14 הקורסים המקוונים הטובים ביותר לשיפור האנגלית עבור איש ה- IT

אנגלית היא שפת התקשורת ב- IT – אין ספק בכך.


אם אתה דובר שפת אם, רוב הסיכויים שהאנגלית שלך טובה מספיק בכדי להשתמש בה כאמצעי תקשורת, אם כי אני יכול לחשוב על עשרות קורבנות מערכת החינוך האמריקאית שעבורם אנגלית (כמעט) שפה זרה. בכל מקרה, אם אינך דובר שפת אם אתה תוהה אם שווה את המאמץ לשפר את האנגלית שלך, אל תחשוב פעמיים אלא עשה זאת כי שיפור מיומנויות היא אחת הדרכים הטובות ביותר להאיץ את קריירת ה- IT שלך..

ישנן דרכים רבות לשפר את האנגלית שלך. קורסים מקוונים הם אחת האפשרויות העיקריות מכיוון שהם מציעים גישה שיטתית ללמידה ותוכלו לקחת אותם בכל מקום שנוח לכם. עם זאת, אם אתה עושה קורס ללימוד עצמי אתה זקוק להרבה משמעת.

מתחילים למתקדמים

גם אם אינך מתחיל מוחלט באנגלית, לא יזיק לבדוק את הקורס באנגלית שמתחיל מהתחלה. עדיף שתמלא קודם את החסר בידע הבסיסי שלך באנגלית, כמו דקדוק בסיסי ואוצר מילים בסיסי ואז לעבור לדברים מתקדמים יותר.

קבל 120 שיעורים באנגלית בחינם, מתחילים למתקדמים הוא קורס כללי באנגלית. זה נמשך 18 שבועות (רמת A1- A2) ומכסה את היסודות של דקדוק ואוצר מילים. מה שאני הכי אוהב בקורס הזה הוא שיש בו המון תרגילים וכולל הרבה ביטויים שתזדקק להם מדי יום.

דקדוק אנגלית Pro

דקדוק אנגלית Pro היא אלטרנטיבה אם אתם מחפשים קורס כללי באנגלית למתחילים. זה מכסה יותר מהמנה הראשונה, אבל זה גם קשה יותר לקחת. הקורס עוסק בדקדוק ואוצר מילים ומדגיש גם את האנגלית המדוברת (כלומר, הגייה אמריקאית). אם מטרתכם היא לקבל תעודה אנגלית כללית, כמו IELTS, TOEFL, TOEIC, FCE או CAE, קורס זה הוא בחירה טובה במיוחד.

שיעורי דקדוק באנגלית

סרטונים הם דרך מהנה ללמוד שפה זרה, ואם אתה מעדיף לצפות בקורס באנגלית מאשר לקרוא ספר (למרות שרבים מהקורסים האחרים ברשימה הזו מגיעים עם סרטונים גם כן), עבור אל YouTube ובדוק 555 שיעורי דקדוק באנגלית – קורס מלא.

זה מתחיל מאפס ומכסה את כל הדקדוק הבסיסי ואוצר המילים.

עסקים ויזמות

אם אתה בתחום ה- IT, זה לא בהכרח אומר שאתה לא צריך שום דבר מלבד אנגלית לתכנתים / מנהלים. תפקידים רבים בתחום ה- IT דורשים שילוב של כישורים טכניים ועסקיים. זה המקום בו קורס, כגון אנגלית לעסקים ויזמות, מגיע שימושי.

כדי לסיים קורס זה בהצלחה, עליכם לדעת את הדקדוק והאוצר המילים הבסיסיים באנגלית, כך שאם חסר לכם תחומים אלו, ראשית מלאו את הפערים שלכם שם. קורס זה שימושי לא רק מכיוון שתלמדו כיצד לבטא את עצמכם בסביבה עסקית דוברת אנגלית, אלא תלמדו רבות על עסקים ויזמות כשלעצמם..

