קבל סרטוני מלאי מושלמים לפרומו של המוצר שלך

אם אתה רוצה לנהוג בתנועה מעורבת, אז תוכן וידאו אמור להיות בראש סדר העדיפויות שלך.


הסקר מכל העולם טען שתוכן וידאו יכול להעסיק את הצופים ב -90% יותר לעומת טקסט או תוכן גרפי. זה כבר לא סוד שתכנים אורקואליים משפיעים יותר על המוח האנושי, ואנשים יכולים לשמור על מידע זה במשך תקופה ארוכה. מה שמשווה פשוט למעורבות גבוהה יותר ולהחזר על ההשקעה העצומה (החזר השקעה)

עם זאת, עבור משווקים ובעלי עסקים עלות ההפקה של קמפיינים למודעות וידאו יצרה חשש עצום. ובכן, ניתן לפתור בעיה זו בקלות בעזרת סרטוני מלאי.

להלן כמה מספקי וידיאו מלאי הטובים ביותר עבור קמפיין קידום המוצר הבא שלך.

פיקסלים

פיקסלים הוא אחד האתרים הפופולריים ביותר לקבלת סרטוני מלאי בחינם. אתה יכול לחפש בספריית הווידאו המקוונת ולבחור את המתאים ביותר לקמפיינים השיווקיים שלך.

רוב המשווקים מעדיפים Pexels בכל מה שקשור לקבל סרטוני מניות. ובכן, אתר זה מציע גם תמונות מלאי.

כל הסרטונים הזמינים ב- Pexels הינם ללא זכויות יוצרים לחלוטין ותוכלו להשתמש בסרטונים הללו לקמפיינים הפרסומיים שלכם או לכל מטרה מקצועית אחרת. עם זאת, אם ברצונך לתרום לתמונות וסרטונים מלאי באיכות טובה, אתה מוזמן יותר.

Shutterstock

אם אתה משווק מקצועי ומחפש רק סרטוני מניות איכותיים ומקצועיים לקמפיינים השיווקיים שלך, זה האתר שאתה צריך ללכת אליו.

Shutterstock יש אחת מספריות הווידיאו האיכותיות הגדולות ביותר המוצעות למשווקים מקצועיים וליזמים דיגיטליים.

עם זאת, כדי להוריד את הסרטון האיכותי אתה צריך לשלם דמי חודשי פרמיום לשוטרסטוק. אתה יכול לבחור מהתכנית השנתית שלהם או מחבילת המנויים החודשית שלהם כך שתתאים לצרכים שלך.

תלוי בשימוש שלך ובביקוש האיכותי המחיר יקבע.

כל הסרטונים הקיימים בספריה של Shutterstock הם ללא זכויות היוצרים, ותוכלו לערוך את הסרטונים הללו לפי הדרישות העסקיות שלכם..

הם מציעים גם מגוון רחב של פתרונות לכל הצרכים הקשורים לשיווק התוכן שלך. אתה יכול לקבל גישה לתמונות ולספריות המוסיקה שלהם על ידי תשלום עבור מנוי חודשי קטן. אם אתה רוצה לעסוק את הקהל שלך בסרטונים, תמונות או מוסיקה מקצועיים ואיכותיים, Shutterstock יכול לספק לך את הפיתרון הטוב ביותר לכסף שלך..

אלמנטים של אנווטו

אלמנטים של אנווטו זה לא רק לצילומי מלאי, זה הרבה יותר מזה. אם אתה מקצוען, אתה מוכן ללמוד עוד על שיווק בוידאו או אופטימיזציה של ערוצי מדיה חברתית אז באתר זה יש את אוסף הכלים והדרכות המתאימים לך..

אם אתה רק מתחיל, ומוכן לקדם את המוצרים או השירות שלך באמצעות תוכן וידאו, לפלטפורמה הזו יש אוסף עצום של סרטוני מלאי, ראשית. 

