Aukštos kokybės PHP hostingo platformos, skirtos mažoms ir didelėms programoms

PHP diegti yra labai lengva. Bet tai nereiškia, kad tai padarys jokia prieglobos platforma – ypač kai rimtai žiūrite į verslą.


Daugeliu atžvilgių PHP perėmė mankštą iš „Perl“ – tai buvo lengva scenarijų kalba, galinti įterpti tiesiai HTML (arba įterpti HTML savyje, atsižvelgiant į tai, kaip norite į tai žiūrėti), palaikė populiarūs atvirojo kodo žiniatinklio serveriai ( * kosulys * Apache) ir buvo susietos su populiariomis reliacinėmis duomenų bazėmis (yup, MySQL).

Tačiau skirtingai nei „Perl“, PHP buvo pakankamai protingas, kad galėtų greičiau diegti naujoves, kai reikėjo išlikti aktualus – HHVM buvo pakankamai didelė grėsmė, kad „Zend“ atsisakė bet kokių PHP 6 planų ir pereis prie PHP 7 (dėl to našumas padidėjo 200%), ir kai atrodė, kad PHP raidos scena buvo susijusi tik su beždžionių kodavimu ar „pasidaryk pats“ sistema, Laravel numetė bombą.

Akivaizdu, kad šių dienų PHP nėra niekuo artimas vakarykštėms – jis turi ragus, sparnus, akimis šaudo lazeriais ir be problemų gali išrauti medį ar du. Tie, kurie su tuo susidūrė (įskaitant ir save, pagrindinė priežastis – tinginystė :-P), dabar turi modernų puikų interneto programų kūrimo įrankių rinkinį..

Kuris mus nukreipia į dar vieną nepatogią praeities sritį – talpinimą. Taip, PHP prieglobos paslaugų teikėjų vis dar yra keliolika centų, ir daugelis jų buvo sukurti taip, kad padarytų kančias neįtariančiai visuomenei, tačiau lygiai taip pat tiesa, dabar yra visokių patikimų ir puikių variantų.

Šis įrašas skirtas kūrėjui ar visiems, kuriems rūpi kokybė, laisvė ir našumas; tas, kuris gąsdina mintimi apie FTP įkėlimą ir „CPanel“ (nors žino, kaip su jais dirbti!).

„DigitalOcean“

Tikėtina, kad esate girdėję apie tai „DigitalOcean“ jau yra, bet jei ne, tai yra neįtikėtinai ekonomiška ir galinga jūsų programų prieglobos platforma.

Iš esmės „DigitalOcean“ garsėja virtualiais asmeniniais serveriais (VPS), kurie „DevOps“ komandai siūlo labai gerą našumą ir valdymą. Su šia laisve, be abejo, taip pat kyla atsakomybė – jūs esate atsakingi už savo infrastruktūros optimizavimą, valdymą ir saugumą. Jei turite modernią PHP programą, greičiausiai to ir ieškote.

„DigitalOcean“ turi keletą nuostabių funkcijų, kurios beveik paverčia kūrėjus mini AWS:

 • Diegimas vienu spustelėjimu populiariose PHP programose
 • Įrankiai, tokie kaip apkrovos balansoriai, privatus tinklas ir kt.
 • Objektų saugojimas, blokavimas, SSD saugykla ir kt.
 • Keli serverių tipai, atsižvelgiant į poreikius – bendrosios paskirties, didelis procesorius arba didelė RAM
 • API pagrįstos infrastruktūros valdymas lengvam mastelio padidinimui ar sumažinimui
 • Gausus stebėjimas ir naudojimas bei statistika
 • Marketplace, pasirinktiniai OS vaizdai, atsarginės kopijos ir kt.
 • Patalpintos duomenų bazės („PostgreSQL“ jau rašoma, bet netrukus pasirodys „MySQL“ ir kitos)

„DigitalOcean“ būtent tai aš naudoju klientų projektų, „WordPress“ svetainių, komandų eilutės PHP scenarijų ir niekuo dėtų prieglobai, ir niekada neturėjau nei vienos problemos, susijusios su našumu ar sauga. Labai rekomenduojama tiems, kurie turi patikimumą ir lankstumą.

A2 talpinimas

A2 talpinimas yra didelė ir patikima hostingo paslauga, kurios specializacija yra PHP. Jei pavargote nuo dabartinių prieglobos platformų našumo problemų ir vis tiek norite griežtai tikrinti išlaidas, verta patikrinti „A2“ prieglobą.