הקורס אינו מסיבי – לוקח בערך 25 שעות להשלמתו.

כתוב מיילים מקצועיים

אין כמעט משרה משרדית שאינה דורשת כתיבת דוא”ל, ו- IT אינו יוצא דופן. לכתיבת דוא”ל יש טיפים וטריקים, ואם אתה רוצה ללמוד אותם, בדוק את ה- כתוב מיילים מקצועיים באנגלית כמובן. זהו קורס קצר יחסית – כ 13 שעות, אך לאחר שתשלים אותו, תהפוך לגורו כותב דוא”ל.

זה לא קורס למתחילים, כך שאם חסר לכם מיומנות בסיסית באנגלית, תקנו תחילה. הקורס יעזור לכם לשפר את האנגלית הכתובה שלכם, והוא ילמד אתכם מה לכתוב במצבים עסקיים שונים.

אנגלית עסקית

אם אתם מחפשים קורס מעמיק ומקיף בנושא אנגלית עסקית כדי להעסיק אתכם לאורך זמן, אנגלית עסקית הוא ניסיון חובה. עם למעלה מ- 500 שיעורים בנושאים, כמו פגישות, טלפון, מצגות, ראיונות עבודה, משא ומתן וחברתיות, תלמדו המון ותשפרו את האנגלית המדוברת והכתובה גם יחד..

יש גם קטע אוצר מילים של אנגלית נפרדת שתוכל להשתמש בה כהפניה גם בלי לקחת את שארית הקורס.

תקשורת עסקית

אנגלית לתקשורת עסקית הוא קורס בן 15 יחידות בגרסה הבריטית של אנגלית עסקית. זהו מסלול קצר יחסית, אך הוא כולל את עיקרי התקשורת במצבים עסקיים שונים, כמו למשל בעת התערבות, טלפון, הצגת, השתתפות בישיבות או משא ומתן. בדומה לקורסים המתמחים האחרים, קורס זה אינו מיועד למתחילים.

כדי לקבוע אם הרמה גבוהה מדי עבורך, תוכל להוריד קודם את הדגימה החינמית.

כתוב ל- Ignite

אחת המיומנויות השימושיות ביותר שתזדקק לכם לסביבת IT עסקית היא המיומנות לכתוב עותק מכירות וטקסטים אחרים של מכירות / אתר. כתוב ל- Ignite – שלט באמנות עותק המכירות & קופירייטינג מלמד אותך כל מה שאתה צריך לדעת כדי למשוך (ולשמור) על הקוראים לדפי המכירה שלך – כלומר, איך לכתוב כותרות רוצחים, איך לכתוב סיפור משכנע, אפילו כיצד לעצב את הטקסטים שלך.

שוב, קורס זה מיועד ללומדי אנגלית ביניים. בנוסף, מומלץ לחוות שיווק קודם.

דבר באופן מקצועי

בעוד שלילדים מסוימים של אנגלית מדוברת אנגלית זה קל לאיומי, עבור אחרים זה סיוט שמתגשם. אם אתה שייך לקבוצה השנייה, אז דובר אנגלית במקצועיות הקורס שימושי במיוחד עבורך. תלמד כיצד לדבר באופן אישי, באינטרנט ובטלפון. הקורס יעזור לכם לשפר את ההגייה והשטף שלכם, כמו גם ללמוד כמה תקשורת לא מילולית, כמו שפת גוף ושימוש בהשפעות תרבותיות בלתי נמנעות..

[מוגן בדוא”ל]

אחד המקרים הנפוצים ביותר, כאשר אתה צריך לשפר את האנגלית שלך, הוא לראיון עבודה.

לרוע המזל, אפילו תפקידים שאינם דורשים רהיטות באנגלית יכולים לקיים ראיון עבודה באנגלית. במקרה זה, לא משנה כמה הכישורים הטכניים שלך חדים, אם אתה לא יכול להפגין שימוש הגון באנגלית במהלך הראיון, ייתכן שיהיה עליך להציע את תפקידו לעבודה.