אתה יכול גם לקבל גישה לספריית התמונות שלהם ולספריה של דרכי הקול, שיעזרו לך להכין סרטון פרסומי פריך. עם זאת, עם חבילת הפרימיום, תקבלו גם סרטוני הדרכה ללא עלות נוספת. הדרכות הווידיאו יעזרו לכם להכנס לפרטי שיווק הווידאו, וכיצד לבצע אופטימיזציה לסרטוני המניות בכדי לשפר את מסעות הפרסום השיווקיים שלכם..

חסימות וידאו

חסימות וידאו היא תמונת מלאי ענקית, ספריית וידאו עבור היזמים המקוונים המודרניים.

רבים מהפרילנסרים ומשפיעי המדיה החברתית עומדים בפני אתגרים להשיג את המוזיקה המתאימה לסרטונים שלהם, ותמונות ליצירת תמונות ממוזערות. אפילו, בלוגרים גם מוצאים אתגרים מאוד ליצור את האפקט המונפש המושלם כדי לגרום לפוסטים בבלוג שלהם להיראות מעניינים יותר. Videoblocks הביא פתרונות לכל הבעיות הללו עם הצגת הספרייה המקוונת הגדולה שלה עם תמונות, קטעי וידאו ואפקטים מונפשים ללא תמלוגים..

אתה יכול גם לקבל קטעי אנימציה, After Effects, וכלים מעניינים אחרים ליצירת פוסטים ברשתות חברתיות מדהימות עבור קמפיין השיווק שלך.

Vimeo

Vimeo אימצה גישה אחרת להעביר את תהליך שיווק הווידאו לשלב הבא. תוכלו לחוות מיומנויות סינמטוגרפיה ווידיאוגרפיה מתקדמות בכל קטעי וידאו זמינים בפלטפורמה זו.

ל- Vimeo תוכנית חופשית בסיסית לכולם, אשר יכולה לשמש למתחילים. כמו כן, המשתמשים יכולים לשדרג את חבילת השירות שלהם לפי דרישה. הם מציעים גם שירותי סטרימינג שיעזרו לכם לחוות סטרימינג בשידור חי באיכות מדהימה.

הספריה הגדולה ביותר של צילומים בלעדיים שנוצרה על ידי כמה מהמצלמים הקולנועיים הטובים ביותר וגורם זה הופך את הפלטפורמה הזו למצטיינת ממתחרותיה.

מניות אדובי

אדובי כמעט הפך לשם נרדף לתוכנת עריכת תמונות ווידאו וכמה מהיוצרים הגדולים נשבעים בשם המותג הזה. עם זאת, מעט מאוד אנשים מודעים לשירותי הווידיאו והתמונות המוצעים על ידי אדובי. 

לחברת אדובי מגוון רחב של שירותי תוכנת עריכה המוצעים, המשמשים לעריכת תמונות, קטעי וידאו, תמונות וקטוריות. כמו כן, אדובי מציעה כמה כלים מתקדמים כמו Adobe Illustrator ליצירת גרפיקה מדהימה.

Adobe משתמשת במערכת אשראי, ועליך לרכוש נקודות זכות אלה כדי להשתמש בתמונות או בקטעי הווידיאו. לתמונות וסרטוני וידאו שונים של מלאי יש דירוג אשראי שונה, ובהתאם לחבילה שברשותך תוכלו לבצע את הרכישה. Adobe Stock מושלם עבור אותם משווקים שצריכים ליצור קמפיין מודעות מדהים עם תקציב מצומצם.

וידיבו 

אם אתם מחפשים צילומי מלאי מדהימים באיכות גבוהה ללא עלות, אז וידיבו הוא המקום המושלם עבורך. האוסף העצום של צילומי מלאי, תמונות ומוסיקה בחינם מספיקה בכדי לשפר את פוסטי המדיה החברתית שלך.

