5 internetinių dienoraščių tipai, kuriuos reikia sukurti pajamoms iš rinkodaros pajamų

Partnerių marketingas yra vienas iš populiariausių būdų, kaip tinklaraštininkai uždirba pinigus tinklaraščiams. Tai gali leisti jums sukurti sveiką, tvarų pajamų šaltinį likusioms dienoms.


Tuo pat metu, kaip ir bet kuris kitas internetinis verslas, „Partnerių marketingas“ nėra rožių lova. Tai reikalauja daug darbo, budrumo ir nuolat atsinaujinančios strategijos.

Šiandien yra įvairių tipų tinklaraščiai. Bet jei norite patirti tokį sėkmės lygį, kuris jus jaudina versle, turėtumėte apsvarstyti galimybę sukurti vieną ar daugiau tipų, kuriuos noriu aptarti su jumis šiame įraše..

Kas pirmiausia yra „Partnerių marketingas“?

Tai tiesiog būdas užsidirbti pinigų internete, neturint produkto. Kas nutiks, jei reklamuojate kitų kompanijų sukurtus ir paskelbtus produktus / paslaugas. Kiekvieną kartą sugeneruojant pardavimą naudojant stebėjimo URL (vadinamą dukterinės įmonės nuoroda), jums mokamas komisinis atlyginimas.

Komisiniai mokesčiai ir jūsų uždirbta pinigų suma daugiausia priklauso nuo kelių skirtingų veiksnių. Tačiau norėdami greitai suprasti, paimkime paprastą pavyzdį.

Jei prisiregistruojate ir reklamuojate žiniatinklio prieglobos pasiūlymą, už kurį mokate 70 USD komisinių už pardavimą, ir sugeneruojate 10 pardavimų per mėnesį, tai reiškia, kad jūsų pajamos iš to paties produkto yra 700 USD..

Kiekvieną mėnesį įmonė susumuos viską, ką uždirbote, ir atsiųs jums, kaip jūsų mėnesinis filialų uždarbis. Jei reklamuojate įvairius produktus ir uždirbate tuos komisinius mokesčius, jūsų mėnesinės pajamos gali išaugti iki to, ko verta.

Vėliau šiame straipsnyje pateiksiu keletą gražių pasiūlymų, kaip sukurti pelningą filialų rinkodaros verslą, siekiant nuolatinių ir augančių internetinių dienoraščių pajamų.

Kokius skirtingus „Partnerių rinkodaros“ tinklaraščius galite sukurti?

Žmonės kuria įvairius tinklaraščius. Tačiau kai kurie turi daugiau galios generuoti pajamas iš dukterinių įmonių nei kiti. Čia yra 5 svetainės, kurias galite sukurti ir užsidirbti naudodami „Affiliate Marketing“.

1) Asmeninis dienoraštis

Tai yra viena iš tinklaraščių rūšių, kurios tikrai gali atverti „Affiliate Marketing“ pajamų duris. Asmeninis tinklaraštis yra tiesiog jūsų tinklaraštis, kuriame dalijatės asmenine informacija. Tai tik viskas, ką galvojate.

Padarykite tai savo prekės ženklu ir išeikite į savo bendruomenės tinklaraštį, kad gautumėte įkvėpimo ir žinių apie dalykus, kuriuos reguliariai aptariate. Turiu asmeninį tinklaraštį, kuriame rašau SEO, tinklaraščių sudarymo patarimus, „WordPress“, verslo patarimus, turinio rinkodarą ir internetinius pinigus uždirbančius dalykus. Mano skaitytojai žino, ko bet kada iš manęs tikėtis.

Nuolat skelbdami turinį, kurdami savo prekyvietę, galite pradėti taikyti šiame tinklaraščio įraše aprašytą techniką, skaityti daugiau apie verslą, nusipirkti kursus ir padidinti savo pajamas.

2) Produktų apžvalgos dienoraštis

Tai yra vienas didelis pajamų generatorius, tačiau turi daug darbo, jei nori išsiskirti. Jūs ne tik ketinate išmesti tekstą apie produktą. Ketinate įsigilinti į bet kurį produktą ir išplatinti nešališką informaciją, kuri padės jūsų skaitytojams priimti pagrįstą sprendimą.

