שלושת הפלטפורמות המובילות להעסקת מפתחי וורדפרס

מאתגר להשיג מפתח מיומן עם הגישה הנכונה.


מה לחפש בעת שכירת מפתח וורדפרס?

אם אתה קורא את זה, אני הולך להניח שאתה אתר או בעל עסק המעוניין לשכור לפרויקטים פרילנסרים או לטווח קצר. אם כן, כללי המשחק שונים במקצת מהשירותים לעבודה ביום עבודה במשרה מלאה. כעת אציג כמה טיפים על סמך הניסיון שלי.

בדוק את התיק

זה מבטל את המוח, או לפחות נראה שזה כך. לכל מפתח בחוזה ששווה את המלח שלו יש תיק פיקוד (חוץ ממני, וזה לגמרי סיפור אחר! :-P), והוא אמור להיות רלוונטי עבורך. אבל כאן מגיע טוויסט – הפרילנסר מלא בגידות שגונבות את תיק העבודות של אחרים, סוגרים את העסקה ואז ממקמים אותה למקצוענים למיקור חוץ אחר.!

בדרך כלל אני לא רואה בכך בעיה משמעותית, אבל לאנשים כאלה אין שום מושג על פיתוח וורדפרס או PHP ובסופו של דבר הם הורסים את הפרויקט. הם או בורחים עם הכסף או מספקים תוסף / נושא תת-נקבי שפשוט מבאס.

בשלב הבא אנו מחפשים כמה אסטרטגיות הישרדות עבור בעל העסק בכל הנוגע לג’ונגל של פרילנסינג.

חוצה שאלה של התיק

כעת, כאשר יש לך את תיק העבודות, הקדש זמן לקרוא את זה ולהכין שאלון, תרצה להציג למפתח. אך אל תציינו זאת עדיין – אתם רוצים להפיץ עליהם את השאלון בהפתעה בשיחה או בפגישה הבאה! אם הם נראים מהוססים או מדברים במעגלים, אתה יודע שהגיע הזמן לארוז ולהפעיל. ��

למרות שהשאלות המדויקות תלויות בפרויקט, הנה כמה שאני יכול להציע:

 • האם אתה פועל לפי הנחיות הקוד של וורדפרס? מדוע ומדוע לא? (זה לא דאגה גדולה אפילו אם המפתח לא עוקב אחריהם; סגנון הקידוד הזה לוקח יותר מדי זמן. אבל חשוב לשפוט האם המפתח אפילו שמע על וורדפרס תקני קידוד.)
 • כמה זמן לקח לך לבנות את התוסף הזה? אתה יכול להעביר אותי בתהליך?
 • מהן הטעויות הנפוצות, לדבריך, שהמפתחים מבצעים בעת יצירת ערכות נושא?
 • מהן המגבלות של נושא זה כשמדובר בגדלי מסך שונים ובדפדפנים?
 • איזו אופטימיזציה דאגתם בפיתוח נושא / תוסף זה?
 • אילו תוספים עם קוד פתוח למדת כמפתח? אתה יכול להעביר אותי איך הם עובדים? (זה בסדר גם אם אתה לא מבין הרבה כאן – הרעיון הוא לראות כמה האדם מכיר את מלאכתו.)

אם אתה חושב שאתה לא מצליח להכין תשובות ראש או זנב, רשום אותן ופרסם אותן בפורומים של וורדפרס – בקש עצות קהילתיות לגבי דעתן על המפתח!

הפניות

בקש לשוחח עם האנשים שהזמינו את הפרויקטים שהוצגו. אני לא מצפה מכל הפרויקטים להסתיים בנימה טובה, אבל אם למפתח אין אפילו 2-3 הפניות אמינות, זהו דגל אדום מסנוור. ואל תתפשרו עם מספרי טלפון, מכיוון שיש אנשים שהמשחק מתקשר מספיק – התעקשו על אימייל רשמי וודאו שאתם כותבים להם!

