20 כלים בחינם ליצירת קורות חיים חזותיים מצטיינים

האם אתה יודע שתוכל ליצור את קורות החיים החזותיים שלך עבור חינם? בניית קורות חיים חזותיים זה כיף וזה מגדיל את המותג שלך. להלן הבחירה הטובה ביותר שלי ומקווה שהם ירשמו אותך.


האלטרנטיבה, תוכלו ללמוד כיצד לבצע קורות חיים מקצועיים, הכנת ראיון, מיתוג אישי, כתיבת מכתבי שער וכדומה מאת דייויד ג’ונס על אודמי.

Resumonk

צור קורות חיים יפה עם Resumonk מארבע תבניות בחינם. כרגיל, תוכלו לייבא את הפרופיל מלינקדאין ואת האפשרות להוריד אותו בפורמט PDF.

resumonk

כברירת מחדל, תוכלו להוסיף פרטי קשר, סיכום, ניסיון, השכלה & מיומנויות. עם זאת, אם תרצה להוסיף כמה, יותר יש לך אפשרות להוסיף קטע שבו אתה יכול לשים את הדמיון שלך.

Ineedresu.me

Ineedresume הוא בונה קורות חיים בו אתה מזין את כל המידע הדרוש כמו מכתב עיון, סיכום, ניסיון, פרויקטים, השכלה, כישורים, ומקבל קורות חיים מוכנים תוך דקה.

זטי

ה בונה קורות חיים זטי יאפשר לך ליצור קורות חיים עם זכייה בעבודה תוך 5 דקות. אתה מקבל עשרות תבניות ומאות ערכות צבע לבחירה.

בנוסף, הטיפים המובנים והעצות המומחים יעזרו לך לכתוב את קורות החיים המושלמים. יש עוד! יוצר קורות החיים של Uptowork יגיד לך מתי המגייס מוריד את קורות החיים שלך, כך שאתה יודע בדיוק מה הסטטוס של היישום שלך.

Zety אינו לגמרי בחינם. עם זאת, זה מיועד לקהל Geekflare. להשתמש “ZgyI50xW“; את קוד ההנחה במהלך הקופה כדי לקבל פרמיה תכנית הוא חינם.

מגניב, לא??

התחדש

צור קורות חיים מנצחים עם התחדש.  זה מאפשר לך ליצור פריסה חזותית מושכת את העין של הניסיון המקצועי שלך ואישיותך.

חידוש

קורות חיים מאת CANVA

קנווה יש המון כלים מעולים ליצירת תמונות יפות, כולל המשך. ישנן יותר מעשר תבניות בהן תוכלו להשתמש בחינם כדי להמחיש את נתוני קורות החיים שלכם.

הדבר הטוב ב- CANVA הוא שתוכל להוריד את קורות החיים בפורמט PDF, PNG או JPG.

קנבה-קורות חיים

בעיטת קורות חיים

צור קורות חיים יוצאים מן הכלל ומכתב עטיפה תוך דקות בעיטת קורות חיים. יותר מ -300,000 מחפשי עבודה בוטחים בקורות החיים של בעיטות, ותוכלו לבחור תבניות ממקצועות כמו ניהול, חשבונאות, בנקאות, רכב, IT משפטי וכו ‘..

בעיטות

תיבת הדואר הנכנס

תיבת הדואר הנכנס מאפשר לך ליצור קורות חיים מושלמים בפורמט PDF ואפשרות לבחור מבין מספר תבניות בעלות מראה מקצועי. ניתן לייבא מידע נחוץ ממדיה חברתית כמו גוגל, פייסבוק או טוויטר.

בצורה מדהימה

בצורה מדהימה המר את פרופיל הלינקדאין שלך לאתר באמצעות לקיחת כל המידע שיש לך בלינקדאין. אז אם פרופיל הלינקדאין שלך שלם, אז קדימה, עשה את הרושם המקוון שלך עם Strikingly.

