10 geriausių „JavaScript“ sistemų, kurias turėtumėte žinoti

Pradėkite kurti „JavaScript“? Sužinokite keletą geriausių rėmelių, kaip sukurti modernesnę programą per trumpesnį laiką.


„JavaScript“ (JS) sistemos yra viena iš labiausiai pageidaujamų platformų kurti dinamišką modernią programą, realaus laiko pokalbius, el. Prekybą, inventorių, apdorojimą ir dar daugiau..

Mažos ar įmonės, priekinės programos ar užpakalinės – JS puikiai tinka viskam. Galbūt girdėjote apie šias svetaines, kurios naudoja „JavaScript“.

 • Hulu
 • Flickr
 • Paytm
 • WSJ
 • Žodynas

Panagrinėkime keletą geriausių JS sistemų, kurias galima rasti interneto programų kūrimo rinkose.

KampinisJS

Kampinis.js yra populiari atvirojo kodo sąsaja su plėtra, kuri daugiausia naudojama kuriant dinamines vieno puslapio žiniatinklio programas (SPA)..

„AngularJS“ perduoda visą turinį iš serverio į naršyklę kartu įkeliant visus tinklalapius. Įkėlus turinį, spustelėjus bet kurią nuorodą puslapyje, visas puslapio turinys neperkraunamas; vietoj to tiesiog atnaujinamos puslapio skiltys.

Kampinė JS architektūra

Didelės organizacijos, tokios kaip „PayPal“, „Freelancer“, „LinkedIn“, „Lego“, „Hopscotch“ ir keletas kitų, teikia „AngularJS“ UI..

Reikšmingiausias skirtumas tarp tradicinių ir „Angular“ svetainių yra tas, kad „Angular“ tikisi, kad naršyklė sukurs puslapį. Tai nereikalauja daug apkrovos serveriui ir dėl to greičiau įkeliami puslapiai.

„Anglis“ turi „NativeScript“, skirtą vietinėms programoms, naudojant hibridinių programų joninę sistemą. Kampinis leidžia tiesiogiai, jei reikia, šabloną pridėti, jei sąlygos, kilpos ir vietiniai kintamieji stebimi, apdorojami ir rodomi vartotojo atlikti pakeitimai naudojant duomenų įrišimą. Dėl kampo lengviau dirbti su dinaminiu perteikimu, naudojant jo JSON pagrįstas apdorojimo ir perteikimo galimybes. Bet kuris kūrėjas, turintis pagrindines pagrindines technologijas, būtent HTML5 & „Javascript“ gali gana lengvai išmokite kampinį JS.

Iš pradžių kampas priklausė nuo „TypeScript“, kuris leidžia jį nuosekliau naudoti atvirojo kodo projektuose. Tačiau su naujausia „Angular“ versija tai yra kur kas daugiau.

Jis turi maršrutizatorių ir palaiko formos patvirtinimus. Tai užbaigia vartotojo patirtį valdant naršymą tarp puslapių ir tvarkant vartotojo elgesį bei veiksmus.

Kampas buvo sukurtas siekiant, kad jis būtų modulinis, išbandomas ir prižiūrimas. Taigi, atrodo, kad jis bus puikus sąrangos plėtra.

funkcijos

 • Duomenų įrišimas – dvipusė duomenų įrišimo funkcija leidžia kūrėjams nerašyti daug kodo. Tai yra automatinis duomenų sinchronizavimas tarp modelio ir rodinio komponentų.
 • Šablonai – HTML šablonus naršyklė analizuoja tiesiai į DOM.
 • Priklausomybės įpurškimas – js turi įmontuotą priklausomybės įpurškimą (DI), kuris padeda natūraliam vystymuisi, supratimui ir testavimui.
 • Nurodymai – naudojant šią funkciją tampa lengva sukurti tinkintas HTML žymas, veikiančias kaip nauji pasirinktiniai valdikliai. Jis taip pat gali būti naudojamas manipuliuojant DOM atributais.
 • Kūrimas yra greitesnis nei įprastas HTML + „Javascript“ kūrimas, jei turite gerą komandą virš Angular.js
 • Jį galima sukonfigūruoti MVC ir MVW architektūroje

„AngularJS“ yra kelių platformų sistema. Kodas yra švarus, patogus suprasti ir jame yra mažiau klaidų dėl valdiklio ir duomenų pateikimo.

Reaguokite

Reaguokite yra biblioteka, naudojama UI programoms kurti. Jis buvo išleistas 2013 m. Ir buvo sparčiausiai auganti JS sistema šių dienų pasaulyje.