Gauti pajamų iš apžvalgų svetainės naudojant „Affiliate Marketing“ yra paprasta. Viskas, ką jūs darote, yra prisiregistruoti prie peržiūrėtų produktų partnerių programų ir susieti jas su savo partnerių nuorodomis. Bet koks sugeneruotas pardavimas turėtų įskaityti komisinius į jūsų sąskaitą.

3) nišiniai dienoraščiai

„Nišiniai“ tinklaraščiai yra tinklaraščiai, kurių turinys orientuotas į tam tikrą pramonės šaką ar jos dalį. Puikus pavyzdys galėtų būti tinklaraštis, kurio unikalus turinys yra „WordPress“. Kitas pavyzdys gali būti tvarkingai žiniatinklio prieglobos tinklaraštis.

Turėjau vieną nišinį tinklaraštį, kurį anksčiau kūriau ant „Combat Knives“. Viskas buvo apie šiuos peilius ir tai pritraukė didžiulį šio įrankio vartotojų susidomėjimą.

Kurdami ir reitinguodami nišinį tinklaraštį paieškos sistemose, gaunate daug partnerių pajamų. Kasykla buvo pastatyta „amazon“ filialų platformai. Bet jūs tikrai galite išplėsti tai, kad apimtų daugiau platformų ir daugiau produktų, atsižvelgiant į jūsų pasirinktą nišą.

4) Produktų palyginimas

Tai daug panašiau į apžvalgų svetainę, o daugiau dėmesio skiriama produktų skirtingumui. Kiekvienas šios svetainės straipsnis lygina du ar daugiau produktų lentelės forma arba paprastu tekstu

Kaip ir kitose filialų svetainėse, į šiuos produktus jūs įtraukiate savo filialų nuorodose. Pažvelkite į šį interneto prieglobos palyginimo įrašą.

5) Kupono / nuolaidos kodo svetainės

Nuolaidų kodai yra būdas žmonėms sutaupyti pinigų internetu. Tiesą sakant, aš nieko neperku internete, nebandydama išsiaiškinti, ar yra kupono kodas, skirtas sumažinimui.

Sukurkite internetinį dienoraštį, kuriame skelbiate įvairių produktų reklamos kodus ir uždirbkite komisinius kiekvieną kartą, kai kas nors padeda sutaupyti.

Remiantis kuponų žvalgybos ataskaita, 90% vartotojų tam tikru būdu naudojasi kuponais. Milijonai pirkėjų internete naudoja kuponus, kad sutaupytų. Sukūrę tam skirtą kuponų svetainę ne tik atveriate didžiulį pajamų kanalą, bet ir leidžiate patenkinti nuolat augančią paklausą.

Ko reikia sėkmingam filialų rinkodaros tinklaraščiui?

Tinklaraščių kūrimas, norint uždirbti pajamų iš filialų rinkodaros, yra rimtas verslas, todėl reikia tinkamai įdiegti porą dalykų. Bet aš noriu paminėti du iš jų, nes jie yra raktas į jūsų sėkmę versle:

1. Tinkami įrankiai

Jums reikės tinkamų įrankių. Iš esmės jums reikia patikimos žiniatinklio prieglobos paslaugos. Prastas priegloba tikrai sukels prastovas. Tai akimirkos, kai jūsų verslo svetainė neprieinama internete.

Kiekviena minutė, kurią jūsų svetainė neprisijungusi, gali reikšti didžiulius nuostolius jūsų verslui. Štai kodėl jūs neturite kelti pavojaus šiai savo verslo sričiai.

Čia yra keletas interneto prieglobos įmonių, į kurias turėtumėte atsižvelgti šiais metais. Jie yra žinomi dėl savo stabilumo, našumo ir draugiškumo kainai.

2. Tinkamos partnerių rinkodaros platformos

Viena iš problemų, su kuria susiduria „Affiliate Marketing“ startuoliai, yra galimybė pasirinkti tinkamus produktus iš tinkamų platformų. Tikriausiai esate skaitę apie tik savo auditorijai skirtų produktų reklamą. Tai visiškai teisinga. Bet kur jūs rasite tuos produktus ir ko ieškote??

