12 כלים שיעזרו לך להפעיל את תוכנית השותפים שלך

הטלת המילה על המוצר שלך היא ללא ספק ההיבט החשוב והקשה ביותר בשיווק דיגיטלי. למרות שישנן טכניקות רבות ומעולות לקידום המוצר שלך באופן מקוון, זה יכול להיראות מרתיע כדי להתחיל את הקצב שלך.


אולי אחת הטכניקות השיווקיות שהכי התעלמו מהן היא שיווק שותפים. לא רק שתוכלו להרוויח הכנסות קבועות מתוכנית השותפים השותפים שלכם, אלא תוכלו גם לייצר הרבה באז על המוצרים שאתם מציעים..

והנה הסיבה לכך:

 • מוצרים מועילים הם תמיד מבוקשים. בין אם אתם בענף הבלוגים ובין אם אתם מנהלים סטארט-אפ, אנשים מתכוונים להשתמש במוצרים שלכם אם זה יעזור להם. זה רק הגיוני שאותם אנשים ירצו להרוויח הכנסה צדדית פסיבית מתוכנית שותפים.
 • אנשים רבים שמשתתפים בתוכניות שותפים לרוב כותבים פוסטים בבלוג על המוצר שלך כדי לייצר מכירות יותר של שותפים עצמאיים. זה מתרגם לשיווק בחינם עבור המוצר שלך, כולל בניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה.

תוכניות שותפים פועלות טוב במיוחד עם סטארט-אפים דיגיטליים. הסיבה לכך היא שהלקוח אינו צריך להזמין מוצר פיזי כדי להשתמש בו. באופן דומה, זה מקל על אחרים לקדם את המוצר מכיוון שהוא זמין בצורה דיגיטלית.

היסודות של תוכניות שותפים

אם אינך בטוח מה המשמעות של זה להפעלת תוכנית שותפים, הנה פריימר מרוכז כדי להרגיע אותך. תוכנית שותפים מאפשרת לך להזמין משתפי פעולה של צדדים שלישיים (בלוגרים, מפרסמים וכו ‘.) לעזור לקדם את המוצרים שלך בתמורה לעמלה..

למרות שרוב התוכניות המסונפות הן הבדלות זו מזו, רוב המושגים הליבה משמשים לרוב:

 • עמלות מונחות מכירות. שיווק שותפים מאפשר לך להיות גמיש באיך אתה משלם לאחרים עבור המאמצים שלהם לקדם את המוצר שלך. אם אין מכירה, אינך צריך לשלם עמלה. ככאלה, זה מאוד חסכוני לקיים תוכנית שותפים. נוסף על כך, היא מעודדת שלוחות צד ג ‘להשקיע במאמציהם להרוויח עמלות.
 • עמלות מתמשכות. אתה יכול לבחור לשלם עמלה חד פעמית מחמירה עבור כל לקוח חדש, או שאתה יכול לאפשר לסניפים הכלולים שלהם להרוויח עמלות על בסיס שוטף. למשל, תשלום עמלה בכל פעם שהלקוח מוציא סכום מסוים על המוצרים שלך. מותגים כמו DigitalOcean ידועים בגישה זו.

כל השאר תלוי בך לחלוטין. סוג התכונות האחרות שאתה יכול להציע יהיה תלוי גם בפלטפורמת תוכנית השותפים שאתה משתמש בה. וזה קורה גם המדריך הזה.

כדי לעזור לך להקים תוכנית שותפים משלך, הרכבנו רשימה של הכלים הטובים ביותר לתוכנית השותפים הקיימים בשוק. כלים אלה יעזרו לך לשנות את תכנית השותפים שלך מרמת מתחילים לארגון במידת הצורך. יתר על כן, אנו מוסיפים שפע של מגוון, כולל כלים ספציפיים לתוכנית שותפים עבור WordPress ומשתמשים באתר עסקים.

בואו לא נבזבז זמן ונגיע לחלקים הטובים.

משתלם

משתלם

האם אתה מנהל חברת SaaS?

Rewardful מציעה כמה מהכלים הקלים ביותר לחברות ליצור תוכנית שותפים עצמאית באמצעות שער התשלומים של Stripe.

הפלטפורמה אוטומטית כל דבר, החל מניהול עמלות ועד תשלומים והחזרים. וכדי לחדד, ל- Rewardful יש את אחד מתהליכי ההתקנה הקלים ביותר מכל פלטפורמת תוכנית שותפים.