React.js yra tinkamiausias, kai a aukšto našumo įmonės programa reikia pristatyti jos vartotojams. Jį maitina tokios vartotojo sąsajos kaip „Instagram“ ir „Facebook“.

Nuolatinis karas vyko tarp pasirinkimo „kampinis“ ir „reaguoti“. „React“ yra lankstesnė, palyginti su „Angular“, nes kūrėjai turės dirbti su nepriklausomomis bibliotekomis, kurių reakcijos laikas yra palyginti geresnis. „React“ yra puikus, kai reikia tvarkyti mažas ir neturinčias funkcijų, kurios kaip įvestį gauna įvesties ir grąžinimo elementus. Daugiausia dėmesio skiriama JS ES6, o srautą galima naudoti norint atlikti tipo patikrinimą „React“.

Kiekvienas „React“ projektas turi skirtingą architektūrą ir ribotas rekomendacijas, todėl lengva suklysti. „React“ dažniausiai naudojamas V (vaizdas) MVC modelyje, nes vartotojo sąsają galima atnaujinti neprieinant prie serverio ir nekeliant naujo rodinio.

Reaguokite į JS pozicijąŠaltinis: Vidutinis

Kai programai yra keli rodiniai, geriausias pasirinkimas yra „ReactJS“, nes kiekvienam vaizdui reikia skirtingo valdiklio. Įvairius komponentus ar valdiklius galima nuleisti į vaizdus. Vaizdų kampo naudojimas nėra gera idėja, nes tai gali sukelti daug komplikacijų ir nepageidaujamų problemų. Taigi „ReactJS“ yra geriausia naudoti valdikliams pagrįstiems vaizdams kurti.

funkcijos

 • Komponentai: Reaguoti yra deklaratyvus ir komponentinis. Tinklalapiai yra suskaidomi į mažus komponentus, kad būtų sukurtos vartotojo sąsajos. Komponento funkcija yra naudinga, kai kalbama apie kodą dirbant su didelio masto projektais.
 • JSX: JSX yra „javascript“ plėtinys, nurodantis, kad scenarijų reikia apdoroti ir konvertuoti į tikrąjį „JavaScript“. JSX, naudodamas trumpesnes ir paprastesnes sintakses, palengvino kodavimą, palyginti su „Javascript“.
 • Duomenų įrišimas: įpareigojimas į vieną pusę kartu su programų infrastruktūra, vadinama „Flux“ valdymu. Vienpusis duomenų srautas leidžia lengvai pagrįsti programą, o „Flux“ yra modelis, kuris palaiko duomenų vienakryptį.
 • „React.JS“ pagrįstą puslapį sudaro: virtualus DOM. Kiekvienam DOM objektui yra to DOM objekto vaizdas (kopija).
 • Galite gana lengvai naudoti „React“ su kitomis sistemomis, tokiomis kaip Angular.js, Backbone.js.
 • Palaikyti „React“ yra lengva ir nesudėtinga dėl komponentų architektūros ir apibrėžtų komponentų pakartotinio naudojimo.
 • Reakcija gali būti naudojama serverio pusėje taip pat kliento pusėje, tokiu būdu suteikiant galimybę prireikus paskirstyti perteikimo apkrovą iš serverio į klientą.

„Re reaguoti“ yra patogu SEO ir yra greita, kad galėtų ją tobulinti. Sužinok pilnas vadovas čia.

Ember.js

Gintaras taip pat yra atvirojo kodo sistema, leidžianti kūrėjams sukurti vieną puslapį ir dideles žiniatinklio programas. „Ember“ buvo labai vertinama sistema, kuri buvo sukurta labai lanksti.

Nors „Kampinis“ ir „Reaktyvus“ yra lankstūs ir mažiau vertinami, „Ember“ daro daugybę prielaidų apie programą ir priverčia kūrėją patvirtinti savo lūkesčius.

Naudojant „Ember“ ir kitus svarbius įrankius, gali būti suformuotas visas kūrimo paketas. „Ember“ naudoja valdikliu pagrįstą metodą, vadinamą „Gintaro komponentais“. Vairo rankenų išdėstymas ir „Ember“ užpakalinė architektūra leidžia rašyti kūrėjams pačių sukurtų programų HTML žymas.

Vairo juostų integruoti šablonai atnaujinami automatiškai, kai keičiasi pagrindiniai duomenys kartu su žymiai mažesniu kodavimu. Tinklalapiai patinka „LinkedIn“, Vynmedis ir gyvasis naudoja Gintarą. Jis taip pat naudojamas kuriant stalines ir mobiliąsias programas.

Vienas iš pastebimiausių gintaro naudojimo būdų yra „Apple Music“, darbalaukio programa. „Ember“ turi galingą maršruto parinkimo sistemą, palyginti su „React“ ar „Angular“.

