5 המארחים המנוהלים הטובים ביותר של WooCommerce עבור החנות המקוונת שלך

הקמת חנות מקוונת הפכה להיות קלה כמו הקמת אתר בלוגים. הכלים והטכנולוגיה התפתחו עד לנקודה בה כל מה שאתה צריך זה רעיון למוצר, ואתה יכול להקים חנות מקוונת ביום.


אתה עדיין צריך להתמודד עם חוקיות כמו מיון ישות עסקית, אך גם היבט זה של מכירה מקוונת הופך להיות קל יותר ביום..

עבור מוכרים דיגיטליים בפעם הראשונה, החלק הקשה יותר הוא להחליט באיזו פלטפורמת מסחר אלקטרוני להשתמש. יש כיום כל כך הרבה כאלה שקיימים בשוק כי זה יכול להיות מבלבל להבין מה הופך כל אחד שונה.

WooCommerce שמשולב ישירות עם וורדפרס – קיים כבר עשור, והוכח כאחת מפלטפורמות הסחר האלקטרוני האמינות ביותר בעולם. זה מתחרה בקלות בפלטפורמות כמו Shopify, Magento, BigCommerce או וויבי. וזו הסיבה.

חופשי לנצח.

אחת הסיבות לכך ש- WooCommerce פופולרית כל כך בקרב מוכרים מקוונים היא מכיוון שהיא חופשית לשימוש לחלוטין. ממש כמו וורדפרס, שהיא עמוד השדרה של פלטפורמת eCommerce זו. מלבד עלויות האירוח שלך, הפעלת וורדפרס וגם WooCommerce היא בחינם לחלוטין.

תכונות WooCommerce

בטח, יש עלויות חיצוניות הקשורות, כגון אירוח אתרים, ומעבד תשלום בכרטיסי אשראי – אך עלויות אלה נותרות נמוכות יחסית אפילו בסטנדרטים מודרניים..

א תוכנית עסקית של Shopify תחזיר לך בערך 79 $ לחודש, עם מחצית מכמות הגמישות ש- WooCommerce מספקת.

אחרון חביב, WooCommerce תומך בתוספים של צד שלישי, בדומה לוורדפרס עצמה. המשמעות היא שתוכלו לקבל מאות תוספי WooCommerce בחינם מאגר התוספים הרשמי.

Jetpack עבור WooCommerce

אתה יכול לבחור מבין תוספי All-in-One כמו Jetpack, מה שמשפר באופן דרסטי את האבטחה וההגנה של האתר שלך. ואתה יכול ללכת עם משהו כמו בוסטר – תוסף שמוסיף יותר ממאה כלים שיווקיים לשימושך לקידום החנות המקוונת החדשה שלך.

יש גם חנות תוספים רשמית מבית WooCommerce – הרבה מהתוספים הרשומים בחנות זו אינם חינמיים, אך עשויים לספק שכבה הרבה יותר עמוקה של התאמה אישית לחנות המקוונת שלך..

כיצד להפעיל את החנות המקוונת שלך?

אוקיי, עכשיו אתה יודע קצת יותר על WooCommerce ולמה זה עשוי להיות בחירה סולידית עבור החנות המקוונת הראשונה שלך. אז איך בעצם תתחילו להתחיל את החנות המקוונת שלכם באמצעות WooCommerce?

דף הבית של WooCommerce

אחת הסיבות לכך שוורדפרס פופולרית כל כך היא מכיוון שהיא פשוטה. אין “ידיות” או “משימות” נוספות שאתה צריך לבצע כדי להקים אתר אינטרנט, וזה נכון גם ל- WooCommerce. ישנם שני דברים שאתה צריך כדי להתחיל:

 • חשבון אירוח אתרים.
 • התקנה וורדפרס פעילה.

למרבה המזל, מאמר זה עוסק בזה. החלק הנחמד בבחירת פלטפורמת אירוח WooCommerce הוא שיהיה לך מעט מאוד ניהול טכני לעשות.

חברות האירוח WooCommerce הרשומות במאמר זה מספקות הן חשבון אירוח והן התקנה פעילה של WooCommerce. יתר על כן, תהיה לך גישה למערכת תמיכה אמינה שבה תוכל לשאול שאלות או להשמיע את דאגותיך.

