15 הכלים והמשאבים הטובים ביותר להפוך לסופר מקצועי

כתיבה היא לא העבודה הקלה ביותר בעולם, אך עם הכלים והמשאבים הנכונים, תוכלו להקל על העומס בצורה מאסיבית.


במקום לנסות לעשות הכל לבד, אתה יכול לסמוך על כלים מסוימים שיעזרו לך בתהליך. ולמעשה, השימוש בכלים ומשאבים אלה שאני הולך לציין ברשימה זו יעזור לכם להפוך לכותב טוב יותר ובאופן פוטנציאלי לזכות בעוד לקוחות..

אם ברצונך להתבלט מהקהל, עליך לקחת את “חכם“מסלול במקום לעשות דברים באופן מסורתי. לדוגמה, כלים מסוימים עוזרים לך להתארגן יותר עם הלקוחות והפרויקטים שלך, ויש כאלה שעוזרים לך להגיע לכותרת מבריקה..

אם תמשיך לנסות לעשות את הדברים האלה באופן ידני, לא רק שתבזבז זמן אלא גם תפיגר אחרי הכותבים האחרים בענף וזה לא טוב לקריירה שלך.

אני מסכים, מעט דברים צריכים להיעשות באופן ידני, אך הפתרונות המוזכרים ברשימה זו הם ממש ממש הצורך של השעה לסופרים. בטח תרצי להתחיל להשתמש בכולם מייד, אז בוא נקפוץ ישר לרשימה.

בדקדוק

מכיוון שכולנו בני אדם, תמיד יהיו טעויות דקדוקיות, לא משנה כמה טובת האחיזה תהיה באנגלית שלך. לאחר שתסיים לכתוב את היצירה שלך, אתה יכול לחזור ולהגיה ידנית את כל העניין באופן ידני או להקל על המשימה במאה אחוז באמצעות דקדוק.

אם אתה כותב משהו במחשב שלך, אתה צריך לקבל גרמיליס. אני כותב די הרבה כל יום בכל יום וגרמילי משפר את הכתיבה שלי.

– אהרון (@dreadlesstv) 25 בפברואר 2020

זהו כלי סופר חכם שיכול לעזור לך ללטש את הקטעים הכתובים שלך בשלל דרכים שונות, כולל:

 • דקדוק
 • איות
 • פיסוק
 • תמציתיות
 • פורמליות
 • אוצר מילים

כמו כן, תוכלו לבדוק אם מדובר בפלגיאט בתוכן שלכם ולזהות אם הטון הכתוב היה מתאים. אתה יכול להוריד אותו כתוסף של Google Chrome, Firefox או Safari או לגשת אליו ישירות דרך האתר שלהם.

נייר Dropbox

כמו שהשם מרמז, נייר Dropbox זה פשוט מאמר, אבל זה יכול לעזור לך במשימות שונות, כגון יצירת מהיר של קריאת קריאייטיב לשלוח ללקוחות או סיעור מוחות רעיונות חדשים. ניתן להשתמש בו בקלות למגוון רחב של פעילויות, גם מחוץ לכתיבה.

לכן, אם רציתם להכין הערת פגישה או תוכנית השקת מוצר, תוכלו לעשות זאת תוך דקות ספורות. פרט לכך, תוכלו לשלב אפליקציות שונות כדי לשפר את הפונקציונליות ואף להוריד את האפליקציה שלהם לסמארטפון כדי לרשום רעיונות מרגשים תוך כדי.

סופר זהוה

אם נמאס לכם ממעבד התמלילים המסורתי בו אתם משתמשים, עליכם לנסות סופר זהוה. יש בו כל מה שיש למילה המסורתית שלך, אך עם הרבה תכונות נוספות שיכולות לעזור לך בטווח הרחוק.

בעזרת ממשק נקי ואלגנטי, תוכלו להזרים מילים במאמץ הרבה פחות, בזכות עוזרת הכתיבה שלהם. זה יכול לאתר שגיאות דקדוקיות, לשפר את הקריאות ולהציע סגנון כתיבה טוב יותר.

יתר על כן, אתה יכול לפרסם ישירות את התוכן שלך בוורדפרס ואפילו לשלב אותו עם Zoho CRM.

מנתח כותרות

אם אתה כמוני שמתמודד עם כותרות מעולות, אז מנתח כותרות CoSchedule הוא המציל שלך. פשוט התחל בכניסה לכותרת שלך ובדוק אם היא חזקה ומסוגלת מספיק כדי לתפוס תשומת לב ודירוגים טובים יותר של SEO.

אני אוהב את מנתח הכותרות של CoSchedule. אני משתמש בזה בכל פעם עכשיו. ��

– מישל וורנר (@ dankone11) 17 בדצמבר, 2019

לא רבים מבינים שכותרת משחקת תפקיד מרכזי בתפיסת תשומת הלב של הקוראים. טעות קטנטנה, וכבר איבדת את הסיכוי שלך למשוך צופים. אז בפעם הבאה שאתה כותב תוכן, הקפד להשתמש בכלי זה כדי להגיע לכותרות מעולות.