Atnaujinimų atveju „Ember“ lenkia daugybę rėmų, dažnai pridedamos naujos funkcijos.

„Ember“ pavogė pasirodymą, kai reikia palengvinti administratorių ir palaikymo kokybę, palyginti su „Meteor“, tačiau jis nėra lengvai naudojamas ir nustatomas. „Ember“ įveikė „Polymer“ ir „Mithril“ dėl geriausios kliento pusės „JavaScript“ MV sistemos.

funkcijos

 • Gintaras veikia Modelis-vaizdas-vaizdas (MVVM) modelis ir seka Konvencija dėl konfigūracijos (CoC)
 • Ember-CLI: „Ember’sCLI“ sukuria standartinę taikymo struktūrą ir tiesia vamzdynus. Tai yra komandų eilutės įrankis, pateikiamas kartu su „Ember Framework“ programinės įrangos paketu.
 • Gintaro šablonai: Į vartotojo sąsają integruoti šablonai, rašomi naudojant rankenų šabloninę kalbą.
 • „Ember Inspector“ įrankis yra naudingas derinant programas.
 • HTML ir CSS sudaro „Ember“ kūrimo modelio pagrindą
 • „Ember“ duomenų biblioteka yra puiki
 • Pateikta daug „Ember“ priedų, kuriuos galima pridėti prie programos
 • Testavimo įrankiai yra įmontuoti, o vartotojo sąsajos yra įdėtos
 • Galimas kliento pateikimas ir URL palaikymas
 • Sumažina DOM

Puikus dalykas, kuriam „Ember“ vartotojai teikia pirmenybę, palyginti su kitomis sistemomis, yra draugiškas API, kurį lengva suprasti ir su juo dirbti. Tai leidžia lengvai suprantamai panaudoti sudėtingas funkcijas. Taikant įprastą konfigūraciją, viskas yra paruošta ir sukonfigūruota, kad kūrėjas iškart galėtų pradėti projektą.

Vue.js

Vue.js buvo išleista 2014 m. ir yra sparčiausiai auganti programa, kurią priėmė kūrėjai. Tai lengva progresyvi JS sistema, kurią daugelis savo koncepcijų gauna iš „ReactJS“ ir „AngularJS“.

Jis turi šablono stilių, panašų į kampinį, ir turi komponentų pagrindu rekvizitus, kaip ir ReactJS. „Vue“ suteikia lengvą ir greitą programų, UI taisymą ir interaktyvios interneto sąsajos kūrimą. Tai gali naudoti sudėtingesnes vieno puslapio žiniatinklio programas.

Reikšmingiausias „Vue“ pasirinkimo pranašumas, palyginti su „React“, yra tas, kad „Vue“ komponento priklausomybės automatiškai stebimos jo pateikimo metu. Taigi sistema žino, kurį komponentą reikia atnaujinti, kai pasikeičia būsena.

Tai neleidžia atlikti papildomų darbų, reikalingų optimizavimui, ir leidžia kūrėjui daugiau dėmesio skirti programos kūrimui.

Vue siūlo atvaizdavimo funkcijas, palaiko JSX, o galiojantis HTML taip pat gali būti tinkamas Vue šablonas. „Vue“ stiliaus metodas yra stiliaus rinkmenos, esančios vieno failo komponentuose. Vieno failo komponentai suteikia visišką prieigą prie CSS tame pačiame faile kaip ir kito komponento kodas.

Vue naudoja skaidrų priklausomybės stebėjimo stebėjimą kartu su asinchronine eiga. Skirtingai nuo „Ember“, „Vue“ automatiškai kaupia atnaujinimus. „Vue“ įrankis palaiko „Browserify“ ir žiniatinklio paketą. Galime pasakyti, kad visos mažos idėjos, surinktos iš kiekvienos „JavaScript“ sistemos, buvo įtrauktos į „Vue“, kad ji taptų visaapimanti.

funkcijos

 • Šablonai: „Vue“ naudojama HTML pagrindu sukurta šablono sintaksė. Visi „Vue“ šablonai yra galiojantys HTML, kurie analizuojami naudojant HTML analizatorius ir specialiąsias naršykles. Rašymo teikimo funkcijas galima atlikti dainuojant JSX.
 • Perėjimai: Vue leidžia pritaikyti pereinamuosius efektus, kai elementai įdedami, pašalinami ar atnaujinami iš DOM.
 • Komponentai: Tai laikoma viena galingiausių savybių. Komponentai išplečia pagrindinius HTML elementus, kad įterptų daugkartinio naudojimo kodą.
 • Reaktingumas: „Vue“ turi stiprią reaktyvumo sistemą. Pakeitus modelius, kurie yra „JavaScript“ objektai, vaizdas automatiškai atnaujinamas.
 • Jis turi mažą pėdsaką
 • Lengva suprasti ir vystyti
 • Lankstus ir paprastas integruoti

„Vue“ yra lankstesnė ir moduliškesnė „end-end“ kūrimo sistema, palyginti su kampine. Jį sudaro aiškus komponentų ir direktyvų atskyrimas.

