7 הפתרונות הטובים ביותר בענן PBX לעסקים קטנים ובינוניים

אם אתה מחפש מערכת טלפון עסקית, סביר להניח שראית את ראשי התיבות PBX די הרבה. קיצור של PBX בורסת סניפים פרטיים. שלא כמו רשת טלפונים ציבורית, PBX מאפשרת לעסקים להפעיל את רשת הטלפונים שלהם בעצמם.


באופן מסורתי, מערכות PBX היו זמינות רק כפתרונות מקומיים. משמעות הדבר הייתה ניהול עצמי קפדני, עלות תחזוקה גבוהה ומורכבות ברמה גבוהה.

ואף על פי שעדיין הם זמינים כפתרונות מקומיים, משתמשי PBX מודרניים מעודדים לארח את מערכת הטלפון שלהם דרך הענן.

לא רק בגלל שזה הרבה יותר זול, אלא גם מכיוון שקל יותר לנהל ותוכל ליהנות מתכונות ייחודיות. להמחשה, הנה כמה מהתכונות הללו:

 • אירוח מחוץ לאתר. מערכת הטלפון שלך מופעלת ומתוחזקת על ידי הספק שלך, כלומר מרכזי הנתונים אינם באתר. זה מקל על הצורך בתחזוקה שוטפת של חומרה.
 • טלפונים IP. מערכות PBX מבוססות ענן פועלות כולה באמצעות Ethernet. משמעות הדבר היא כי כל החברה שלך יכולה להשתמש בטלפוני VoIP ו / או בטלפונים ניידים מכל מקום שיש בו חיבור לאינטרנט.
 • ניהול פשוט. פתרונות PBX מבוססי ענן משלבים את כל התכונות החיוניות בלוח המחוונים המקוון. משמעות הדבר היא שאתה יכול לנתב, להקצות הרשאות, לנהל תצורות טלפון וכו ‘מהדפדפן שלך ישירות.
 • גמישות. בין אם אתה נמצא בנסיעת עסקים או מחוץ למשרד, Cloud PBX מבטיח שהלקוחות והצוות שלך יוכלו להגיע אליך בכל עת.
 • אין עלויות נוספות. הפתרונות המוצגים בפוסט זה בנויים אך ורק על מודל מבוסס תוכנית. אתה משלם רק עבור התכונות הדרושות לך, לא יותר ולא פחות.

ולבסוף, דיגיטלי הולך מבטיח שתוכל לשלב את פלטפורמת ה- Cloud PBX שבחרת גם עם כלי ניהול קשרי הלקוחות האהובים עליך. אוהבים כוח מכירות, זנדסק, רפוי, Freshdesk, ורבים אחרים.

בשלב מסוים, הדיגיטל עם מערכת הטלפונים העסקיים שלך היה עניין של עלות יעילות. בימינו תוכלו ליהנות מהפרודוקטיביות המוגברת, מהקלות בקנה מידה ומאות שילובים עם כלים בהם העסק שלכם כבר משתמש..

אז בואו נסקור מקרוב את הבחירות שיש לכם לכמה מהפתרונות הטובים ביותר בענן PBX הקיימים בשוק.

JustCall

JustCall

JustCall היא מערכת PBX מבוססת ענן המספקת לבעלי עסקים מספרי טלפון ביותר מ- 70 מדינות. מספרי הטלפון שנוצרו על ידי JustCall מופיעים כמספרים מקומיים בכל פעם שאתה פונה ללקוחות שלך, המספק רמת שקיפות יסודית.

מספר מקומי מבטל את הצורך של לקוחות לדאוג ללגיטימיות השיחות שהם מקבלים. זמן קצר לאחר ההרשמה כלקוח JustCall, תהיה לך אפשרות לייצר מספרי טלפון חדשים בכל מדינה שתעדיף..

והכי חשוב, לא מדובר רק במערך מספרי טלפון יעיל. רשימת התכונות של JustCall מגיעה לרחבה בכל הקשור להבטיח כי אתה והלקוחות שלך תמיד בקשר. וככה.