Mano draugas Nico Prins paskelbė 6 „Partnerių rinkodaros“ įrankius, kad pakeistų jūsų augimą. Tu galite patikrinti įrašą čia. Iš esmės tai susiję su „Affiliate Marketing“ platformomis, kad būtų galima užsiregistruoti ir pasirinkti produktus, kuriuos reikia reklamuoti.

Čia yra dar vienas sąrašas platformų, kuriomis galite užsiregistruoti, kad gautumėte daugiau produktų, skirtų reklamuoti ir uždirbti komisinius.

Čia yra keletas patarimų, kaip pasirinkti renkantis tikslinį produktą, kurį norite reklamuoti savo tinklaraštyje:

 1. Įsitikinkite, kad įmonė reguliariai moka komisinius mokesčius.
 2. Atkreipkite dėmesį į pardavimo ir kasų puslapių konvertavimo kursus.
 3. Vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra grąžinamosios išmokos. Jei už produktą grąžinama daug pinigų, pagalvokite dar kartą, kad prarasite pinigus.
 4. Komisinių uždirbta suma. Kuo didesnis procentas, tuo geriau.

Kaip padidinate komisinius už ilgalaikes pajamas?

Iš tikrųjų galite sukurti ilgalaikių pajamų šaltinį naudodamiesi filialų rinkodara. Tačiau turite sukurti darbo strategijas, kad galėtumėte sukurti tvarų pajamų šaltinį.

Noriu rekomenduoti jums atkreipti dėmesį į du dalykus, kad jūsų pajamų srautas nepatirtų trūkumų:

1. Reklamuokite pasikartojančius mokėjimo produktus

Tai yra pats geriausias būdas sukurti ilgalaikį tvarų filialų rinkodaros verslą. Šioje komisinių struktūroje jūs generuojate pardavimą vieną kartą ir vėl ir vėl uždirbate komisinius.

Kaip tai veikia…

Jūs reklamuojate prenumeratos platformą. Kiekvieną kartą, kai sugeneruojate pardavimą, jums mokamas komisinis atlyginimas. Kai kreipiatės nuolat atnaujindami savo nario mokesčius, komisinius gausite tol, kol jiems mokama.

Jei atliksite 30 pardavimų / persiuntimų mokamos narystės svetainėje, tai reiškia, kad kiekvieną mėnesį jums bus sumokėta iš 30 pardavimo pratęsimo įmokų..

Tačiau jei jūsų nurodyti nariai atšauks savo prenumeratą, jums nebebus mokama per platformą. Taigi turėtumėte sutelkti dėmesį į produktus, kurie yra paklausūs, kad sumažintumėte sąskaitos panaikinimo procentą.

2. Optimizuokite SEO

Didelė klaida yra nekreipti dėmesio ir optimizuoti savo filialų rinkodaros svetainę paieškos variklių srautui. SEO paprasčiausiai reiškia „Search Engine Optimization“. Tai visai sudėtinga tema.

Viskas apie viską, ką darote, kad atlikus paiešką jūsų svetainė būtų rodoma paieškos variklio rezultatų puslapiuose. SEO srautas yra labiausiai nukreiptas, nes paieškos sistemos pateikia tiksliausius rezultatus pagal vartotojų paieškas.

Tai yra keletas SEO straipsnių, kuriuos galbūt norėsite pradėti. Taip pat galite apsilankyti šį SEO tinklaraščio įrašą mano tinklaraštyje daugiau apie SEO patarimus.

Tačiau norint gauti greitesnių rezultatų ir daugiau žinių, galbūt norėsite nusipirkti keletą SEO kursų internete.

Tikiu, kad turėdami šią informaciją galite sukurti filialų rinkodaros tinklaraštį, kuris uždirba pinigus dieną iš dienos

Autoriaus biografija:

Enstine Muki yra sertifikuota kriptovaliutų ekspertė ir dieninių tinklaraštininkė. Patikrinkite vieną iš jo skaitomiausi dienoraščių įrašai kuriame jis dalijasi 15 skirtingų būdų, kaip tinklaraštininkai uždirba pinigus tinklaraščiams.

Taip pat skaitykite,

 • 10 priežasčių, kodėl nesate sėkmingas tinklaraštininkas (ir kaip būti!)
 • 5 nepriekaištingi būdai padidinti savo dukterinių produktų pardavimus 2020 m
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map