10 geriausių CSS failų formatavimo ir optimizavimo įrankių

CSS failų formatavimas ir optimizavimas yra ne daugiau interneto svetainių kūrėjų galvos skausmas, naudojant šias rankiniu būdu pasirinktus įrankius!


Nuo pat įkūrimo kaskadiniai stiliaus lapai (CSS) buvo plačiai naudojami tinklalapių vaizdams apibūdinti. Jie apima spalvų apibrėžimą, maketus, animaciją ir šriftus. Nepriklausomai nuo HTML, CSS leidžia lengvai pritaikyti tinklalapio pateikimą įvairių tipų įrenginiams su skirtingais ekrano dydžiais, nereikia šiek tiek pakeisti puslapio turinio..

CSS vadinama kaskadiniu stilių lapu dėl to, kaip nuosavybės vertės yra pritaikomos turinio hierarchijoje. Vaikų elementai gali paveldėti nuosavybės teises arba nepaisyti jų. Šios galimybės suteikiamos naudojant modelį, pagrįstą hierarchine poveikio apimtimi. Šio modelio problema yra ta, kad netinkamai naudojant, jis gali rimtai paveikti svetainės našumą.

Ir niekam nepatinka vangi svetainė. Štai kodėl atsirado poreikis optimizuoti CSS, kartu su naujos rūšies įrankiais, aiškiai skirtais CSS failus padaryti kuo tvarkingesnius ir greitesnius.

CSS optimizavimas gali būti atliekamas įvairiais būdais: CSS failų dydis gali būti mažesnis, juos galima išvalyti, išbandyti ar patvirtinti jų teisingumą, jie gali būti sutvarkyti, suformatuoti, kad suprastų jo kodą, ir, apskritai, geriau, gali būti. suderinta taip, kad būtų geresnė vartotojo patirtis. Kiekvienai iš šių užduočių pasirinkome geriausius įrankius.

# CSS derinimo įrankiai

CSS Minify

CSS Minify yra paprastas įrankis CSS sumažinimui: pagražintos, lengvai skaitomos, gerai suformuotos CSS paėmimas ir visų jos tarpelių, įtraukų, naujų eilučių ir komentarų pašalinimas. Gautą minizuotą CSS galima sėkmingai naudoti be šių elementų. Be to, sumažinus CSS, ji tampa sunkiau skaitoma, neskatinami vagys vagys pavogti jūsų sunkiai dirbtų stiliaus lentelių..

Kai sutrumpinsite savo kodą, patartina saugoti išpuoselėtą (nepriskirtą) jo versiją, nes ateityje turėsite mokėti skaityti, jei reikės pakeisti kodą..

Viršutinis sluoksnis

Viršutinis sluoksnis nėra jūsų CSS optimizavimo įrankis. Vietoj to, tai yra atvirojo kodo CSS biblioteka, sukurta atsižvelgiant į greitį. Tai yra „Adobe“ dizaino kalbos, sukurtos skliausteliuose, „Edge Reflow“, palikuonis.

„Topcoat“ apima PSD ir daugybę kitų dizaino artefaktų, taip pat paprastų ir švarių SVG piktogramų bei stiliaus vadovų kolekciją. Čia taip pat siūlomi palyginimo įrankiai ir išgalvota „Adobe Source Sans Pro“ šriftų šeima.

Kodo gražuolis

Kodo gražuolis yra pagrįstas CSS Tidy, populiariu atvirojo kodo CSS analizatoriumi ir optimizatoriumi. Tai leidžia įklijuoti CSS kodą apdoroti teksto srityje arba gauti jį iš URL. Atlikęs savo darbą, jis rodo optimizuotą kodą kartu su atliktų pakeitimų sąrašu. Pakeistą kodą galite nukopijuoti į mainų sritį arba išsaugoti faile, kad galėtumėte naudoti vėliau.

Įrankis siūlo reikšmingą ir išsamų parinkčių sąrašą, leidžiantį pritaikyti jo rezultatus atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Pvz., Jame pateikiamos penkios glaudinimo galimybės: nuo žemo glaudinimo iki aukščiausio. Kitos parinktys leidžia nurodyti rūšiavimą, kitas glaudinimo formas, nereikalingų daiktų pašalinimą.

„CSS Nano“

Kitas CSS mažinimo įrankis yra „CSS Nano“. Šis yra pagrįstas įrankiu, sukurtu stilių transformavimui naudojant „Java“, vadinamas „PostCSS“. Dėl šio įrankio įskiepio architektūros, CSS Nano kūrėjai sugebėjo jį sukurti iš mažų modulių su ribotomis funkcijomis.

Pagal numatytuosius nustatymus „CSS Nano“ perims apdorotą CSS failą ir atliks tik saugų jo optimizavimą. Tačiau įrankis taip pat siūlo parinktis, leidžiančias sumažinti glaudinimą. CSS vis tiek veiks, tačiau nereikalingi tarpai bus pašalinti. Taip pat bus suspausti jo identifikatoriai, o nereikalingi apibrėžimai bus visiškai išvalyti.

# CSS valymo įrankiai

Nešvarus žymėjimas

Nešvarus žymėjimas daro tiksliai priešingai nei mažintuvai: jis imasi bet kokio kodo, kurį jį tiekiate, ir išvalo, todėl jį lengva perskaityti, kol jis galioja CSS kodu. Gautas kodas yra puikiai išpuoštas.

„Dirty Markup“ kūrėjai sako, kad beveik milijardas kodo eilučių (atsižvelgiant ne tik į CSS, bet ir HTML bei „JavaScript“) buvo pagražintos naudojant jų įrankį.

