7 תפקידי משרה משלמים גבוה בתחום ה- IT

שדרג את כישוריך כדי לקבל שכר גבוה יותר …


בימינו תפיסת הצעירים של משרות IT השתנתה בהשוואה לעבר. הם מחפשים קריירה יוצאת דופן מאשר זרמים רגילים. ברחבי העולם, בוגרים וסטודנטים צעירים רבים מחפשים משרות שלא רק מספקות אותם, אלא שהם גם מחפשים תפקידים בעלי שילוב גבוה ועקבי צמיחה..

במיוחד במדינות המתפתחות, שוק העבודה הולך לחוות צמיחה מכובדת בתחום תחום ה- IT בו הרכב לוקח את חלק הארי. יש הרבה קריירה משלמת היטב אפשרויות זמינות, וכאן אנו הולכים לדון ברשימת הטכנולוגיות המכוונות לצמיחה.

“מדדי שכר אלה מוזכרים בכפוף ל לינקדאין  “

הסמכת טבלה

Tableau הוא אחד מכלי הבינה העסקית המוערכים ביותר המאפשרים לקבל החלטות מהירות, והוא נראה ככלי להמחשת נתונים, זה מקטין את משך הזמן לייצוג תרשימי העמודות, טבלאות העוגה וכו ‘..

Tableau מיועד להופעה ומציע ניתוחים חזותיים במהירות רבה. בטאבלו, ישנן שלוש גרסאות של מוצרים. ישנן Tableau Desktop, Tableau Server, Tableau Digital. אם אתה רוצה להתחיל את הקריירה שלך בתחום הבינה העסקית, בחר הסמכת טבלה הוא יתרון יותר לקריירה שלך.

 • שכר בסיס ממוצע: 10,000 דולר+

מיומנויות נדרשות: מיומנויות הדרושות בשפות שאילתות מובנות, מיומנויות אנליטיות, ידע נדרש בתוכנת מערכת, זקוק לניסיון בארכיטקטורת נתונים ומיקרו-אסטרטגיה, כישורים יעילים בעל פה ובכתב..

נשמע מעניין ללמוד את Tableau? בדוק את זה קורס אודמי.

מדען נתונים

מדען הנתונים הוא איש מקצוע העוסק בניתוח בזרמים שונים כמו סטטיסטיקה, תכנות ומתמטיקה. כל הדברים האלה גרמו למדען הנתונים לנהל את כל הפעילויות הקשורות לנתונים ביעילות רבה. חברות מגייסות את מדען הנתונים כדי לחזות את המגמות, קצב הצמיחה והתובנות העסקיות על ידי ניתוח הנתונים.

לתפקיד מדען הנתונים יש ביקוש עצום בכל רחבי העולם. על פי דוח לינדין 2018, הם הצהירו כי תפקיד מדען הנתונים עומד לחזות בשיעור צמיחה של 45% בשנה. מדען נתונים צריך להיות בעל כישורים חזקים ב- פייתון שפת תכנות.

 • שכר בסיס ממוצע: 130,000 $+

כישורים נדרשים: פייתון, למידת מכונות, כריית נתונים, מדעי נתונים, ניתוח נתונים.

מכשירים

התקנים נודעו כתנועה, שיטה וכערכת כלים. באזורים מסוימים, אחרים חולקים על כך ש- DevOps עצמו אינו מתפקד לתפקודו. בחירה ב- DevOps כנתיב קריירה אינה רווחית לא פחות, אלא גם אחד הגדולים המספקים באופן אישי בין כמה שיותר ענפי קריירה נכונים בתחום ה- IT..

נכון לשנת 2018, רשומה של אכן, תפקידו של מהנדס DevOps ממוקם בתפקיד השלישי, מבחינת מספר פתיחות העבודה, השכר וההזדמנויות. בשנת 2019 DevOps הופכים לקורס המבוקש ביותר בשוק, מכיוון שתפקידים אלה משמעותיים עבור החברות לפנות לשלב הבא. חברות שיש להן מהנדסי DevOps בארגוניהם משיגות תוצאות נהדרות בהשוואה לחברות אחרות.

כדי להצליח בתחום זה, אדם צריך להיות מסודר ומוכן היטב.

 • שכר בסיס ממוצע: 80,000 $+

מיומנויות נדרשות: סקריפטים, אבטחה, שיתוף פעולה, ידע בתשתיות וקבלת החלטות.

כלי RPA

בימינו, אוטומציה נכנסת לכל מקום, כדי לדבר טוב יותר על סרטי מדע בדיוני בהם רובוטים משתלטים על העולם ואנחנו נהנים מהדרמה. אבל הקצב הנוכחי שהאוטומציה חודרת לכל תחום. בתחום הייצור, הרובוטים היו תפוסים לחלוטין ומחקו את הצורך האנושי. עם הלהיט העצום של RPA, מרבית קטגוריות העבודה מופעלות.

אנו עשויים לראות הזדמנויות נוספות עבור כלי RPA. נכון לעכשיו, ל- RPA יש ביקוש אדיר בשוק, וזה זמן מושלם לבחור את הקריירה שלכם לטכנולוגיה המתעוררת ביותר, כלומר RPA. ישנם כמה תפקידים זמינים ב- RPA כמו אדריכל, מפתח, יועץ תהליכים וסמנכ”ל RPA. כעת יש ליועץ ל- RPA ביקוש לא מבוטל. מלבד יועץ RPA למפתחי RPA יש גם יותר מקומות עבודה.