CakeResume

CakeResume הוא עורך גרירה ושחרר בו אתה יכול להתאים אישית את המידע, הפריסה, התמונות, האייקונים החברתיים, הצבעים והכל כדי ליצור קורות חיים מושלמים. לאחר שביעות רצון, תוכלו להוריד אותם בפורמט PDF.

יצרנית צפחה

כמפתח או מעצב, אתה צריך להציג את הפרוייקט, המיומנויות שלך ו- Maker Slate כדי לעזור לך לארגן אותם. אתה יכול לראות יצרנית צפחה בפעולה.

קורות חיים חזותיים

אמון על ידי יותר משלושה מיליון איש.

VisualCV מאפשר לך להביא נתונים מ- LinkedIn או להזין ידנית. בין אם אתם מנהלים רעננים יותר או C, תוכלו ליצור את קורות החיים המושלמים שלכם תוך דקות.

יש יותר מ 20 תבניות כך שתוכל להתחיל בזה עם מה שאתה אוהב.

קורות חיים סטנדרטיים

קורות חיים סטנדרטיים מאפשר לך לייבא את פרופיל לינקדאין או להעלות ידנית קובץ PDF באופן ידני. לאחר שתסיים להתאים אישית, תוכל להוריד אותם בפורמט PDF או פשוט לשתף את קישור קורות החיים למגייס. ניתן להציג את קורות החיים הרגילים בשולחן העבודה או בנייד.

קורות חיים מגיבים

קורות חיים מגיבים מאפשר לך ליצור את הרושם הראשוני שלך עם קורות חיים מרשימים על ידי יצירתו ידנית או ייבוא ​​נתונים מלינקדאין.

בונה קורות חיים מגיע עם תצוגה מקדימה מיידית, כך שאתה לא צריך לשמור ולרענן את הדף כדי לראות איך הוא נראה.

Onlineresume.us

הראה את מלוא הפוטנציאל שלך על ידי יצירת קורות החיים הטובים ביותר האפשריים באמצעות קורות החיים המקוונים המשבשים שלהם ותבניות PDF המושכות את העין!

היתרון בכך שיש לך קורות חיים מקוונים הוא שאתה יכול לכלול יותר חוויות ותיאורים ארוכים יותר שאולי אינם מתאימים לקורות חיים מסורתיים של נייר..

ישנן הרבה תבניות קורות חיים ייחודיות לבחירה, ו- onlineresume.us ממשיך להעלות עוד. אתה יכול אפילו ליצור קישור אישי וקוד QR הניתן לשיתוף וניתן להחלפה ב- CV של הנייר שלך, כדי לחבר מעסיקים פוטנציאליים לקורות החיים המקוונים הייחודיים שלך..

המשך.יו

עם המשך.יו, אתה יכול ליצור קורות חיים מקצועיים משלך תוך מספר דקות. יש להם טונה של תבניות מוכנות מראש שתוכלו לבחור מהן, ותבניות אלה עוקבות אחר “כללי קורות החיים” שיש בהם כל איכות יחידה הנדרשת כדי להתקבל לעבודה. ��

זה די קל לשימוש, ויש להם כלים שיעזרו לך בכל שלב. לדוגמה, אתה יכול לנצח ללא מאמץ את חסימת הכותב על ידי שימוש בביטויים שנכתבו מראש ואפילו להשתמש בבודק איות אוטומטי כדי לוודא שאין שגיאות.

לאחר השלמת קורות החיים אתה יכול לייצא אותו ליישומים כמו Word.

המשך את ג’ניוס

על ידי שימוש ב המשך את ג’ניוס שירות, אנשים התקבלו לעבודה על ידי חברות כמו אמזון, אדידס ומרצדס. זו אמירה גדולה מלכתחילה, אבל ככה זה. יש להם כמה תכונות מדהימות שמקשות על ההתעלמות.