Kaip matote, planai yra puikūs, tačiau tai nėra rinkodaros patarimas – „A2 Hostingas“ tai suteikia. Greitas palyginimas planai atskleidžia, kad už mažiau nei 10 USD per mėnesį gausite serverį su 2 GB RAM, dviem šerdimis ir optimizuota aparatine įranga.

A2 priegloba išsiskiria paprastu, tradiciniu PHP priegloba – „WordPress“, „Magento“, paprastomis sistemomis, vieno puslapio scenarijais ir kt., Tačiau daro didelę prasmę, kai disko našumas kelia susirūpinimą..

Kalti

„Laravel“ yra pati šilčiausia ir populiariausia PHP sistema ir greičiausiai liks „ta“ ilgą, ilgą laiką. Tai reiškia, kad jei esate PHP kūrėjas, galite koduoti „Laravel“.

Dabar „Laravel“ yra reiklus pagrindas, todėl diegimo klausimas tampa sudėtingas; kuo turtingesnė jūsų programa. Jei esate toje valtyje ir norite atsikratyti visų rūpesčių, susijusių su dislokavimu (taip, aš turiu galvoje visus), Kalti yra tai, ko tau trūksta.

Bet pirmiausia – „Forge“ neturi siūlomų serverių ar prieglobos. Tai veikiau yra internetinė sąsaja, skirta diegti ir stebėti savo PHP programas tokiose populiariose prieglobos paslaugose kaip DigitalOcean (aprašyta aukščiau), Linode, AWS ir kt. Štai štai ką „Forge“ gali pasiūlyti „Laravel“ komandoms:

 • Horizontalus mastelis
 • Apkrovos balansavimas
 • SSL valdymas
 • Paprastos eilės ir cron valdymas
 • Svetainių tvarkymas ir automatiniai atnaujinimai
 • Pasirinktiniai diegimo scenarijai

Tik už 20 USD per mėnesį galite valdyti neribotą kiekį serverių naudodami „Forge“, ir čia yra metinės nuolaidos. Sąžiningai, tai netampa geresnis už tai!

Heroku

Heroku tradiciškai buvo siejamas su „Ruby on Rails“ ir „Python“ ekosistemomis (dėl meilės „PostgreSQL“ ir paprastų, beveik meninių diegimų). Tačiau dabar PHP kūrėjai taip pat gali džiaugtis!

Nesvarbu, ar tai paprastas PHP, „Laravel“, „Symfony“, HHVM ar bet koks kitas variantas / paketas, „Heroku“ viską daro naudodamas paprastą „git push“, kuris atrodo per geras, kad būtų tiesa, bet iš tikrųjų yra. Masteliu rūpinamasi automatiškai, todėl yra keletas „Heroku“ paslaugų (priedų), kad palengvintumėte diegimo laiką.

Heroku yra viena brangiausių PHP hostingo platformų, tačiau ji yra tvirta ir pasižymi puikia kokybės ir stabilumo reputacija.

Debesys

Gali būti, kad matote tokių platformų kaip „DigitalOcean“, „Linode“ ir kt. Prieglobos pranašumus, tačiau jums trūksta patikimos komandos, kuri atliktų „DevOps“ dalykus. Jei taip, Debesys yra puiki alternatyva, kuri valdys jūsų PHP programą jūsų pasirinktoje platformoje.

Žinoma, tai reiškia, kad kainos didėja. Greitai ir nešvariai patikrinau kainų planus ir paprastai jūs mokate dvigubai daugiau nei paprastai mokėtumėte šioms prieglobos platformoms. Tai, sąžiningai, yra gana mielas susitarimas, jei jūsų paprašysite, ypač turint omenyje, kad „Cloudways“ siūlo nemokamą migracijos pagalbą jūsų svetainei.

Aš turiu galvoje, kad už mažiau nei 50 USD per mėnesį galite valdyti el. Prekybos parduotuvę, kuri per mėnesį sukuria tūkstančius dolerių pardavimų ir labai gerai tvarko smaigalius..

Jūs įgysite visas malonias savybes, kurias siūlo jūsų svajonių platforma, ir įgysite ramybės. Ko dar galima paprašyti? ��

„Nodechef“

„Nodechef“? Taip, būtent taip ir galvojau.

Nors „Nodechef“ yra žinomas dėl „Node“ prigimtinių prieglobos sprendimų, atrodo, kad jie yra priėmę PHP ir siūlo gana saldžią platformą.

