22 ספרים וסרטוני לינוקס למנהל מערכת

לדעת לינוקס זה חיוני עבור כל ניהול מערכות, תוכנות ביניים, מהנדס אינטרנט.


לינוקס משמשת כמעט בכל מקום בייצור או בסביבה שאינה ייצור. יש אלפי מאמרים, ספרים, הדרכות וידאו כדי לחקור וללמוד, אבל זה יהיה דורש זמן רב. במקום זאת, אתה יכול עקוב אחר אחד או שניים ספרים קשורים או הדרכה מקוונת.

חומרי הלמידה הבאים מכסים מספר רב של משימות ניהול לינוקס מ- מתחיל לרמת מומחה. אז בחר את זה שמתאים לך.

ספר בישול לניהול לינוקס

זקוק למתכונים כדי להתקדם עם מערכת האקולוגיה המודרנית של לינוקס?

הספר הזה מציע יותר ממאה מהם. הוא מציע מפת דרכים לניהול כל סוגי מכונות הלינוקס, החל מ- Raspberry Pi זעיר ועד שרת ייצור בענן Azure. בדפיו תוכלו למצוא כלים וידע לפתור בעיות יום-יומיות ולהבנת הפעולה הפנימית של GNU Linux.

באמצעות מדריך נוח, המעוטר באנקדוטות וחוויות, המחבר חולק את ניסיונו הרב כמהנדס מרכז נתונים, ומלמד כיצד להתקין ולהגדיר מערכת. כשתסיימו לקרוא, תצברו ידע רב ערך בניהול לינוקס.

קורס פתרון בעיות בלינוקס

לאורך 12 השעות ו -49 הדקות שלו, קורס הווידיאו הזה יעזור לך להבין פתרונות בעיות בסיסיים ומורכבים של לינוקס תוך לימוד בעזרת דוגמאות אמיתיות כיצד לנהל את סביבת ה- IT של החברה שלך ולהציע תגובות חלקות לנושאים קריטיים..

קורס אינטראקטיבי זה מציע טיפים וטכניקות חשובות המסייעות לתחזוקה של תשתית שרת Linux עם זמן השבתה מינימלי. הוא מדריך אותך באמצעות שיטות עבודה מומלצות מוכחות ואז מסביר טכניקות אבחון ותיקון יעילות לבעיות ניהול נפוצות ומורכבות בשרתי לינוקס.

ניהול שרתי לינוקס ואבטחה

קורס זה נמשך ארבעה שבועות ומדריך אותך במשימות הניהול העיקריות של לינוקס מנקודת מבט ארגונית. זה מתחיל בבחינה שלמה לינוקס משמש בארגון, ומלמד אותך כיצד להבדיל בין גרסאות לינוקס שונות.

לאחר מכן הוא בוחן את תצורת לינוקס וממחיש את השימוש בפקודות לינוקס שונות. לאחר מכן הוא צולל במנגנוני אימות וניהול משתמשים ולבסוף הוא נכנס לאבטחה, מסביר טכנולוגיות שונות לאבטחת מערכת לינוקס והוראת נושאי בקרת גישה..

הקורס הוא חלק מהתכנית המתמחה בנושא אבטחת מחשבים וניהול מערכות.

למדו את לינוקס בעוד חמישה ימים

אחד הקורסים הנמכרים ביותר ב- Udemy ללמוד לינוקס בעוד 5 ימים. יותר ממאה אלף סטודנטים הרשומים עם 4.5 מתוך 5 דירוגים נותנים אמינות מספקת לגבי הקורס.

ג’ייסון תותח, הסופר, לכסות נושאים שונים בניהול ובניהול מערכת הפעלה לינוקס.

אם יש לך זמן מוגבל ומחפש לתפוס את הידע ב- RHEL, Fedora, OpenSUSE, Slackware, Debian, Ubuntu וכו ‘, אז הקורס המקוון המהיר הזה יביא אותך לדרך.