Gauti pagrindinis Vue JS tobulinimo kursas šiandien.

Stuburas.js

Stuburas.js yra lengva „JavaScript“ biblioteka, kuri iš pradžių buvo išleista 2010 m., ir nuo tada buvo lanksti struktūrizuoto kodo sistema. Tai leidžia kūrėjams kurti vieno puslapio žiniatinklio programas ir kliento programas, veikiančias žiniatinklio naršyklėje.

Jis siūlo MVP tinklą, kuris duomenis apibendrina į modelius, dokumento objekto modelį (DOM) į rodinius ir susieja šiuos du naudodamas įvykius..

Skirtingai nuo kitų schemų, „Backbone“ įpareigoja kūrėją pasirinkti tinkamą įrankį, kuris geriausiai tinka konkrečiam projektui. Nuosavas šablonas neegzistuoja „Backbone“.

Tokios kompanijos kaip „Sony Entertainment Network“, „Airbnb“ ir „SoundCloud“ savo projektams naudoja „Backbone.js“. Bendrovės ir kūrėjai naudoja „Backbone“ dėl galimybės naudoti bet kurį kodą kaip savo valdiklį, kartu palikdami pasirinktinį valdiklį.

Puikus RESTful API palaikymas leidžia susieti modelius su RESTful galiniais taškais. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad „Backbone“ vengiama dvipusio duomenų įpareigojimo, nes jis nėra labai naudingas realaus pasaulio programoms. Tiek „stuburas“, tiek „kampinis“ yra tinkami tvarkyti mažesnius puslapius, tačiau augant puslapiui, „AngularJS“ dvipusio duomenų įrišimo funkcija pradeda rodyti mažesnį našumą..

Kita vertus, „Backbone“ kūrėjai turi patys rašyti įrišimą. Tai gali padidinti kodo kiekį, tačiau suteikia naudos, nes daugiau dėmesio skiriama našumui gerinti nereikia rūpintis pagrindine sistema, todėl tokiu atveju jis yra geresnis nei kampinis..

funkcijos

 • ATNAUJINAMA JSON sąsaja: „Stuburas“ yra sistema / biblioteka, turinti RESTful JSON sąsają, pagrįstą „Model-view-presenter“ (MVP) taikymo modeliu. JSON yra lengvas formatas, atliekantis duomenų nuoseklumą, o RESTful sąsaja yra REST architektūros ypatybės..
 • Sinchronizavimas su fonine programa: „Backbone.js“ modelius galima susieti su fonine dalimi, nes „Backbone“ teikia puikų palaikymą RESTful API.
 • Įvykių vedama: Įvykių pagrįsta komunikacija tarp vaizdų ir modelių neleidžia kodo sunkiai perskaityti.
 • „Stuburas“ priima imperatyvų programavimo stilių tvarkydamas DOM.
 • „Stuburas“ yra stipriai priklausomas nuo „Underscore.js“ ir „minkšta“ priklausomybė nuo „jQuery“.
 • Jei pasikeičia modelis, HTML kodas automatiškai atnaujinamas.
 • Tai paprasta biblioteka, atskirianti vartotojo sąsają ir verslo logiką.
 • Jį sudaro daugiau nei 100 plėtinių. Tai padeda organizuoti kodus ir yra bet kurio projekto pagrindas.

Taip pat yra laikomas geriausiu „ReactJS“ modeliu ir valdikliu, siekiant užpildyti MVC modelį. Nors „Angular“ siūlo šablonus naudojant dinaminius HTML atributus, pridėtus prie dokumentų, „Backbone“ sukuria „Underscore“ šablonus, kurie suteikia jam panašų formatą kaip „Ember“.

Mithril.js

Mithril, mažiau žinoma JS biblioteka yra moderni „JavaScript“ sistema, naudojama kliento pusėje kuriant vieno puslapio programas.

Tai maža (mažiau nei 8 KB gzip), greitas, teikia maršruto parinkimą ir XHR komunalines paslaugas. Tai palaiko visas naršykles, tokias kaip IE9, be jokių poliprogramų.

„Mithril“ šiuo metu naudoja tokios įmonės kaip Nike ir Tinkamas ir kitas atvirojo kodo platformas, tokias kaip „Lichess“. Mithril naudoja sudėtingą ir optimizuotą virtualų DOM algoritmą, kad sumažintų DOM atnaujinimų skaičių..