השתמש במערכת נאמנות

התשלומים הם המקום בו רוב שיחות הפרויקט מתפרקות. היזם לא רוצה להישדד מכמה ימי מאמץ, רק כדי שהלקוח ייעלם, והלקוח לא רוצה להפסיד זמן וכסף למישהו שדיבר בגדול לפני ההתחלה. אפשר להתגבר על חששות אלה מבלי להזדקק ל”אתה יכול לסמוך עליי 100% “- שימוש במערכת נאמנות כמו Upwork, Freelancer וכו ‘. שירות ההשלמה מחזיק את הכסף שלך עד למסירת אבני הדרך לעבודה והכל מתועד עבור מטרות משפטיות.

סיכון מחוץ לוורדפרס (ו- PHP!)

זה אופציונלי, אך כדי לקבל מושג אם מפתח מתלהב מטכנולוגיות אינטרנט ומקיים קשר עם ערימות טכנולוגיות אחרות. היכרות עם נושאים מגמתיים בתעשייה עוזרת להתמודד עם הדרישה בגישות מרובות, ולעולם לא תדע אולי מה אתה מחפש ניתן לעשות זאת טוב יותר בערימה אחרת כמו Nodejs, Ruby וכו ‘..

דברו עם כמה מפתחים

אלא אם כן אתה מכיר מישהו עם עבודתו בעבר, תמיד כדאי לדבר עם כמה מפתחים על הדרישות שלך. אסוף את כל המשובים וראה מה נשמע לך הכי טוב. אל תסתפקו רק בגבולות טכניים אלא חפשו גישה.

עכשיו אתה יודע מה לחפש. בשלב הבא, היכן מוצאים מפתח מנוסה?

ישנם מקומות רבים בשוק, אך להלן פופולרי למצוא מפתח WordPress.

ניתן לקידוד

ניתן לקידוד היא פלטפורמת פרילנסר מתמחה לפיתוח וורדפרס.

בין אם אתה זקוק לבנייה בהתאמה אישית, פיתוח נושא, מיטוב ביצועים, הקשחת אבטחה או פתרון בעיות בנושא, תמצא מומחה מתאים לעבודה שלך. אתה יכול לפרסם את הפרויקט בחינם כדי להתחבר למפתח ולדון בתמחור ובציר הזמן.

תוכלו למצוא מפתחים המצטטים בסיס שעתי או עלות קבועה. זה באמת הבחירה שלך אבל אם תשאל אותי אני תמיד מעדיף עלות קבועה. היתרון של עלות קבועה הוא שאתה לא צריך לדאוג כאשר המפתח לוקח יותר זמן מהצפוי. אתה תמיד משלם את מה שהסכמת להעביר את העבודה.

תוכלו למצוא מפתח מכל העולם, וזה יעיל אם תרצו לעבוד באזור הזמן שלכם או לעבוד עם מישהו שמדבר בשפה שלכם..

WPhired

פורטל משרות לפרסום דרישת העבודה שלך ב- WP להעסקת מומחה מרחוק.

WPhired מציעים שלושה סוגים של מחירים.

 • בחינם – פרסם עבודות אשר יהיו פעילות למשך 30 יום
 • משרה מוצגת 3 – קבל את שלושת הפרסום שלך בשלוש יום במשך 60 יום
 • משרה מומלצת 5 – 5 פרסום עבודה המופיעים במשך 60 יום

טופטל

טופטל, אחד השוק הפופולרי למצוא את 3% המפתח של מפתחי וורדפרס.

האם אתה תוהה מדוע 3%? בדוק את זה הסבר.

אתה יכול לגלוש במאות מפתחי פרופיל ולהעסיק את הפרופיל שאתה אוהב.

אני בטוח שאתה תמצא מפתח מתאים לעבודת ה- WP שלך בפלטפורמות שלעיל. אם מסיבה כלשהי אינך יכול, תוכל לנסות עבודת יד, קודימנטר או פרילנסר.

בהצלחה עם הפרויקט שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map