מנתח כותרות חדה

מנתח כותרות חדה הוא כלי נוסף שיעזור לך לארוז כותרת מושלמת. הסיבה שצירפתי שני מנתחי כותרות היא שלפעמים תרצה לבדוק ולוודא את חוזק הכותרות שלך על מקורות שונים. תמיד יש אפשרויות נוספות.

עם הכניסה לכותרת, תוכלו לבדוק את נקודות החוזק, ציון האיכות ולסקור את ההצעות לבוא עם משהו טוב יותר.

iA סופר

כסופרים, לעתים קרובות אנו מוסחים מהדברים הזעירים ביותר, וזה משפיע על הדרך בה אנו כותבים. בכדי להימנע מכך, תוכלו להשתמש iA סופר. זה יוצר מסך מלא ומתכנן עבורך מרחב כתיבה כדי להקדיש את זמנך ולהתמקד בו מבלי להיות מוסח.

אין הרבה מה לומר על הממשק שלהם כי זה פשוט ופשוט לחלוטין. זה הכל אתה והטקסט שלך, זהו. iA Writer זמין עבור Windows, Mac, Android, ו- iPhone / iPad.

ProWritingAid

אם חיפשת משהו שעושה חבורה של משימות שונות והכל בתוך כלי אחד, אז ProWritingAid יכול להיות שזה בדיוק אתה מחפש. זה יכול לבדוק במהירות את הדקדוק שלך, לשפר את הסגנון ולהציע טיפים שיעזרו לך להיות סופר טוב יותר.

אחת התכונות האהובות עלי היא היכולת למצוא את המילה הנכונה כשאינכם יכולים לחשוב עליה, באמצעות סייר המילים או בתזאור הקונטקסטואלי שלהם..

בסך הכל, זה יכול לעזור לך להימנע מחזרתיות, מילים מבלבלות, משפטים גדולים וכל כך הרבה יותר. אתה יכול לבטל כל שגיאה בודדת ולהיות גמור עם קטע נקי ומקצועי המוכן לפרסום.

אוממכתב

בדומה לסופר iA, אוממכתב גם לעזור לך להיות ממוקד יותר בכתיבה שלך ולהימנע מהסחות דעת. העורך נפתח במצב של מסך מלא עם רקעים טבעיים ותכונות מינימליות מאוד, אשר כמעט מספיקים כדי לבצע את עבודתך ללא רבב.

יש לו גם רצועות שמע וצלילי מקשים שיעזרו לך להתרכז אך ורק במילים שאתה מקליד. הייתי אומר שכל אחד מהאלמנטים הקיימים ב- Ommwriter עוזר לך לתדלק את היצירתיות שלך ולהציע קטעי תוכן מעולים.

לא משנה אם אתה כותב שיר, ספר, מכתב אהבה או כל דבר אחר. הכלי הזה מיוצר לכל סוג של סופר שם בחוץ.

מילאנוטה

זו עובדה ידועה שכותבים לא חושבים בקו ישר. הרעיונות שלהם תמיד מעורבבים, ואז בסופו של דבר, הרעיונות הללו מהווים יצירה יפה וסופית. תוך התחשבות בזה, מילאנוטה המציא את תוכנת הכתיבה הזו שתעזור לך לאחסן את כל הרעיונות והתכנים הלא מוגמרים שלך למקום אחד ואז לעבוד על היצירה הסופית שלך.

במקום לאחסן את הרעיונות שלך בכל מקום במקומות אחרים, אתה יכול לשכן את כולם תחת קורת גג אחת כדי למנוע סכסוכים ובלבול. עם Milanote, אתה יכול:

 • הוסף תמונות
 • הוסף מפות תודעה
 • הטמע סרטונים
 • הזן טקסט
 • הרכיבו את התכונות של דמויות הסיפור שלכם
 • הכן את המתווה במהירות

אתה יכול לעשות הרבה יותר עם תוכנה זו, אז הקפד להירשם ולהתחיל בחינם.

רעיון

להיות מאורגן חשוב לא פחות מלהעלות רעיונות מבולגנים; אחרת, תבזבזו את זמנכם בלהתעכב על ניסיון לנסות להיזכר איפה שמרתם את הטיוטה שלכם. רעיון עוזר לך לכתוב, לתכנן, לשתף פעולה ולהיות מאורגן יותר בעבודה שלך.

עם הכל במקום אחד ויחיד, תוכלו להימנע מתוהו ובוהו ומשיכת השיער. יש לו עורך מבריק, כך שתוכלו לכתוב את התוכן שלכם ולהוסיף למעלה מ- 30 סוגי מדיה שונים. אתה יכול גם להקצות משימות, להוסיף לוח שנה ולנהל רישום של הכל.

בדיוק התגלה @NotionHQ ו- OMG לוקחים את הכסף שלי זה מדהים.