 • העברת שיחות. בחופשה? לא בעיה. JustCall יכול להעביר או להפיץ שיחות למספר שבחרת גם כשאתה מחוץ לתפקיד.
 • חלוקת צוות. שום שיחה לא צריכה להיענות ללא מענה. תכונות הצוות של JustCall מאפשרות לך להקצות עובדים רבים למספר בודד.
 • מינויים. השתמש באחד מהווידג’טים המופיעים באתר כדי להוסיף טופס פגישה לאתר שלך. בדרך זו לקוחות יכולים לקבוע פגישות שיחות בכל זמן שנוח להם.
 • שילובים. JustCall תומך ביותר מ- 30 אינטגרציות עם פלטפורמות ה- CRM וה- Helpdesk המועדפות עליך.
 • מעקב. מתכננים להכשיר קבוצה חדשה של עובדי מוקד תמיכה טלפונית? מאפייני ניטור מובנים מאפשרים לך לזהות במהירות טעויות אפשריות שמתאמנים מבצעים ולתקן אותן תוך כדי תנועה.

החברה מעדכנת כל העת את הפלטפורמה שלה עם תכונות וכלים חדשים שיעזרו לכם להפיק את המרב ממערכת הטלפון שלכם. באשר לתמחור, זה גם הוגן וגם גמיש. עם התוכנית הזולה ביותר החל מ- $ 25 לחודש למספר.

שיחות אוויר

AirCall

האם אתה מחפש פיתרון טלפוני עסקי שיכול להשתנות ככל שגדל העסק שלך? אל תסתכל רחוק יותר מ- Aircall. בחירה מושלמת עבור בעלי עסקים המחפשים להקים מוקד טלפוני משלהם ולהרחיב אותו לצד צמיחה עסקית.

אז כמה קשה להשתמש ב- Aircall בפועל? החדשות הטובות הן שהכל מההרשמה ליצירת מספר הטלפון הראשון שלך הוא די אוטומטי. לאחר שתגדיר את מבנה הצוות שלך, תוכל להתחיל להוסיף מספרי טלפון ביותר מ- 50 מדינות.

כל מספר שאתה יוצר יכול להתאים אישית לדרישות המדינה על ידיך, ובנוסף אתה יכול להקצות מספר לחבר צוות ספציפי. לדוגמה, מישהו שעובד מאזור שבו אתה בוחר את המספר שימוקם.

Aircall לעסקים טובים יותר

אבל זה לא הכל. כדי להפוך את מוקד הטלפון למושלם ככל האפשר, תזדקק לתמיכה באינטגרציות של צד שלישי. רוב הסיכויים שאתה כבר מנהל את רשימת הלקוחות שלך באמצעות תוכנת Helpdesk או אחרת.

ואפילו במחלקה זו Aircall מתקרבת מאוד לתמיכה שהם מספקים. רשימת האינטגרציות הנוכחית כוללת למעלה ממאה כלים ופלטפורמות בהם משתמשים בעלי עסקים מודרניים. אוהבים Zoho, Shopify, SnapCall, Pipedrive, ורבים אחרים.

RingCentral

RingCentral

RingCentral היא הבחירה העיקרית במערכת הטלפונית עבור יותר מ -400,000 בעלי עסקים ברחבי העולם. בין אם אתה עסק קטן או עסק צומח – RingCentral מספק שפע של תכונות העונות על הצרכים שלך.

כפלטפורמת VoIP מבוססת ענן, RingCentral בולטת עם תכונות לשיחות קוליות, טקסטים ניידים, אך גם אפשרויות ועידה לווידיאו ושמע..

תצוגה מקדימה של RingCentral של שיחות

אחת הפיצ’רים המבוקשים ביותר עבור RingCentral היא חווית המובייל והשולחן העבודה המאוחדת שלהם. זה מבטיח שעובדים יוכלו תמיד לגשת לשיחות חשובות (שלא נענו או לא) בין אם הם בדרכים או בתפקיד.

באמצעות הפצה תוכלו להקצות צוותים שונים למגוון סניפים שונים ברחבי העסק שלכם. למשל. לקוחות הזקוקים לעזרה טכנית או פיננסית.

התמחור מתחיל ב 20 $ לחודש עבור תוכנית Essentials, כאשר Ultimate (הכל כלול) מתחיל ב 50 $ לחודש. קחו בחשבון, עלויות המנוי הללו אינן מכסות מספרי טלפון בודדים המתחילים בערך $ 5 עבור מספר בינלאומי אחד.