קו הפיקוד של לינוקס

מבוא שורת פיקוד לינוקס שלם מאת וויליאם שוטס הוא אחד מספרי הלינוקס הנמכרים ביותר.

אם אתה רוצה או תרצה לקבל שליטה על לינוקס באמצעות מסוף דרך GUI, ספר זה ייתן לך את כל מה שאתה צריך כמנהל Linux..

אתה יכול לצפות ללמוד מעטפת, כתיבת תסריטים של מעטפת, ניהול משימות יומיומיות באמצעות כלים חיוניים וכו ‘.

לינוקס למפתחים

כחלק מתוכנית המתמחה בפיתוח תוכנה בקוד הפתוח של Coursera, קורס זה מלמד את הנושאים העיקריים של לינוקס למפתחים. זה מתכוון לגרום למפתח להרגיש בנוח לעבוד עם שורת הפקודה.

לאחר שצללנו בהיסטוריה של לינוקס והסברנו מה זה לינוקס, הוא מתחיל להפריד את גרעין לינוקס משאר מערכת ההפעלה, לתרום לליבה, לעבוד עם מערכת הקבצים, לעקוב אחר כלי השירות וכו ‘..

לאחר שתקחו קורס זה, תוכלו לשלוט בכישורים החיוניים הנדרשים לעבודה עם מערכות לינוקס מדי יום.

אבטחת לינוקס & מתקשה

המדריך המעשי מתמקד כיצד להתקשות ולאבטח מערכת ההפעלה לינוקס בכיסוי הנושאים הבאים.

 • הגנה על לינוקס מפני האקרים
 • אכוף מדיניות סיסמא חזקה, מדיניות הזדקנות, סיסמת בקרה
 • SSH & התקשות רשת
 • תצורת סודו
 • אבטחת מערכת קבצים & הצפנה
 • תצורת חומת אש
 • סריקת נמל
 • ועוד הרבה…

אם יש לך רעיון בסיסי לגבי לינוקס ומחפש לשדרג את כישוריך בתחום האבטחה, אז קורס מקוון זה יעזור.

הוא מכיל 4.5 שעות וידאו, שני מאמרים אליהם תוכלו לגשת בכל עת ובכל מקום.

גרעין לינוקס על קצה המזלג

מוכנה לצלול בתוך גרעין לינוקס לבנות & להגדיר?

זה ספר בחינם עוזר לך עם נושאי הליבה הבאים.

 • מבוא ליבני וכיצד לבנות אותם
 • כיצד לאחזר את מקור הגרעין
 • כיצד להתקין גרעין ולאתחל ממנו
 • כיצד לשדרג & התאם אישית את הגרעין
 • התייחסות ליבנה & כלי עזר מועילים

קורס הכשרה לינוקס

אם אתם מתכננים להשיג את עבודת החלומות שלכם השנה, קורס זה יכול להיות מה שאתה צריך כדי להשיג מטרה זו. זה מכין אותך לעולם התאגיד ולקבלת אישורי RHCSA (מנהל מערכת מוסמך Red Hat), RHCE (מהנדס מורשה Red Hat) ו- LFCS (Linux Foundation Certified System Administrator). לאחר שתסיים את הקורס, תהיה מנהל מערכת לינוקס, שתוכל להיבחן במבחן EX-200 ולעבור אותו.

הידע שלך יכלול יותר מ -150 פקודות למנהלי מערכת לינוקס והרבה פתרונות לפתרון בעיות של לינוקס.

הקורס כולל 29 שעות וידאו על פי דרישה, 24 מאמרים, 120 משאבים להורדה, גישה לכל החיים לחומרי הקורס ותעודת לימודים. הדרישות היחידות הן רצון עז ללמוד ומחשב.

שליף

אם אתה זקוק להפניה לפקודה, גיליון לרמות שורת הפקודה של לינוקס בחינם יהיה שימושי עבורך.