– T (@thomaswde) 25 בפברואר 2020

מאפיין מרשים נוסף הוא היכולת להוסיף בסיס ידע כך שתוכלו למצוא את כל התשובות שלכם בצורה חלקה. אם תמיד רצית להישאר ממוקדת בכתיבה שלך ולהיות מסודרת יותר, רעיון הוא אפשרות נהדרת.

בודק SEO לתוכן

שאל כל משווק מקוון, “איזה מקור תנועה הוא החשוב ביותר?” והם יגידו את גוגל שלה.

אם אתה מחפש להניע תנועה מגוגל אך נאבק עם אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), אז בודק SEO לתוכן עשוי לעזור לך בגדול.

עם הזנת מילת מפתח, כלי זה מציע מילות מפתח של LSI וטיפים חשובים אחרים שיעזרו לך לדרג טוב יותר במנועי החיפוש. לאחר מכן תוכל להמשיך לכתוב את כל התוכן שלך בעורך שלהם ולהדריך אותו בכל פעם שאתה מבצע תקלות שעשויות להשפיע על הדירוג שלך.

לבסוף, אתה יכול להעריך את ציון ה- SEO שלך, ואם אתה מרוצה, לפרסם אותו בבלוג / באתר שלך.

בקופירייטינג

בקופירייטינג הוא כלי מדהים נוסף למטרות קידום אתרים. זה עוזר לך ללטש את התוכן שלך למקסימום על מנת לדרג גבוה יותר במנועי החיפוש. לאחר שתדביק את התוכן שלך לכלי זה, הוא יכול לאתר בעיות שעלולות למנוע דירוג טוב יותר וגם להציע או למחוק חלקים מסוימים מהתוכן שלך כדי לעבור את ציון האיכות שלהם..

חוץ מזה, זה יכול:

 • גלה פלגיאט
 • חקר מילות מפתח רווחיות
 • למנוע מילוי מילות מפתח
 • שפר את ציון הקריאות

צוות התמיכה שלהם זמין 24/7, כך שאין מצב שלא תישאר בחוץ במקרה של בעיות, וזו חדשות טובות למדי.

כתיבה עם פלייר

לא משנה כמה טוב לכם סופר, תמיד יש מקום לשיפור. הקורס הזה של אודמי של עורכת אקס וול סטריט ג’ורנל, שני רג’ה, התקשר כתיבה עם פלייר, העיקר ללמד אותך כיצד להפוך את עצמך לסופר יוצא דופן תוך זמן קצר.

אתה יכול לצפות ללמוד את היסודות המחולקים לארבעה מודולים קלים למעקב. לאחר שתסיים את הקורס, תוכל להחיל את האסטרטגיות האלו על כל יצירה שאתה כותב, יהיה זה ספרים, בלוגים או כמעט כל דבר אחר.

יש בו יותר מ- 85,000 סטודנטים הרשומים עם דירוג כולל של 4.5 / 5 כוכבים, כך שתוכל להיות בטוח שאתה קופץ למשהו ממש טוב.

קנבה

בתוכן, חזותיים חשובים לא פחות מאשר טקסט. אם יש לכם בלוקים ענקיים של טקסט ללא ויזואליות בין הקוראים, קשה מאוד לסיים את כל העניין. זה פשוט נהיה משעמם מדי. כדי להימנע מכך, תוכלו להשתמש בכלי זה שנקרא Canva.

אם העסק שלך הוא די חדש ואינך יכול להרשות לעצמו לשכור מעצב ממשק משתמש / IX או שאתה מתכוון על ידי פוטושופ / אילוסטרייטור, קח סוף שבוע ולמד את קנווה.

Canva הוא ידידותי מאוד למשתמש וניתן ליצור עיצובים / גרפיקה יפה תוך דקות.

– �� (@jasminexETH) 19 בפברואר 2020

זה מאפשר לך לעצב גרפיקה שונות לתוכן שלך, בין אם זה תרשימים, תמונות מוצגות, גרפים, טבלאות או לא. תן שם לכל סוג גרפי, ואתה יכול להיות בטוח שקנווה מחזיקה בזה. אתה לא צריך שום כישורי תכנון כדי להשתמש בזה. כל שעליך לעשות הוא לבחור תבנית ולהתאים אותה אישית כך שתתאים לדרישות שלך.

Pixabay

מי לא אוהב תמונות וגרפיקה של מלאי בחינם, גם אלה איכותיים?

Pixabay הוא רכז גדול עבור גרפיקה ותמונות בחינם שניתן להשתמש בהם מבלי לתת בהכרח שום ייחוס, אם כי הוא תמיד מוערך.

אתה יכול למצוא כל מיני אלמנטים ללא תמלוגים באתר זה ולהשתמש בהם בפרויקטים האישיים שלך, כמו גם בפרויקטים מסחריים. אם יש לך דרישות גודל ספציפיות, אתה יכול לבחור מכמה אפשרויות ולהוריד את האחת שאתה מעדיף. כמה מגניב זה?

סיכום

אני מקווה שהכלים והמשאבים לעיל יסייעו לכם להפוך לסופר טוב יותר ולארץ פרויקטים נוספים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map