם פוטנציאל מדרג אינסופי. יתר על כן, אתה יכול להשתמש ב- Up כדי לפרוס אתרים סטטיים, ממשקי API ועוד. כל זה נותן לך את הגמישות לעבוד על מה שחשוב לך באמת.

למעלה פרוס אפליקציות ללא שרת תוך שניות

למרבה המזל, Up מוציאה מקרים של שרת HTTP מסורתי, ולכן אינך מתבקש ללמוד ללמוד פרוטוקול חדש. במקום זאת, השתמש במסגרת האהובה עליך כמו Django או Express כדי להתחיל בעצמך.

Claudia.js

Claudia.js נותן למפתחים אמצעי לדחוף את הפרויקטים שלהם מבוססי Node.js למערכות Lambda ול API. קלאודיה אוטומטית משימות פריסה, תצורה ותגדיר אוטומטית את סביבת JavaScript שלך לפיתוח מודרני.

ג'ודי קלאודיה

אז מה זה אומר עליכם? על ידי שימוש בקלודיה, אתה יכול להתחיל את המסע שלך בשירותי מיקרו תוך דקות. כתוצאה מכך, יש לך הרבה פחות מה לחשוב עליהם והרבה יותר זמן להתמקד בפתרון בעיות אמיתיות.

הסיבות העיקריות לשימוש בקלאודיה כוללות:

 • פרוס, עדכן ונהל את המופעים שלך באמצעות פקודה יחידה
 • עובד ללא רבב עם חבילות NPM
 • מבנה לוח הדוד המשולב, ומאפשר לך יותר מקום להתמקד במשימות שלך בהישג יד
 • ניהול גרסאות כך שתוכל לעבוד על מספר גרסאות בו זמנית
 • עקומת למידה קטנה

מטוסים

האם אתה אוהב את רובי?

מסגרת ללא שרת של ג'טס

אז אתה יכול פשוט למצוא את עצמך נהנה מטוסים – מסגרת רובי ללא שרת ליצירה ופריסה של שירותי מיקרוסופט. המסגרת כוללת את כל הכלים הדרושים כדי לעזור לך לייצר מבני API ולפרוס אותם למבדה.

מטוסים עובד גם לכתיבת פונקציות נפרדות בהן תוכלו להשתמש כדי לתפור שירותים ומשאבים שונים הניתנים על ידי AWS.

הדרך בה Jets עובדת היא שהמסגרת ממירה את הקוד הקיים שלך לפונקציות עבור למבדה ושירותי AWS אחרים. כתוצאה מכך, תוכלו לדלג על דברים כמו פריסה והקצאה כדי להקדיש זמן רב יותר לכתיבת קוד פונקציונלי.

מדי

Middy הוא מנוע פשטני להקצאת תווך.

אמצע

אם עבדת עם מסגרות כמו Express.js – תבחין במהירות קווי דמיון בין התבניות בהן נעשה שימוש מדי. כתוצאה מכך התחלה מהירה וקלה.

פולומי

פולומי מספק SDK חלק כדי לעזור לך ליצור ולהפיץ תוכנה לכל פלטפורמה מבוססת ענן. ה- SDK תומך במכולות, בשירותים מתארחים, בתשתיות ליבה ובמכולות.

פולומי

אתה יכול לכתוב קוד בכל שפה שתרצה, Pulumi תספק ותנהל את המשאבים שלך על ספקי שירותים כמו GCP, AWS, Kubernetes ו- Azure.

ללא שרת

אני יודע מה אתה חושב, “מישהו היה בר מזל מספיק כדי לקבל את שם הדומיין Serverless.com ופשוט מממנים את מזלם! “, ואני חייב לומר לך שזה לא המקרה.

ללא שרת מסגרת היישומים נטולת השרת המופעלת על ידי AWS Lambda API Gateway ועוד

למסגרת ללא שרת יש כמה 30,000 כוכבים בכוכב GitHub, מה שהופך את זה לפופולרי ביותר מסגרת ללא שרת אתה יכול למצוא.