 • שיהיה לך חשבון פסים מוכן
 • צור חשבון
 • חבר את חשבון הפס שלך עם Rewardful
 • העתק והדבק קטע JavaScript פשוט
 • צור את מסעות הפרסום שלך ממרכז השליטה

לאחר השלמת השלבים שלעיל, קטע הקוד שהוספת לאתר שלך יאפשר ניהול שותפים עבור המוצר שלך. Rewardful מספק לוח מחוונים ייעודי לכל סניפים הנרשמים לתכנית שלך.

דוגמא משתלמת

לוח מחוונים זה כולל דברים כמו ניהול קישורים, מודעות באנר, תשלומים ועוד ועוד. מכיוון שהוא משתלב עם Strip באופן טבעי, כל התשלומים עוקבים ומנוהלים באופן אוטומטי.

התמחור מתחיל ב -19 $ לחודש עבור התוכנית הבסיסית ביותר, עם האפשרות לעבור Enterprise בערך 299 $ לחודש.

Tapfiliate

Tapfiliate

Tapfiliate גם פלטפורמת תוכנית שותפים מבוססת קטעי טקסט. עם זאת, הדגש שלהם נשען לכיוון הגישה של כל הגישות המסחריות. במילים אחרות, Tapfiliate ממקד ספציפית למגוון רחב של מערכות תוכן ואתרי אינטרנט. ניתן לשלב את תוכנת תוכנית השותפים שלהם עם Shopify, WordPress, וויבי, Wix, ופלטפורמות ידועות אחרות.

תכונות Tapfiliate

להלן תכונות המפתח:

 • אינטגרציה אוטומטית עם מערכות ניהול התוכן הפופולריות ביותר.
 • לוח מחוונים הניתן להתאמה אישית עם זרימות עבודה מובנות, טריגרים ותכונות ניהול שותפים.
 • סניפים יכולים למתג לוח מחוונים משלהם.
 • כללים מותאמים אישית עבור עמלות, כולל חיצוניים כמו בונוסים ותגמולים.
 • עובד עם כל שערי התשלומים העיקריים.

התוכניות מתחילות ב -69 דולר לחודש, ויש כאלה 0% דמי עסקה.

פרסם שותפים מקצוענים

פרסם שותפים מקצוענים

פרסם שותפים מקצוענים הוא כלי מעקב אחר שותפים עצמאיים לניהול מכירות, תשלומים ומשתמשים מסונפים. זה כולל לוח מחוונים של כל אחד לאחזקה של תוכנית השותפים האישית שלך. יתר על כן, אינך צריך את הניסיון הטכני הקודם כדי להשתמש בפלטפורמה זו. כמעט כל שלבי ההתקנה הם ללא קוד לחלוטין ומוסברים ביסודיות.

הפלטפורמה עצמה מכסה תחומים כמו מעקב אחר מכירות, תמיכה במוצרים בודדים, קופונים וניהול עמלות. בנוסף, Post Affiliate Pro מסייע במניעת לקוחות אומללים על ידי מעקב אחר עסקאות שעלולות להיות לקויות; הגנה מפני הונאה.

כל אחד מהשותפים הנרשמים לקידום המוצרים שלך יקבל את לוח המחוונים הייעודי האישי שלהם. לוח מחוונים זה כולל את כל הכלים הדרושים ליצירת קישורים לסניפים, לניהול תשלומים ולעקוב אחר כל לידים חדשים.

קיפלו

קיפלו

קיפלו מתמחה בסיוע למותגים כמו שלך לבצע אסטרטגיה לניהול קשרי שותפים. בבסיסה היא מכוונת לעסקים צומחים המעוניינים לעשות את הצעד הבא בקידום המוצר שלהם.

ברגע שאתה מרגיש שהמכירות שלך עוקבות עקומה ליניארית, אתה יכול להשתמש בכלי PRM הנרחבים של Kiflo כדי לשפר את החשיפה לטווח הארוך. כל מה שלוח המחוונים של השותפים וניהול הקישורים המותאמים אישית ניתן לרשותכם.

יתר על כן, אתה יכול להשתמש בלוח המחוונים המאוחד של קיפלו כדי ליצור קשר עם בני זוגך ולבנות מערכות יחסים ארוכות טווח. בסופו של יום, סביר להניח כי השותפים שלך יהיו משתמשי המוצר שלך בעצמם.

מנהל שותפים WP

מנהל שותפי וורדפרס

וורדפרס היא תחנת כוח של מערכת לניהול תוכן. במקור, ידוע לשמצה בפונקציונליות הבלוגים הטובה ביותר – WordPress רואים כעת אתרי מדיה, סטארטאפים של SaaS, פלטפורמות עסקיות וחנויות מסחר אלקטרוני. אם אתה מנהל את העסק שלך או סטארט-אפים מ- WordPress, אז WP Affiliate Manager הולך להיות סמל טוב עבורך.

