9 תוספי WP נהדרים לטבלאות, תרשימים וגרפים

וורדפרס ידועה בפלטפורמת בלוגים, אך לאורך עשור היא התפתחה בצורה דרסטית להיות פלטפורמה חזקה וחזקה המסוגלת לעמוד בדרישות מורכבות של יישומי אינטרנט.


כתוצאה מכך חברות רבות מאמצות את WordPress נכון לעכשיו. על פי הסטטיסטיקה, 35% מהאינטרנט מופעלים באמצעות וורדפרס. זה הפך לפלטפורמת הפרסום המקוונת עבור רוב החברות הגדולות כמו CNN, Facebook, Time Inc, Spotify, Sony, Microsoft, והרשימה ארוכה..

אבל מה הרוטב הסודי שמאחורי הפופולריות האדירה של הפלטפורמה הזו?

ובכן, הסיבה היא ש- WP מציעה פלטפורמה תומכת קלה לשימוש, בהתאמה אישית ומולטימדיה שאנשים אוהבים להשתמש בה. הוא תומך במגוון רחב של תוספים מקצועיים המסייעים לבעלי אתרים לייצג את הנתונים שלהם עם אפקט חזותי שמושך את תשומת הלב.

מדוע עדיף להשתמש בתוספי WP מקצועיים?

הוספת נתונים ושימושיים נוספים לפוסטים שלך מגדילה את אמינותם. אמנם מציאת נתונים אינה קשה (בזכות האינטרנט), אך הצגתם באופן שקוראים מתקשים לעכל הוא הפיל בחדר. רישום הסטטיסטיקות והנתונים בלי סוף מקשה על הקוראים להבין את המסר. בסופו של דבר הם משתעממים! עם זאת, זה עובד כשאתה מציג נתונים במערך חזותי, למשל, טבלאות, תרשימים ותרשימים.

כעת, כדי להוסיף את האפקט החזותי הזה, אנשים רבים משתמשים בתמונות, בטבלאות ברירת מחדל או בטבלאות הטמעה, וזו אינה דרך פשוטה. הסיבה לכך היא ששיטה זו לא תעבוד אם ברצונך לעדכן את הנתונים.

לשם כך, אתה זקוק לפיתרון דינאמי שיכול להיות מכוסה על ידי תוספי WP מקצועיים. למרבה המזל, תוכלו למצוא מגוון של תוספים מדהימים הזמינים לפשט את כל מסלול היצירה של חזותיים דינמיים ומרהיבים.

Visualizer

יצירת גרפים ותרשימים אינטראקטיביים היא קלה במיוחד עם Visualizer. יש לה מגוון לקוחות רחב של מעל 40,000 מכיוון שהוא מספק היענות ופתרון בהתאמה אישית.

באפשרותך להוסיף תרשימים וטבלאות דרך ספריית Visualizer שניתן להוסיף לספריית המדיה שלך ב- WP. הזן נתונים על ידי ייבוא ​​מגליונות אלקטרוניים של Google או מ- CSV קיים וערוך אותם ישירות. זה תומך במספר גדול של סוגי נתונים, כולל מספרים, מחרוזות, בוליאני, תאריך ושעה. ניתן ליצור ולהתאים אישית תרשימים פופולריים, כולל טבלאות קו, סרגל ועוגות בהתבסס על סגנון, עיצוב, צבע והתנהגות..

אתה יכול לערוך את התרשימים שלך באופן מיידי ולהציג תצוגה מקדימה כדי לקבל הצצה בזמן אמת.