אז מה אתה יכול לעשות במסגרת זו? בראש ובראשונה, אתה יכול ליצור אפליקציות המשתמשות בשירותי מיקרו כאמצעי לתגובה לאירועים וכו ‘. למשל, האפליקציות שלך מגיבות רק כאשר קיימת שיחה מוחלטת, וקנה מידה מעלה ומטה על פי דרישה. כתוצאה מכך, אתה יכול לחסוך טונה של כסף שאחרת תשקיע בשמירה על שירותי סרק.

המסגרת משתמשת בשירותי מחשוב מבוססי אירועים חדשים, כמו AWS Lambda, Google Cloud Functions, ועוד. זהו כלי שורת פקודה, המספק פיגומים, אוטומציה של זרימת עבודה ושיטות עבודה מומלצות לפיתוח ופריסה של הארכיטקטורה ללא השרת שלך. זה ניתן להרחבה לחלוטין באמצעות תוספים.

סיגמא

סיגמא הוא IDE חדש מבוסס ענן שנבנה סביב הרעיון של פיתוח ללא שרת. זה לא סתם עורך טקסט בסיסי עם כמה תכונות מהודרות, אלא IDE בעל תכונות מלאות שיאפשר לך לכתוב קוד, ולפרסם את הקוד כאפליקציה חיה בזמן אמת..

IDE של Sigma יכול לדבר קדימה ואחורה עם פלטפורמת השרת חסרת השרת (FaaS) שלכם, ורק עם הדרישה לקובץ config. כתוצאה מכך תוכלו לחסוך שעות אינסופיות של משימות משעממות אחרת.

סיגמא

כמו כן, בניגוד לכלים אחרים המנסים להשיג תוצאה דומה – Sigma הוא חסר שרת עצמו. ה- IDE פועל כולו מתוך הדפדפן ואינו דורש שירות אחורי שיפעל לכל פרט לפונקציות בודדות. באופן ספציפי, הצד האחורי נדרש לאמת משתמשים ולאסוף נתונים אנליטיים.

זה שווה לפקוח עין, ושווה לנסות בעצמך.

מסחטת

מסחטת היא מסגרת חדשה ומרתקת שעוזרת למפתחים ליצור אפליקציות חדשות בקלות, ללא צורך בניהול מלוא ההיקף של מערכת אקולוגית blockchain. יתר על כן, Squeezer יכול לספק רכיבים ברמה התעשייתית לצרכי תוכנה ברמת הארגון.

אתה יכול להשתמש בסחיטה עם פלטפורמות הפונקציות המועדפות עליך כמו AWS, Google ו- Azure.

מסחטת

תכונות מעניינות כוללות תחזוקה ללא ניהול. אתה יכול פשוט לפרוס ולהירגע. כמו כן, תשכחו מכתיבת סקריפטים שצריכים לבדוק בעיות הקשורות לקנה מידה. במקום זאת, Squeezer מאפשר לספקי FaaS שלך להתמודד עם כל זה.

זו המסגרת הראשונה שמשלבת את האופי החזק של שירותי מיקרו עם הכוח הטיטני של הבלוקצ’יין.

ריף

ריף היא מסגרת FaaS פשוטה למפתחי Kubernetes. ה- CLI המשולב עוזר למחשבים להפעיל את זרימת העבודה שלהם עם סכין.

riff מיועד לפונקציות

סכין (בולטת kay-nay-tiv) מרחיב את Kubernetes כדי לספק מערך של רכיבי אמצעי תווך החיוניים לבניית יישומים מודרניים, ממוקדי מקור, ומכולות שיכולים לפעול בכל מקום: במקום, בענן, או אפילו ב מרכז נתונים של צד שלישי.

המסגרת כוללת את הכלים הנחוצים כדי להפעיל את מופע הסכין שלך ולהופיע בתוך אשכול Kubernetes. יתר על כן, תקבל גישה לפקודות לניהול שירותים, פונקציות, מנויים וערוצים.

