טיפים לשכירת מפתח WordPress לעסק שלך

בעת בניית אתר וורדפרס, ישנן שתי שאלות שעליכם לקחת בחשבון. האם עלי לבנות את האתר לבד או שעלי לשכור מפתח של וורדפרס?


אימוץ לפתח את האתר בעצמכם טוב כשאתם מכירים את וורדפרס. רק עם היכרות מסוימת, אינך יכול לבנות אתר. זה דורש מאמץ רב מעיצוב לפיתוח. אתה חייב להיות מומחה בתחום PHP, CSS ו- WordPress

אם אינך מומחה, יתכן שתרצה להעסיק מפתח. הם יכולים להיות פרילנסר או באמצעות סוכנות פיתוח.

בואו לבדוק את הנקודות הבאות שיכולות לעזור לכם שכירת מפתח וורדפרס.

תאר את הנדרש

וורדפרס של ימינו אינו זהה; זה היה לפני כמה שנים. זה חזק ויכול לעזור לבנות מאתר אישי ליישום מורכב. אז אם אתם מבקשים ממפתח לפתח אתר WP, זה לא מספיק. אתה צריך קודם להחליט מה אתה מחפש?

 • האם זה לבלוגים?
 • חנות מקוונת?
 • אתר תאגידי?
 • מדריך?
 • מגזין?

והרשימה עוד ארוכה …

פרט את כל התכונות שאתה מחפש.

 • נתח חברתי משולב
 • אזורי יישומון
 • תיבת מחברים
 • תיבת ההערות
 • הודעה & פריסת קטגוריה
 • כותרת עליונה ותחתונה

וכן הלאה…

לא משנה, מה אתה הולך לפתח אותו – יידע את המפתח שאתה מחפש קוד קל משקל, קידום אתרים אופטימיזציה לאתר טעינה מהירה ודירוג חיפוש טוב יותר..

כתיבת תיאור תפקיד בצורה משוכללת תועיל למצוא את המפתח הטוב ביותר. לפני פרסום זה חשוב ליצור תיאור ברור ומפורט של הדרישות על ידי התחשבות בגורמי התוצאה, התקציב והדד ליין. נראה כי רוב המתווה אינו פועל מכיוון שהלקוחות אינם מסוגלים לספק מידע מפורט ומלא. לכן, אם אתה לא מבזבז זמן על שיעורי בית, אז איך אתה מצפה להשיג מפתחים טובים?

השתמש בהפניות

בהיותנו תושב חדש באזורים מסוימים, אנו זקוקים למספר דברים לעשות. כך, בדרך כלל, אנו שואלים סביב, או לחברים, עמיתים או משפחה. הדבר דומה למפתחי וורדפרס. אתה יכול ללכת עם הפניות לחברים שלך, מומחים או מפתחים מהימנים יכולים לתת, איתם הם עבדו.

אם המחקר טרם הושלם, עליכם להרחיב אותו על ידי התעסקות עם WordCamps או מפגש מקומי וכו ‘. לינקדאין היא הדרך המוכחת ביותר להעסיק מפתח WordPress על ידי בקשת אנשי קשר להציע.

אל תחמיצו את כל התמונה

לאחר בחירת כמה שמות מהרשימה, אל תחמיצו לטפל כראוי בתיקים. אתה יכול לקבל עליהם ביקורות מאתרי ביקורת, Dribble ו- GitHub וכו ‘. עליך לנתח את העבודות הקודמות שלהם לפני שתבטיחו להעסיק. העובדות, כגון; יש לנתח ולבחון נכון נושאי מקרים שמוצגים ומפורטים היטב, תרומה לקהילה של וורדפרס, סקירת נושאים ותוספות, רלוונטיות לנושאים עם בלוגים ופרסומים אחרים..

אתה יכול לבדוק את הפרופילים החברתיים שלהם ולעשות מושג כיצד הם מתקשרים עם אחרים. מכאן תבינו את היחס שלהם לכל דבר, כמו גם עם העבודה. נאמר שלהיות בקיא זה כלום עד שאתה לא מספיק תושייה.

התנסו בעבודתם בעבר

אם אתה לא טכנאי ואינך יכול להבין את המונחים קידוד וטכני, הדבר העיקרי שאתה יכול להתמקד בו הוא לחוות את עבודתם בעבר. אתה יכול לבקש מהם להראות לך כמה דוגמאות הקשורות לפרויקט שלך. הגיב על זה לאחר ניתוח קצת.

נתח האם עבודות העבר שלהם עונות על הדרישה שלך או לא? האם כל האלמנטים בדף מיושרים בצורה מסודרת? האם התוסף עבר את כל הבדיקות על בסיס תוכנית הבדיקה? מעל לכל, עליכם להיות מרוצים מהעבודה ולשכנע את עצמכם להעסיק אותם.

שכור את מפתח המפתח שירות

לרוב המפתחים ניסיון כלשהו בעסקים ובפרילנסרים בעברם. אז זה הופך מועיל עבורם כאשר הם מתחילים לעבוד בארגון כלשהו כמפתח WordPress. הם באמת יודעים את ערך הזמן מבלי לבזבז קצת.

עבור איש עסקים מצליח, אתה צריך לשכור מפתח בעל אופי שירות. קבלת הדברים ששכרתם בצורה מקצועית באמת היא מטרת המפתח בעת שכירת מפתח וורדפרס.

בדוק את היסודות הבסיסיים

כן, חשוב לנתח את היסודות הבסיסיים.

 • האם היזם יכול לענות על השאלות שלך כראוי?
 • האם הם יכולים לספק לך את עדכון הסטטוס?
 • האם היזם מסביר את הנקודות כדי לגרום לך להבין אותן במהירות?
 • אנגלית או השפה שאתה מעדיף לתקשורת?

ביקורת קוד

סקירת קוד היא שיטה רבת עוצמה לבדיקת איכות העבודה. כמה מפתחים אחרים (צד שלישי) יבדקו את הקוד ויבחנו אותו על בסיס שגיאות לוגיקה, יישום מלא של כל המקרים, כמות הבדיקה שנערכה, בעיות אבטחה וביצועים. בדרך זו תוכלו ליצור רעיון לגבי ביצועי המפתח ותוכלו לבקש לתקן במידת הצורך.

היכן לשכור מפתח וורדפרס?

זה תלוי בהעדפה שלך, אבל להלן כמה מהמקומות המקוונים הטובים ביותר למצוא אחד לפרויקט הבא שלך.

עבודת יד – מאות מפתחים, שכרו אותם בתעריף קבוע או לפי שעה.

טופטל – שכור את 3% המובילים מהפרילנסר

פיברר – טוב לכמה לצבוטים קטנים

גורו – דומה ל- Upwork

לחלופין, תוכל לפרסם את הדרישה שלך גם בטוויטר באמצעות ה- hashtag – #hiring #wordpress #development

אני מאחל לך בהצלחה במציאת המועמד המתאים לעבודה שלך.

מאמר מאת אמילי ג’ונס

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map