Tai taip pat sukuria „vnode“ duomenų struktūras, kurios sudaromos naudojant „JavaScript“ variklius, norint pasiekti duomenų struktūros prieigą.

Priežastis, kodėl „Mithril“ palaiko atvaizdavimo modelį, kuris atkuria visą virtualų DOM medį, yra deklaratyvaus API pateikimas, kuris palengvina UI sudėtingumą. Yra žinoma, kad „Mithril“ yra pragmatiškas, nes nesunku išmokti komponentų, maršruto ir XHR per mažiau nei 15 minučių, kad būtų galima pradėti kurti programas..

„Mithril“ turi įmontuotus XHR ir maršruto parinkimo modulius, o „React“ tam reikalingos trečiosios šalys ir daug atminties. Be to, „Mithril“ bibliotekos įkėlimo laikas ir atnaujinimo našumas yra greitas, palyginti su „React“ ar „Angular“ ar net „Vue“! „Vue.js“ dydis, taip pat mažas ir kompaktiškas, vis tiek yra didesnis nei „Mithril“. Kitaip nei „Vue“, „Mithril“ turi mažiau koncepcijų ir tvarko programas, susijusias su duomenų sluoksniais ir komponentais.

funkcijos

 • Pagrindinė savybė: „Mithril“ suteikia hierarchinius MVC komponentus, URL nukreipimą, saugaus pagal nutylėjimą šablonus, tinkinamus duomenų įrišimus.
 • Testabilumas: „Mithril“ šablonai yra tik „JavaScript“, kad kūrėjai galėtų juos išbandyti bet kuriame „JavaScript“ variklyje neatlikdami žingsnio.
 • Komponentai: Mithril.js komponentai sukuriami su pasirenkamu valdikliu ir reikiama peržiūros savybe.
 • Spektaklis: Mithril apkrova mažesnė kaip 5ms, palyginti su kitomis sistemomis. Tai greičiausia MVC biblioteka „TodoMVC“ etalone.
 • Ji yra statmena modulių sistemai ir sudarytoms sintaksėms, todėl kūrėjai gali laisvai naudotis ES3. ES5. ES6, asinchroninių modulių apibrėžimai (AMD). Tai taip pat apima „TypeScript“ apibrėžimą
 • „Mithril“ labai aktyviai kuria ir tvarko dokumentaciją.
 • Jis turi intelektualią automatinio brėžimo sistemą
 • Tai suderinama su „Flux“, tvirta ir be nuomonės
 • Tai yra grynas „JavaScript“, kurį sudaro virtualus DOM

Palyginus su kampiniu, mažas Mithril kodo bazės dydis leidžia lengvai atlikti auditą, todėl jis yra greitesnis nei kampinis. Kitaip nei „Angular“, „Mithril“ teikia įvadinius vadovus ir išsamų API nuorodų skyrių, kuriame yra viskas, ką kūrėjas turi žinoti kurdamas programas.

Nors Mithril nėra daug atpažįstamas, jis dažnai konkuruoja vienas su kitu pagal „JavaScript“ sistemas.

Polimeras.js

Polimeras yra dar viena atvirojo kodo „JavaScript“ biblioteka, skirta kurti interneto programas naudojant žiniatinklio komponentus. Šią biblioteką sukūrė „Google“ kūrėjai ir joje yra „GitHub“ bendradarbių. Priešingai nei bet kuri kita „JavaScript“ sistema, „Polymer“ yra sukurtas siekiant panaudoti žiniatinklio platformoje esančias funkcijas, kad kūrėjai galėtų kurti komponentus. Tai buvo pati pirmoji biblioteka, leidusi interaktyvias pastatų programas komponuoti komponentus.

Polimerą naudoja daugybė „Google“ paslaugų ir svetainių. Tuo naudojasi „YouTube“, „Google Play“ muzika ir „Netflix“, Išvardyti kelis. Polimeras pradėjo populiarėti rinkoje, nes daug dėmesio buvo skiriama jo struktūrizuotam projektavimo procesui. Kadangi komponentai yra didžiausios „Polymer“ stipriosios pusės, jis geriau palaiko interneto komponentus ir, palyginti su „React“, turi geresnius neprisijungus pasiekiamus modulius.

„React“ ir „Polymer“ galios gali būti panaudotos siekiant labiau į komponentus orientuotos ateities interneto plėtrai. Polimerų komponentai ir Kampinės direktyvos rodo tam tikrą panašumą, tačiau joms yra skirtingas požiūris kuriant tinkintus HTML elementus.