עם זאת, אם אתה רוצה להשתמש בסרטונים למטרות מקצועיות, אתה יכול גם לבחור את סדרת הפרמיום שלהם של צילומי מלאי. בוידבו אוסף עצום של צילומי מלאי באיכות פרמיום שניתן להשתמש בהם לקמפיינים שיווקיים כמעט בכל נישה. לפני ביצוע הרכישה, תוכלו גם להציג את כל הצילומים המהווים תכונה נהדרת. הממשק הפשוט והקל לשימוש הפך אתר זה לפופולרי מאוד בקרב משווקים ובעלי עסקים. 

Pixabay

Pixabay היא דימוי פופולרי ביותר ללא תמלוגים בקרב משפיעים על מדיה חברתית. אבל האם ידעת, הם מציעים גם סרטוני מניות?

החלק הטוב ביותר בפיקסאביי הוא, שלא נדרש כסף להצטרף לפלטפורמה זו. כמו כן, כל התמונות והצילומים המצויים בספריה של צילומי מלאי נמצאים ברישיון Pixabay וכל אחד יכול להשתמש בתמונות ובסרטונים האלה בכל ערוץ מדיה חברתית.. 

אם אתה מוכן ליצור סרטון מודעות מדהים וזה גם ללא עלות, Pixabay יכולה להיות הבחירה האידיאלית עבורך. אתה יכול גם לקבל קטע של מוסיקה, מאיירים וקטורים ללא זכויות יוצרים. 

וידיזי

אם אתה שואף להכין סרטון קידום מכירות פריך עבור הלקוחות שלך, אז וידיזי יכול להיות הפיתרון הטוב ביותר לכל צרכיך. אתר זה ידוע כפתרון חד-פעמי עבור משווקים ברחבי העולם.

עבור משפיעים על המדיה החברתית, יש המון צילומי וידיאו מלאי בחינם הזמינים גם הם, וסרטונים אלה טובים יותר בהשוואה לכל סרטוני מלאי בחינם אחרים. אתה יכול בקלות ליצור סרטון פרסומי פריך בכל נישה.

תוכלו גם להצטרף לתוכנית המקצועית המוצעת על ידי Videezy בכדי ליהנות מהיתרון המלא של קטעי המלאי הענקיים וספריית ה- After effect.

מיקסקיט

מיקסקיט הוא וידאו ומוסיקה בחינם, ספק שירות. באתר זה יש את כל המשאבים שיכולים לעזור לך להכין סרטון פרסומי למתקדמים תוך מספר דקות. קטעים אלה קלים לעריכה ומושלמים למתחילים. 

Coverr

ה Coverr הוא אחד מספקי שירותי המלאי הטובים ביותר, ואתר זה מציע את כל תוכנו ללא עלות. שלא כמו כל ספקי תמונות מלאי בחינם אחרים, אתר זה מעדכן באופן קבוע את ספריית הווידיאו שלו וכל התוכן זמין עם גרסת רזולוציה של 4K. 

אתה יכול בקלות ליצור סרטון עסקי פריך וברור על ידי שימוש בקטעי המלאי באתר זה מכיוון שקטעי הווידיאו הזמינים באתר זה ארוכים מספיק כדי להתנסות בעריכה. אין הגבלה על הורדת הסרטים, כך שתוכל להוריד את כל המשאבים הדרושים ליצירת סרטון פרסומי מדהים.

סיכום

תוכן הווידיאו נמצא בכל האינטרנט, וכל משווק אגדי צופה את ההיקף הגובר של סרטון פרסומי. אם אתה רוצה להגדיל את שיעור המעורבות של הלקוח הפוטנציאלי שלך, תוכל להשתמש בספקי הווידאו המניות האלה כדי ליצור סרטון מדהים עבור המוצרים והשירותים שלך..

עלות ההפקה של סרטון פרסומי יכולה לצרוך נתח אדיר מרווח הרווח שלך ותוכל לחסוך את הכסף על ידי בחירת סרטוני מלאי מהאתרים שלעיל..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map