אתה יכול להתייחס גם לפוסט הקודם שלי בגליון רמאות עבור אלמנטים שונים.

ניהול לינוקס Bootcamp

עבור ממתחילים למומחים עם לינוקס bootcamp ניהול. 7.5 שעות מהסרטון על פי דרישה מכסים כמעט את כל מה שעליך להיות מודע אליו כמנהל Linux.

אם יש לך רעיון בסיסי ואתה מעוניין לשפר את כישוריך להיות מומחה, קורס זה יהיה שימושי.

הסמכה מקצועית לתמיכת IT של גוגל

אם אתה מתכנן לקבל עבודה בתחום ה- IT כדי לתמוך, תעודת 5 מנות זו יכול להכין אותך לתפקיד ברמת כניסה בעסק קטן או בתאגיד עולמי. מעסיקים מובילים מחפשים אנשי מקצוע מוסמכים, כך שהתעודה של גוגל יכולה להיות נכס חשוב בעת הגשת מועמדות למשרה בתחום ה- IT.

תוכנית ההסמכה מעסיקה תערובת של הרצאות וידיאו, חידונים ומעבדות מעשיות, דרכם תוכלו להכיר שירות לקוחות, ניהול מערכות, אבטחה ופתרון בעיות. אתה צריך להקדיש רק כחמש שעות בשבוע, ותוך פחות משישה חודשים תוכל להשלים את התוכנית.

תחילת העבודה עם לינוקס

כדי להרגיש בטוחים בעת הצעדים הראשונים שלך אל עולם הממשל של לינוקס, אתה צריך מדריך מעורר השראה, כמו דייוויד קלינטון, המורה של תחילת העבודה עם לינוקס. הקורס מתחיל בהסבר כיצד למצוא הפצות לינוקס ותוכנות קוד פתוח ולעבוד איתן. בשלב הבא הוא מלמד אותך לשלוט ולבצע אופטימיזציה של סביבת זמן הריצה של לינוקס.

ולבסוף, זה מסביר כיצד להשתמש במופעי לינוקס פיזיים ווירטואליים לניהול יישומי שרת, כגון אפאצ’י ו- Nextcloud.

לאחר שתסיים קורס זה, תתקין ותנהל מערכות לינוקס כמו מקצוען, ויהיה לך את הידע הדרוש כדי להבין מה לינוקס יכולה לעשות עבורך ולקריירה שלך..

שליטת לינוקס

תוך 11.5 שעות בדיוק, קורס זה ילמד אותך כיצד לשלוט בשורת הפקודה לינוקס, גם אם אין לך ניסיון קודם. תלמד כיצד להשתמש בסקריפטים של Bash ותזמון Cron לאוטומציה של משימות שחוזרות על עצמן ולהתקין ולנהל תוכנות קוד פתוח עם מנהלי חבילות..

מלבד השגת הבנה מלאה של לינוקס, יהיה לך את הידע הדרוש להפעלת מחשב לינוקס כולו משורת הפקודה.

הקורס מציע 11.5 שעות וידאו על פי דרישה, שלושה מאמרים, 14 משאבים להורדה, גישה לכל החיים לחומרי הקורס ותעודת לימודים. זה מיועד בעיקר למתחילים, כך שהנדרש היחיד הוא שלא להיות בעלי ניסיון עם לינוקס.

הסמכת LPI Linux Essentials

אם יש לך תוכניות לעשות קריירה במנהל מערכות לינוקס או שאתה פשוט רוצה להרחיב את הידע שלך ב- IT, הסמכה זו יכול לדחוף אותך לכיוון הנכון. הקורס מלמד את המרכיבים הבסיסיים במערכת ההפעלה לינוקס ומוודא כי התלמידים נחשפים לכל אחת מהיעדים של בחינת LPI Linux Essentials..