Polimere komponentai aprašomi į vieną HTML failą, o kampiniame – komponentus galima suskaidyti į daugybę failų. Polimeras taip pat laikomas vienu iš geriausių dirbant su „Spring Boot REST“ ištekliais, palyginti su kitomis JS sistemomis.

funkcijos

 • Žiniatinklio komponentai: Žiniatinklio komponentų standartai yra naudingi kuriant tinkamus valdiklius žiniatinklio dokumentacijoje ir programose. Šie komponentai yra pakartotinai naudojami interneto komponentai. Komponentai taip pat gali būti naudojami programai suskaidyti į tinkamo dydžio dalis, kad kodavimas būtų švaresnis ir pigesnis.
 • Duomenų įpareigojimas: Su šia biblioteka galima surišti duomenis į abi puses ir į abi puses.
 • Polifildai: Jis naudoja naujausias žiniatinklio platformų API ir teikia daugialypius užpildymus naršyklėms. „Polyfills“ yra žiniatinklio komponentų specifikacijos, kurios naudojamos kuriant savo individualizuotus ir daugkartinio naudojimo elementus.
 • Polimeras yra sukurtas ant žiniatinklio standartų API, leidžiančio kurti tinkintus HTML elementus
 • Pateikiami gestų įvykiai kartu su sąlyginiais ir pakartotiniais šablonais.
 • Polimeras suteikia galimybę sudaryti pasirinktus elementus kapsuliuotus JS, CSS ir HTML.
 • Greitis: Tai tris kartus greičiau „Chrome“ ir keturis kartus greičiau „Safari“.
 • Polimerinius elementus sudaro dizainai ir temos, o tai reiškia, kad kūrėjai neleidžia modifikuoti sudėtingo tinklalapio šaltinio kodo, kad atitiktų dizainerio poreikius.

Visą tai pasakęs, „Google“ netrukus išleis naujos kartos gaminius, įskaitant „LitElement“ – ypač lengvą, pritaikytų elementų bazinę klasę, turinčią išraiškingą ir paprastą API. Kadangi „Chrome“ komanda turi „Polymer“ atramą, galime tikėtis, kad žiniatinklio komponentai bus progresinių žiniatinklio programų (PWA) kūrimo ateitis..

Node.js

Node.js yra viena iš labiausiai atsiųstų, atvirojo kodo, kelių platformų vykdomosios aplinkos, skirtos „JavaScript“ kodo vykdymui ne naršyklėje. Jis naudojamas kuriant fonines paslaugas ar API ir kuriant serverio ir tinklo programas. Tai yra platforma, sukurta „Google Chrome“ „JavaScript“ varikliui (V8 varikliui)..

„Node“ sukurtos programos yra parašytos „JavaScript“, kurias galima naudoti „Node.js“ vykdymo metu tokiose OS kaip „Microsoft Windows“, „Linux“ ir „MacOS“. Peržiūrėkite ir geriausias „Node.JS“ valdomas prieglobos platformas.

„NodeJS“ architektūra

Šaltinis: „StackOverflow“

Mazgas tvarko kelias užklausas asinchroniškai su neužblokuojančia vieno sriegio įvykių kilpa, kuri puikiai tinka paskirstytoms sistemoms, kurios teikia daug tinklo užklausų. Jį naudoja tokios įmonės kaip Uber, „PayPal“ ir „Walmart“, kuris yra jos visuotinio pripažinimo pagrindine kalba pavyzdys.

Praktinio fakto paminėjimas – „PayPal“ programoje naudojant „Node.JS“ jie nustatė, kad programa yra pastatytas dvigubai greičiau mažiau failų ir kodo. Tai taip pat padvigubino užklausų skaičių per sekundę ir 35% greitesnį reagavimo laiką. Palyginti su kitomis sistemomis, „Node.JS“ yra naudingas generuojant duomenų bazių užklausas, nes JS naudojamas užklausoms užrašyti tokiose duomenų bazėse kaip „MongoDB“ ir „CouchDB“..