 • שכר בסיס ממוצע: 130,000 $+

כישורים נדרשים: דוט נט, טוב בכל אחד מכלי האוטומציה כמו אוטומציה בכל מקום, רובוטיקה של פגה, פריזמה כחולה.

פייתון

פייתון היא אחת משפות התכנות הצומחות והביקורות יותר בשנת 2019. היא עקפה משמעותית את שפות התכנות האחרות מבחינת מפתחים פעילים בבסיס הקהילה. פייתון היא אחת השפות המפליגות במהירות ביותר עבור בוגרים צעירים המחפשים משרות ברמת כניסה.

הסמכת פייתון היא אחת המיומנויות הרצויות בעולם התכנות כולו. שפת פייתון היא פשוטה וקלה ללימוד, עם תחביר קל ותכונה השלמה שלה היא ממזערת את זמן הפיתוח, וגם יש בה הרבה ספריות התומכות בהדמיה, ניתוח נתונים ומניפולציה..

 • שכר בסיס ממוצע: 110,000 $+

כישורים נדרשים: מסגרות אינטרנט, Core python, פיתוח ושימוש בממשקי API של RESTful, בניית יישומי פייתון וכישורי עיצוב טובים.

AWS

בשנת 2019 מחשוב ענן הוא אחת הטכנולוגיות המתפתחות ביותר בכל רחבי העולם. בשנים האחרונות בעיקר כל דרגות החברות מרקיעות את עסקיהן בענן. בפלטפורמת המחשוב בענן, שירותי האינטרנט של אמזון פופולריים מאוד והיא מוצעת על ידי אמזון.

תיק ה- AWS כולל 100+ שירותי ענן, מעטים הם ניהול תשתיות, פיתוח אפליקציות, בסיס נתונים ואבטחה. בשנת 2013 השיקה AWS הסמכת AWS. יש לו ביקוש אדיר בשוק העולמי, ברחבי העולם המקובלים בתור הסמכת AWS היא הסמכה סטנדרטית גלובלית שממירה את כישורי מחשוב הענן שלך לשלב הבא.

מפת דרכים להסמכת AWS

אם אתה רוצה להתחיל את הקריירה שלך בענן AWS, אישור AWS יהיה יתרון נוסף עבורך, וזה גם יעזור במעקב אחר תפקידי תפקידים..

 • מהנדס DevOps
 • מהנדס תוכנה בענן
 • אדריכל פתרונות AWS
 • מנהל מערכת AWS SysOps
 • מהנדס תמיכה תפעולית
 • משלב מערכת – ענן
 • אדריכל פתרונות בכיר
 • אדריכלי ענן בכירים ב- AWS

מיומנויות נדרשות: מחשוב ענן, EC2, S3, RDS, VPC, רשת, אחסון וכו ‘.

 • שכר בסיס ממוצע: 90,000 $+

בינה מלאכותית

כל העולם מדבר על בינה מלאכותית בגלל החדשנות שלו. ברחבי העולם מרבית החברות משקיעות ב- AI בכדי לפתור את הסוגיות המורכבות ובכך להשיג את התוצאות הרצויות. היקף הבינה המלאכותית הולך וגדל ב -60% בשנת 2019.

תוך ניתוח יכולות ה- AI הקיימות וסקר ההקמה של AI נותן תוצאות מצוינות לגבי אימוץ ה- AI. זה שימש במגזרים שונים כמו חינוך, מימון, תחבורה, ורפואה וכו ‘.

ישנה תפיסה שגויה באשר לבינה מלאכותית שהיא הולכת לקחת את העבודות שמבוצעות על ידי בני אדם, אך כשאנחנו מסתכלים על נקודת מבט רחבה, הדברים ייראו שונים לחלוטין. ה- AI הוא יצורים על ידי ביטול העבודות הלא יצירתיות והמורכבות ליצירת תפקידים בהם נדרש אינטליגנציה אנושית ויצירתיות. עם זאת, צעירים אשר שואפים לבנות את הקריירה שלהם במדען רובוטי, מדען מחקר, מהנדס למידת מכונות, מפתח בינה עסקית. אז AI יעזור לך יותר.

 • שכר בסיס ממוצע: 134,000 $+

מיומנויות נדרשות: בקיאות בשפות תכנות פופולריות כמו Java, Python, Lisp, Julia וכו ‘. פיסיקה, מתמטיקה ורובוטיקה.

סיכום

החברות עוברות די מהר כדי לאמץ את הטכנולוגיות שהן חדשות, חדשניות ויכולות להיות בעלות היכולת לקחת את העסק שלהן לשלב הבא. כדי ליישם ולבצע את כל הפונקציות הללו בארגוניהם, הם זקוקים לאנשי מקצוע שיש להם את המיומנות שביצעו את כל המשימות הללו. תפקידי איוב המוזכרים הם המתאימים ביותר למי שרוצה להצטיין בקריירה שלהם בטכנולוגיות מונחות עתיד.

איך לומדים טכנולוגיות חדשות?

תודה לפלטפורמת הלמידה המקוונת כגון אודמי, ו ראיית רבים, שם תוכלו למצוא אלפי קורסים.

תגיות:

 • AI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map