PureSec

לא תימלט מהביטחון, לא מזה בקלות. בבניית אפליקציות ללא שרת, אתה זה שצריך להבטיח תאימות אבטחה יסודית. הדברים שצריך להיזהר בהם כוללים התקפות ברמת ספק, אירועים ילידי ענן ונראות בכל רחבי הרשת.

PureSec מספק פלטפורמת אבטחה ללא שרת שתסייע בהגנה על היישומים שלך על בסיס מקצה לקצה. כל תהליך ה- SSP קשור יחד עם תהליך האינטגרציה והאספקה ​​הרציפה.

אבטחה ללא שרת PureSec

כרגע PureSec עובד עם ספקי ענן כמו IBM Cloud Functions, AWS Lambda, Google Cloud Functions ו- Azure Functions.

אות 0

אם אתה מתלהב מהמושג ‘ללא שרת’, סביר להניח ששמעת על המסגרת ללא שרת – זו שהזכרנו קודם במאמר.

לעולם אל תתפשרו על Auth0 Auth0

אות 0 הקימו את המאמצים שלהם לבנות מסמכי רשת Auth0, תוסף יעיל לכל משתמשי המסגרת ללא שרת. הפרויקט נקרא Webtask, ואתה יכול מצא את דף הבית כאן.

בעיקרו של דבר, ניתן להשתמש במשימת האינטרנט צור אפליקציות ללא צורך לדאוג לתשתית שלך תאימות. כתוב היגיון בצד השרת ופרוס את כל הפונקציות שלך באמצעות ה- CLI המסופק על ידי Webtask. לאחר מכן תוכל לנווט בקצה האחורי באמצעות פרוטוקול HTTP.

צלפים

צלפים הוא סוג של קצה היותה מסגרת ללא שרת. ראשית, זהו מוצר, פיתרון מסחר אלקטרוני לאנשים עם צרכים קטנים יותר. והדבר השני הוא שרוב הפעולות האחורי מבוצעות בתוך לוח המחוונים של ה- Snipcart.

עם זאת, החלק הטוב ביותר הוא שלוח המחוונים מבוסס בעיקר על שיחות ווב ושיחות API. אתה יכול לנהל מיסים, הנחות, מנויים, מלאי וכו ‘על ידי כתיבת פונקציות פשוטות או באמצעות לוח המחוונים.

פיתרון של עגלת הקניות Snipcart הוסף עגלה לכל אתר בתוך דקות

הוספת Snipcart לאתר שלך יכולה להיעשות עם 2 שורות קוד. וגישה זו המכוונת של JAMstack גרמה למפתחים להזיל ריר מהפוטנציאל הגלום בפלטפורמת eCommerce המסודרת הזו.

ואם אתה מעוניין להשיג אופי אמיתי ללא שרת באמצעות Snipcart, אני ממליץ לך לקרוא פוסט זה בבלוג.

דוגמאות ללא שרת

דיברנו על המסגרת ללא שרת מוקדם יותר בפוסט, ובעצם זהו משאב מעקב המציג את הרבים השונים השתמש במקרים למסגרת ללא שרת.

דוגמאות מדריך הפונקציות ללא שרת Explorer

למרות שהדוגמאות הללו נכללות במסגרת אחת ספציפית, אתה עדיין יכול ליהנות מתהליך הלמידה על מושגים חדשים נטולי שרת.

הדוגמאות זמינות לפלטפורמות כמו AWS, Azure, Kubeless, Google Cloud ו- OpenWhisk. יתר על כן, יש תמיכה בשש שפות שונות: nodeJS, Python, Go, Java, PHP ו- Swift.

עיין בכמה מהמועדפים האלה כמו טוויטר בדיחה בוט ו ממשק API של OAuth Dropbox.

אם אתה מחפש למידה מעשית, בדוק זאת קורס מקוון.

תגיות:

 • ללא שרת

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map