Kita „Node.JS“ pasirinkimo priežastis gali būti ta, kad ji gali būti ideali realiuoju laiku bendradarbiaujančioms arba taip pat redagavimo tipo programoms, kuriose vartotojas mato, kad kito vartotojo modifikuotą dokumentą tiesiogiai naudoja „Google Docs“ ar „Dropbox“. Be to, „Node.JS“ turi didžiausią atvirojo kodo bibliotekų ekosistemą, „npm“ paketo ekosistemą. Turėdamas naujausią Node.js atnaujinimą, jis geriau palaiko ESM.

funkcijos

 • Tarpinis serveris: Mazgo technologija padeda srautiniu būdu transliuoti duomenis iš skirtingų šaltinių ir gali būti naudojama kai kuriems serveriams perduoti.
 • Jokio buferio: „Node“ programos niekada nekaupia jokių duomenų. Taip yra todėl, kad programos išveda duomenis dalimis.
 • Asinchroniškai ir įvykių pagrindu: „Node“ bibliotekos API yra asinchroninės, tai reiškia, kad serveris nelaukia, kol API grįš duomenys; taigi duomenys tampa asinchroniškai greitesni į kiekvieną užklausą.
 • Keičiama ir srieginė: Mazgas naudoja modelius su viena sriegiu, kuriuos sudaro įvykio ciklai. Šis įvykių mechanizmas padeda serveriams reaguoti asinchroniškai, todėl serveriai tampa labai keičiami. Programa, kuria naudojasi viena gija, gali teikti paslaugas daugeliui užklausų, palyginti su „Apache“ HTTP serveriu.
 • Gera integracija naudojant „JavaScript“ krūvas
 • Tas pats kliento ir serverio kodas
 • NPM paketas yra labai naudingas, nes jame yra visi failai, reikalingi moduliui.
 • Mazgas yra labai greitas, nes jį maitina „Google“ V8 variklis.

Dabar jis yra nepriklausomas nuo JS vykdymo laiko ir leidžia kūrėjams rašyti C / C ++ priedus, neturint gilaus supratimo apie V8 veikimą dėl jo geresnio abstrakcijos. „Node.js“ galią sunku ignoruoti, nes ji buvo naudojama daug kitų „JavaScripts“ rašyti. „Meteor JS“ yra viena geriausių.

Meteor.js

MeteorJS yra atvirojo kodo, viso paketo ir nemokama „JavaScript“ sistema, parašyta naudojant Node.js. Tai leidžia greitai atlikti prototipų sudarymą ir sukurti kelių platformų kodus. Tai greitai sukuria mažesnes ir reaguojančias programas „Node.js“ platformoje. „Meteor“ naudoja „front-end JavaScript“, veikiančią naršyklėje, ir „meteor“ serverio „Node.js“ fone.

„Meteor“ yra integruotas su kitomis „JavaScript“ sistemomis, tokiomis kaip „React“, „Express“ ir „Angular“. Jis taip pat integruojamas su „MongoDB“ ir „Cordova“ technologijomis kuriant hibridines programas naudojant HTML, CSS ir JS, kurios veikia „WebView“..

Naudojant „Meteor“, bet kokio įrenginio programas galima sukurti naudojant mažiau kodavimo tik viena kalba – „JavaScript“. Tai yra UI, kurios ieško dauguma bendrovių. Tokios kompanijos kaip „Mazda“, „Honeywell“ ir „Qualcomm“ naudoja „Meteor“. Jis naudoja duomenis laidoje, tai reiškia, kad serveris siunčia duomenis, o ne HTML, kol klientas juos pateikia.

„MeteorJS“ architektūraŠaltinis: http://joshowens.me/content/images/2014/Dec/infographic.png

„Meteor“ taip pat parašytas C arba C ++ ir palaiko operacines sistemas, tokias kaip „Windows“ ir „Linux“. Jis pateikiamas kartu su „npm“ paketu, kad kūrėjai galėtų tiesiog įvesti „meteor npm“ ir jiems nereikėtų patiems jų įdiegti.

Meteor.js palaiko tris pagrindines vartotojo sąsają atkuriančias bibliotekas: „Angular“, „React“ ir „Blaze“ („Blaze“ buvo sukurta kaip „Meteor“ dalis). Gražus UX modelis „Meteor“ yra optimistinė vartotojo sąsaja. Optimistiška vartotojo sąsaja apsaugo nuo serverio apvažiavimo, todėl vartotojo patirtis yra greita, palyginti su „React.js“ ar „Angular“..

funkcijos

 • Izomorfinis „JavaScript“ kodas: Tai leidžia naudoti tą patį kodą mobiliųjų ir žiniatinklio programų priekinėje dalyje, taip pat ir galiniame gale. Naudodamiesi šia funkcija, kūrėjams nereikia sukonfigūruoti ir įdiegti skirtingų bibliotekų, API, tvarkyklių ir modulių tvarkytuvių.
 • Tiesioginės naršyklės perkėlimas: Kai priekinėje programoje yra pakeitimų, „Meteor“ automatiškai iš naujo įkelia tiesioginius tinklalapius. Integruotas tiesioginis perkėlimas leidžia atnaujinti tik reikiamus DOM elementus, neperkraunant viso puslapio.
 • Pilnos kamino tirpalas: „Meteor“ teikia viso krūvos sprendimą interneto programoms kurti ir naudoti.
 • Kūrimas yra labai supaprastintas, naudojant visą „JavaScript“ kalbą – „front-end“, „back-end“ ir duomenų bazę.
 • Lengva nustatyti ir pradėti kurti projektus.
 • Labai keičiamas ir draugiškas pradedantiesiems.