קורס זה מורכב מחמישה נושאים עיקריים, המכסים את היסודות של לינוקס ותוכנות קוד פתוח, הקונכייה וממשק שורת הפקודה, הגרסאות השונות של לינוקס והשוואה עם מערכות הפעלה אחרות, חומרה בסיסית וידע ברשת, ואבטחה והרשאות. לאחר הקורס אתה מקבל בחינת תרגול ומדריך להתכונן לבחינה וצעדים נוספים מעבר לרכישת ההסמכה.

היסודות של Red Hat Enterprise Linux

Red Hat Enterprise Linux היא אחת ההפצות הפופולריות ביותר של לינוקס במחלקות IT ארגוניות. היסודות של Red Hat Enterprise Linux מספק מבוא בסיסי למערכת הפעלה זו, המראה כיצד היא מסודרת ומדגימה משימות ניהול מבוא.

הקורס נותן בסיס איתן לשליטה על Red Hat Enterprise Linux משורת הפקודה. הוא מלמד משימות תפעוליות בסיסיות, שימושיות הן לגירסאות שולחן העבודה והן למערכות מרחוק.

הנושאים המוצגים כוללים גישה לשורת הפקודה, ניהול קבצים, יצירה / צפייה / עריכה של קבצי טקסט, ניהול משתמשי וקבוצות לינוקס מקומיות, ניטור תהליכים והתקנה ועדכון תוכנה..

יסודות לינוקס עבור אנשי IT

אנשי אקדמיה לינוסים הבקיאים מכתיבים קורסים רבים בלינוקס. ובכן, זה לא המקרה. יסודות לינוקס עבור אנשי IT מוכתבת על ידי אנשי IT “ארציים”, אשר להוטים לחלוק את החוויה שלהם בשימוש בפקודות הלינוקס הנפוצות ביותר ובכתיבת סקריפטים פשוטים של פגזים לצורך הנפוץ ביותר. הדבר הטוב בקורס זה שמורים ותלמידים מדברים בעצם באותה שפה.

הקורס מכוון לתלמידי מדעי המחשב או טכנולוגיית המידע, אנשי מקצוע בתחום הבדיקה, מהנדסי תוכנה, מפתחי יישומים, מהנדסי נתונים, מנהלי מסדי נתונים וכו ‘. לאחר הקורס, תרגישו בנוח תוך כדי ביצוע פעולות יומיומיות, אוטומציה של משימות שגרתיות, פריצה כדי לקבל מידע שימושי באגים מקבצי יומן.

הדרכות ופרויקטים של לינוקס

אוסף הדרכות חינמיות וספציפיות מאוד במינהל לינוקס. קורס זה לכסות נושאים כמו ניהול אישורי SSL ב- CentOS Linux ו- Apache, שכפול MySQL Master-Slave באובונטו, איזון עומסים בין HTTP ותעבורת אינטרנט באמצעות Nginx, ועוד.

המורה, ג’ייסון קאנון, הוא גם המחבר של לינוקס למתחילים ומייסד האקדמיה לאימוני לינוקס. לאורך קורס זה הוא משתף כמה מחוויות הלינוקס בעולם האמיתי שלו.

הקורס כולל 41 דקות של וידאו על פי דרישה, שלושה מאמרים, ארבעה משאבים להורדה, גישה לכל החיים לחומרי הקורס ותעודת לימודים.

הדרכה לינוקס

ראיין צ’אדוויק, מחבר הספר מדריך זה, נהנית ללמד את לינוקס לסטודנטים. הוא עושה את זה יותר מעשר שנים. ואחד הדברים שהוא מלמד הוא כיצד להתעצל, אבל באופן יצירתי – כלומר כיצד להרכיב כלים לעשות כל דבר כמעט, כדי שהמחשב יבצע את העבודה עבור אדונו..

לאחר שתקח את ההדרכה הזו, סביר להניח שאתה לא יהיה גורו לינוקס, אבל יהיה לך את הידע הנכון להגיע לשם אם זה מה שאתה רוצה. המדריך נותן בסיס כיצד להשתמש בטרמינל ואיך להשתמש בשורת הפקודה Linux (Bash). מטרתו להרחיק את התעלומה, המורכבות והצמצום משורת הפיקוד. כמו כן, הדרכה מטרתה להסביר את מקרי השימוש המתאימים ביותר לשורת הפקודה ול- GUI.