ברוב האזורים כל שעליכם לעשות הוא למלא את החסר, וה קורות החיים שלכם יהיו בדרך להשלמתם. אתה יכול לבחור מבין שפע של תבניות ומעל 50,000 נקודות תיאור תפקיד. רפרף דרכו ובחר את הנקודות התואמות את ההסמכות שלך, וכדאי לך ללכת.

אתה יכול גם לקבל ביקורת קורות חיים בחינם של 100% מאחד המומחים שלהם. כלומר, זה לא משתפר מזה.

NovoResume

אתה יכול להתחיל עם NovoResume על ידי בחירת תבנית מתאימה מהספריה שלהם ואז השתמש בכלי אופטימיזציית הפריסה שלהם כדי לוודא שכל האלמנטים שלך מיושרים ומסודרים. יש גם מיטוב תוכן שמנתח ומציע שיפורים, למקרה שלא תפיק את המיטב ממנו.

אתה יכול לגשת ולקחת רעיונות מדגמי קורות חיים שאושרו על ידי מגייסים, ולראות מה קורות החיים שלך חסרים. זה פנומנלי מכיוון שלא רבים מאיתנו יודעים מה נדרש בפועל כדי להתקבל לעבודה.

NovoResume תומך בשפות שונות ומשונות, והחלק הטוב ביותר הוא שכל המידע האישי שלך מוגן באמצעות אמצעי אבטחה ברמה גבוהה.

Enhancv

עוד בונה קורות חיים נהדר עם תבניות מתוחכמות, Enhancv יש 1000s של אפשרויות התאמה אישית של עיצוב. אתה יכול לשנות את הרקע, הסמלים, החלקים ומה לא. האפשרות היא בלתי מוגבלת, והחלק הטוב ביותר הוא, שיש מעט עקומת למידה. כל אחד יכול ליצור קורות חיים מקצועיים תוך דקות, לא משנה אם הם טובים בעיצוב או לא.

לאחר שתסיים למלא כל קטע, תוכל לנתח את התוכן שלך בעזרת הכלי שלהם ולקבל משוב מיידי לשיפור התחומים. למען האמת, אתה יכול אפילו לשלוח את קורות החיים שלך לאחד המומחים שלהם, והם יסדרו אותך עם הוראות בונות.

יצרנית קורות חיים

כאמור באתרים כמו Mashable, LifeHacker ו- Recruiter, יצרנית קורות חיים מאפשר לך ליצור קורות חיים בשפה שלך ולארח אותה גם באתר שלהם. אם תרצה לייצא אותו, תוכל לעשות זאת בפורמטים של PDF, HTML ו- TXT.

ראשית, נותנים לך מגוון של תבניות לבחירה, עם הקטעים המתאימים ביותר שכבר מוטבעים. כל שעליך לעשות הוא למלא את החסר ולהוסיף אלמנטים נוספים במידת הצורך.

בסך הכל, זה פשוט, מהיר ומוגן באמצעות קידוד SSL ​​של 256 סיביות.

Lucidpress

של Lucidpress תבניות קורות חיים גמישות ובמראה מקצועי. זהו משאב נהדר להחלפת קורות החיים הישנים שלך בחדש שמיועד לעשות את ההבדל.

למעשה החלקים שבתבניות מיוצרים בקפידה. יש לו רק את הכמות והסוגים האלמנטיים המושלמים, כך שתוכלו להשאיר את אלה שלא מתאימים להם. זה מבטיח שתוכלו לתפוס את תשומת ליבם של הלקוחות בפרק הזמן הקצר ביותר..

הדבר הגדול הוא שאתה יכול להוסיף לוגו משלך, גופנים, תמונות ונכסי מותג אחרים כדי להחזיק אותו לחלוטין.

סיכום

אני מקווה שהכלים לעיל יעזרו לכם לדמיין את קורות החיים שלכם ולהרשים רושם יוצא מן הכלל עם המראיין. בהצלחה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map