אם היית עושה זאת ידנית, המשאב הטוב ביותר שלך יהיה התיעוד הרשמי של WooCommerce. כפי שהיא עומדת, התקנת WooCommerce באתר וורדפרס קיימת יכולה להיעשות תוך מספר לחיצות. ראה כאן:

מתקין את WooCommerce

כל שעליכם לעשות זה ללכת תוספים -> הוסף חדש ולחפש WooCommerce. לאחר מכן אתה יכול לעקוב אחר הוראות ההתקנה ולקחת אותה משם. כך או כך, בואו נסקור מקרוב את האפשרויות שיש לכם לאירוח WooCommerce מנוהל!

Nexcess

אירוח Nexcess WooCommerce

Nexcess הוא מותג משפחתי של LiquidWeb – מותג אירוח שקיים מאז ימיו הראשונים של האינטרנט. לחברת LiquidWeb יש אנשי מקצוע של וורדפרס כגון כריס למא בצד שלהם, אז אתה בידיים טובות ממש מהמחבט.

אחד הדברים ש- Nexcess עושה טוב במיוחד הוא השילוב עם כלים ופלטפורמות חיצוניות. בסוף היום, תזדקק לכלים נוספים שיעזרו לך לבצע מכירות נוספות.

נוסף על כך, אתה מקבל גם חווית אירוח מנוהלת. המשמעות היא שבכל פעם שיש לך שאלה או שאתה זקוק לעזרה במשהו – תמיד יהיה אדם תומך אחד לפחות שיעניק לך עזרה..

תכונות Nexcess

כמתחיל, אתה רוצה להתחיל עם תוכנית Starter. המחיר הסופי למנוי שנתי מסתיים בכ -190 דולר לשנה. זה נותן לך שטח אחסון של 30 ג’יגה-בתים, 500 הזמנות לשעה, ויותר מרוחב הפס הרחב של חודש 3. אלה מפרט אידיאלי לכל חנות מקוונת חדשה.

ובנוסף, תוכנית Starter משלימה עם הכלים והתוספים הבאים:

 • מעקב אחר קישור ישיר
 • הדרכות WP101 WooCommerce
 • דחיסת תמונות (באמצעות Jetpack Free)
 • אסטרה פרו
 • טעינה עצלנית של תמונות (באמצעות Jetpack Free)
 • חשבוניות PDF & תווי אריזה תוסף WooCommerce
 • WP הכל ייבוא ​​Pro עבור WooCommerce
 • שער תשלום פס
 • iThemes Pro Pro

תהיה לך גישה לכל אלה לאחר שתסיים את ההרשמה. תוכניות נוספות (Creator, Standard, Growth, Enterprise) כוללות כלים ותוספים כאלה אפילו יותר. בסך הכל, Nexcess מתאימה למוכרים מתחילים ומנוסים כאחד. יהיה לך כל מה שצריך כדי להקים את החנות המקוונת שלך מהיום הראשון.

קינסטה

Kinsta WooCommerce Hosting

קינסטה הוא מעט שקע בכל המקצועות בכל הקשור לפתרונות אירוח. שירותי האירוח שלהם נמתחים מאירוח אישי פרמיום לפתרונות מורכבים יותר כמו אירוח WooCommerce בעל ביצועים גבוהים.

בצמרת העליונה של חנויות WooCommerce, אתה מתמודד עם הרבה בקשות ועיבוד נתונים, מה שאומר שהיכולות של ספק האירוח שלך חשובות מתמיד.

זה המקום בו ספקי אירוח כמו קינסטה מאירים ביותר.

הבה נבחן כמה מהסיבות לבחירת ספק אירוח בעל ביצועים גבוהים:

אירוח WooCommerce בעל ביצועים גבוהים

מחקרים מראים זאת ברציפות חנות אי-מסחר איטית היא הסיבה מספר אחת לביצועי מכירות ירודים. לפעמים זה קשור לתמונות שעברו אופטימיזציה גרועה ופעמים אחרות זה קשור לביצועים לא טובים של שרת מספק האירוח שלך. בהקשר זה, Kinsta מציעה כלים והערובה לכך שחנות WooCommerce שלך ​​תמיד תפעל לטי.