תכונות עיקריות

 • עריכת נתונים בדף
 • 15 סוגי תרשימים – 6 מ- Charts.js ו- 12 מתרשימי גוגל
 • קל לייבא בסיס נתונים
 • סנכרון נתונים אוטומטי על ידי יצירת לוחות זמנים
 • תרשימים מונפשים
 • תרשימים פרטיים
 • יצירת תרשימים על סמך פוסטים, קבצים מצורפים או דפים ב- WP
 • חיפוש מיידי
 • סנן תוצאות על סמך טקסט
 • הזמנה מרובת עמודים
 • תכונת הרשאה לשליטה בתצוגה ועריכה של תרשימים

Visualizer מספק ניידות ותאימות בין דפדפנים.

wpDataTables

אמין על ידי למעלה מ -30,000 עסקים, התוסף הנמכר ביותר בוורדפרס wpDataTables מאפשר לך לנהל את הנתונים שלך ללא מאמץ בעזרת טבלאות, תרשימים ותרשימים קלים ליצירה שלהם. ללא קשר לסוג הנתונים שאתה רוצה לייצג, תוסף זה יכול לכסות את הכל, כולל נתונים מדעיים, פיננסיים, מסחריים, סטטיסטיים ואחרים.

אתה יכול ליצור טבלאות במהירות ב- WP ממקורות נתונים כמו Excel, גיליון אלקטרוני של גוגל, CSV, שאילתת MySQL, JSON, XML, PHP וכו ‘..

לשימוש wpDataTables, בצע את שלושת השלבים הבאים:

 • הכנס נתונים לטבלה. לשם כך, תוכלו להעלות קובץ, להזין כתובת URL, לספק שאילתת MySQL או להזין ידנית את הנתונים.
 • כוונן את הטבלה לפי הדרישות שלך כגון עריכה, עיצוב מותנה, מגיב וכו ‘.
 • שמור את הטבלה ואז הכנס אותה לפוסט שלך.

תכונות עיקריות

 • ניתן ליצור תרשימים וטבלאות רספונסיביים שעובדים מצוין בכל מיני מכשירים שונים.
 • מהירה ביצירת שולחנות גדולים מאוד עם מיליוני שורות
 • חיפוש ומסננים מתקדמים לצמצום התוצאות
 • ניתן לערוך את תוכן הטבלאות.
 • הדגשת תאים, עמודות ושורות על בסיס תוכן
 • שלושה מנועים חזקים מעניקים תרשימים וניתן לשנותם בזמן אמת.
 • בחירת שפת ממשק
 • ניתן להסתיר טבלאות עד לטעינה מלאה.
 • ניתן לייצא טבלאות לפונקציות PDF, CSV, AMD XLS.

טבלת תגובה WP

אם אתם מחפשים פיתרון סביר ויעיל עדיין לתוסף WP, טבלת תגובה WP זה פיתרון נהדר. אתה יכול ליצור תרשימים באמצעות Charts.js, והוא תומך בשבעה סוגים של תרשימים, כולל פאי, סרגל, סופגנייה, קו, מכ”ם, סרגל התקדמות bootstrap ותרשים קוטביים.

ניתן להזין נתונים ידנית או להעלות אותם ישירות באמצעות CSV. זה גם מספק תבניות CSV כדי לאפשר לך לראות את אופן ההתארגנות של הנתונים לפני שאתה ממשיך להעלות אותם. אתה יכול לגלול אופקית על טבלאות HTML במסכים קטנים יותר באמצעות תוסף זה. מכאן שהוא יכול להתאים בקלות למסך היטב.

כדי להכניס את התרשימים והטבלאות, אינך צריך להשתמש בקודים קצרים. במקום זאת, זה עובד מצוין עם טבלת HTML רגילה בגוטנברג או בעורך הקלאסי. תוסף זה מציע הגדרות סגנון שונות עם אפשרויות שונות לשינוי ריפוד, שוליים, טיפוגרפיה, צבעים וכו ‘.

amCharts

הוספת מפות וטבלאות JavaScript לפוסט של וורדפרס היא הזמנה לטרדה. הסיבה לכך היא ש- WP מסירה את כל תוכן JavaScript. amCharts חוסך אותך מבעיה זו על ידי מתן אפשרות ליצור קטעי קוד של תרשים שאתה יכול להכניס לפוסט או לדף שלך בצורה של קוד מקודד.

