10 gerų dėstytojų vadovų pradedantiesiems mokyti

Geros žinios: „DevOps“ yra paklausos. Blogos žinios: vis dar naudojate senus įrankius. Geros naujienos: naudokitės „Docker“


Šiame straipsnyje Pirma, mes suprasime „DevOps“ ir „DevOps“ poreikius IT pramonėje, tada aptarsime „Docker“ svarbą „DevOps“ pasaulyje, įskaitant keletą geriausių internetinių mokomųjų vadovėlių, skirtų mokytis „Docker“..

Kas yra DevOps?

Iš esmės IT pramonėje programinę įrangą sukuria technologijų komanda, ir ši technologijų komanda buvo padalyta į dvi pogrupius, vadinamus kūrėju ir eksploatavimo komanda. Kūrėjo komandos darbas yra sukurti programą naudojant kodus, kai kodavimas bus atliktas, ją reikia atiduoti operacijų komandai, kurios užduotis yra įdiegti programą serveryje..

Tai atrodo šauniai ir taip paprasta, tiesa?

Bet palauk sekundę; tai nėra taip paprasta.

Abi komandos paprastai konfliktuoja keliais klausimais, tokiais kaip dizainas, testavimas, saugumas, priklausomybė, aplinkos neatitikimas ir daugelis kitų. Dėl šių problemų tarp kūrėjo komandos ir operatyvinės komandos buvo daug „prieš ir atgal“. Tai buvo pagrindinė problema, kurią reikėjo išspręsti, ir ji buvo išspręsta naudojant „DevOps“ koncepciją.

Programinės įrangos pramonė paprastai traktuoja „DevOps“ kaip kūrėjo ir operacijos derinį. „DevOps“ yra idėja, veikianti kaip tiltas tarp programinės įrangos kūrimo ir eksploatavimo komandos. Paprastai „DevOps“ inžinierius bendradarbiauja, integruojasi ir palaiko ryšius tarp organizacijos plėtros ir operacijų skyriaus. Pagrindinis „DevOps“ vaidmuo yra nuolat stebėti ir automatizuoti kiekvieną programinės įrangos kūrimo proceso etapą. Jei pažvelgsime į „DevOps“ gyvavimo ciklą, tai primena begalybės (∞) simbolį.

Tai yra nuolatinis procesas, kuris prasideda nuo Planavimas, Kodavimas, Pastatas, Testavimas, Atleidimas, Diegimas, Operacinis, ir baigiasi Stebėjimas. Šie gyvenimo ciklo etapai paprastai pasiekiami naudojant „DevOps“ įrankius. „Git“, „Jenkins“, „Splunk“, „Nagios“, „Chef“, „Lėlių“, „Ansible“, „Docker“ ir „Kubernetes“ yra populiariausių „DevOps“ įrankių sąrašas..

„DevOps“ profesionalas iš esmės yra IT profesionalas, turintis žinių apie „DevOps“ įrankius, scenarijus, kodavimą ir kt.

Paklausa IT pramonėje

Visame pasaulyje „DevOps“ metodas įmonėms labai padėjo paspartinti jų plėtros procesus. Buvo nustatyta, kad kompanijos, pasamdžiusios „DevOps“ specialistus, pastebėjo didžiulį savo diegimo ciklo padidėjimą, nesulaukiant mažiau gedimų ar jų visiškai nesulaukus. Prognozuojama, kad dėl didžiulio augimo ir dėl to įsigalėjusios „DevOps“ kultūros iki 2021 m. Daugiau nei 50 proc. Likimo įmonių turės didžiulę „DevOps“ specialistų paklausą..

Pramonė jau stebėjo nuostabų „DevOps“ inžinierių paklausos augimą 75%, palyginti su praėjusiais metais. Kadangi šiam profiliui reikalinga tam tikra kompetencija, kompensacinė dalis už šį vaidmenį taip pat yra patraukli.

Remiantis „Glassdoor“ atlyginimų statistika, „DevOps“ inžinieriaus vidutinis metinis atlyginimas Indijoje yra apie 6 064 455 ,4, JAV – 99 604 USD, JK – 45 679 £ per metus ir Vokietijoje – 58 211 EUR..