תוכנית Starter היא בערך 30 $ לחודש וזה כולל כל דבר, החל מהקמת חנות WooCommerce שלך ​​לתעודות SSL וכלה בתכונות אבטחה עדכניות. אתה יכול לשדרג את התוכנית שלך בהדרגה ככל שהחנות שלך גדלה בפופולריות ובביקוש למשאבים.

ווקוארט

אירוח WooCart

ווקוארט היא החברה הראשונה ברשימה שלנו שמתמקדת אך ורק באירוח WooCommerce מנוהל. המותג הושק במקור בשנת 2017, ומאז הצליח מאוד להשיג משיכה בגלל אופי הפיצ’רים והתמיכה אותם מספק צוות WooCart..

אחת האטרקציות העיקריות לאירוח מנוהל היא שאינך צריך לבצע תחזוקה טכנית בעצמך. במקרה זה, אם אתה הופך ללקוח WooCart – כל מהמתקנה ועד הגדרת הדברים מטופל על ידי צוות התמיכה של WooCart.

לוח המחוונים לתצוגה מקדימה של WooCart

אתה עדיין צריך להתאים ידנית את הגדרות האתר שלך ולבחור סגנון, אך עיקר ההרמה הכבדה נעשית בשמך. יתר על כן, WooCart יעזור בהעברת חנות WooCommerce הקיימת שלך (אם יש לך אחת כזו) לפלטפורמה שלהם בחינם.

בין הסיבות לבחירת WooCart כבחירת האירוח שלך, הביצועים חייבים להיות גבוהים מאוד ברשימה. וזו הסיבה:

 • WooCart משתמש ב- Google Cloud כשירות האירוח האחורי שלה. זוהי תשתית שרת ברמה עולמית שאחרת הייתה בעלת גישה מוגבלת מאוד, אלא אם כן עבור פלטפורמות שנבנו ספציפית כמו WooCart.
 • סרוק WooCart ובדוק את התוספים שבהם אתה משתמש כדי לאתר צווארי בקבוק פוטנציאליים בביצועים. אם יימצאו בעיות, תוכל לפתור אותן דרך צוות התמיכה או להשבית את התוסף לחלוטין.
 • WooCart מנקה (ממטב) אוטומטית את כל התמונות שאתה מוסיף לחנות שלך. זה הופך בהדרגה לשיפור מתמיד בביצועים מכיוון שאתה יכול לספק דפי טעינה מהירים יותר ללקוחות שלך.

תכנית החנות הבסיסית מתחילה בכ- $ 60 לחודש. זה כולל את כל התכונות שהוזכרו לעיל, עם מגבלה צנועה של כ- 50,000 מבקרים חודשיים. WooCart לא תשבית את חנות המסחר האלקטרוני שלך אם תעבור למגבלה הזו, אך תצטרך לשקול לשדרג ברגע שהחנות שלך תגדל בגודל ובביקוש..

FastComet

אירוח FastComet WooCommerce

FastComet מתמחה במגוון פתרונות אירוח, כולל זה של אירוח וורדפרס, אירוח משותף בסיסי וכמובן אירוח WooCommerce. בדיעבד, מה שמושך אנשים ל- FastComet, הוא מספר הפיצ’רים החינמיים שהם מספקים ללקוחות שלהם.

כלומר:

 • העברת דומיין בחינם מספקית הדומיינים הקיימת שלך, שתכלול גם חידוש לשנה חינם ללא עלות.
 • חינם CloudNare CDN אינטגרציה כך שתוכלו לשרת את האתר שלכם ממיקום הקרוב למבקרי החנות שלכם.
 • מנוהל & תמיכה טכנית 24/7, לרשותכם כשתזדקקו לה.
 • העברה בחינם מספק השירות הקיים שלך אם תחליט לעבור למצב FastComet. זה כולל כל דבר, החל מהתמונות שלך ועד פרטי מוצר וכל דבר אחר שאתה משתמש בו בחנות הקיימת שלך.

