הרם את משחק WordPress שלך עם סוגי פוסטים מותאמים אישית

הימים בהם וורדפרס לא היה אלא כלי בלוגים הם מזמן חלפו.


כיום WordPress (WP) מפעילה מערכות מסחר אלקטרוני, CMS ארגוני, מנועי הזמנות, מסעדות, ארגונים לא ממשלתיים וכן הלאה. אתה קורא לזה ולוורדפרס יש תשובה לזה.

וכל השינוי הזה התאפשר עם סוגי פוסטים מותאמים אישית (CPT). אם יש לך עסק המופעל על ידי התקנה של וורדפרס ומחפש כוח וביטוי רב יותר, סוגי פוסטים מותאמים אישית הם התשובה.

אבל ראשית, קצת היסטוריה. ��

מהם סוגי פוסטים מותאמים אישית ב- WP?

סוגי פוסטים מותאמים אישית. . . המינוח מעט מצער, אך ישנן סיבות היסטוריות. בתחילה, בניית וורדפרס נבנתה אך ורק ברעיון של כלי לבלוגים. ומהי היחידה הבסיסית של בלוג?

זה נכון, הפוסט. לכן, במשך זמן רב וממושך, לא היו אלא “פוסטים” בארץ הוורדפרס. יצרת, ערכת או מחקת פוסט; ניתן להטמיע פוסטים בכל עמוד; וכן הלאה.

הפיצוץ בפופולריות של וורדפרס לא היה צפוי. לפתע, כל האתרים פעלו בוורדפרס ועסקים החלו להרגיש צורך להרחיב את וורדפרס כדי לשרת פונקציות עסקיות אחרות.

צוות הליבה של וורדפרס הגיב בהצגת סוגי נתונים מותאמים אישית, אך מכיוון שהמונח “פוסט” היה שם נרדף ל”מערכת שדה “בעולם וורדפרס, התכונה שהתקבלה נקראה סוגי פוסטים מותאמים אישית..

בעזרת סוגי פוסטים מותאמים אישית, אתה יכול לקבץ שיטות קלט בסיסיות שונות לישות הגיונית ברמה העסקית.

לדוגמא, במערכת לניהול מעבדה, רשומות מטופלים יכולות להיות סוג הודעה מותאמת אישית, עם שדות למידע נחוץ, בדיקות שבוצעו, ערכים צפויים, ערכים מדודים וכו ‘. לאחר שנוצרו סוגי פוסטים מותאמים אישית, אנשי המעבדה יכולים להזין נתונים לתוכם בלי צורך לדאוג למערכת חיצונית.

כמובן, סוגי פוסטים מותאמים אישית, למעט כשמדובר בהזנת נתונים פשוטה, לא יעבדו מעצמם ונדרש קידוד כלשהו. ישנם תוספים חזקים מספיק שיכולים להקל על העבודה.

בשלב הבא, נראה כיצד ליצור סוג פוסט מותאם אישית בוורדפרס.

יצירת סוג הודעה מותאמת אישית ב- WP – הדרך הקלה

הדרך הקלה והמהירה ביותר ליצור סוגי פוסטים מותאמים אישית בוורדפרס היא באמצעות תוסף רלוונטי. יש כאן הרבה אפשרויות, וההמלצה שלי היא לעשות זאת עשה חיפוש, נסה כמה תוספים ואז הסתפק בזה שמרגיש אינטואיטיבי עבורך.

לדוגמה, אם תבחר לעבוד עם ה- סוגי ערכות כלים תוסף (וזה יהיה בחירה נהדרת מכיוון שלתוסף יש יותר מ -200,000 התקנות נכון לכתיבה), הנה מה היית עושה.

לאחר התקנת התוסף, עבור לתפריט הניהול ולחץ על ערכת הכלים -> הוסף סוג הודעה חדש. תאר מה תרצה לקרוא לסוג הפוסט שלך ובאילו שדות הוא אמור להכיל (החלק “קטעים להצגה”).

ברגע שאתה מכה “שמור”, הסוג החדש שנוצר זמין בתפריט הניהול!

כעת נסו ליצור כלב חדש. תראה שממשק המשתמש הרגיל “צור פוסט” בוורדפרס נפתח, אלא שהפעם יש רק שלושה שדות שאמרנו שצריכים להיות שם: הכותרת, התיאור והתמונה המוצגת. שדות מותאמים אישית, אם בכלל, היו מופיעים גם בדף זה. אז מלא אותם, לחץ על פרסם והכלב החדש שלך מתפרסם!

עכשיו, מה אם אתה רוצה להציג את הכלבים כחלק מפוסטים בבלוג שלך? בדרך כלל זה לא אפשרי, מכיוון שמסוגי הפוסטים המותאמים אישית מטופלים כאל ישויות נפרדות לחלוטין. מכיוון שאינם “פוסטים”, הם אינם מופיעים ברשימת הבלוגים כברירת מחדל.

כדי להוסיף אותם לבלוג, יהיה עליך לערוך את קובץ הפונקציות.php ולהוסיף את הקוד הבא:

add_action (‘pre_get_posts’, ‘add_dog_types_to_query’);

פונקציה add_dog_types_to_query (שאילתה $) {
אם (is_home () && שאילתת $->is_main_query ())
שאילתת $->set (‘post_type’, מערך (‘פוסט’, ‘כלבים’));
השבת שאילתת $;
}

אני יודע מה אתה חושב. קטע זה הבטיח את “הדרך הקלה” ליצור פוסטים מותאמים אישית, אבל זה הכל חוץ מקלה! אני נוטה להסכים, אך להגנה, אני יכול רק לומר כי סוגי פוסטים מותאמים אישית הם תכונה מתקדמת ויחייבו זאת מיומנויות פיתוח WP.

סוגי פוסטים מותאמים אישית – הדרך הקשה

אז, מה החסרונות של שימוש בתוסף עבור סוגי פוסטים מותאמים אישית?

ראשית, התוספים מגיעים למחיר של גמישות; כן, הם מאפשרים לכם להתקדם במהירות, אך ברגע שתצטרכו לסטות מהברירת המחדל, הכל תלוי בזריקה. לא יהיה קשה לומר שהבלגן של התוספים הוא זה שמסיט כמה עסקים מווורדפרס.

הדרך הנותרת, הקשה, היא להיכנס ולקודד את סוגי הפוסטים שלך. עכשיו, אם אינך מפתח וורדפרס, זה לא משהו שאתה יכול לקוות לנסות, ולכן עדיף לשכור עזרה מקצועית. ובכל זאת, אם תרצה להעיף מבט, המסמכים הם כאן.

בסופו של דבר, ברצוני לחזור על כך שסוגי פוסטים מותאמים אישית הם תכונה עוצמתית, אך זה מופיע במחיר משתלם. המורכבות והתחזוקה של האתר שלך מעלה, ואתה אפילו קשור עמוקות למערכת האקולוגית של וורדפרס.

אז זהו מסלול שעליך לרדת רק כשאתה בטוח שאתה רוצה להתחייב. ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map