גם אם כישורי הראיון שלך, כולל בקיאות באנגלית, ראויים להערכה, לא יזיק לבחון את הנושא [מוגן בדוא”ל]: מיומנויות ראיון עבודה מתקדמות כמובן. קורס זה מלמד אותך לא רק כיצד להשתמש באנגלית, אלא גם מה לומר מלכתחילה. אם הדברים האלה מורכבים מדי עבורך, אל דאגה, זו הגרסה המתקדמת.

יש גם גרסה בסיסית של אנגלית לראיונות עבודה, לכן בדקו את האתר שלהם בחלק הראשון.

אנגלית ל- IT

ככל הנראה אחד הקורסים שיעזרו לכם ביותר הוא קורס ייעודי המתמקד במינוח IT. הבחירה כאן אינה ענקית, אבל יש כמה כאלה מצטיינים, למשל, אנגלית לטכנולוגיית מידע. זה קורס בקצב עצמי, כך שתוכלו לקחת אותו בכל עת שתוכלו. הוא מכסה תחומים עיקריים בתחום ה- IT, כגון הנדסת תוכנה, תמיכה טכנית, מכירות טכניות ורוב קריירות ה- IT האחרות.

אתה זקוק למיומנות באנגלית בכדי לנצל באופן מלא את תכני הקורס.

ספר קורסים מקצועיים

אנגלית לטכנולוגיית מידע 1 (ספר קורסים מקצועיים) הוא משאב נוסף לבדוק אם אתה מעוניין באנגלית IT. זה אכן דורש ידע באנגלית בסיסית ואוצר מילים ואיזה רעיון של IT. תלמדו מינוחים מתחומים, כגון חומרת מחשב / תוכנה ותיקון, מסדי נתונים, רשת, אבטחה וכו ‘.

קורס זה מגיע עם המון תרגילים.

אנגלית באוקספורד

אם מסיבה כלשהי, אתה מעדיף ללמוד את הגרסה הבריטית של IT אנגלית, ייתכן שתרצה לבדוק את אנגלית באוקספורד לטכנולוגיית מידע ספר. זה לא בגודל של תנ”ך, אבל עדיין, הוא מציע הרבה בתחומי IT רבים. קורס זה דורש רמת ביניים עד מתקדמת באנגלית.

הטקסטים ארוכים ומעמיקים יותר, והם ממקורות שונים (ספרי לימוד, עיתונים, מגזיני מחשוב פופולריים, קבוצות דיון באינטרנט, דפי אינטרנט, מדריכים, ופרסומות). מילון המונחים המקיף של מונחי IT הוא תוספת נחמדה לספר. קורס זה מגיע עם תקליטור שמע עם ראיונות אותנטיים עם אנשי IT, כך שתוכלו לתרגל את כישורי ההאזנה שלכם.

גזע

אנגלית למדעים, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה הוא קורס בן 5 שבועות של אוניברסיטת פנסילבניה, והוא מתמקד במינוח כללי STEM. אתה תעסוק במינוחים מתחומים, כמו שינויי אקלים, מערכות אנרגיה חדשות, ננו-טכנולוגיה וכו ‘. אין הרבה IT בקורס הזה, אך עדיין, זה יכול להיות שימושי עבורך. הקורס חופשי להתקיים אלא אם כן אתה זקוק לתעודה.

למידה שמחה!

הקורסים ברשימה זו יעזרו לכם לשפר את האנגלית. אולי לא תשתלשל כמו דובר שפת אם, אך אם תחדד את כישורי האנגלית וכישורי הטכנולוגיה שלך טובים, קריירת ה- IT שלך תקבל דחיפה בולטת. גם אם אתה מחשיב את האנגלית שלך כהוגנת, אתה עדיין יכול להסתכל על הקורסים האלה – רק מתוך סקרנות, או כדי לרענן את האנגלית שלך – אין שום נזק לעשות זאת!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map