„Dust-Me“ selektoriai

„Dust-Me“ selektoriai buvo sukurtas norint nuskaityti svetainę ir surasti nenaudojamus CSS parinkiklius, norint juos pašalinti ir sumažinti jūsų kodo dydį. Tai veikia kaip „Firefox“ ir „Opera“ priedas.

„Dust-Me“ selektoriai gali dirbti atskirame puslapyje arba nuskaityti visą svetainės schemą, parodydami jums visų rastų stiliaus lentelių ir pasirinkimo elementų informaciją, suskirstę jas į naudojamas ir nenaudotas. „Firefox“ versija gali automatiškai nuskaityti puslapius naršant. Turėtumėte atsižvelgti tik į tai, kad tai darant, mutacijos įvykiai gali suaktyvinti papildomus nuskaitymus, jei puslapis pasikeičia.

CSS Lint

CSS Lint siūlo minimalistinę sąsają: tiesiog didelį teksto laukelį, kuriame įklijuosite CSS kodą, kad jis būtų „susietas“. Tai nenurodo, ką nušvitimo procesas paveiks jūsų kodą, tačiau įspėjamasis pranešimas puslapio viršuje nurodo, kad rezultatai pakenks jūsų jausmams, be to, padės geriau užkoduoti..

„CSS Lint“ patvirtina jūsų kodo sintaksę pagal iš anksto nustatytų taisyklių rinkinį. Tai atlikdamas, jis nustato galimą neveiksmingumą ir klaidas. Šiek tiek tinkindamas, CSS Lint suteikia jums galimybę pasirinkti norimą įgyvendinti taisyklių rinkinį.

# CSS testavimo / patvirtinimo įrankiai

CSS testavimas nepalankiausiomis sąlygomis

CSS testavimas nepalankiausiomis sąlygomis veikia kaip žymelė (mažas „JavaScript“ kodo fragmentas), taikoma bet kurio tinklalapio CSS testavimui nepalankiausiomis sąlygomis. Įrankis indeksuoja visus CSS kodo elementus ir jų klases. Tada pradedamas testavimas nepalankiausiomis sąlygomis, pašalinant klases po vieną ir nustatant, kiek laiko reikia pereiti prie puslapio.

Jei pašalinant rinkiklį, laikas, per kurį puslapis slinko, žymiai sutrumpėja, tada šis parinkiklis rodo probleminę sritį, kurią reikia pašalinti arba ištaisyti. Šis įrankis ypač veikia su išgalvotu CSS3 kodu, leidžiančiu suapvalinti kampus, nepermatomumą, teksto šešėlius ir langelių šešėlius. Visus šiuos efektus galima atlikti CSS3 nenaudojant vaizdo pjaustymo, specialių scenarijų ar pridedant papildomų elementų.

Bet CSS3 gali sukelti problemų: dėl vienos ypatybės gali atsirasti matomų brėžinių ir puslapių slinkties problemų. Čia gali būti naudingas CSS testavimas nepalankiausiomis sąlygomis.

CSS patikrinimo tarnyba

CSS patikrinimo tarnyba įteisina kaskadinius stilių lapus ir (X) HTML su stiliaus lentelėmis. Įrankis tikrina savybes, apibrėžtas visose CSS versijose. Norėdami patvirtinti puslapį ar CSS failą, jums tereikia įvesti jo URI (vienodą išteklių identifikatorių) ir nustatyti keletą pagrindinių parinkčių, tokių kaip profilis (tikrintinos CSS rūšis), tikslinis įrenginys, įspėjimai parodyti ir tai, ką daryti su tiekėjo plėtiniais. susijusios problemos (rodyti klaidas ar įspėjimus).

Kai viskas bus nustatyta, paspausite mygtuką Tikrinti ir laukite rezultatų. Galutinėje ataskaitoje bus pateiktas išsamus klaidų ir įspėjimų sąrašas, kuriame rasite daug negaliojančių ypatybių, sintaksės klaidų, nežinomų tiekėjų plėtinių, tarp daugelio kitų problemų, kurias turėtumėte ištaisyti CSS, kad ją suderintumėte. Ataskaitoje taip pat bus parodytas visas galiojantis CSS kodas jūsų puslapyje.

„BackstopJS 3“

„BackstopJS 3“ automatizuoja reaguojančių žiniatinklio vartotojo sąsajų regresijos testavimą. Ji atlieka savo darbą, palygindama DOM ekrano kopijas. Čia pateikiamas įdomių funkcijų sąrašas: pateikiamos naršyklės ataskaitos, taip pat spausdinimo ir ekrano išdėstymo nustatymai bei kai kurios kitos specifinės funkcijos, tokios kaip ekrano filtravimas ir nuorodų / testų / vaizdinių diferencialų inspektorius..

Naudodamas „Puppeteer“ ir „ChromyJS“ scenarijus, „BackstopJS 3“ gali imituoti vartotojo sąveiką ir atlikti testus naudodamas „Chrome Headless“. Tam, kad būtų išvengta įvairių platformų perteikimo problemų, ji taip pat turi integruotą dokų perteikimą. Įrankis gali būti paleistas visame pasaulyje arba vietoje kaip atskiras paketas, jis puikiai veikia su CI ir šaltinio valdymu. „BackstopJS 3“ yra labai lengva naudoti: turėdami tik tris komandas, galite nueiti gana ilgą kelią.

Išvada

Tikiuosi, kad aukščiau pateikti CSS įrankiai padės jums optimizuoti žiniatinklio programos CSS failus, kad jie būtų našesni. Jei jus domina mokymasis patobulintos CSS, tada patikrinkite tai puikus kursas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map