Tu būtum moka nuo 100 USD iki 200 USD per mėnesį tinkamam serveriui, tačiau esmė ta, kad tokios pagrindinės paslaugos kaip „MongoDB“, „MySQL“, „Redis“ ir kt. jau yra pakeistos ir bus pritaikytos be didelių pastangų. Taip pat yra mokama parama, kuri prasideda nuo 300 USD per mėnesį.

Verta? Taip, jei turite specifinių poreikių ir norite patikimumo bei greito problemų sprendimo.

Runcloud

Kartais jums reikia tiek – valdomo PHP prieglobos sprendimo (jūsų projektavimo komandoms, atliekančioms pagrindinius žymėjimo ir PHP funkcijas paprastų scenarijų viduje), tiek lanksčios aplinkos (galbūt „Docker“ pagrindu sukurta, „ElasticSearch“ palaikoma, hiperkalbinė PHP programa?).

Tais atvejais, Runcloud yra mielas susitarimas.

„Runcloud“ pakeičia „cPanel“, WHM ir kitas tokias komunalines paslaugas savo individualizuotu prietaisų skydeliu, kuris, tiesą sakant, yra ne pasaulyje:

Jūs viską valdote naudodamiesi šia gražia sąsaja, kuri apima viską, apie ką galite galvoti – PHP versiją, prižiūrėtojo konfigūraciją (beje, atrodo, kad tai yra pirmasis PHP kompiuteris, kuris susieja prižiūrėtoją), žurnalus, duomenų bazę, viską.

Vėlgi, „Runcloud“ nesiūlo savo serverių, tačiau tik už 15 USD per mėnesį leis jums prisijungti ir valdyti neribotą kiekį serverių. Yra net nemokamas planas, jei jums reikia valdyti ir vieną serverį, o nenorite varpų ir švilpukų!

Platform.sh

Kaip aš net pradedu aprašinėti Platform.sh? �� Gerai, pabandykime tai – jūs tikriausiai girdėjote apie „Symfony“ (patikimiausią ten esančią PHP žiniatinklio sistemą), „Magento“ (elektroninės komercijos platforma, kai reikia sunkiai kelti) ir „TYPO3“ (sudėtinga, labai modulinė CMS). , teisingai?

Na, visų jų pasirinkta PHP priegloba yra „Platform.sh“.

Priežastis ta, kad „Platform.sh“ neapsiriboja pareiga pareikalauti visko, ko reikia šiuolaikinėje PHP programoje – pradedant naujausių PHP versijų palaikymu ir baigiant paprastu, vienu spustelėjimu diegiamų mikro paslaugų teikimu..

Jei turite didelį, rimtą verslą, vykdantį PHP, „Platform.sh“ turėtų būti jūsų radaro pirmoji vieta.

Panašu, kad tai kainuoja likimą. Už 270 USD per mėnesį (palyginkite planus čia), galite paleisti svetainę, kurioje lengvai tvarkoma pora milijonų puslapių per mėnesį. Dabar aš sutinku, kad 270 USD skamba daug, ypač kai PHP priegloba yra prieinama, pavyzdžiui, 5 USD per mėnesį. Vis dėlto, Platform.sh yra žaidimų keitiklis žaidimų keitikliams, ir į tai negalima žiūrėti atsargiai. ��

„Google App Engine“

Pasinaudokite nedidelės „Google“ vėlavimo tinklo infrastruktūros pranašumais.

„Google App Engine“ yra valdoma be serverio platforma, leidžianti paleisti PHP, Nodejs, Python, C # programas. Geriausia yra tai, kad jums nereikia jaudintis dėl infrastruktūros tvarkymo – „Google“ tai daro už jus.

Jūs mokate už tai, ką naudojate, ir automatiškai mokate už srauto padidėjimą.

Išvada

Rinkoje netrūksta PHP prieglobos paslaugų teikėjų. Tik viena „Google“ paieška ir pasinerkite į pasirinkimus. Tačiau ne visus prieglobos paslaugų teikėjus verta pasirinkti, nesvarbu, ar gera jų svetainės kopija, ar kokie neįtikėtini jų planai.

Baisios istorijos apie pasikartojančias klaidas, įsilaužimus ir neišspręstas veikimo problemas yra per daug paplitusios tarp „populiarių“ PHP prieglobos paslaugų teikėjų, todėl šiame straipsnyje pagrindinis dėmesys skiriamas mažiau žinomoms, bet žudikams parinktims..

Tikiuosi, kad tai padės! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map