8 × 8

8X8

8 × 8 מתמקד בסיוע לבעלי עסקים קטנים ובינוניים ליצור מערכת טלפון דינמית בכל מבנה העסקים. באמצעות טכנולוגיה ברמה העולמית – 8 × 8 מסוגלת לספק שירותי PBX במהירות גבוהה המשתמשים רק בחיבור לאינטרנט.

כפלטפורמה של כל אחד, 8 × 8 מסוגלת לספק יותר מסתם מערכת ניהול טלפון מסורתית. להמחשה, להלן פירוט של 3 מוצרי הליבה שמספקת 8 × 8 ללקוחותיה:

 • משרד וירטואלי. שירות טלפון מכוון ענן מסורתי המשתמש ב- VoIP. מושלם עבור בעלי עסקים קטנים הזקוקים למספר טלפון אמין שאפשר להגיע אליו עם לקוחות.
 • Virtual Office Pro. גרסת הפרו של אותה תוכנית כוללת תכונות נוספות כמו פקס, שיחות ועידה ויכולת להקליט שיחות. אידיאלי אם העסק שלך צומח ואתם מחפשים לסיים עסקים בסביבת עבודה מרוחקת.
 • מרכז קשר וירטואלי. חווית מרכז קשר מן המניין מעל הענן. זה כולל כלים להפקת דוחות, ניתוח נתונים לאורך זמן, ועוד ועוד. מתאים לעסקים מבוססים שמתמודדים עם אלפי לקוחות על בסיס יומי.

אחת התכונות ש- 8 × 8 בולטת בהן היא לוח המחוונים של המעסיקים שלהם. לוח מחוונים זה עוזר לך להפגיש את כל העובדים שלך במערכת יחידה אחת. עובדים יכולים לשוחח זה עם זה, להקצות שיחות או לנהל צבר של הודעות קוליות.

אחרון חביב, אם תחליטו ללכת עם 8 × 8 – אחד המומחים שלהם ב- PBX ייתן לכם סיור מבוא למוצר שנמשך עד שעה. זה יבטיח שאתה מכיר היטב את כל תכונות הליבה שלהם וכיצד התכונות הללו יכולות להועיל לעסק שלך.

RingOver

RingOver

RingOver היא פלטפורמת טלקומוניקציה מבוססת צרפת שעוזרת לך להקים מוקד טלפוני משלך תוך פחות מחמש דקות. החל ממרכז הטלפון למספר הטלפון והשיחה הראשונה עם הלקוח שלך. הכל בזכות תשתית מותאמת ביסודיות שתעזור לכם להשיג את יעדיכם.

כדי להבין עוד יותר כיצד RingOver עדיפה על מערכות PBX מסורתיות בבית, בואו נסתכל על התכונות העיקריות.

 • צור מספר טלפון ביותר מ- 60 מדינות, ללא הגבלות לשיחות יוצאות או נכנסות.
 • השתמש במוקד הטלפוני מבוסס הענן שלך כדי לשלוח טקסטים, לשוחח עם לקוחות, לשלוח פקס או לקבל הודעות קוליות.
 • עובד עם שולחן עבודה ונייד – קבל את השיחות של הלקוח שלך מכל מקום שיש בו גישה לאינטרנט.
 • המרכזיה הדינאמית בה תוכלו להשתמש כדי לבנות חוויות ניווט אינטראקטיביות עבור לקוחותיכם. למשל לחץ על 1 או 2 כדי לגשת למחלקה ספציפית.
 • דוחות מפורטות לחלוטין עבור שיחות נכנסות / יוצאות, היסטוריית עובדים ועוד.
 • שילוב קל עם פלטפורמת ניהול קשרי הלקוחות המועדפת עליך.

החשוב מכל, אין שום דבר שעליך לעשות מחוץ לתהליך ההתקנה של RingOver. לוח המחוונים שאתה מקבל לאחר ההרשמה הוא הכל כלול. פירוש הדבר שתוכל להתחיל להוסיף מספרים חדשים וחברי צוות מיד לאחר שתסיים להירשם.

אינטגרציה של RingOver

התוכנית הפופולרית ביותר (כוח) מתחילה בכ- $ 60 לחודש. זה כולל שיחות ללא הגבלה ליותר ממאה מדינות ברחבי העולם. יתר על כן, תהיה לך אפשרות לשלב את מוקד הטלפון שלך עם יותר מ -15 מפלטפורמות ה- CRM הפופולריות ביותר בשוק.