התוסף הזה נועד לשלב עם תוכנת ניהול המוצר הקיימת שלך, ואז לאפשר לך להזמין סניפים להיות חלק מהתוכנית שלך. פלטפורמות קיימות נתמכות כוללות WooCommerce, הורדות דיגיטליות נוחות, WP eStore, S2Member ורבים אחרים..

ומכיוון שהיא מבוססת וורדפרס, אתה מקבל את סביבת הזרימה המסורתית הקלה לעקוב. כלי זה משתמש במידע הוורדפרס הקיים שלך כדי ליצור לוחות מחוונים למשתמשים ולספק תכונות ניהול נוחות של שותפים עצמאיים.

סניף CJ

סניף CJ

בתחילת שנות האלפיים, צומת הנציבות נודע בזכות המוניטין הידוע לשמצה בתחום שיווק השותפים. כמעט כל המשווקים הדיגיטליים באותה תקופה השתמשו בצומת הנציבות במיוחד מכיוון שהיה לה את מאגר המוצרים הגדול ביותר שניתן לקדם. בימינו, CJ Affiliate מתמקדת בשני העזרה מפרסמים כמו גם מפרסמים.

שלא כמו תוכנת סניפים עצמאית, CJ מספקת כמה יתרונות מעניינים להעלאת תוכנית השותפים שלך מהאדמה. ראשית, תכונת המפרסם מאפשרת לך לרשום את כל המוצרים שלך ללוח מחוונים יחיד. משם והלאה תוכל לציין אפילו את הפרטים הקטנים ביותר אודות המוצר או השירות שאתה מנסה לשווק.

ושנית, CJ היא גם פלטפורמה עבור מפרסמים. התוצאה היא דרך נוחה שתמשוך אליך מייד שותפים עצמאיים חדשים. לוח המו”ל של CJ מפרט את כל המוצרים הזמינים לקידום. והקהל מספיק מגוון שתמיד יש מישהו שמחפש מוצר בקטגוריה ספציפית.

ShareASale

ShareASale

ShareASale גם חוזר לתחילת שנות האלפיים. הפלטפורמה שרדה שינויים רבים ושונים בתחום השיווק אך היא עדיין בחירה איתנה עבור כל מי שמחפש לקדם את המוצר שלו באמצעות מערכת שותפים..

היתרון העיקרי של ShareASale הוא שמדובר בפלטפורמה ידועה במיוחד. אפילו מותגים פופולריים כמו מניע מדהים משתמשים ב- ShareASale כדי לנהל את צרכי השותפים שלהם.

חלק מזה קשור לעובדה ש- ShareASale מקל על בעלי אתרים. כל אחד יכול לקדם מוצר ולהרוויח עמלות סניפים בצורה יעילה מאוד. היסטוריית התשלומים שלהם איתנה, מה שהופך אותה לבחירה קלה עבור מקדמי שותפים.

השפעה

השפעה

שיווק שותפים אינו קשור בשורה התחתונה. זה גם קשור לשותפויות – האנשים שמאפשרים לך להרוויח יותר הכנסות לטווח הארוך. השפעה היא פלטפורמה שנועדה לעזור לך לשמור על קו פתוח עם כל השותפים שלך.

על ידי גישה לדוחות מפורטים, תראה אילו שותפים מביאים ביצועים טובים במיוחד. ואם אתה מרוצה מספיק, אתה יכול להציע להם מבצעים מיוחדים ושיעורי עמלה טובים יותר עבור העבודה הקשה שלהם.

באופן כללי, היית עושה זאת בתחושת בטן או מתוך הלב הטוב. במקום זאת, ההשפעה עוזרת לך לקבל החלטות על בסיס נתונים. אולי אפילו הימנע מהעברת השותפים שעושים טוב יותר ממה שציפית.

ואקום

ואקום

ואקום הוא גשש פרסום של כל אחד בעסק עבור העסק שלך. בעזרת כלי זה אתה יכול לעשות יותר מסתם לנהל את תוכניות השותפים שלך.

לדוגמא:

 • אתה יכול לעקוב אחר קמפייני הפרסום שלך באתרים כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ואחרים.
 • העמידו את הנתונים שלכם במבחן על ידי ניתוחם לדפוסים ותובנות אחרות.
 • קבל עצות ניתנות לביצוע לשיפור הביצועים הכוללים של מסע הפרסום הבא שלך.
 • עקוב אחר רכישות השותפים שלך ומוצאם. גלה למי יש את ההשפעה הגדולה ביותר על המכירות שלך והנצל את זה.