Tiesą sakant, jei atidžiai pažvelgsime, „Meteor“ yra „NodeJS“, „Blaze“, „Angular“, „React“, „Cordova“ ir „MongoDB“ derinys, todėl jis vadinamas „Vienas visiems paketu“.

Aurelija

Aurelija yra atvirojo kodo šiuolaikinių „JavaScript“ modulių kolekcija ir vadinama „kitogene UI sąranga“, parašyta ECMAScript. Remiama „Blue Spire“, ji tarnauja kaip tvirta platforma naršyklėms, darbalaukiams ir įvairioms mobiliosioms programoms kurti. Nuo pat įkūrimo Aurelia sulaukė daug pripažinimo. Tokios kompanijos kaip „Freska“, „Ordami“ ir „BTEK Software“ savo projektuose naudojasi „Aurelia“.

Nepamirškite, kad „Aurelia“ yra vienintelė sistema, leidžianti kūrėjams kurti komponentus su paprastu, „Vanilla TypeScript“ ar „JavaScript“. Teigiama, kad Aurelia aplenkė kampą dėl moduliškumo.

Kadangi visi „Angular“ komponentai yra surinkti į vieną didelę pakuotę, šios architektūros komponentus sunku pašalinti ar pakeisti. Kita vertus, „Aurelia“ sudaro didžiulė bibliotekų, kurios dirba kartu naudodamos aiškiai apibrėžtas sąsajas, kolekcija, kuri pasirodo esanti visiškai modulinė.

Kaip ir jokia kita sistema, jis turi MV * metodą, nes nereikia nurodyti konkrečių vaizdo modelių valdiklių. Tai yra elegantiškiau ir daug paprasčiau suprasti, palyginti su „React“ ir „Angular2“. Nors „Aurelia“ savo įrišimo sistemoje laikosi modernaus ir reaguojančio požiūrio, „Vue“ naudoja virtualų DOM, kaip ir „React“.

„Aurelia.io“ savybės ir pranašumai

 • Pirmyn: Pagrindinis dėmesys skiriamas kito tipo „JavaScript“. Jis parašytas naudojant ECMAScript. „Aurelia“ integruota su interneto komponentais, neturinčiais jokių išorinių priklausomybių.
 • Du krypčių duomenų įpareigojimas: Sudaro efektyvų būdą stebėti kiekvieną modulio ypatybę ir automatiškai sinchronizuoti ją su vartotojo sąsaja, užtikrinant geriausią našumą.
 • Išplečiamas HTML: Ši Aurelijos savybėkūrėjams leidžia kurti tinkintus HTML elementus kartu su esamų elementų pridėjimu tinkintais atributais, visiškai palaikant dinamišką įkėlimą, duomenų įrišimą ir paketinį pateikimą.
 • Maršrutai ir vartotojo sąsaja: Padeda naudoti pažangų kliento maršrutizatorių, prijungiant dujotiekį, vaikų maršrutizatorius ir asinchroninį ekrano aktyvinimą.
 • Platus kalbų palaikymas: „Aurelia“ palaiko ES5, ES2015, ES2016 ir „TypeScript“. API yra suprojektuotos taip, kad būtų suderinamos su šiandienos ir rytoj populiariomis interneto programavimo kalbomis.
 • Testavimas: Testuojama ES2015 naudojant DI konteinerį. Vieneto kodo testavimas yra labai supaprastintas.
 • Jį nesunku ir greitai sukonfigūruoti ir paruošti naudoti
 • Jo struktūra yra paprasta, todėl sistemą galima greičiau ir lengviau išmokti
 • Tai labai efektyvu ir modulinė

„Aurelia“ taip pat teikia gerą kodavimo ir gerai suprojektuotą sistemą kurti SPA, nenaudojant jokių trečiųjų šalių bibliotekų. Palyginti su Mithril.js, „Aurelia“ turi didelę CLI, leidžiančią greičiau vystyti projektus, kuriuos sudaro karštos perkrovos ir generatoriai. Kūrėjai, ieškantys puikios alternatyvos „React“ ar „Angular“, gali laikyti „Aurelia“ puikiu pasirinkimu.

Aš tikiuosi, kad jūs pateiksite idėją apie JS jūsų kito projekto pagrindus. Jei esate naujokas, tada aš rekomenduočiau imtis „JavaScript“ pradedančiųjų kursams.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map