Paspauskite čia žinoti vidutinį „DevOps“ atlyginimą jūsų šalyje. Atlyginimas paprastai yra didesnis tiems kandidatams, kurie turi daug žinių apie „DevOps“ įrankius, o kartais tai priklauso ir nuo jūsų patirties šioje srityje. Apskritai, „DevOps“ inžinierių karjeros ir atlyginimų aspektas visame pasaulyje atrodo labai reiklus.

„DevOps“ įrankiai ir „Docker“

Pačiame pirmame skyriuje mes sužinojome, kad „DevOps“ yra koncepcija, mažinanti konfliktus tarp kūrėjo ir operacijos komandos. Tai daroma su kai kuriais „DevOps“ įrankiais, kuriuos paprastai naudoja „DevOps“ inžinierius. Kiekvienas „DevOps“ įrankis išsprendžia problemą, susijusią su programinės įrangos kūrimo gyvavimo ciklu. Jei išspręsite aplinkos nesutapimo problemą, tai galima išspręsti padedant „Docker“.

Pirmiausia aptarsime problemos teiginį, tada išsamiai aptarsime sprendimą.

Problema

Programa sukūrė ir sukūrė plėtros komanda ir buvo išsiųsta išbandyti. Kadangi kūrimo ir bandymo mašinų aplinka yra skirtinga, todėl programa neveikia. Ši problema vadinama aplinkos neatitikimu. Dabar aptarsime sprendimą.

Sprendimas

Yra du šios problemos sprendimai, pirmasis yra virtualioji mašina, o kitas ir pats svarbiausias yra „Docker“. Tačiau virtualios mašinos problema yra ta, kad ji reikalauja daug išteklių. Taigi kairysis yra „Docker“, kuris yra geriausias šios problemos sprendimas. Perskaitykite tai, kad suprastumėte skirtumą tarp VM ir „Docker“.

Kaip tai išsprendžia?

„Docker“ yra lengvas konteineris, atkartojantis tą pačią aplinką keliose sistemose. Dabar kūrėjai sukurs programinę įrangą šio konteinerio viduje, ir jie perduos šią talpyklą bandymų komandai. Kadangi šiame konteineryje yra ta pati aplinka; taigi, programa veiks be leidimo, o aplinkos neatitikimo problema buvo išspręsta.

Taigi, „Docker“ yra įrankis, kuris puikiai tinka „DevOps“ ekosistemai.

Kodėl būtina mokytis doko?

Pagrindinis „Docker“ tikslas yra automatizuoti programos diegimo procesą leidžiant keliems konteineriams paleisti tą patį kompiuterį. „Docker“ visada garantuoja, kad jei programa gerai veikia kūrimo aplinkoje, tai veiks ir inscenizacijos bei gamybos aplinkoje..

Tai padeda pasiekti aukštesnį visų modifikacijų valdymą, nes jie yra daromi naudojant tuos pačius „Docker“ konteinerius, o tai, savo ruožtu, padeda pasiekti aukštą produktyvumą, didelę IG ir sutaupyti išlaidų..

Dėl visų šių pranašumų kompanijos pritaikė „Docker“ nepaprastai greitai. Iki šiol „Docker“ buvo išsiųsta daugiau nei 35 milijonai programų. Ne tik ši, bet ir iki šiol atsisiųsta daugiau nei 37 milijonai programų..

Kiekviena įmonė, priėmusi „DevOps“ kultūrą, naudoja „Docker“, kad klientams pateiktų veiksmingą ir greitą pritaikymą, todėl įmonės, ieškančios „DevOps“ profesionalų, privalo ieškoti „Docker“ specialisto / profesionalo kaip pagrindinio reikalavimo darbo aprašyme..

Internetinė platforma mokytis doko

Šie paminėjimai yra vieni iš geriausių išteklių, kuriuos galima rasti internete. Galima išbandyti bet kurį iš jų, atsižvelgiant į kompetencijos lygį. Dalinuosi tiek teksto, tiek vaizdo įrašų saitais, kurie tinkami visų tipų vartotojams, t. Y. Pradedantiesiems, pagrindinio lygio nuorodoms..

��‍�� Vaizdo grąžinimas

Pradedantiesiems

Daktaras absoliučiams pradedantiesiems iš Udemy

Šis kursas turi teisę pradedantiesiems instruktorius Demetrijus Johnsonas. Tai yra mokamas „Udemy“ kursas. Visos šio kurso paskaitos yra paprastos ir lengvai suprantamos. Kursą sudaro demonstracinis ir kodavimo pratimas, kuris mums padeda treniruotis „Docker“ komandomis ir greitai išmokti.