מסע לינוקס

מסע מקוון, טקסטואלי ואינטראקטיבי בכל תחומי לינוקס. אין מסלול מוגדר מראש במסע זה. אתה יכול לקפוץ ישירות לנושאים המעניינים אותך: שורת פקודה, הרשאות, תהליכים, חבילות, מערכות קבצים, התקנים, רשת, פתרון בעיות וכו ‘, או אם אתה מעדיף, תוכל לבצע את הצו המוצע.

כך או כך, באתר זה, תוכלו למצוא שפע משאבים וידע כדי לשלוט בכל ההיבטים של מערכת ההפעלה לינוקס. כל נושא מוסבר בפירוט, עם דוגמאות מעשיות, ובכל שיעור יש בחינה קצרה שתעמיד את הידע שלך במבחן.

קורס היסודות של לינוקס

אוסף של 55 סרטוני הדרכה ביוטיוב, החל מפקודות בסיסיות של קליפות לינוקס למתחילים ועד וירטואליזציה של מערכת ההפעלה, אבטחת רשת ונושאים ספציפיים אחרים למנהלי מערכות מקצועיות..

המחבר התחיל להכין את הסרטונים האלה לחבר שרצה ללמוד להפוך לסיסדמין לינוקס. הסרטונים הראשונים היו כה מוצלחים עד שהסופר הרחיב את רשימת ההשמעה כך שתכסה מגוון רחב יותר של נושאים, כלים, פרויקטים מעשיים וייעוץ בקריירה..

הסרטונים מחפשים איזון בין תיאוריה לפרקטיקה, מנסים לתת את התיאוריה הדרושה להבנת המערכת תחת הפקודות, ובתורם, הם מציעים חומר תרגול כדי ללמוד כיצד לפתור בעיות בעולם האמיתי..

לינוקס מתקדם: גרעין לינוקס

ד”ר קווין דנקוורד לוקח את תלמידיו לצלילה בלב מערכת ההפעלה לינוקס: גרעין לינוקס. הדרכה זו מציעה את הידע הדרוש בכדי להכיר את גרעין לינוקס, כמו גם את מכניקת התצורה ופתרון הבעיות שלו..

זה לא קורס למתחילים, תוך התחשבות שהוא מכסה נושאים מתקדמים, כמו מפרט גרעיני לינוקס, תהליך האתחול ומודולי הגרעין הניתנים לטעינה. לאורך השיעורים תרגלו טכניקות להגדרת גרעין לינוקס מאפס והורדה וחיפוש בקוד המקור של גרעין לינוקס..

אחרי כמעט כל פרק אחריו סרטוני אתגר המציעים לכם לבדוק את כישורי הלינוקס המלומדים שלכם.

הנושאים כוללים קריאת הודעות גרעין לינוקס, קריאה וכתיבת קבצים ממערכת הקבצים proc ו- sysfs, הגדרת GRUB, שימוש בפרמטרים של שורת הפקודה, שגיאות באגים, קביעת תצורה של רמות ריצה וכו ‘..

אפשרויות למידה לכל הטעמים

כרגע עליכם לקבל רעיון ברור כיצד להתחיל ללמוד ניהול Linux, בין אם אתם מעדיפים לקרוא ספרים, לצפות בסרטוני וידאו, להשתתף בשיעורים או לקרוא דפי אינטרנט אינטראקטיביים. אם אתה עובד כרגע בתחום ה- IT, או שאתה מתכנן להתחיל קריירה בתחום ה- IT, עליך לבחור אחת מהאפשרויות הללו ולהתחיל ללמוד ניהול Linux באופן מיידי..

תגיות:

 • לינוקס

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map