אם כבר יש לך עסק מבוסס בינוני-ארגוני – ואקום הוא אחד מהכלים ההולכים להעניק לך יתרון סטטיסטי על פני התחרות שלך.

עוגה

CAKE פיתרון שיווקי שותפים

עוגה הוא כלי שיווקי מבוסס ביצועים לניהול לידים, אופטימיזציה של אסטרטגיה רב ערוצית וטיפוח קשרים עם שותפים. זה הכי טוב להשתמש במערכת שותפים קיימת בתוך הבית. וזה יהיה מועיל לאסוף נתונים כמותיים כדי לייעל את ביצועי השותפים שלך.

למרות שזה נראה מורכב בהתחלה, למידת CAKE היא קלה, מכיוון שרוב התכונות שלה הן אינטואיטיביות. אתה יכול להפיק דוחות, לעקוב אחר שותפים ספציפיים או לשלוח מבצעים ללא כל שימוש מלבד כלים שנמצאים במרכז השליטה שלך.

הפניה

הפניה

הפניה היא פלטפורמת שיווק של כלולות כלולה המסייעת לך ליצור מערכת שותפים למוצר שלך. אך גם נותנת יד במשיכת בני זוג חדשים. כל לקוחות הרפרנסיה מקבלים גישה לשוק מיוחד בו יותר מ- 5,000 מפרסמים מחפשים מוצרים חדשים לקידום.

נוסף על כך, תוכלו למצוא שפע מדריכים וסרטונים אינפורמטיביים עליהם כיצד לשווק את המוצר באמצעות שיווק שותפים.

כלי פלטפורמת סניפים זה יעבוד טוב מאוד עם בעלי חנויות מסחר אלקטרוני. למשל, יש לך א Shopify בחנות, ואתה מחפש להרחיב את העסק שלך. לרפרנסיה שילובים חלקים הן עבור Shopify אך גם עבור WooCommerce ופלטפורמות eCommerce פופולריות אחרות.

שותףWP

שותףWP

וורדפרס היא, ללא ספק, אחת הקלות ביותר לשימוש בפלטפורמות לניהול אתרים שם בחוץ. ולרבים, הרעיון לעבור לפיתרון אחר אינו בא בחשבון. אם אתה אוהב וורדפרס ורוצה לנהל את השותפים שלך ממרכז השליטה הראשי, יש לנו חדשות טובות.

שותףWP הוא תוסף ניהול שיווק שותפים וורדפרס הראשון שיסייע לך להרוויח יותר. מכיוון שאתה כבר מפרסם את המוצרים שלך באמצעות WordPress, השימוש ב- AffiliateWP הולך להיות פשוט מאוד.

דוגמה ל- AffiliateWP

אתה מתחיל לבצע התקנה בסיסית ולציין כללים מסוימים עבור תוכנית השותפים שלך. לאחר מכן תוכל להוסיף דף תוכנית שותפים לאתר שלך. דף זה ישמש כאמצעי עבור השותפים החדשים שלך להירשם ולקבל את קישורי השותפים שלהם.

באופן דומה, השותפים שלך יוכלו לעקוב אחר התקדמותם ולבקש משיכת תשלומים פעם אחת מעבר לסף מסוים. כמנהל תוכנית השותפים שלך, אתה יכול לבחור לספק באנרים מותאמים אישית או אפשרויות פרסום אחרות. לאחר מכן יש לשותפים שלך גישה ישירה למשאבים אלה.

אם אתה כבר יודע כמה קל וורדפרס, אז התוסף AffiliateWP אינו יוצא מן הכלל לאותה מגמה. זה קל להבנה, גמיש מאוד ומאפשר לך לבצע התאמה אישית ככל שתרצה.

מילים סוגרות

הפעלת תוכנית שותפים אינה קשה. אם יש לך מוצר יציב למכור, רוב הסיכויים שיש מישהו בחוץ שירצה לעזור לך לקדם את המוצר הזה. והיתרונות שבכך לעשות זאת הם לא יסולא בפז.

בהתאם לגודל המוצר / העסק שלך, תצטרך לשקול ולשקול את האפשרויות שלך לפלטפורמת השיווק הטובה ביותר לסניפים.

מדריך זה של כלים לשיווק שותפים צריך שיהיה מספיק גיוון בכדי לכסות את צרכיך הן בעסקים קטנים והן בארגונים כאחד.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map