Nuo nulio iki herojaus

Šis kursas yra laisvai prieinamas „YouTube“ įkėlė Edureka. Šis kursas yra idealus tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams, norintiems įsisavinti konteinerizavimą per „Docker“.

Avarijos kursas

Docker mokomasis avarijos kursas iš Udemy

Dar vienas sumokėjo iš Udemy; Tai Kursas prasideda nuo pagrindinių sąvokų ir pamažu giliai pasineriama į gelmę. Kaip atspindi kurso pavadinimas, ideali auditorija būtų ir pradedantiesiems, ir profesionalams.

Darbo pradžia

Darbo pradžia su „Docker“ instruktuoja Nigelas iš „Pluralsight“. Ši instrukcija yra ideali pradedantiesiems; tai padeda geriau suprasti „Docker“ pagrindus.

Gilus nardymas

„Docker Deep Dive“

Šis kursas yra skirtas tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Šis taip pat yra iš „Pluralsight“ kartu su instruktoriumi Nigelu. Kursas apima daugybę praktinių laboratorijų ir pratybų. Šio kurso pabaigoje asmuo gali perkelti savo karjerą į kitą lygį.

Nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų

Išsamus dokininkas: nuo pradedančiojo iki pažengusiojo

Paskutinis sąraše yra Išsamus dokininkas: nuo pradedančiojo iki pažengusiojo mokamas „Experfy“ kursas. Kaip rodo pats pavadinimas, ideali auditorija būtų ir pradedančioji, ir profesionalė. Jis prasideda nuo pagrindų ir apima visas avanso ypatybes

�� Tekstiniai ištekliai

„Docker“ kūrėjams

Docker kūrėjams iš edukacinio

„Docker“ kūrėjams yra mokamas Arnaud Weil iš Educative kursas. Vadovėlis yra daugiausia skirtas kūrėjams, turintiems išankstinių žinių apie programavimo ar scenarijavimo kalbas, tokias kaip .NET Core, Java, Node.JS, PHP ar Python, „JavaScript“ ir kt. Jis prasideda labai žemo lygio informacija ir paliečia aukščiausią lygį. neleisdami mums pasiklysti jokiame žargone. Šis kursas turi teisę į visų lygių skaitytojus.

Absoliučiams pradedantiesiems

„Docker“ vadovėliai iš „TutorialsPoint“

„Docker“ instrukcija absoliučiams pradedantiesiems yra dar vienas tekstinis mokymas iš „Tutorials Point“. Jis yra laisvai prieinamas ir paaiškina visus „Docker Container“ paslaugos aspektus. Tai taip pat prasideda nuo labai paprastų, pvz., „Dockers“ diegimų ir konfigūravimo, ir palaipsniui pereinama prie pažangių temų, tokių kaip tinklai ir registrai.

„Java“ kūrėjui

„Docker“ vadovėlis „Java“ kūrėjui iš „Java Code Geeks“ yra plačiausiai skaitomos vadovėliai tarp „Java“ kūrėjų. Tai rašo patyręs programinės įrangos kūrėjas Andrejus Redko. Naudodami šią mokymo programą, mes galėsime sukurti savo „Docker“ pagrįstą programą ir paleisti per trumpiausią laiką. Nors tai turi teisę „Java“ kūrėjai, atvirai kalbant, šia mokymo programa gali naudotis visi skaitytojų lygiai.

„Docker 101“

„Docker“ mokymo programa, kurią pateikė „Docker Inc“

Šis vadovėlis yra paties Dockerio. Šis kursas yra idealus tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Tai savarankiškas, praktinis mokymas, apimantis pagrindus, susijusius su pažengusiais dalykais, tokiais kaip įvaizdžio kūrimas ir tinklų kūrimas ir kt..

Išvada

Galų gale tikiuosi, kad dabar jūs geriau suprasite, kodėl „DevOps“ specialistai reikalingi įmonėms, norinčioms greičiau ir patikimiau pateikti savo programinės įrangos produktus į rinką. Jūs taip pat gerai suprantate, kodėl svarbu išmokti „Docker“ ir kur tai tinka „DevOps“ pasaulyje.

ŽENKLAI:

  • Dokininkas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map