עם זאת, זה לא רק ה- freebies שאתה מקבל מדוע FastComet היא בחירה פופולרית. זה גם זול. תוכניות האירוח המשותפות מתחילות ב 10 $ לחודש בלבד למספר משאבים צנוע מאוד.

אתה מקבל קצבה לעד 25,000 מבקרים חודשיים, עם שטח אחסון של 15 ג’יגה-בייט וגישה מיידית לחשבונך. יתרה מזאת, יהיה לך לוח מחוונים לחשבון ייעודי עם גישה נפרדת לכלים כמו cPanel, וכמובן, לוח המחוונים של WooCommerce.

אם אתה מחפש פיתרון תקציבי ברמת הכניסה, אל תחפש רחוק יותר מ- FastComet. מערך התכונות והאפשרויות לשדרוג שלהם הם מהשורה הראשונה!

SiteGround

אתר אירוח WooCommerce

SiteGround היא אחת מחברות האירוח הוותיקות שעדיין פועלות מאז ימיו הראשונים של האינטרנט. וההצלחה שלהם מתפשטת בקטגוריות רבות ובחירות אירוח שונות. כשמדובר באופן ספציפי בוורדפרס, SiteGround הוא גם מפתח פעיל וכמפתח תוספים וכן ספק אירוח וורדפרס אמין. המומחיות שלהם אינה מוגבלת לתחום אחד, מה שהופך אותם לבחירה בטוחה, במיוחד עבור צרכי WooCommerce.

החל מ- WooCommerce

תחילת העבודה עם SiteGround היא קלה. אתה יכול לבחור מתחילת תוכנית האירוח שלך טרייה, אשר לרוב מכוסה על ידי תהליך התקנה אוטומטי. לחלופין, תוכלו להעביר אתר WooCommerce קיים לאתר SiteGround ולנצל את התכונות הייחודיות הרבות שיש לספק זה להציע..

להלן כמה מהתכונות הללו:

 • גיבויים יומיים. צור עותק של אתרך הקיים בכל יום כדי להבטיח שבעת הצורך תוכל להחזיר את החנות שלך באופן מיידי.
 • הגנה מפני דואר זבל מבוסס AI. SiteGround מעסיקה טכנולוגיות בינה מלאכותית מודרניות כדי להבטיח שהחנות המקוונת שלך תישאר נקייה מספאם ורובוטים זדוניים.
 • עדכונים אוטומטיים. SiteGround דואג לעדכן אוטומטית את WordPress שלך & התקנות WooCommerce כדי למנוע ממך ליפול מאחורי העקומה. זה כולל גם את ההגנה מפני שבירת האתר שלך בלי כוונה.
 • תעודת SSL בחינם. ודא שתוקפים עם כוונה זדונית לא יוכלו לעבור את ביטחונך באמצעות אישור SSL בחינם – באדיבות LetsEncrypt.

התוכנית הזולה ביותר מתחילה בסביבות 10 $ לחודש והיא מכסה את כל התכונות שהוזכרו לעיל. אם ה- WooCommerce שלך ​​דורש יותר משאבים, תהיה לך אפשרות לשדרג את התוכנית שלך ללא השבתה. בזמן האחרון, SiteGround החל למנף את פלטפורמת הענן של גוגל, כלומר אתה נהנה מרשת ההשהיה הנמוכה לקבלת ביצועים טובים יותר ברחבי העולם.

אירוח WooCommerce מנוהל: סיכום

ישנן אפשרויות רבות עבור אירוח מקצועי ואמין מספק חנויות WooCommerce. בסופו של דבר זה מסתכם בצרכים ובהעדפות הספציפיות שלכם. לכל ספק אירוח יש יתרון או מומחיות ייחודיים שהם יכולים לספק ללקוחות שלהם. וזה בעיקר מה שתבסס על ההחלטה הסופית שלך.

סיכום זה של שירותי אירוח WooCommerce המנוהלים בצורה הטובה ביותר מכסה הן את ספקי הכניסה אך גם את השירותים המקצועיים המתקדמים ביותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map