יתר על כן, אתה יכול להשתמש בפונקציה PHP על מנת להפעיל את התרשים שנוצר בתבנית. באמצעות תוסף WP זה אינך צריך לכלול ספריות JavaScript בקוד הנושא שלך מכיוון שהוא ידאג לזה. כל ספריות JavaScript שאתה זקוק להן יהיו זמינות אוטומטית בכותרת התחתונה של הדף.

תכונות עיקריות

 • מעבר בין אחסון ספרייה מקומי או CDN שמתארח עבור מפה / תרשים
 • ניתן להגדיר ברירות מחדל על בסיס סוג התרשים.
 • תואם WPML ליצירת מפות ותרשימים הספציפיים לשפה

מחולל טבלאות נתונים

מחולל טבלאות נתונים על ידי Supsystic יש מעל 30,000 התקנות והוא יכול ליצור טבלאות מגיבות אוטומטית כברירת מחדל. עם זאת, באפשרותך גם לבחור לבטל תכונה זו על מנת להתאים את מידות הטבלה. אתה יכול להזין כמה שורות ועמודות שתצטרך בטבלה שלך ויכול למיין ולסנן גם את התרשימים והגרפים שלך..

חוץ מזה, אתה יכול גם לבחור צבע רקע וטקסט ואז לציין עבורם יישור אופקי ואנכי. מכיוון שסוגים שונים של נתונים זקוקים לסוגים שונים של ייצוגים; תוסף זה מציע מגוון תרשימים שונים כמו תרשים אזור, תרשים קו, תרשים עוגה, תרשים עמודות, תרשים עמודות ותרשים בועה.

באמצעות מחולל טבלאות נתונים תוכלו לייבא את הטבלאות מגליונות Excel, CSV ו- Google תוך ייצוא ל- PDF, CSV, XLS ו- XLSX.

תכונות עיקריות

 • מצבים רספונסיביים למיטוב פריסת הטאבלט כך שיתאימו לגדלי מסך שונים
 • עריכה מקדימה
 • מקור בסיס נתונים להצגת טבלה עם שדותיה ממסד הנתונים
 • לחפש
 • מיון
 • עימוד לספק ניווט טוב יותר באתר
 • דיאגרמות ותרשימי גוגל

תרשים M

כאשר אתה מחפש תוסף WP בחינם, תרשים M היא אלטרנטיבה טובה. זה מאפשר לך להציג נתונים בצורה של תרשימים באמצעות ספריות תרשים Highcharts או Chart.js. אתה יכול לנהל את כל מערכות הנתונים באמצעות ממשק של גיליון אלקטרוני, ואתה יכול להטביע את התרשימים באמצעות קיצור דרך בפוסט שלך..

נתונים אלה מציגים את התרשים הבא:

באמצעות “ההגדרות הכלליות” תחת “הגדרות תרשים M”, אתה יכול להחליט אם אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של התרשימים או לא והאם אתה רשאי להטמעה מרחוק. הוא מציע לך ארבעה סוגים של תרשימים, כלומר תרשים קו, תרשים עמודות, תרשים עוגה ותרשים עמודות.

כדי להוסיף נתונים לתרשים, אתה יכול להזין אותם ידנית או להעלות באמצעות קבצי CSV ואז להשתמש בהם בפוסט שלך באמצעות קיצורי דרך. זה גם נותן לך את האפשרות לייצא ערכי תרשים ל- CSV, שזו תכונה ניכרת שחסרה ברוב התוספים לתרשים.

טבלאות פרימיום עבור אלמנטור

צור תרשימים וגרפים מפוארים ללא מאמץ ב- Elementor Builder Page באמצעות טבלאות פרימיום עבור אלמנטור. הוא טוען שהוא הווידג’ט Elementor המתוחכם הראשון שעוזר לך ביצירת טבלאות עם מספר אפשרויות התאמה אישית.