ביקורות בודדות מראות של- RingOver יש דירוג חזק לתמיכה טכנית. במילים אחרות, אם מעולם לא השתמשת בפתרון PBX בענן – האנשים האיכותיים ב- RingOver יסייעו בשמחה לעזור לך להתחיל במהירות האפשרית..

נקסטיבה

נקסטיבה

נקסטיבה הוא אחד פתרונות ה- PBX מבוססי הענן הוותיקים ביותר וניתנים לטעון ביותר בשוק. החברה מתהדרת ביותר מ 15 שנה של ניסיון בתחום מערכות הטלפון הדיגיטאלי. בנוסף, שרדה משמרות מרובות בטכנולוגיית ה- VoIP הכללית שאנו רואים באינטרנט כיום.

תכשיט הכתר מאחורי ההצלחה של נקסטייבה היה עבודתו המתמשכת בנושא NextOS פלטפורמה. NextOS מכסה את כל תחומי התקשורת הקשורים לסביבה עסקית. באופן ספציפי, נקסטיבה מוקדשת להפגיש את התקשורת בין הצוות והלקוחות בלוח מחוונים יחיד. זה, בתורו, מספק חוויה חלקה של מוקד טלפוני דיגיטלי.

Nextiva NextOS

מתכונות בסיסיות כמו שיחות קוליות, העברת שיחות ותורי שיחות, וכלים מורכבים יותר כמו מידע על לקוחות ופרטים עסקיים.

בטווח הארוך, נקסטיבה תעזור לך לצבור מספיק מידע על הלקוחות שלך, כך שתוכל להבין טוב יותר את הצרכים שלהם.

זה נעשה בעזרת A.I. זה עוזר ל- Nextiva לאסוף מידע קריטי בזמן אמת. ומכיוון שמדובר בגישה ייחודית למדי, הדבר יתאים ביותר לעסקים בינוניים שרוצים לצמוח באופן אקספוננציאלי בתוך פרק זמן צפוי.

CloudTalk

CloudTalk

CloudTalk היא מערכת טלפון מבוססת ענן מאוחדת עם פלטפורמת מוקד טלפוני משולבת. הוא בנוי לעבודה עם כלים עסקיים מודרניים, חנות שירות helpdesk וחנויות מסחר אלקטרוני, המסייע לייעל את התקשורת בין הלקוח לעסק. התוכנית החודשית הפופולרית ביותר מתחילה ב 20 $ וניתנת לשדרוג בהתאם לצרכים שלך.

שלא כמו מערכות PBX מייגעות בבית – CloudTalk פועל כולו מהדפדפן. זה מבטיח שהקמת מוקד הטלפון שלך אורכת רק קומץ רגעים ותוכל להתחיל לקבל שיחות ביום הראשון.

ניתוחי CloudTalk

יש לך ולעובדיך אפשרות להקליט כל שיחה פרטנית ולרשום הערות בזמן אמת. ככאלה, יש לך חופש לקבל החלטות ארוכות טווח שישפיעו על העסק שלך בצורה חיובית. ואם אינך משוכנע, אתה תמיד יכול לנסות את CloudTalk עם תקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום.

HubSpot הוא אחד השותפים ש- CloudTalk עובד איתם מקרוב, כך שאם יש לך תשתית HubSpot קיימת – אתה יכול לשלב את שתי הפלטפורמות לחוויית אינטראקציה גבוהה יותר עם לקוחות מאי פעם.

סיכום

יותר ויותר עסקים חובקים את הסביבה הדיגיטלית. וככל שמערכות ישנות הופכות ליקרות יותר לתחזוקה – הגיוני רק לחפש אלטרנטיבות אמינות. מערכות טלפון מבוססות ענן מציעות את הגמישות לסיים עסקים מכל מקום שאתה נמצא.

והכי חשוב, רוב זה קורה מתוך הדפדפן שלך. עדיין ניתן להקליט שיחות, תוכלו לנהל עובדים וחלק מהפתרונות ברשימה זו יוצאים מגדרם כדי לספק את חווית התקשורת הטובה ביותר האפשרית..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map