תוסף זה תומך בשבעה סוגים שונים של טבלאות. סוגי תרשימים אלה לוקחים מערכי נתונים שונים, והכל קורה בתוך ה- אלמנטור, שם אתה יכול לראות שהנתונים הופכים לחיות.

ניתן ליצור טבלאות ליניאריות כמו גם לוגריתמיות באמצעות כלי זה. עם זאת, הוא מציע סולם ליניארי ברירת מחדל, אך באפשרותך לשנות אותו ללוגריתמי במידת הצורך. באמצעות התאמה אישית עוצמתית, אתה יכול להציג נתונים באלגנטיות כדי להתאים את ערכת הצבעים של אתר האינטרנט שלך.

UberChart

התוסף WP המתקדם עם התאמה אישית מעולה, UberChart מאפשר לך ליצור תרשימים מזנים שונים. הוא מציע 240 אפשרויות לכל תרשים ו -30 אפשרויות לכל מערך נתונים על מנת ליצור תרשימים המותאמים לדרישות הספציפיות שלך.

התוסף תומך בעשרה סוגי תרשימים. לאחר בחירת אחת מהן, תוכלו להתאים אותה עם שלל אפשרויות זמינות.

הוא מציע אפשרויות התאמה אישית כלליות להגדרת התנהגות כללית של תרשים כגון הגדרת גודל, צבע רקע ושוליים, בין אם ברצונך להיענות לתרשים או לא, סוג ומהירות ההנפשה, התנהגות הכותרת והאגדה, סגנון הסבר הכלים וכו ‘..

אתה יכול גם להתאים אישית כל מערך נתונים כדי לשפר את המראה של התרשים שלך על ידי קביעת דברים כמו הגדרת מתח עקומה, רוחב קו, יצירת קווים מקווקו עם פערים מותאמים אישית, סגנון נקודת הגדרה, רדיוס וצבע רקע, ורבים נוספים.

UberChart מאפשרת לבחור סוגים שונים של סולם כמו ליניארי, לוגריתמי, זמן וקטגוריה. כמו כן, הוא מציע צירים מרובים לעלילת מערכי נתונים על ציר משני למקרה שערכים שונים זה מזה. אתה יכול גם לבחור אם אתה רוצה נתונים מוערמים או לא, להזיז עמדות בקנה מידה, להסתיר סולמות, להתאים אישית קווי רשת וכו ‘.

באמצעות עורך הגיליונות האלקטרוניים, באפשרותך להעתיק נתונים ל- UberChart מגיליון אלקטרוני מקוון כגון Google Sheets, MS Excel וכו ‘ולהפך. אתה יכול גם להוסיף נתונים בקלות ולגרור שורות ועמודות. אפשרות הייבוא ​​והייצוא זמינה גם לגיבוי התרשימים שלך בצורה של קבצי XML.

תרשימים מתקדמים

תוסף זה הוא תוסף בו תוכלו להשתמש ב- WPBakery Builder Page. הכלי פשוט לשימוש וקל להגדרת תצורה, תרשימים מתקדמים מציע שבעה סוגים שונים של טבלאות.

היא מספקת התאמה אישית סופר-קלה בה ניתן לשנות אפשרויות תרשים באמצעות פקדים מובנים של בונה הדפים. חוץ מזה הוא מציע התאמה אישית מתקדמת על ידי מתן אפשרות להשתמש באפשרויות תקפות של ChartJs באמצעות קוד JavaScript.

אתה יכול להביא נתונים משרת מרוחק או מ- WordPress באמצעות JavaScript או PHP. זה גם מאפשר לך לייבא נתונים באמצעות קבצי CSV.

סיכום

הוספת נתונים רלוונטיים ושימושיים משפרת את אמינותו של פוסט. והכי חשוב, ייצוג נתונים אלה באופן שקוראים יכולים לעכל זו המטרה האמיתית. תודה לתוספי WP מודרניים ליצירת טבלאות, תרשימים וגרפים; הם הופכים את הנתונים שלך למקיפים על ידי הוספת אפקט חזותי שמתחבר היטב לקהל שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map